כל הסיבות לבחור בוש

העובדה שמיליוני לקוחות בעולם מוכיחים את נאמנותם למותג 'בוש' עם קניות חוזרות במשך שנים אינה מקרית. גם לא המשפט שמזוהה עם המותג: פעם בוש –תמיד בוש.

בוש הוא מותג כובש. מותג שמביא למטבח הישראלי הרמוניה, שיק, סטייל, איכות, הנאה, ובעיקר מוצרי חשמל חכמים וידידותיים. הוא מצליח להיות כל מה שמחפשים במוצרי חשמל, ולתת ללקוחותיו את המענים האופטימליים בכל פרמטר. איך הוא עושה את זה? איך הוא הופך בכל השקה מחדש להיות אביר המטבח שמאיר את מתחריו הרחק מאחור? הכל עניין של מדיניות חברה שמאמינה ב השקעה בלתי נדלית במותג שלה ובבשורה שהוא מביא לשוק.  בין אם מדובר בהשקעת משאבים עצומים של מחקר ופיתוח, של מערכות בקרה מהמתקדמות בעולם, בין אם הבחירה להעסיק את אנשי המקצוע הטובים ביותר בכל תחום, ובין אם מדובר בערכים המוספים שכל מוצר מביא למשתמשיו – בוש תמיד מקיים את ההבטחה: איכות גרמנית משובחת, עמידות ארוכת שנים, טכנולוגיה מובילה המקלה על החיים, עיצובים חדשניים, שירות לקוחות מצוין, והנאה אמיתית מהשימוש ומהתוצאות.

חלוצה טכנולוגית

תגידו בוש – תגידו טכנולוגיה. בשוק מוצרי החשמל מזוהה המותג עם חלוציות טכנולוגית מובהקת. הוא תמיד יהיה מוביל מגמות שוק כשהוא מביא לכל השקה, ולכל פיתוח חדשנות מוצרית המציגה את הדבר הבא בתחום.

אומנות העיצוב

בבוש מאמינים שהאופי והיופי משלימים זה את זה. מעבר לביצועים הטכנולוגים המתקדמים, מעבר לאיכויות המותג, מעבר לפתרונות הפונקציונאליים, אתם מקבלים קולקציות מעוצבות בעלות קווים נקיים ומדויקים, המשדרות אסטטיקה יוקרתית, ומשתלבות עם ארונות המטבח באופן היוצר מראה הרמוני ומרהיב. 

 איכות ובטיחות

"nothing ever leaves a bosch factory unless it's 100%"  זה המוטו, זו תפיסת העבודה של בוש, וזו גם הסיבה לכך שמוצרי בוש נהנים מרמת האיכות והבטיחות הגבוהים  ביותר. סטנדרט בקרת האיכות במפעל הגרמני לא מאשר מוצר שלא עבר ב 100 אחוז את מכלול בדיקות האיכות הקפדניות. לקוחות בוש מקבלים מוצר העשוי לעולם מהחומרים האיכותיים ביותר, שיחזיקו לזמן ארוך ויעמדו בהבטחה הבטיחותית של המותג. 

ידידותיים ונוחים לשימוש

יתרון משמעותי נוסף של המותג בא לביטוי בידידותיות השימוש. הטכנולוגיה המתקדמת אינה באה על חשבון נוחות וקלות השימוש. וזו כבר התמחות בפני עצמה: לייצר מוצרים מתקדמים מבחינה טכנולוגית, ובו זמנית עם ממשק שימוש ידידותי ופשוט. בבוש משקיעים עבודה רבה בשלבי פיתוח המוצר על מנת לשמור על סטנדרט השימוש הנוח והקל, מתוך חשיבה על נוחיות הלקוחות ופרקטיות השימוש. כחלק מהשאיפה לעשות ללקוחות חיים קלים תמצאו תמיד חוברת הוראות הפעלה ברורה ופשוטה להבנה ויישום, המלווה צעד אחר צעד את המשתמש. 

מחקר ופיתוח

לתת את המענים הטובים ביותר לצרכי הלקוחות. זה המוטו של מחלקת המחקר והפיתוח של בוש. המחלקה, ממנה נולדים אפיוני הקולקציות הבאות של המותג, מתבססת על בדיקות שוק מעמיקות מהן היא לומדת ומתחקה אחרי הצרכים המשתנים של הלקוחות. תצפיות על הרגלי העבודה במטבח לצד תחקירים של לקוחות המעידים על צרכים חדשים מעצבים את אסטרטגיית הדבר הבא. לא לפני שיענה על קריטריוניים מאפיינים לכל מוצרי בוש:  להיות הכי ידידותי, עמיד, איכותי, פרקטי, חדשני, ולהביא ערך אמיתי למשתמש.

חיסכון בצריכת אנרגיה

את המהפכה הירוקה בתחום מוצרי החשמל הביתיים מובילה חברת BOSCH. בוש חרטה על דגלה מחויבות לא רק לאיכות המוצרים של לקוחותיה, אלא גם על איכות חייהם.  

מה זה אומר?  

שמוצרי החשמל של החברה יתנו מענה לצורך בחיסכון באנרגיה למען שמירה על סביבה ירוקה, מבלי להתפשר על איכות המוצר ותוצאות ביצועיו. אתגר לא פשוט עומד בפני מחלקת המחקר והפיתוח של החברה, שהכתיבה לעצמה סטנדרט ירוק. מדיניות זו מחייבת פיתוח טכנולוגיות מיוחדות על מנת שלקוחותיה יוכלו לצרוך בזמן השימוש פחות אנרגיה ובכך להוזיל את עלויות החשמל והמים שלהם.

איך אתם חוסכים עם מכונות הכביסה של בוש? הקליקו ותדעו

איך אתם מרוויחים משימוש במדיחי הכלים של בוש? הקליקו ותדעו

איך תרוויחו תצרוכת חשמל נמוכה עם המקרררים והמקפיאים של בוש? הקליקו ותדעו

איך תנורי הבישול של בוש מאפשרים לכם לשלם פחות על חשמל למרות שלא תבשלו פחות? הקליקו ותדעו

 

 
Online Survey