מהפכת החיסכון הירוקה

טכנולוגיות שמשפרות את חיינו לא רק היום, אלא גם מחר

השימוש בטכנולוגיות ירוקות הוא מפת הדרכים של בוש להתמדה ולשקיפות, במיוחד כאשר מדובר במשאבים ובאנרגיה. עיקרון מנחה זה מהווה את הבסיס לכל עבודתנו בכל המגזרים, עבור שיטות ייצור ידידותיות לסביבה ולחיפוש אחר טכנולוגיות חדשות יעילות בצריכה של אנרגיה.

אחריות

בוש לקחה תמיד ברצינות את אחריותה כלפי האדם והטבע. עובדה זו יוצרת מחויבות ותמריץ לפתח מוצרי חשמל ביתיים היעילים ביותר, בכפוף לטכנולוגיות ירוקות. "טכנולוגיה ירוקה" מתייחסת לטכנולוגיות בהן אנו משתמשים לחיסכון במשאבים אשר לא רק משפרות את חיינו בעתיד אלא גם את חיינו היום.

סמל הטכנולוגיה הירוקה

סמל זה מציין מוצרים יעילים במיוחד בצריכה של אנרגיה ומשאבים ויחד עם זאת משיגים ביצועי על המבוססים על טכנולוגיות חדשניות – וכמו כל מוצרי בוש, מיוצרים בכפוף לקריטריונים אקולוגיים. הסמל מציין את יעילות האנרגיה ואת ההתמדה של מוצרינו – פשוט בגין ה"טכנולוגיה הירוקה" שלהם, החל מאוויר פעיל וכלה בזאוליט.

התמדה

כחברה תעשייתית מובילה אנו מודעים לאחריותנו כלפי החברה והדורות הבאים. אנו פועלים בהרמוניה עם הסביבה במטרה לשמר ערכים כמו אמון ואמינות, קידום הבריאות וטיפול בסביבה ובמשאבים הטבעיים בזהירות הראויה. מוצרינו מיוצרים בתהליכים ברי קיימא ופועלים ביעילות. בביצועים המרביים עבור כל אחד מאיתנו – ובאחריות המרבית עבור כל אחד מאיתנו.

יעילות

אנו מיישמים חידושים טכנולוגיים על מנת לפתח מכשירי חשמל ביתיים חסכוניים ויעילים ביותר.מדיחי הכלים שלנו עם מים פעילים וייבוש בזאוליט למשל, מפחיתים את צריכת החשמל והמים עד 20% מתחת למפרטים (1.07 קילו-וואט שעה) עבור יעילות אנרגיה ברמה A. עם הטכנולוגיה של אוויר פעיל, האקולוג'יקס 7 מייבשת את הכבסים ביעילות כל כך גבוהה שצריכת החשמל שלה היא ב-40% מתחת לרמה הנדרשת (4.8 קילו-וואט שעה) עבור יעילות אנרגיה ברמה A.  המקררים שלנו, המסווגים ברמה A של יעילות אנרגיה הם בין החסכוניים ביותר בעולם. והם אינם חריגים- 40% מהפטנטים הנרשמים על ידינו מיועדים לשמירה על הסביבה ולחיסכון במשאבים.

שקיפות

פעולותינו מכוונות על ידי יושרה. יחסי האמון שלנו עם הלקוחות, העובדים והספקים מבוססים על יושר ופתיחות. הדבר כולל גם מדיניות המוקדשת לשקיפות מידע: אנו מספקים מידע ועובדות ברורים ומובנים כדי לסייע בקבלת החלטות. החותם "טכנולוגיה ירוקה" למשל, מפנה תשומת לב במיוחד ל"טכנולוגיה הירוקה" בה נעשה שימוש בכל אחד ממוצרינו והיא מציינת את החסכונות ויעילות הפעולה המיוחדים ותהליכי ייצור ברי קיימא.

מחויבות נמדדת במעשים

בבוש לא מדברים. בבוש עושים. בכל אחד ממפעלי החברה ברחבי העולם מיושמים התקנים המחמירים ביותר של שמירה על איכות הסביבה, הבאה לביטוי באמצעות:

הפחתת צריכת אנרגיה לכל מוצר
הפחתת חומרי האריזה המשמשים כל מוצר
שימוש מוגבר בחומרים הניתנים למחזור או לשימוש מחדש
הפחתת הפסולת שמייצר כל מוצר

פרסי הוקרה והערכה

2007: פרס מצוינות בקידום חיסכון בחשמל מטעם משרד האנרגיה והרשות לשמירה על איכות הסביבה EPA בארה"ב

2004: פרס שמירה על איכות הסביבה מטעם התאחדות התעשיינים בגרמניה BDI עבור יישום תקנים סביבתיים וטכניים חדשניים בייצור מקרים בסין

2003: פרס שמירה על איכות הסביבה מטעם המשרד לשמירה על איכות הסביבה בספרד

1997: פרס על חדשנות בתחום השמירה על איכות הסביבה מטעם התאחדות התעשיינים בגרמניה BDI

1993: פרס שמירה על איכות הסביבה מטעם הרשות לשמירה על איכות הסביבה EPA בארה"ב

לסיכום

בצפון אמריקה, Bosch שותפה לתוכניות של חברות כמו Energy Star ו-EnerGuide ופעילה בתחומים נוספים להגברת המודעות לאיכות הסביבה וליתרונות האקונומיים של מוצרים החוסכים באנרגיה.

מוצריה של חברת Bosch הינם, וימשיכו להיות מיוצרים באופן שיאפשר להם לספק את הביצועים הטובים ביותר, החסכוניים למשתמש והשומרים על הסביבה.

לצפייה בקטלוג הירוק של בוש לחץ כאן

 

 
Online Survey