כל הסיבות לבחור בוש

טכנולוגיה לחיים
מתחילה בפרטים הקטנים.


Bosch בכל פרט: המכשירים הביתיים שלנו מייצגים איכות בלתי מתפשרת, שלמות טכנית ואמינות מרבית.

לראש הדף

טריות

כולנו רוצים לספק לעצמנו ולבני משפחתנו מזון בריא ככל האפשר. הרצון הזה מתחיל בשלב הקניות וממשיך ממש עד להכנה. אבל בין לבין, חשוב גם לשמר את הוויטמינים והחומרים המזינים רבי הערך שנמצאים במזון שלנו. משום כך פיתחנו את טכנולוגיית HydroFresh אשר משאירה את הפירות והירקות רעננים, טריים ובריאים למשך זמן הארוך פי שניים. והיא גם טובה לסביבה - משום שהמשמעות היא שאנחנו משליכים פחות מוצרי מזון לפח האשפה.

הטריות תלויה בטמפרטורה ובלחות. כאשר אתה מגביר את הלחות במקרר, הפירות והירקות נותרים טריים זמן רב יותר. כך בדיוק פועלת מערכת HydroFresh: הלחות במגירה הייעודית נשמרת ברמה גבוהה ואף ניתנת לכוונן מדויק באמצעות סרגל הבקרה, בהתאם לסוג המוצרים ולכמותם. כך, הפירות והירקות נשארים טריים, רעננים ובריאים למשך זמן ארוך עד פי שניים.

לראש הדף

דיוק

בדרך כלל, הוספת חומר ניקוי לפי "אינטואיציה" היא טעות.
מערכת המינון האוטומטית i-DOS מדייקת תמיד עד רמת המיליליטר ומשתמשת בכמות חומר הניקוי המדוייקת הדרושה לצרכיך. כך הכביסה תמיד תצא נקייה ומושלמת תוך כדי חיסכון במים ובחשמל.

כביסה מושלמת מתחילה במינון מושלם.
שימוש בכמות גדולה מדי של אבקת כביסה לא רק מזיקה לבד, היא גם גרועה לסביבה. כיוון שמינון יתר משמעו מחזורים רבים יותר ולכן גם צריכה מוגברת של מים ואנרגיה. מערכת המינון האוטומטית המשולבת i-Dos קובעת במדויק, עד לרמת המיליליטר, כמה אבקת כביסה ומרכך כביסה דרושים למכונה שלך כדי לפעול. כך אתה משיג לא רק כביסה מבהיקה מניקיון - אתה יכול גם לחסוך עד 7,062 ליטרים של מים בשנה* תוך הפחתת השימוש באבקת כביסה ומרכך בשיעור של 30%. זה טוב לסביבה וגם לארנק שלך. 

* מקור: wfk, Institut für angewandte Forschung, Study Report WL5132/10

לראש הדף

גמישות

בין אם אתה משתמש בסיר אחד או בכמה סירים - בעזרת FlexInduction של Bosch יש לך חופש בחירה.

בין אם אתה משתמש בסיר אחד או בכמה סירים - בעזרת FlexInduction של Bosch יש לך חופש בחירה.
מערכת FlexInduction מזהה אוטומטית את הגודל והמיקום של כלי הבישול שלך ומייצרת חום רק במקום שבו הוא דרוש - ממש מתחת לבסיס הסיר. שיטה זו לא רק מעניקה לך חופש ומקום רב יותר לכלי הבישול, היא גם משפרת אוטומטית את הבטיחות, שכן מערכת הזיהוי של כלי הבישול מכבה את החום מיד כשהסיר כבר לא נמצא על המשטח. כיוון שיש לך כל כך הרבה מקום וגמישות, יש לך גם הזדמנות לפתח את כישורי הבישול שלך!

לראש הדף

עוצמה שקטה

עוצמה ללא רעש: מנוע EcoSilence Drive™ החדש אינו משתמש בפחמים ולכן אינו מתאפיין באף אחד מהחסרונות של המנועים המסורתיים. מבחינתך, המשמעות היא נצילות, עמידות ופעולה שקטה במקום אנרגיה מבוזבזת, שחיקה ורעש. אפשר באמת לשמוע את ההבדל.

חוסך באנרגיה, לא בביצועים. מנוע ה-EcoSilence Drive™ אשר מונע על-ידי מגנט קבוע, אינו גורם לחיכוך מכאני ולכך פועל ב-0% הפסדי אנרגיה. המשמעות היא, שקולט האדים שלנו אינו רק יציב במיוחד, שקט ועמיד, אלא גם יעיל. ומשום שהוא עושה שימוש במאוורר עוצמתי המצויד בטכנולוגיית המנועEcoSilence Drive™ קולט אדים חדש של בוש מספק חיסכון באנרגיה של יותר מ-80% במהלך השנה* בהשוואה לקולט אדים מסורתי של בוש.

* בעת פעולת מאוורר ממוצעת במשך שעה אחת ברמה 2 ליום ופעולה קלה במשך שעתיים ביום.

לראש הדף

רב תכליתיותלישת בצק, חיתוך ירקות או הכנת פסטה ביתית: עם ציוד המטבח שלנו, אתה מקבל את כל העזרה הדרושה לך במטבח.

יש לנו מתכון להצלחה - בלי קשר למנה שאתה מבשל.
בין אם מדובר בלזניה, תבשילי ירקות טעימים או קינוחים משובחים: עם המיקסרים העוצמתיים שלנו ומגוון האבזרים הרחב, כמעט שאין גבול למנות שניתן להכין. מיקסרMaxxiMUM של בוש מייצג 60 שנות ניסיון ופיתוח ומאפשרת לך להפיק את היצירות המשובחות ביותר תוך שימוש בחיישן הבצק החכם, או במערכת הערבול 3D PlanetraryMixing. מערכת SensorControl פורצת הדרך שלנו אף מבטיחה קצפות ומרנגים מושלמים באופן אוטומטי ובלחיצת כפתור אחת.

לראש הדף

נוחות

סטנדרט חדש של נוחות בניקוי הבית – בעזרת שואבי האבק האלחוטיים של בוש עם טכנולוגיית SensorBagless

עוצמתי במיוחד, שקט להפליא. ללא שקיות.
טכנולוגיית SensorBagless™ החכמה נמצאת בבסיסם של כל שואבי האבק של בוש. באמצעות טכנולוגיה זו, ביצועי הניקיון של שואב האבק שלך מנוטרים באופן קבוע על-ידי חיישן. כך אנו יכולים להבטיח עוצמת שאיבה מקסימלית בכל שלב של הניקיון. בנוסף, בזכות הטכנולוגיה המתקדמת של שואבי האבק שלנו הם בין השקטים בשוק

טכנולוגיית SensorBagless™ החכמה נמצאת בבסיסם של כל שואבי האבק של בוש. באמצעות טכנולוגיה זו, ביצועי הניקיון של שואב האבק שלך מנוטרים באופן קבוע על-ידי חיישן. כך אנו יכולים להבטיח עוצמת שאיבה מקסימלית בכל שלב של הניקיון. בנוסף, בזכות הטכנולוגיה המתקדמת של שואבי האבק שלנו הם בין השקטים בשוק

לראש הדף

הנאהאספרסו, קפוצ'ינו או לאטה מקיאטו - עם מכונות הקפה האוטומטיות לחלוטין שלנו תוכל ליהנות מן הארומה המושלמת של המשקה המועדף עליך, ספל אחר ספל.

קפה מושלם בסגנון בריסטה.
בלי קשר למכשיר שבו תבחר: טכנולוגיית הבריסטה הייחודית של בוש מאפשרת לך ליהנות מהקפה על כל עושרו - בלחיצת כפתור או לאחר מספר פעולות פשוטות. מערכת SensoFlow החכמה מבטיחה ארומה מושלמת על-ידי כך שהיא מחממת את המים עבור תהליך ההכנה כולו עד לטמפרטורה המיטבית שנעה בין 90 ו-95°C.

לראש הדף

הספקהמגהצים של בוש – שילוב מושלם בין עוצמה לנוחות

סדרת מגהצי הקיטור של בוש מציגה חדשנות טכנולוגית ייחודית וביצועים גבוהים לצד עיצובים מרהיבים. הגיהוץ הביתי מעולם לא היה קל יותר. זאת בזכות מגוון הטכנולוגיות הייחודיות המשולבות במגהצים של בוש: התאמה אינטואיטיבית של תוכניות הגיהוץ עם מערכת VarioComfort9, טכנולוגיית i-Temp Advance עם מערך חיישנים לקביעה אוטומטית של הטמפרטורה ורמת הקיטור המושלמת לכל בד ועוד.

לראש הדף

איכותמוצרי החשמל הביתיים של בוש מייצגים איכות בלתי מתפשרת, שלמות טכנית ואמינות מירבית. המוצרים שלנו אולי לא יכולים לבטל את מטלות חיי היום-יום שלך, אבל הם יהפכו אותם לקלים בהרבה

 

השירות שלנו

אנו עומדים לרשותכם בטלפון 2220*. להתקנת מוצר חדש, שירות טכני לתקלות ורכישת אביזרים נלווים
לפרטים נוספים
בוש בפייסבוק!

בוש בפייסבוק!

עולם שלם של תוכן ייחודי, טיפים מיוחדים ואת כל העדכונים אודות המוצרים שלנו
לעמוד הפייסבוק של בוש

בוש בכל פרט

טכנולוגיה לחיים מתחילה בפרטים הקטנים. גלה את האיכות, השלמות והאמינות של מוצרי בוש
מכאן

לאיתור משווק מורשה

לרשימת כל המשווקים המורשים של מוצרי בוש ברחבי הארץ
חפש כעת
Online Survey