בישול ואפיה

Serie 8

לא המצאנו מחדש את הגלגל. 
אבל לימדנו אותו איך לאפות.

התנורים הבנויים החדשים מסדרה 8 עם טבעת הבקרה האינטואיטיבית –
הדרך הקלה לתוצאות מושלמות

לכל התנורים מסדרה 8
 
 1. דגמים
 2. Features
לתחילת העמוד
התנורים הבנויים של בוש: התקנה מושלמת, איכות ללא פשרות.

התנורים הבנויים של בוש: התקנה מושלמת, איכות ללא פשרות.

התנורים הבנויים שלנו ניתנים לשילוב הן ביחידות הקיר והן בגומחות תחתונות.
במטבחים שבהם המקום מוגבל, הפתרון המושלם הם המכשירים הקומפקטיים שלנו שגובהם 45 ס"מ. בלי קשר למכשיר שתבחר - בזכות התכניות האוטומטיות השונות תוכל תמיד להגיע לתוצאות מושלמות של צלייה ואפייה עבור כל אחד מן הדגמים.

גלה את התנורים הבנויים של בוש
לתחילת העמוד
כיריים של בוש: לתוצאות בישול מושלמות

כיריים של בוש: לתוצאות בישול מושלמות

וש מציעה את כל סוגי הכיריים למטבח: כיריים גז, כיריים קרמיות או כיריים אינדוקציה. הכיריים שלנו מגיעות עם מגוון חידושים טכנולוגיים – כל דגם והיתרונות היחודיים לו.

לכל הכיריים
לכל דגמי כיריים גז
לכל דגמי כיריים הקרמיוות
לכל דגמי כיריים אינדוקציה
לתחילת העמוד
התנורים המשולבים שלנו: אתה מחליט איפה לבשל.

התנורים המשולבים שלנו: אתה מחליט איפה לבשל.

בחר לבשל במיקום שמתאים לך ביותר עם התנורים משולבי הכיריים של בוש. בזכות תא האפייה המרווח, המגוון הרחב של תוכניות בישול ואפייה, 4 מבערי גז איכותיים ועוצמתיים ועיצוב מוקפד, כל שנותר לנו לעשות הוא לאחל לך בישול מוצלח. אתה יכול להיות בטוח ב-100% באיכות של בוש ובשבחים של כל אורחיך.

לכל דגמי התנורים המשולבים
לתחילת העמוד
תנורי המיקרוגל של בוש: מושלמים לאוהבי גורמה שממהרים.

תנורי המיקרוגל של בוש: מושלמים לאוהבי גורמה שממהרים.

אי אפשר לבשל מהר יותר מאשר בתנור מיקרוגל. או להפשיר, לחמם ואף לאפות. תנורי המיקרוגל הקומפקטיים שלנו הם גם מרובי כישרונות. בנוסף לשיטות החימום הקלאסיות המשמשות לאפייה, יש בהם גם מיקרוגל משולב. והמשמעות היא שדבר אחד בטוח: אינך צריך להתפשר על תוצאות בישול איכותיות גם אם אתה קצת ממהר לפעמים.

לכל תנורי המיקרוגל
לתחילת העמוד
האורחים שלך לא צריכים לדעת שבישלת את הדג רגע לפני שהגיעו.

האורחים שלך לא צריכים לדעת שבישלת את הדג רגע לפני שהגיעו.

אם אתה רוצה לטגן או לבשל מזון במטבח שלך, אתה פשוט יכול להשאיר את האדים ואת הריחות הנלווים אליהם לטיפולה של בוש. המבחר הגדול של קולטי אדים בגדלים ועיצובים שונים מבטיח שהאוויר יהיה נקי בכל מקום - החל במטבחים הזעירים ביותר וכלה במטבחי ההסעדה הגדולים. בנוסף, הם תמיד עושים את מלאכתם בשקט וביעילות.

לכל קולטי האדים
לכל קולטי האדים צמודי הקיר
לכל קולטי האדים מסוג ארובה
לתחילת העמוד
מומלץ בחום: מגירות חימום של בוש.

מומלץ בחום: מגירות חימום של בוש.

מגירות החימום שלנו יכולות לעשות הרבה יותר מאשר לשמור על החום של ארוחות וצלחות. הן גם מושלמות לבשר בבישול איטי, הפשרה של מזון, המסת שוקולד והתפחה של בצק. בנוסף, ניתן לבנות אותן בנפרד או במשולב עם תנור, כך שהן מהוות פתרון מתאים עבור כל סביבת מטבח.

לכל מגירות החימום.
לתחילת העמוד
צלייה מושלמת עם שמן זית, שום, מלח ו-בוש

צלייה מושלמת עם שמן זית, שום, מלח ו-בוש

כדי שחווית הבישול והאפייה תהיה קלה במיוחד עבורך, המהנדסים שלנו מקשים על עצמם במיוחד כשהם מפתחים את המכשירים הביתיים של החברה.
לפני שמכשיר חדש יוצא משערי המפעל שלנו, הם מעבירים כל פונקציה, ממש עד לבורג הזעיר ביותר, אלפי בדיקות מאמץ ובדיקות איכות.
רק כאשר התוצאות עומדות ב-100% בסטנדרטים הגבוהים שלנו, המכשיר מוכן לבדיקה הקריטית ביותר שלו: שימוש במטבח שלך.

עיצוב

עיצוב

לתחילת העמוד
תוצאות מצוינות

תוצאות מצוינות

לתחילת העמוד
 • 3D hotair
  3D hotair פונקציה זו מאפשרת פיזור חום מהיר ואחיד בכל שטח התנור ומאפשרת לאפות בשלוש מפלסים במקביל. ניתן לאפות מאכלים מתוקים ומלוחים במקביל, מבלי לגרום לטעמים להתערבב זה בזה.
  3D hotair
 • תשע עוצמות חום עבור אינדוקציה תשע עוצמות חום עבור אינדוקציה – מערכת בקרה מדויקת על עוצמת החום, שעונה על כל דרישות הבישול שלכם.
  תשע עוצמות חום עבור אינדוקציה
 • Added steam הוספת מעט לחות, גם בעת בישול באמצעות מצבי חימום רגילים, הופכת כל מאכל לטעים יותר. זה בדיוק מה שעושה הפונקציה Added Steam שנוספה לתנורים שלנו מסדרה 6 (Series 6). אנו משלבים פיזור תלת ממדי של אוויר חם למצבי חימום: חימום עליון/תחתון וצלייה באמצעות אוויר חם, בשילוב עם הפונקציה Added Steam. מכל המים המשולב בפנל הקדמי של התנורים ניתן להסרה בקלות לצורך מילוי או ניקוי. הגישה למכל הקיטור קלה גם היא וניתן לנקותו באמצעות שטיפה במדיח כלים. כמו כן, השליטה על זרימת הקיטור פשוטה וקלה: אפשר להפעילה באופן ידני, או פשוט יותר, להשתמש בתכונה AutoPilot. והחשוב ביותר, המאכלים יוצאים מהתנור כשהם טעימים יותר.
 • AutoPilot 10 עוף, בשר, דגים, רטבים או ירקות: AutoPilot 10 יבשל את התבשיל באופן מושלם. כל שיש לעשות הוא להכניס את התבשיל לתנור ולבחור מתפריט התצוגה באחת מתוך 10 תוכניות הבישול האוטומטיות. פשוט הוסיפו את משקל הדג או הבשר ולחצו על Start ('התחל'). לאחר מכן הפונקציה AutoPilot משתלטת וקובעת את מצב הבישול, את הטמפרטורה הדרושה ואת משך זמן הבישול. היא אפילו מכבה את התנור לקראת סיום זמן הבישול. מכיוון שעבור חלק מהתבשילים המתבשלים בעזרת AutoPilot נדרש כלי עמיד בחום עם מכסה, התנור גם נשאר נקי. בישול מעולם לא היה פשוט יותר.
 • AutoPilot 30 עוף, בשר, דגים, רטבים או ירקות: AutoPilot 30 יבשל את התבשיל באופן מושלם. כל שיש לעשות הוא להכניס את התבשיל לתנור ולבחור מתפריט התצוגה באחת מתוך 30 תוכניות הבישול האוטומטיות. פשוט הוסיפו את משקל הדג או הבשר ולחצו על Start ('התחל'). לאחר מכן הפונקציה AutoPilot משתלטת וקובעת את מצב הבישול, את הטמפרטורה הדרושה ואת משך זמן הבישול. היא אפילו מכבה את התנור לקראת סיום זמן הבישול. מכיוון שעבור חלק מהתבשילים המתבשלים בעזרת AutoPilot נדרש כלי עמיד בחום עם מכסה, התנור גם נשאר נקי. בישול מעולם לא היה פשוט יותר.
 • AutoPilot 40 עוף, בשר, דגים, רטבים או ירקות: AutoPilot 40 יבשל את התבשיל באופן מושלם. כל שיש לעשות הוא להכניס את התבשיל לתנור ולבחור מתפריט התצוגה באחת מתוך 40 תוכניות הבישול האוטומטיות. פשוט הוסיפו את משקל הדג או הבשר ולחצו על Start ('התחל'). לאחר מכן הפונקציה AutoPilot משתלטת וקובעת את מצב הבישול, את הטמפרטורה הדרושה ואת משך זמן הבישול. היא אפילו מכבה את התנור לקראת סיום זמן הבישול. מכיוון שעבור חלק מהתבשילים המתבשלים בעזרת AutoPilot נדרש כלי עמיד בחום עם מכסה, התנור גם נשאר נקי. בישול מעולם לא היה פשוט יותר.
 • עוצמה גבוהה עוצמה גבוהה של 5kw
  עוצמה גבוהה
 • כיריים גז עם עוצמה מוגברת הפונקציה שמאפשרת להגביר את העוצמה ל-5kW באופן מיידי.
  כיריים גז עם עוצמה מוגברת
 • מנוע BLDC מנוע BLDC מהפך, יעילות גבוהה, עמידות וטכנולוגיה מתקדמת.
  מנוע BLDC
 • עוצמת שאיבה גבוהה עוצמת שאיבת ארובה: 18 מ"ק לדקה.
  עוצמת שאיבה גבוהה
 • עוצמה מוגברת ארובה - נפח השאיבה מתגבר מ-18 מ"ק לדקה ל-20 מ"ק לדקה תוך חמש שניות.
  עוצמה מוגברת
Connectivity

Connectivity

לתחילת העמוד
 • כל הטיפים והטריקים העדכניים ביותר לבישול מושלם - במקום אחד. הניסיון להישאר מעודכנים לגבי כל החידושים האחרונים בתחום הבישול יכול להיות מייגע למדי. התכונה Home Connect מספקת לכם גישה למגוון רחב של טכניקות בישול ואפייה, ומאפשרת לכם להישאר מעודכנים תמיד - הכל דרך המכשיר הנייד שלכם. שיפור כישורי הבישול מעולם לא היה פשוט יותר.
  כל הטיפים והטריקים העדכניים ביותר לבישול מושלם - במקום אחד.
 • תמיכה חכמה יותר. העובדה שמכשירי חשמל ביתיים אינם פועלים כהלכה יכולה להיות מתסכלת מאוד. Remote Diagnostics כאן כדי לעזור לכם. פשוט צרו קשר טלפוני עם הקו החם של Home Connect כדי לקבוע בדיקה מרחוק דרך האינטרנט של מכשיר החשמל המחובר. בהתאם להסכמתכם, שירות הלקוחות של בוש יכול להציג את מצבו של המכשיר החשמלי מרחוק, לאתר את הבעיה ולספק לכם את העצה ש זקוקים לה. אם אין אפשרות לפתור את הבעיה מרחוק, ניתן להודיע על כך לטכנאי של בוש שיגיע לביתכם ויתקן את כל הבעיות, תוך שהוא מצוייד בכל החלקים הדרושים. תמיכה חכמה, פתרונות חכמים - הכל בלחיצת כפתור.
 • התנור החכם שעוקב אחר המתכונים שלכם. מתכונים חדשים וספרי בישול עשויים להיות מאכזבים, במיוחד כשדרגות הטמפרטורות וזמני הבישול המצויינים בהם אינם מדויקים. Home Connect מסלק את פעולת הניחוש מהמשוואה. עם גישה מלאה לעולם המתכונים המרתק, Home Connect מעביר את הגדרות הבישול האידיאליות של המתכון הנבחר ישירות לתנור. כל שעליכם לעשות הוא להשתמש במכשיר נייד כדי לבחור את התבשיל המבוקש מאוסף נרחב של מתכונים באפליקציה Home Connect, והתנור יקבע באופן אוטומטי את סוג החימום, דרגת הטמפרטורה וזמן הבישול הדרושים. אתם גם יכולים, כמובן, לשמור את המתכונים האהובים עליכם באפליקציה Home Connect כדי לגשת אליהם בעתיד בקלות רבה יותר. כעת אתם יכולים להצליח גם עם המתכונים המאתגרים ביותר מבלי להילחץ.
  התנור החכם שעוקב אחר המתכונים שלכם.
 • בדקו מה קורה עם התנור שלכם - גם כשאינכם בבית. "האם השארתי את התנור דולק?" שאלה שמטרידה כמעט כל בשלן ביתי. תנורים עם פונקציית השליטה מרחוק Home Connect מסירים את כל הספקות הללו ומקנים לכם שקט נפשי. כל שעליכם לעשות הוא להשתמש במכשיר הנייד כדי לבדוק את מצבו של התנור, לנטר את פעולתו ולשלוט בה מרחוק באמצעות האפליקציה Home Connect. בזכות הגישה מרחוק לתנור כשאתם בדרכים, אתם יכולים כעת לעזוב את הבית בביטחון מלא שהכל בסדר.
 • הדרך החכמה להשתמש בכיריים ובקולט האדים. ריבוי משימות במטבח יכול לרוב להיות מלחיץ הרבה יותר מאשר מהנה. התכונה AutoControl מאפשרת לכם לשלוט על סנכרון ה-Wi-Fi של הכיריים וקולט האדים בלחיצת כפתור. באפשרותכם להגדיר את הפעלת קולט האדים מהמכשיר הנייד שלכם בעת הפעלת הכיריים, או לקבוע שימשיך לפעול למשך 20 דקות לאחר כיבוי הכיריים. כעת, לאחר שטיפלתם בנושא האוורור, אתם יכולים להתמקד בדברים חשובים יותר, כמו הקינוח.
  הדרך החכמה להשתמש בכיריים ובקולט האדים.
 • ליהנות מבישול באור אחר. עבודות הבית אינן חייבות להיות משעממות. התכונה EmotionLight בקולט האדים מאפשרת לכם לתבל את המטבח במעט תאורת אווירה. כל שעליכם לעשות הוא לבחור את גוון התאורה המתאים למצב הרוח שלכם באמצעות אפשרות בחירת גוני תאורת ה-LED באפליקציה Home Connect. כעת תוכלו להיות תמיד במצב הרוח המושלם לבישול.
  ליהנות מבישול באור אחר.
ביצועים

ביצועים

לתחילת העמוד
 • 3D Hotair Plus עם 3D Hotair Plus, האוויר החם מתערבל באופן מאוזן לחלוטין הודות ליציאות אוויר שממוקמות באופן מיטבי. ניתן למקם את התבנית בכל מפלס אפייה בתנור (1, 2, או 3) – והתוצאה תמיד מושלמת.
 • 4D Hotair Plus הודות לטכנולוגיית 4D Hotair Plus, תוכלו למקם את המזון שלכם בכל מפלס בתנור והתוצאות תהיינה מושלמות. המאוורר האחרוי החדש מנירוסטה, מאפשר הפצת חום אחידה בכל מפלס בתנור משום שהוא מסתובב לשני הכיוונים ומשנה את כיוון הסיבוב במהלך התוכנית.
 • Auto-ignition Auto-ignition
  Auto-ignition
 • AutoPilot התוכניות האוטומטיות של AutoPilot מבטיחות תוצאות מושלמות. כל שעליכם לעשות הוא להכניס את התבשיל לתנור, להזין את משקלו ולבחור את מצב הפעולה המתאים. ל-100% תוצאות מושלמות.
 • תנור משולב מדגם MW והפונקציה Added Steam תנור משולב מיקרוגל והפונקציה Added Steam. שלושה מכשירים במכשיר אחד
 • תנור משולב מדגם MW תנור משולב מיקרוגל, המשלב שני מכשירים באחד, מאפשר חימום מהיר ומושלם
  תנור משולב מדגם MW
 • EcoClean Direct EcoClean Direct, עוזר הניקיון שחוסך באנרגיה, הופך את ניקיון התנור לפשוט וקל. ציפוי קרמי מיוחד של חלל התנור הפנימי מפרק את השומנים הניתזים בעת האפייה או הצלייה לכל אורך חייו של התנור. זוהי תכונה מופלאה שחוסכת זמן ואנרגיה.
 • HydroBaking
  HydroBaking HydroBaking אידיאלי לאפיית לחמים ומאפים וכן לחימום מזון קפוא. הלחות נשארת בתנור והלחמים או המאפים אינם מתייבשים.
  HydroBaking
 • *מד צלייה
  *מד צלייה מד הצליה המובנה הוא פתרון מושלם לשמירה על הטמפרטורה הנכונה של התבשילים - פשוט הכניסו אותו לתבשיל, חברו אותו לתנור ובחרו את טמפרטורת הליבה המבוקשת. כך תוכלו, למשל, להבטיח שהצלי יהיה תמיד רך ועסיסי באופן מושלם כשאתם משתמשים בשיטת בישול איטית.
  *מד צלייה
 • מזהה כלי בישול עם מזהה כלי הבישול, הכיריים לא יעבדו כשלא מוצב סיר על נקודת האינדוקציה
  מזהה כלי בישול
 • הגדרות זמן הגדרות זמן של עד שלוש שעות ועד 99 דקות של הכיריים מכבות באופן אוטומטי את הלהבות בהתאם להגדרות הזמן שלכם, ואינכם צריכים להישאר דרוכים בכל זמן הבישול.
  הגדרות זמן
 • רמת שאיבה גבוהה אין זה משנה אם יש לכם מטבח עם חלל פתוח או מטבח קטן וסגור. אנו מציעים את נפח האוויר המיטבי למטבחים בכל הגדלים. על האוויר להתחלף 6 עד 12 פעמים בשעה כדי להבטיח אווירה נעימה ועקבית. לכן נפח אספקת האוויר או עוצמת קולט האדים צריכים להתאים למידות החדר.
  רמת שאיבה גבוהה
 • רמות רעש נמוכות
  רמות רעש נמוכות האורחים שלכם אינם היחידים שמעריכים בישול רגוע. כדי שתוכלו לשוחח עם האורחים במהלך הבישול, גרמנו לקולט האדים להיות שקט כל-כך, עד שבכלל לא תבחינו שהוא קיים. קולט האדים מפיק רחש חלש שמופק על ידי המנוע וזרימת האוויר, בהתאם לרמת הלחץ הנגדי. בדגמים צינוריים, 50% מרמת הרעש מנותבת החוצה. קולטי האדים של בוש עם המודול CleanAir מפיקים רעש בעוצמה של עד 3 דציבלים (A) פחות ממערכות סחרור אוויר רגילות תוך אספקת אותה רמת ביצועים.
  רמות רעש נמוכות
 • מבער ווק בעוצמה של 6kW להבות מבערי הווק של בוש בעוצמה של 6kW הן רבות עוצמה ועדינות בעת ובעונה אחת. זאת מכיוון שניתן להפעיל את הלהבות בכל דרגות העוצמה: בין 0.3 kW ל-6 kW. לדוגמה, להבות חזקות מאפשרות להרתיח מים לפסטה תוך זמן קצר במיוחד. עם זאת, להבות נמוכות חשובות באותה מידה כדי להכין את המאכלים האהובים עליכם. בשל כך, הלהבות המיועדות לרתיחה עדינה הן... עדינות במיוחד. הלהבות כל כך עדינות כך שאפשר להמיס שוקולד ללא כל סיכון שהוא יישרף, להכין רטבים מושלמים או פשוט להשאיר את המזון חם. אבל אנחנו חשבנו גם על הרגע שאחרי: מבער ה-6 kW קל לניקוי מכיוון שהוא כולל פחות רכיבים, פחות נקבים ופחות פינות.
  מבער ווק בעוצמה של 6kW
 • MoveMode CombiZone
  MoveMode CombiZone MoveMode הופך את הבישול להרבה יותר נוח באמצעות שימוש ב-CombiZone. לאחר הפעלתו בלחיצת כפתור, לא תצטרכו עוד לכוונן את דרגות החום של הכיריים: CombiZone מחולק לשני אזורים נפרדים עם רמות עוצמה מוגדרות מראש. לכן באפשרותכם לבשל תבשיל במהירות מרבית בשימוש בדרגת עוצמה 9, ולאחר מכן להשאירו חם בשימוש בדרגת עוצמה 1, בחלק האחורי של אזור החימום.
  MoveMode CombiZone
 • PowerBoost תוספת עוצמה: הפונקציה PowerBoost המשופרת בכיריים האינדוקציה שלנו מוסיפה יותר עוצמה כדי להאיץ את תהליך הבישול. לדוגמה, כעת אתם יכולים להרתיח שני ליטרים של מים במהירות הגדולה פי שלושה מאשר בכיריים קרמיות רגילות.
  PowerBoost
Easy-to-clean

Easy-to-clean

לתחילת העמוד
 • ניקוי עצמי תזכורת אוטומטית לניקוי החלק הפנימי לאחר 20 שעות עבודה - כל שעליכם לעשות הוא ללחוץ על כפתור.
  ניקוי עצמי
נוחות

נוחות

לתחילת העמוד
 • מסילות טלסקופיות עם כוונון מלא מסילות טלסקופיות של מערכות מדפים קלאסיות מאפשרות עד שלושה מצבים. בוש מציעה מסילות טלסקופיות עם כוונון מלא. ניתן להוסיף מסילות בכל גובה, כולל גובה הגריל, ולהפוך את הקלייה ליעילה יותר. ניתן לחבר את המסילות ולהסירן בקלות רבה.
 • EcoClean EcoClean, עוזר הניקיון שחוסך באנרגיה, הופך את ניקיון התנור לפשוט וקל. ציפוי קרמי מיוחד של חלל התנור הפנימי מפרק את השומנים הניתזים בעת האפייה או הצלייה לכל אורך חייו של התנור. זוהי תכונה מופלאה שחוסכת זמן ואנרגיה. הדפנות האחוריות של התנורים שלנו מצופות ב-EcoClean כסטנדרט. כמו כן, ניתן להוסיף גם דפנות עליונות וצדדיות מצופות כאביזרים. ייצור מושלם של כל הרכיבים הופך את ההתקנה לקלה ופשוטה.
 • סיר אוניברסלי קטן מידות הסירים האוניברסליים קטני המידות מושלמים לבישול שתי מנות של אותו תבשיל. הם מושלמים עבור בישול כמויות מזון קטנות. לדוגמה: אתם מכינים תפוחי אדמה אפויים בתבנית אחת ואופים במקביל עגבניות ממולאות בתבנית שניה. הודות למידותיהם הקטנות, ניתן לנקות אותם בקלות במדיח הכלים של בוש. כמו כן, אם יש צורך לאחסן מזון במקרר, לפני או אחרי הכנתו, הם מותאמים באופן מושלם למקררים של בוש.
 • עגלת תנור
  עגלת תנור עם עגלת תנור, קל להכניס מזון לתנור ולהוציאו. אין יותר צורך להכניס את הידיים אל תוך תנור לוהט כדי לבדוק מה מצבו של התבשיל. בנוסף, עגלת התנור נסגרת בעדינות ובשקט ממרחק של 10 ס"מ לערך, הודות להתקן משולב לסגירה קלה, וגם מבטיחה שכלי הבישול יישאר תמיד במקומו.
  עגלת תנור
 • Pyrolysis
  Pyrolysis עם Pyrolysis, תכונת הניקוי העצמי של בוש, מתבצעות כל פעולת הניקוי המעייפות והארוכות באופן אוטומטי - מבלי להשתמש בחומרי ניקוי כימיים כלשהם. בהתאם לרמת הלכלוך, המכשיר מתחמם עד לטמפרטורה מרבית של 480°C. כל שנותר לעשות הוא לסלק בקלות את שאריות האפר.
  Pyrolysis
 • דלת מתקדמת עם העברת חום מרבית של *30°C
  דלת מתקדמת עם העברת חום מרבית של *30°C התנורים של בוש עומדים בתקני הבטיחות המחמירים ביותר: דלת התנור הקרה ביותר של בוש מתחממת לטמפרטורה מרבית של .30°C תכונה זו אפשרית הודות לאוורור משופר בשיעור של 30%.
  דלת מתקדמת עם העברת חום מרבית של *30°C
 • מסילות טלסקופיות
  מסילות טלסקופיות המסילות הטלסקופיות של בוש הופכות את הטיפול בתבניות האפייה לקל, בטוח ונוח יותר. המערכת כוללת שלוש מסילות טלסקופיות מלאות או שתי מסילות טלסקופיות. ניתן למשוך את המסילות החוצה בהתאם לצורך כדי להכניס או להוציא תבשילים מהתנור בקלות. אם המסילות הטלסקופיות נמשכות החוצה באופן מלא, הן ננעלות במקומן הודות למנגנון מיוחד המבטיח יציבות מרבית. אפייה וצלייה מעולם לא היו קלות ובטוחות יותר.
  מסילות טלסקופיות
 • TouchControl TouchControl
  TouchControl
 • מודול CleanAir מודול ה-CleanAir החדש מיוצר מנירוסטה ומעוצב בקווים נקיים ומודרניים המשתלב באופן מושלם עם עיצוב המטבח. זהו אביזר אופציונלי עבור קולטי ערובה. קל להתקינו בכל קולט אדים מהמגוון החדש של בוש שמורכב מעל אי או צמוד קיר. מודול ה-CleanAir מכיל מסנן פחם פעיל מיוחד ופנל חיצוני מעוצב מפלדת אל-חלד. הודות לפני השטח הגדולים והמחורצים של מסנן הפחם הפעיל ותכולת הפחם הגבוהה שבו (שווה בשטחה לכ-50 מגרשי כדורגל), מסנן המודול 95% מהריחות. תוצאות הסינון של מסנן הפחם הפעיל המיוחד זהות לאלה של מערכת צינורית וטובות ב-25% מאלה של מסנן פחם פעיל רגיל.
  מודול CleanAir
 • EcoSensor ה-EcoSensor מסדיר באופן אוטומטי את עוצמת השאיבה של קולט האדים. בכך הוא צורך את כמות האנרגיה המיטבית ומאפשר לכם להתרכז בבישול. הוא בודק את עוצמת האדים העולים מסירי הבישול כל שנייה, ומבצע התאמות של רמות צריכת האנרגיה של קולט האדים באופן מדויק ועצמאי.
 • EcoSilence Drive באמצעות השימוש במאוורר רב עוצמה שממטב את זרימת האוויר בקולט האדים, חוסכים קולטי האדים של בוש המצויידים טכנולוגיית המנועים EcoSilence Drive™ יותר מ-80% מצריכת האנרגיה בשימוש ממוצע*, בהשוואה לקולטי אדים מסורתיים של בוש. בנוסף, מנוע ה-EcoSilence Drive™ אינו יוצר חיכוך מכני. לכן, במקום לבזבז אנרגיה יקרה ולסבול מבלאי ומרעש, אתם נהנים מיעילות, מעמידות ומפעולה שקטה. אתם ממש יכולים לשמוע את ההבדל.
 • Edge Extraction המבנה השטוח של המסנן מקנה לו מראה מתוחכם ומאפשר ניקוי קל מאוד באמצעות שטיפה ידנית או במדיח הכלים. בנוסף, מסנן ה-Edge Extraction של בוש מספק רמת הפרדת שומנים בשיעור של 80-92 אחוז (בהתאם לדירוג המנוע) המבטיחה יעילות ועוצמה זהות לסוגי מסננים אחרים. הוא כולל מערכת נעילת מסנן מוגנת בפטנט, מערכת זרימה מיטבית ו-12 שכבות של יריעות סינון.
 • תושבות סירים בטוחות לניקוי במדיח כלים מבזבזים המון זמן כדי לנקות את כיריים הגז? מעכשיו אתם יכולים למחוק את המטלה הזאת מהרשימה! כיריים הגז של בוש כוללות יתרונות רבים - אחד מהם הוא ניקוי קל ופשוט. הודות למשטחים חלקים ואיכותיים, תושבות הסירים בטוחות לניקוי במדיח כלים. הפכנו את תושבות הסירים שלנו למושלמות ולכן אינכם צריכים לחשוש מקורוזיה, מסדקים או מדהיית צבע בעת ניקוי התושבות במדיח הכלים.
  תושבות סירים בטוחות לניקוי במדיח כלים
 • DirectSelect
  DirectSelect הודות ללוח הבקרה האינטואיטיבי, תוכלו לבחור את אזורי הבישול ולקבוע את דרגת העוצמה המבוקשת - ביעילות ובמהירות. הוא גם כולל תצוגת צריכת אנרגיה שימושית כמו גם את הפונקציות QuickStart ו-ReStart.
  DirectSelect
 • DualWok כיריים הגז של בוש הן רבות עוצמה ועדינות בעת ובעונה אחת. למשל, עוצמה גבוהה מאפשרת להרתיח מים לפסטה תוך זמן קצר במיוחד. אבל זה לא הספיק לנו - או לך. עוצמה נמוכה חשובה באותה מידה כדי להכין את המאכלים האהובים עליכם. לכן וידאנו שעוצמת הלהבה הנמוכה שלנו מושלמת עבור רתיחה עדינה. למעשה, הן כל כך עדינות עד שהן מאפשרות להמיס שוקולד ללא כל סיכון שהוא יישרף, מאפשרות לכם להכין רטבים מושלמים או פשוט להשאיר את המזון חם.
  DualWok
 • FlexInduction
  FlexInduction בין אם אתם משתמשים בסיר אחד או במספר סירים, כעת אתם יכולים להניחם זה לצד זה. הודות ל-FlexInduction מבית בוש, אתם נהנים מחופש בחירה. מכיוון שטכנולוגיית האינדוקציה מחממת את בסיס הסיר ולא את הכיריים, אתם יכולים לבשל על כל נקודה במשטח הכיריים. באפשרותכם להשתמש בכיריים בדיוק כמו בכיריים אינדוקציה רגילות עם אזורי בישול נפרדים או לחברם ולהפוך אותם למשטח בישול גדול בלחיצת כפתור. הדבר מאפשר לכם ליהנות משטח בישול נוסף, כך שתוכלו להניח על הכיריים כלי בישול גדול, כגון מחבת צליה, בכל נקודה שתרצו.
  FlexInduction
 • FryingSensor Plus עם FryingSensor Plus, תהנו מתהליך טיגון פשוט ויעל. תבחרו את רמת הטיגון הרצויה לכם: קל, בינוני או טיגון עמוק והחיישן ידאג לשמירה על עוצמת הטיגון שבחרתם לכל אורך זמן הטיגון. כך האוכל לא יישרף לכם. בנוסף, צליל התראה יישמע כשהשמן במחבת הגיע לטמפרטורה הנכונה ואפשר להוסיף את המזון.
 • הצתה אלקטרונית מלאה כיריים הגז שלנו כוללות הצתה אלקטרונית מלאה שמופעלת בסיבוב כף יד, ללא הצורך ללחוץ ולהחזיק. אתם פשוט מסובבים בקלות את מתג הבקרה, בדיוק כמו בתנור, ומווסתים את עוצמת הלהבה.
  הצתה אלקטרונית מלאה
 • Mainswitch הכיריים גז שלנו מצוידות במתג הפעלה/כיבוי המאפשר לכם לכבות מיד ובו-זמנית את כל המבערים בלחיצת כפתור אחת בלבד. ניתן להשתמש בלחצן זה גם כנעילה מפני ילדים כאשר הכיריים כבויות
  Mainswitch
 • TouchSelect לוח הבקרה החדש מאפשר לכם לווסת בקלות את אזור הבישול המבוקש. פשוט בוחרים את דרגת עוצמת הבישול הדרושה. ועם הפונקציות החדשות QuickStart ו-ReStart, הבישול הופך אפילו קל יותר.
 • ColorGlass חזיתות ה-ColorGlass האיכותיות של קולטי האדים, של התנורים ושל המכשירים הקטנים מיוצרות מזכוכית איכותית בצבעים אופנתיים שיוצרים הרמוניה מושלמת בין משטחי העבודה והמכשירים של בוש. בנוסף, החזיתות עמידות בפני מכות וקלות לניקוי. אנו גם מציעים מקררים עם חזיתות ColorGlass עבור עיצוב מטבחים אישי.
  ColorGlass
Resources

Resources

לתחילת העמוד
 • תאורת LED
  תאורת LED תאורת ה-LED כוללת שש נורות LED עם אורך חיים של 40,000 שעות. המשמעות היא הפעלה של 2.7 שעות ביום למשך 40 שנות שירות. והודות לעוצמת הארה של 890 Lux, הנורות הללו הן החזקות והבהירות ביותר בשוק.
  תאורת LED
 • טכנולוגיית אינדוקציה
  טכנולוגיית אינדוקציה כיריים אינדוקציה מייצרות חום רק היכן שנדרש - בבסיס הסיר. מה זה אומר עבורכם? יותר בטיחות ויותר נוחות. הטמפרטורה הנמוכה יותר מגינה מפני כוויות בידיים, הן קטנות והן גדולות. כמו כן, בכיריים אינדוקציה ניתן להרתיח שני ליטרים של מים במחצית הזמן בהשוואה לכיריים קרמיות, וגם לחסוך אנרגיה.
  טכנולוגיית אינדוקציה
 
 
 
רוצים לבשל כמו שף?

רוצים לבשל כמו שף?

תנורי סדרה 8 החדשה של בוש פתרונות חכמים לתוצאות מושלמות

גלו את תנורי סדרה 8 
אינדוקציה בגמישות מירבית – Flex Induction

אינדוקציה בגמישות מירבית

כיריים Flex Indiction מעניקות לכם חופש גדול יותר בבישול ומאפשרות לכם משטח בישול אחד גדול בלחיצת כפתור

גלו את החופש של Flex Indiction
מדיח כלים בוש – כדי שתוכלו לישון בשקט

מדיח כלים בוש – כדי שתוכלו לישון בשקט

מדיחי הכלים של בוש עם EcoSilence Drive, מנוע מגנטי ללא פחמים, אמין ושקט במיוחד

גלו את מדיחי הכלים השקטים של בוש 
מבצעים והטבות

מבצעים והטבות

כל המבצעים, ההטבות והרחבת האחריות על כל מוצרי בוש

לפרטים נוספים
 
 
 
 

השירות שלנו

אנו עומדים לרשותכם בטלפון 2220*. להתקנת מוצר חדש, שירות טכני לתקלות ורכישת אביזרים נלווים
לפרטים נוספים
בוש בפייסבוק!

בוש בפייסבוק!

עולם שלם של תוכן ייחודי, טיפים מיוחדים ואת כל העדכונים אודות המוצרים שלנו
לעמוד הפייסבוק של בוש

בוש בכל פרט

טכנולוגיה לחיים מתחילה בפרטים הקטנים. גלה את האיכות, השלמות והאמינות של מוצרי בוש
מכאן

לאיתור משווק מורשה

לרשימת כל המשווקים המורשים של מוצרי בוש ברחבי הארץ
חפש כעת
 
Online Survey