כל הסיבות לבחור בוש

טכנולוגיה לחיים
מתחילה בפרטים הקטנים.


Bosch בכל פרט: המכשירים הביתיים שלנו מייצגים איכות בלתי מתפשרת, שלמות טכנית ואמינות מרבית.

לראש הדף

טריות

כולנו רוצים לספק לעצמנו ולבני משפחתנו מזון בריא ככל האפשר. הרצון הזה מתחיל בשלב הקניות וממשיך ממש עד להכנה. אבל בין לבין, חשוב גם לשמר את הוויטמינים והחומרים המזינים רבי הערך שנמצאים במזון שלנו. משום כך פיתחנו את טכנולוגיית HydroFresh, למשל, אשר משאירה את הפירות והירקות רעננים, טריים ובריאים למשך זמן הארוך פי שניים. והיא גם טובה לסביבה - משום שהמשמעות היא, שאנחנו משליכים פחות מוצרי מזון לפח האשפה.

המזון נשאר טרי למשך זמן רב יותר.
הטריות תלויה בטמפרטורה ובלחות. כאשר אתה מגביר את הלחות במקרר, למשל, הפירות והירקות נותרים טריים זמן רב יותר. כך בדיוק פועלת מערכת HydroFresh: הלחות נשמרת ברמה גבוהה במגירת HydroFresh של המקרר. בהתאם לסוג ולכמות, ניתן לכוונן את רמת הלחות באמצעות סרגל הבקרה. כך, הפירות והירקות נשארים טריים, רעננים ובריאים למשך זמן הארוך עד פי שניים.

לראש הדף

דיוק

בדרך כלל, הוספת חומר ניקוי לפי "אינטואיציה" היא טעות. מערכת המינון האוטומטית i-DOS עובדת תמיד בדיוק ברמת המיליליטר ומשתמש בדיוק בכמות חומר הניקוי הדרושה לצרכיך. כך, תשיג תמיד תוצאות שטיפה מושלמות ותחסוך בחומר ניקוי ובמים.

כביסה מושלמת מתחילה במינון מושלם.
שימוש בכמות גדולה מדי של אבקת כביסה לא רק מזיקה לבד, היא גם גרועה לסביבה. כיוון שמינון יתר משמעו מחזורים רבים יותר ולכן גם צריכה מוגברת של מים ואנרגיה. מערכת המינון האוטומטית המשולבת i-Dos קובעת במדויק, עד לרמת המיליליטר, כמה אבקת כביסה ומרכך כביסה דרושים למכונה שלך כדי לפעול. כך אתה משיג לא רק כביסה מבהיקה מניקיון - אתה יכול גם לחסוך עד 7,062 ליטרים של מים בשנה* תוך הפחתת השימוש באבקת כביסה ומרכך בשיעור של 30%. זה טוב לסביבה וגם לארנק שלך. 

* מקור: wfk, Institut für angewandte Forschung, Study Report WL5132/10

לראש הדף

גמישות

בין אם אתה משתמש בסיר אחד או בכמה סירים - בעזרת FlexInduction של Bosch יש לך חופש בחירה.

בין אם אתה משתמש בסיר אחד או בכמה סירים - בעזרת FlexInduction של Bosch יש לך חופש בחירה.
מערכת FlexInduction מזהה אוטומטית את הגודל והמיקום של כלי הבישול שלך ומייצרת חום רק במקום שבו הוא דרוש - ממש מתחת לבסיס הסיר. שיטה זו לא רק מעניקה לך חופש ומקום רב יותר לכלי הבישול, היא גם משפרת אוטומטית את הבטיחות, שכן מערכת הזיהוי של כלי הבישול מכבה את החום מיד כשהסיר כבר לא נמצא על המשטח. כיוון שיש לך כל כך הרבה מקום וגמישות, יש לך גם הזדמנות לפתח את כישורי הבישול שלך!

לראש הדף

עוצמה שקטה

עוצמה ללא רעש: מנוע EcoSilence Drive™ החדש אינו משתמש בפחמים ולכן אינו מתאפיין באף אחד מהחסרונות של המנועים המסורתיים. מבחינתך, המשמעות היא נצילות, עמידות ופעולה שקטה במקום אנרגיה מבוזבזת, שחיקה ורעש. אפשר באמת לשמוע את ההבדל.

מסיר ריחות לא נעימים בשקט מופתי.
חוסך באנרגיה, לא בביצועים. מנוע ה-EcoSilence Drive™, אשר מונע על-ידי מגנט קבוע, אינו גורם לחיכוך מכאני ולכך פועל ב-0% הפסדי אנרגיה. המשמעות היא, שקולט האדים שלנו אינו רק יציב במיוחד, שקט ועמיד, אלא גם יעיל. ומשום שהוא עושה שימוש במאוורר עוצמתי המצויד בטכנולוגיית המנוע EcoSilence Drive™, קולט אדים חדש של Bosch מספק חיסכון באנרגיה של יותר מ-80% במהלך השנה* בהשוואה לקולט אדים מסורתי של Bosch. *בעת פעולת מאוורר ממוצעת במשך שעה אחת ברמה 2 ליום ופעולה קלה במשך שעתיים ביום. * Bei durchschnittlichem Lüfterbetrieb von einer Stunde auf Stufe 2 pro Tag und Lichtbetrieb von 2 Stunden pro Tag.

* Bei durchschnittlichem Lüfterbetrieb von einer Stunde auf Stufe 2 pro Tag und Lichtbetrieb
  von 2 Stunden pro Tag.

לראש הדף

רב תכליתיותלישת בצק, חיתוך ירקות או הכנת פסטה ביתית: עם ציוד המטבח שלנו, אתה מקבל את כל העזרה הדרושה לך במטבח.

יש לנו מתכון להצלחה - בלי קשר למנה שאתה מבשל.
בין אם מדובר בלזניה, תבשילי ירקות טעימים או קינוחים משובחים: עם המיקסרים שלנו ומגוון האבזרים הרחב שלהם, כמעט שאין גבול למנות שאתה יכול להכין. המיקסר המקצועי MaxxiMUM של בוש מייצג את המהות של 60 שנות ניסיון ומאפשר לך להפיק את היצירות המשובחות ביותר תוך שימוש בחיישן הבצק החכם, למשל, או במערכת ההפעלה התלת מימדית 3D PlanetaryMixing. מערכתSensorControl פורצת הדרך שלנו אף מבטיחה אוטומטית קצפות ומרנגים מושלמים - וכל זאת בלחיצת כפתור.

לראש הדף

נוחות

סטנדרט חדש של נוחות בניקוי הבית – בעזרת שואבי האבק האלחוטיים של בוש עם טכנולוגיית SensorBagless

עוצמתי במיוחד, שקט להפליא. ללא שקיות.
טכנולוגיית SensorBagless™ החכמה נמצאת בבסיסם של כל שואבי האבק נטולי השקית של Bosch. באמצעות טכנולוגיה זו, ביצועי הניקיון של שואב האבק שלך מנוטרים באופן קבוע על-ידי חיישן. כך אנו יכולים להבטיח שתשאב תמיד ברמת העוצמה המיטבית, תוך הפחתת עבודת הניקיון עד למינימום הדרוש. בזכות התכנון ממוטב הרעש, שואבי האבק נטולי השקית של Bosch הם בין השקטים ביותר בשוק.

לראש הדף

הנאהאספרסו, קפוצ'ינו או לאטה מקיאטו - עם מכונות הקפה האוטומטיות לחלוטין שלנו תוכל ליהנות מן הארומה המושלמת של המשקה המועדף עליך, ספל אחר ספל.

קפה מושלם בסגנון בריסטה.
בלי קשר למכשיר שבו תבחר: טכנולוגיית הבריסטה הייחודית של Bosch מאפשרת לך ליהנות מהקפה על כל עושרו - בלחיצת כפתור או לאחר מספר פעולות פשוטות. מערכת SensoFlow החכמה מבטיחה ארומה מושלמת על-ידי כך שהיא מחממת את המים עבור תהליך ההכנה כולו עד לטמפרטורה המיטבית שנעה בין 90 ו-95°C.

לראש הדף

הספקכדי להבטיח שהכול יפעל בצורה חלקה בתחום הכביסה, מכשירי הגיהוץ שלנו משלבים נוחות, בטיחות ועוצמה יוצאת דופן.

שחררו קיטור לקראת הגיהוץ.
מגהצי הקיטור שלנו משלבים טכנולוגיה עשירה ויעילות בשטח קטן, ויכולים להתמודד בקלות גם עם הררי כביסה המיועדת לגיהוץ. במקרה של מחוללי הקיטור הקומפקטיים שלנו, למשל, תמיכת המנוע החדשנית מפיקה אספקה רציפה של אדים אשר חודרים לעומק. פונקציות נוחות כגון מערכת SensorSteam מאפשרות לך להתמודד עם הכביסה בקלות ובצורה בטוחה.

לראש הדף

איכותאיננו יכולים לבטל את חיי היום-יום עבורך. אבל אנחנו יכולים להפוך אותם לקלים בהרבה - על-ידי אספקת ביצועים מעולים. כיוון שהמכשירים הביתיים של Bosch מייצגים איכות בלתי מתפשרת, שלמות טכנית ואמינות מרבית.

הסרט החדש של חברת Bosch, "Bosch בכל פרט", ממחיש בצורה מרשימה את הקשר בין איכות בלתי מתפשרת לבין המטרה הנעלה של השגת "התוצאה המושלמת ביותר". המוסיקה שברקע הסרט הולחנה על-ידי רוברט רובסטר הנקה, הידוע בכינוי STOMAX. הצלילים העשירים והמגוונים שמאפיינים את פס הקול, שהולחן בברלין, מייצגים תמהיל של השפעות שונות, לרבות היפ הופ, אלקטרו, שנות ה-80 ומוסיקה קלאסית.

הורד את המוסיקה של הסרט כאן:

 

השירות שלנו

אנו עומדים לרשותכם בטלפון 2220*. להתקנת מוצר חדש, שירות טכני לתקלות ורכישת אביזרים נלווים
לפרטים נוספים
בוש בפייסבוק!

בוש בפייסבוק!

עולם שלם של תוכן ייחודי, טיפים מיוחדים ואת כל העדכונים אודות המוצרים שלנו
לעמוד הפייסבוק של בוש

בוש בכל פרט

טכנולוגיה לחיים מתחילה בפרטים הקטנים. גלה את האיכות, השלמות והאמינות של מוצרי בוש
מכאן

לאיתור משווק מורשה

לרשימת כל המשווקים המורשים של מוצרי בוש ברחבי הארץ
חפש כעת
Online Survey