כיריים

כיריים גז FlameSelect
 
 1. דגמים
 2. Features
 3. מידע על התקנה
לתחילת העמוד
כמה נפלא כאשר הבישול מלווה בפחות המתנה, צריכת אנרגיה נמוכה יותר ואמינות מוגברת.

כמה נפלא כאשר הבישול מלווה בפחות המתנה, צריכת אנרגיה נמוכה יותר ואמינות מוגברת.

אנחנו חייבים להודות: הכיריים מסוג אינדוקציה שלנו אינן מחוללות ניסים. אבל הן יכולות לחסוך זמן רב בהשוואה לכיריים אחרות. כיריים אינדוקציה, למשל, יכולות להרתיח 2 ליטרים מים במהירות הגבוהה פי שניים מזו שבה עושות זאת כיריים קרמיות. כך תוכל להכין את ארוחת הערב מהר יותר וגם לחסוך זמן ואנרגיה. ויישאר לך יותר זמן לבלות.

לכל הדגמים של כיריים אינדוקציה
לתחילת העמוד
למה לבשל עם אינטואיציה כשאפשר לבשל בדיוק?

למה לבשל עם אינטואיציה כשאפשר לבשל בדיוק?

תכירו את כיריים הגז החדשות שלנו, להתאמה מדויקת של עוצמת הלהבה ב-9 רמות בחירה, לקבלת תוצאות מושלמות בכל פעם מחדש.
אופן הבישול בכיריים הגז בעלות FlameSelect הוא קל, בטוח ומהנה ככל האפשר. הכיריים גז מצוידות בטכנולוגיה חדשנית, המציעה לכם רמת דיוק חדשה בהתאמת עוצמות הלהבה, על ידי בחירת דרגות חום מוגדרות מראש. אז כדי שהאוכל יצא בדיוק כמו שאתם אוהבים, תתרגלו לדבר במספרים.

גלו עוד על טכנולוגיית FlameSelect
לכל הדגמים של כיריים גז
לתחילת העמוד
כיריים קרמיות: בישול קלאסי.

כיריים קרמיות: בישול קלאסי.

במקרה של כיריים קרמיות, החום מופק בתוך הכיריים על-ידי גופי החימום החשמליים. תפעול הכיריים מתבצע ישירות דרך לוח הפיקוד TouchControl שנמצא על המכשיר שלך - כך תוכל תמיד להיות בשליטה מלאה.

לכל הכיריים הקרמיות
לתחילת העמוד
כל מה שצריך לעשות בשביל סטייק מושלם: להדליק את הכיריים.

כל מה שצריך לעשות בשביל סטייק מושלם: להדליק את הכיריים.

הכיריים המשולבות והכיריים הנפרדות שלנו מספקות מגוון רחב של פונקציות, שמיועדות לסייע לך לבשל או לטגן את המזון בדיוק כפי שצריך. פונקציית FryingSensor Plus, למשל, משגיחה על הסטייק שלך כשאתה עסוק בבחירת היין המתאים. אזור HighSpeed שבכיריים שלך מאפשר להגיע לרתיחה במהירות הגבוהה ב-20% ובנוסף גם מקל על צריבת המזון במחבת.

תוצאות מצוינות

תוצאות מצוינות

לתחילת העמוד
 • 3D hotair
  3D hotair פונקציה זו מאפשרת פיזור חום מהיר ואחיד בכל שטח התנור ומאפשרת לאפות בשלוש מפלסים במקביל. ניתן לאפות מאכלים מתוקים ומלוחים במקביל, מבלי לגרום לטעמים להתערבב זה בזה.
  3D hotair
 • תשע עוצמות חום עבור אינדוקציה תשע עוצמות חום עבור אינדוקציה – מערכת בקרה מדויקת על עוצמת החום, שעונה על כל דרישות הבישול שלכם.
  תשע עוצמות חום עבור אינדוקציה
 • Added steam הוספת מעט לחות, גם בעת בישול באמצעות מצבי חימום רגילים, הופכת כל מאכל לטעים יותר. זה בדיוק מה שעושה הפונקציה Added Steam שנוספה לתנורים שלנו מסדרה 6 (Series 6). אנו משלבים פיזור תלת ממדי של אוויר חם למצבי חימום: חימום עליון/תחתון וצלייה באמצעות אוויר חם, בשילוב עם הפונקציה Added Steam. מכל המים המשולב בפנל הקדמי של התנורים ניתן להסרה בקלות לצורך מילוי או ניקוי. הגישה למכל הקיטור קלה גם היא וניתן לנקותו באמצעות שטיפה במדיח כלים. כמו כן, השליטה על זרימת הקיטור פשוטה וקלה: אפשר להפעילה באופן ידני, או פשוט יותר, להשתמש בתכונה AutoPilot. והחשוב ביותר, המאכלים יוצאים מהתנור כשהם טעימים יותר.
 • AutoPilot 10 עוף, בשר, דגים, רטבים או ירקות: AutoPilot 10 יבשל את התבשיל באופן מושלם. כל שיש לעשות הוא להכניס את התבשיל לתנור ולבחור מתפריט התצוגה באחת מתוך 10 תוכניות הבישול האוטומטיות. פשוט הוסיפו את משקל הדג או הבשר ולחצו על Start ('התחל'). לאחר מכן הפונקציה AutoPilot משתלטת וקובעת את מצב הבישול, את הטמפרטורה הדרושה ואת משך זמן הבישול. היא אפילו מכבה את התנור לקראת סיום זמן הבישול. מכיוון שעבור חלק מהתבשילים המתבשלים בעזרת AutoPilot נדרש כלי עמיד בחום עם מכסה, התנור גם נשאר נקי. בישול מעולם לא היה פשוט יותר.
 • AutoPilot 30 עוף, בשר, דגים, רטבים או ירקות: AutoPilot 30 יבשל את התבשיל באופן מושלם. כל שיש לעשות הוא להכניס את התבשיל לתנור ולבחור מתפריט התצוגה באחת מתוך 30 תוכניות הבישול האוטומטיות. פשוט הוסיפו את משקל הדג או הבשר ולחצו על Start ('התחל'). לאחר מכן הפונקציה AutoPilot משתלטת וקובעת את מצב הבישול, את הטמפרטורה הדרושה ואת משך זמן הבישול. היא אפילו מכבה את התנור לקראת סיום זמן הבישול. מכיוון שעבור חלק מהתבשילים המתבשלים בעזרת AutoPilot נדרש כלי עמיד בחום עם מכסה, התנור גם נשאר נקי. בישול מעולם לא היה פשוט יותר.
 • AutoPilot 40 עוף, בשר, דגים, רטבים או ירקות: AutoPilot 40 יבשל את התבשיל באופן מושלם. כל שיש לעשות הוא להכניס את התבשיל לתנור ולבחור מתפריט התצוגה באחת מתוך 40 תוכניות הבישול האוטומטיות. פשוט הוסיפו את משקל הדג או הבשר ולחצו על Start ('התחל'). לאחר מכן הפונקציה AutoPilot משתלטת וקובעת את מצב הבישול, את הטמפרטורה הדרושה ואת משך זמן הבישול. היא אפילו מכבה את התנור לקראת סיום זמן הבישול. מכיוון שעבור חלק מהתבשילים המתבשלים בעזרת AutoPilot נדרש כלי עמיד בחום עם מכסה, התנור גם נשאר נקי. בישול מעולם לא היה פשוט יותר.
 • מנוע BLDC מנוע BLDC מהפך, יעילות גבוהה, עמידות וטכנולוגיה מתקדמת.
  מנוע BLDC
 • עוצמת שאיבה גבוהה עוצמת שאיבת ארובה: 18 מ"ק לדקה.
  עוצמת שאיבה גבוהה
 • עוצמה מוגברת ארובה - נפח השאיבה מתגבר מ-18 מ"ק לדקה ל-20 מ"ק לדקה תוך חמש שניות.
  עוצמה מוגברת
Connectivity

Connectivity

לתחילת העמוד
 • כל הטיפים והטריקים העדכניים ביותר לבישול מושלם - במקום אחד. הניסיון להישאר מעודכנים לגבי כל החידושים האחרונים בתחום הבישול יכול להיות מייגע למדי. התכונה Home Connect מספקת לכם גישה למגוון רחב של טכניקות בישול ואפייה, ומאפשרת לכם להישאר מעודכנים תמיד - הכל דרך המכשיר הנייד שלכם. שיפור כישורי הבישול מעולם לא היה פשוט יותר.
  כל הטיפים והטריקים העדכניים ביותר לבישול מושלם - במקום אחד.
 • תמיכה חכמה יותר. העובדה שמכשירי חשמל ביתיים אינם פועלים כהלכה יכולה להיות מתסכלת מאוד. Remote Diagnostics כאן כדי לעזור לכם. פשוט צרו קשר טלפוני עם הקו החם של Home Connect כדי לקבוע בדיקה מרחוק דרך האינטרנט של מכשיר החשמל המחובר. בהתאם להסכמתכם, שירות הלקוחות של בוש יכול להציג את מצבו של המכשיר החשמלי מרחוק, לאתר את הבעיה ולספק לכם את העצה ש זקוקים לה. אם אין אפשרות לפתור את הבעיה מרחוק, ניתן להודיע על כך לטכנאי של בוש שיגיע לביתכם ויתקן את כל הבעיות, תוך שהוא מצוייד בכל החלקים הדרושים. תמיכה חכמה, פתרונות חכמים - הכל בלחיצת כפתור.
 • התנור החכם שעוקב אחר המתכונים שלכם. מתכונים חדשים וספרי בישול עשויים להיות מאכזבים, במיוחד כשדרגות הטמפרטורות וזמני הבישול המצויינים בהם אינם מדויקים. Home Connect מסלק את פעולת הניחוש מהמשוואה. עם גישה מלאה לעולם המתכונים המרתק, Home Connect מעביר את הגדרות הבישול האידיאליות של המתכון הנבחר ישירות לתנור. כל שעליכם לעשות הוא להשתמש במכשיר נייד כדי לבחור את התבשיל המבוקש מאוסף נרחב של מתכונים באפליקציה Home Connect, והתנור יקבע באופן אוטומטי את סוג החימום, דרגת הטמפרטורה וזמן הבישול הדרושים. אתם גם יכולים, כמובן, לשמור את המתכונים האהובים עליכם באפליקציה Home Connect כדי לגשת אליהם בעתיד בקלות רבה יותר. כעת אתם יכולים להצליח גם עם המתכונים המאתגרים ביותר מבלי להילחץ.
  התנור החכם שעוקב אחר המתכונים שלכם.
 • בדקו מה קורה עם התנור שלכם - גם כשאינכם בבית. "האם השארתי את התנור דולק?" שאלה שמטרידה כמעט כל בשלן ביתי. תנורים עם פונקציית השליטה מרחוק Home Connect מסירים את כל הספקות הללו ומקנים לכם שקט נפשי. כל שעליכם לעשות הוא להשתמש במכשיר הנייד כדי לבדוק את מצבו של התנור, לנטר את פעולתו ולשלוט בה מרחוק באמצעות האפליקציה Home Connect. בזכות הגישה מרחוק לתנור כשאתם בדרכים, אתם יכולים כעת לעזוב את הבית בביטחון מלא שהכל בסדר.
עיצוב

עיצוב

לתחילת העמוד
ביצועים

ביצועים

לתחילת העמוד
 • מבער ווק בעוצמה של 6kW להבות מבערי הווק של בוש בעוצמה של 6kW הן רבות עוצמה ועדינות בעת ובעונה אחת. זאת מכיוון שניתן להפעיל את הלהבות בכל דרגות העוצמה: בין 0.3 kW ל-6 kW. לדוגמה, להבות חזקות מאפשרות להרתיח מים לפסטה תוך זמן קצר במיוחד. עם זאת, להבות נמוכות חשובות באותה מידה כדי להכין את המאכלים האהובים עליכם. בשל כך, הלהבות המיועדות לרתיחה עדינה הן... עדינות במיוחד. הלהבות כל כך עדינות כך שאפשר להמיס שוקולד ללא כל סיכון שהוא יישרף, להכין רטבים מושלמים או פשוט להשאיר את המזון חם. אבל אנחנו חשבנו גם על הרגע שאחרי: מבער ה-6 kW קל לניקוי מכיוון שהוא כולל פחות רכיבים, פחות נקבים ופחות פינות.
  מבער ווק בעוצמה של 6kW
 • MoveMode CombiZone
  MoveMode CombiZone MoveMode הופך את הבישול להרבה יותר נוח באמצעות שימוש ב-CombiZone. לאחר הפעלתו בלחיצת כפתור, לא תצטרכו עוד לכוונן את דרגות החום של הכיריים: CombiZone מחולק לשני אזורים נפרדים עם רמות עוצמה מוגדרות מראש. לכן באפשרותכם לבשל תבשיל במהירות מרבית בשימוש בדרגת עוצמה 9, ולאחר מכן להשאירו חם בשימוש בדרגת עוצמה 1, בחלק האחורי של אזור החימום.
  MoveMode CombiZone
 • PowerBoost תוספת עוצמה: הפונקציה PowerBoost המשופרת בכיריים האינדוקציה שלנו מוסיפה יותר עוצמה כדי להאיץ את תהליך הבישול. לדוגמה, כעת אתם יכולים להרתיח שני ליטרים של מים במהירות הגדולה פי שלושה מאשר בכיריים קרמיות רגילות.
  PowerBoost
Easy-to-clean

Easy-to-clean

לתחילת העמוד
 • ניקוי עצמי תזכורת אוטומטית לניקוי החלק הפנימי לאחר 20 שעות עבודה - כל שעליכם לעשות הוא ללחוץ על כפתור.
  ניקוי עצמי
נוחות

נוחות

לתחילת העמוד
 • מסילות טלסקופיות עם כוונון מלא מסילות טלסקופיות של מערכות מדפים קלאסיות מאפשרות עד שלושה מצבים. בוש מציעה מסילות טלסקופיות עם כוונון מלא. ניתן להוסיף מסילות בכל גובה, כולל גובה הגריל, ולהפוך את הקלייה ליעילה יותר. ניתן לחבר את המסילות ולהסירן בקלות רבה.
 • תושבות סירים בטוחות לניקוי במדיח כלים מבזבזים המון זמן כדי לנקות את כיריים הגז? מעכשיו אתם יכולים למחוק את המטלה הזאת מהרשימה! כיריים הגז של בוש כוללות יתרונות רבים - אחד מהם הוא ניקוי קל ופשוט. הודות למשטחים חלקים ואיכותיים, תושבות הסירים בטוחות לניקוי במדיח כלים. הפכנו את תושבות הסירים שלנו למושלמות ולכן אינכם צריכים לחשוש מקורוזיה, מסדקים או מדהיית צבע בעת ניקוי התושבות במדיח הכלים.
  תושבות סירים בטוחות לניקוי במדיח כלים
 • DirectSelect
  DirectSelect הודות ללוח הבקרה האינטואיטיבי, תוכלו לבחור את אזורי הבישול ולקבוע את דרגת העוצמה המבוקשת - ביעילות ובמהירות. הוא גם כולל תצוגת צריכת אנרגיה שימושית כמו גם את הפונקציות QuickStart ו-ReStart.
  DirectSelect
 • DualWok כיריים הגז של בוש הן רבות עוצמה ועדינות בעת ובעונה אחת. למשל, עוצמה גבוהה מאפשרת להרתיח מים לפסטה תוך זמן קצר במיוחד. אבל זה לא הספיק לנו - או לך. עוצמה נמוכה חשובה באותה מידה כדי להכין את המאכלים האהובים עליכם. לכן וידאנו שעוצמת הלהבה הנמוכה שלנו מושלמת עבור רתיחה עדינה. למעשה, הן כל כך עדינות עד שהן מאפשרות להמיס שוקולד ללא כל סיכון שהוא יישרף, מאפשרות לכם להכין רטבים מושלמים או פשוט להשאיר את המזון חם.
  DualWok
 • FlexInduction
  FlexInduction בין אם אתם משתמשים בסיר אחד או במספר סירים, כעת אתם יכולים להניחם זה לצד זה. הודות ל-FlexInduction מבית בוש, אתם נהנים מחופש בחירה. מכיוון שטכנולוגיית האינדוקציה מחממת את בסיס הסיר ולא את הכיריים, אתם יכולים לבשל על כל נקודה במשטח הכיריים. באפשרותכם להשתמש בכיריים בדיוק כמו בכיריים אינדוקציה רגילות עם אזורי בישול נפרדים או לחברם ולהפוך אותם למשטח בישול גדול בלחיצת כפתור. הדבר מאפשר לכם ליהנות משטח בישול נוסף, כך שתוכלו להניח על הכיריים כלי בישול גדול, כגון מחבת צליה, בכל נקודה שתרצו.
  FlexInduction
 • FryingSensor Plus עם FryingSensor Plus, תהנו מתהליך טיגון פשוט ויעל. תבחרו את רמת הטיגון הרצויה לכם: קל, בינוני או טיגון עמוק והחיישן ידאג לשמירה על עוצמת הטיגון שבחרתם לכל אורך זמן הטיגון. כך האוכל לא יישרף לכם. בנוסף, צליל התראה יישמע כשהשמן במחבת הגיע לטמפרטורה הנכונה ואפשר להוסיף את המזון.
 • הצתה אלקטרונית מלאה כיריים הגז שלנו כוללות הצתה אלקטרונית מלאה שמופעלת בסיבוב כף יד, ללא הצורך ללחוץ ולהחזיק. אתם פשוט מסובבים בקלות את מתג הבקרה, בדיוק כמו בתנור, ומווסתים את עוצמת הלהבה.
  הצתה אלקטרונית מלאה
 • סיר אוניברסלי קטן מידות הסירים האוניברסליים קטני המידות מושלמים לבישול שתי מנות של אותו תבשיל. הם מושלמים עבור בישול כמויות מזון קטנות. לדוגמה: אתם מכינים תפוחי אדמה אפויים בתבנית אחת ואופים במקביל עגבניות ממולאות בתבנית שניה. הודות למידותיהם הקטנות, ניתן לנקות אותם בקלות במדיח הכלים של בוש. כמו כן, אם יש צורך לאחסן מזון במקרר, לפני או אחרי הכנתו, הם מותאמים באופן מושלם למקררים של בוש.
 • Mainswitch הכיריים גז שלנו מצוידות במתג הפעלה/כיבוי המאפשר לכם לכבות מיד ובו-זמנית את כל המבערים בלחיצת כפתור אחת בלבד. ניתן להשתמש בלחצן זה גם כנעילה מפני ילדים כאשר הכיריים כבויות
  Mainswitch
 • TouchSelect לוח הבקרה החדש מאפשר לכם לווסת בקלות את אזור הבישול המבוקש. פשוט בוחרים את דרגת עוצמת הבישול הדרושה. ועם הפונקציות החדשות QuickStart ו-ReStart, הבישול הופך אפילו קל יותר.
 • TouchControl TouchControl
  TouchControl
Resources

Resources

לתחילת העמוד
 • טכנולוגיית אינדוקציה
  טכנולוגיית אינדוקציה כיריים אינדוקציה מייצרות חום רק היכן שנדרש - בבסיס הסיר. מה זה אומר עבורכם? יותר בטיחות ויותר נוחות. הטמפרטורה הנמוכה יותר מגינה מפני כוויות בידיים, הן קטנות והן גדולות. כמו כן, בכיריים אינדוקציה ניתן להרתיח שני ליטרים של מים במחצית הזמן בהשוואה לכיריים קרמיות, וגם לחסוך אנרגיה.
  טכנולוגיית אינדוקציה
מגוון סוגי הכיריים של בוש
לתחילת העמוד
אינדוקציה

אינדוקציה

כיריים אינדוקציה מייצרות חום רק כאשר יש בכך צורך - ישירות מתחת למחבת. הדבר משפר את נצילות האנרגיה ומאפשר להרתיח את המזון מהר יותר. מזון שנחשף לבישול יתר כבר איננו נשרף.

לכל הדגמים של כיריים אינדוקציה
לתחילת העמוד
גז

גז

כשאתה מבשל על גז, החום נוצר על-ידי להבה גלויה. החום מועבר ישירות אל בסיס המחבת. כדי שתוכל להשתמש בכיריים גז, על המטבח שלך להיות מחובר למקור של אספקת גז.

לכל הדגמים של כיריים גז
באילו מידות ניתן למצוא את מגוון סוגי הכיריים
אילו משטחי עבודה מתאימים במיוחד עבור כיריים נפרדות שמותקנות בצורה שטוחה?
לתחילת העמוד

כיריים שמותקנות בצורה שטוחה מתאימות במיוחד למשטחי עבודה מאבן, אולם ניתנות להתקנה גם במשטחי עץ אם נעשה שימוש במסגרת התקנה. המסגרות זמינות כאבזרים מיוחדים.

מה עלי לקחת בחשבון בעת החלפה של כיריים ישנות?
לתחילת העמוד

כיריים ישנות עם פינות מעוגלות ניתנות להחלפה אך ורק בכיריים חדשות שרוחבן 70 ס"מ.

לתחילת העמוד
תוצאות אפיה מושלמות עם תנור בוש

תוצאות אפיה מושלמות עם תנור בוש

אפייה וצלייה מושלמות מצריכות לא רק טמפרטורה מתאידאלית אלא גם את תוכנית החימום המתאימה. תנורי סדרה 8 של בוש, מציעים עד 15 תוכניות שונות המספקות תוצאות נהדרות, לא משנה מה מתבשל בתנור.

גלו את תנורי סדרה 8
 

השירות שלנו

אנו עומדים לרשותכם בטלפון 2220*. להתקנת מוצר חדש, שירות טכני לתקלות ורכישת אביזרים נלווים
לפרטים נוספים
בוש בפייסבוק!

בוש בפייסבוק!

עולם שלם של תוכן ייחודי, טיפים מיוחדים ואת כל העדכונים אודות המוצרים שלנו
לעמוד הפייסבוק של בוש

בוש בכל פרט

טכנולוגיה לחיים מתחילה בפרטים הקטנים. גלה את האיכות, השלמות והאמינות של מוצרי בוש
מכאן

לאיתור משווק מורשה

לרשימת כל המשווקים המורשים של מוצרי בוש ברחבי הארץ
חפש כעת
Online Survey