בוש - פתרונות חכמים לתוצאות מושלמות

תנורי סדרה 8 החדשה של בוש
עם בקרת שליטה אינטואיטיבית וחכמה,
לתוצאות מדויקות, באפייה ובצלייה.

בוש מציגה: טבעת הפעלה אינטואיטיבית וחכמה, 

ההופכת את הבישול לקל יותר מאי פעם.

כל מאכל שתחפצו להכין נמצא ממש בהישג ידכם: רק בסיבוב קל של טבעת ההפעלה החדשה, תוכלו לבחור את כל אחת מההגדרות הקיימות בתנור שלכם.

צג המגעTFT החדש, בעל העיצוב הברור והייחודי, ינחה אתכם בקלות דרך אפשרויות התפריט השונות. פנל הפעלה ייחודי זה יעניק לכם שליטה מלאה על המנות שלכם, בכל זמן, ויבטיח הצלחה בקלי קלות.

אפייה מושלמת PerfectBake

האפייה מעולם לא הייתה קלה יותר. חיישן האפייה -  PerfectBake מודד בקביעות את רמת הלחות במנות שלכם, ובאופן אוטומטי מווסת את תהליך האפייה. החיישן מאפשר רגישות ייחודית ומדויקת לכל סוג של מאפה והוא יסיים את תוכנית האפייה מיד כאשר המאפה מוכן.

עם סדרה 8 של בוש לא תצטרכו שוב להגדיר את תוכנית החימום, הזמן או הטמפרטורה - הכול תחת שליטה של חיישן האפייה PerfectBake. כל שעליכם לעשות הוא לבחור את סוג המאפה, כדוגמת "עוגה", וללחוץ על "התחל". התנור שלכם יעשה כבר את כל השאר. התוצאה: הלחם, העוגה והקיש יאפו באופן מדוייק והטעם מושלם.

צלייה מושלמת PerfectRoast

עם חיישני הצלייה PerfectRoast, תשיגו תוצאות מושלמות בכל פעם שתרצו לצלות נתח שלם של דג, בשר או עוף.  מד הנעיצה בעל שלושת החיישנים יאפשר צלייה מושלמת ומדוייקת כמו שף מקצועי, בקלות וללא מאמץ. שלוש נקודות מדידה רגישות מאוד לאורך מד הנעיצה, יבצעו בדיקה מדוייקת של טמפרטורת הליבה של נתח הצלי שלכם ויתאימו את נתוני התנור למעלת החום המדויקת, המבטיחה תוצאות צלייה מושלמות. חידוש נוסף בבוש הוא דגמים חדשים של תנור עם מיקרוגל המגיעים עם מד נעיצה לצלייה מושלמת בתוכם.

טורבו עם אפקט D4 Hotair -  4D .

הודות לטכנולוגיית 4D Hotair, תוכלו למקם את המזון שלכם בכל מפלס בתנור, והתוצאות תהיינה תמיד מושלמות. המאוורר האחורי החדש מנירוסטה, מאפשר הפצת חום אחידה בכל מפלס בתנור, משום שהוא מסתובב לשני הכיוונים ומשנה את כיוון הסיבוב במהלך התוכנית. החום יתפזר באופן שווה ואחיד בכל חלקי התנור ויאפשר לאפות גם בארבעה מפלסי גובה שונים בו זמנית, והתוצאות תהיינה מושלמות בכל מפלס ומפלס. טכנולוגיה חדשנית לקבלת תוצאות מושלמות מהמפלס העליון ועד התחתון גם בארבע תבניות במקביל.

ניקוי עצמי פירוליטי

כשאתם מפעילים את פעולת הניקוי הפירוליטי, התנור מתחמם עד כ- C4800 ושורף את שאריות השומן והמזון השרופים שנצמדו לדפנות. כל מה שנותר הוא מעט אפר שתוכלו להסיר בקלות עם מגבת נייר בסיום הפעולה. בהתאם לכמות השאריות שהצטברו, בחרו באחת משלוש תוכניות ניקוי שונות ולחצו על לחצן "הפעל" - התנור שלכם יעשה את השאר עבורכם. גם תבניות האפייה ומסילות המדפים עמידים מספיק כדי להשתתף בפעולת הניקוי הפירוליטי ולכן תוכלו להשאירם בתנור בעת הניקוי.

לצפייה במוצרים לחץ כאןלהורדת קטלוג לחץ כאן

 

 

 
Online Survey