קולטי אדים

Herde und Backöfen, Bosch bis ins Detail
 • לאור כל זאת, אפילו חשבון החשמל נראה לא רע.

  כדי להבטיח שתריח רק את מה שאתה באמת מעוניין להריח במהלך הבישול, פיתחנו מבחר קולטי אדים עוצמתיים במיוחד. בנוסף, הבידוד וההינע נמוך הרעש הופכים אותם לשקטים כל כך, עד שאתה ואורחיך כמעט לא תשמעו דבר.

 • מקצץ את הרעש, לא את הביצועים.

  כדי להבטיח שתוכל להמשיך ולשוחח בשקט ובשלווה כשאתה מבשל, אנחנו מייצרים קולטי אדים שקטים כל כך, עד שאתה כמעט ולא שם לב אליהם.

 • מודול CleanAir: לטוהר אוויר מרבי בעוצמת קול מזערית.

  כדי להבטיח שתריח רק את מה שאתה באמת מעוניין להריח במהלך הבישול, פיתחנו את מודול CleanAir למערכות הסירקולציה. אבזר אופציונלי זה יכול להגביר את ספיגת הריחות של קולט

משב רוח מרענן במטבח.

כדי להבטיח שתריח רק את מה שאתה באמת מעוניין להריח במהלך הבישול, פיתחנו מבחר קולטי אדים עוצמתיים במיוחד. בנוסף, הבידוד וההינע נמוך הרעש הופכים אותם לשקטים כל כך,

 
 1. דגמים
 2. Features
 3. מידע על התקנה
לתחילת העמוד
קולטי האדים צמודי הקיר שלנו: ביצועים עוצמתיים, עיצוב מאופק.

קולטי האדים צמודי הקיר שלנו: ביצועים עוצמתיים, עיצוב מאופק.

קולטי אדים צמודי קיר מותקנים בדרך כלל מעל לכיריים, על הקיר שבין יחידות הקיר. סוג זה של קולט אדים משתלב להפליא בקו יחידות המטבח, תוך שהוא מספק דרכי אוורור יעילות שכמעט אינן גלויות לעין - אם כי ללא ספק תוכל להבחין בהשפעה המדהימה.

לכל קולטי האדים צמודי הקיר
לתחילת העמוד
קדימה, אתה יכול להאשים אותנו שאנחנו פרפקציוניסטים. עבדנו קשה כדי לזכות בתואר.

קדימה, אתה יכול להאשים אותנו שאנחנו פרפקציוניסטים. עבדנו קשה כדי לזכות בתואר.

על מנת להבטיח שקולטי האדים שלנו יהיו עמידים בפני חלודה, אנו מרססים עליהם תרסיס מי מלח במשך 24 שעות. הם שורדים את הריסוס. אנו מחממים מתחת לקולטי האדים חומצת שמן קפריקאית – עד לנקודה שבה מופקים ענני עשן. אם העשן מתפוגג בתוך זמן קצר ומותיר אחיו אוויר טהור ונקי, ניתן באמת להצהיר שקולט האדים הוא "בוש בכל פרט" ואתה יכול לקחת אותו הביתה בבטחה.

עיצוב

עיצוב

לתחילת העמוד
Connectivity

Connectivity

לתחילת העמוד
 • הדרך החכמה להשתמש בכיריים ובקולט האדים. ריבוי משימות במטבח יכול לרוב להיות מלחיץ הרבה יותר מאשר מהנה. התכונה AutoControl מאפשרת לכם לשלוט על סנכרון ה-Wi-Fi של הכיריים וקולט האדים בלחיצת כפתור. באפשרותכם להגדיר את הפעלת קולט האדים מהמכשיר הנייד שלכם בעת הפעלת הכיריים, או לקבוע שימשיך לפעול למשך 20 דקות לאחר כיבוי הכיריים. כעת, לאחר שטיפלתם בנושא האוורור, אתם יכולים להתמקד בדברים חשובים יותר, כמו הקינוח.
  הדרך החכמה להשתמש בכיריים ובקולט האדים.
 • ליהנות מבישול באור אחר. עבודות הבית אינן חייבות להיות משעממות. התכונה EmotionLight בקולט האדים מאפשרת לכם לתבל את המטבח במעט תאורת אווירה. כל שעליכם לעשות הוא לבחור את גוון התאורה המתאים למצב הרוח שלכם באמצעות אפשרות בחירת גוני תאורת ה-LED באפליקציה Home Connect. כעת תוכלו להיות תמיד במצב הרוח המושלם לבישול.
  ליהנות מבישול באור אחר.
 • התנור החכם שעוקב אחר המתכונים שלכם. מתכונים חדשים וספרי בישול עשויים להיות מאכזבים, במיוחד כשדרגות הטמפרטורות וזמני הבישול המצויינים בהם אינם מדויקים. Home Connect מסלק את פעולת הניחוש מהמשוואה. עם גישה מלאה לעולם המתכונים המרתק, Home Connect מעביר את הגדרות הבישול האידיאליות של המתכון הנבחר ישירות לתנור. כל שעליכם לעשות הוא להשתמש במכשיר נייד כדי לבחור את התבשיל המבוקש מאוסף נרחב של מתכונים באפליקציה Home Connect, והתנור יקבע באופן אוטומטי את סוג החימום, דרגת הטמפרטורה וזמן הבישול הדרושים. אתם גם יכולים, כמובן, לשמור את המתכונים האהובים עליכם באפליקציה Home Connect כדי לגשת אליהם בעתיד בקלות רבה יותר. כעת אתם יכולים להצליח גם עם המתכונים המאתגרים ביותר מבלי להילחץ.
  התנור החכם שעוקב אחר המתכונים שלכם.
תוצאות מצוינות

תוצאות מצוינות

לתחילת העמוד
 • מנוע BLDC מנוע BLDC מהפך, יעילות גבוהה, עמידות וטכנולוגיה מתקדמת.
  מנוע BLDC
 • עוצמת שאיבה גבוהה עוצמת שאיבת ארובה: 18 מ"ק לדקה.
  עוצמת שאיבה גבוהה
 • עוצמה מוגברת ארובה - נפח השאיבה מתגבר מ-18 מ"ק לדקה ל-20 מ"ק לדקה תוך חמש שניות.
  עוצמה מוגברת
ביצועים

ביצועים

לתחילת העמוד
 • רמת שאיבה גבוהה אין זה משנה אם יש לכם מטבח עם חלל פתוח או מטבח קטן וסגור. אנו מציעים את נפח האוויר המיטבי למטבחים בכל הגדלים. על האוויר להתחלף 6 עד 12 פעמים בשעה כדי להבטיח אווירה נעימה ועקבית. לכן נפח אספקת האוויר או עוצמת קולט האדים צריכים להתאים למידות החדר.
  רמת שאיבה גבוהה
 • רמות רעש נמוכות
  רמות רעש נמוכות האורחים שלכם אינם היחידים שמעריכים בישול רגוע. כדי שתוכלו לשוחח עם האורחים במהלך הבישול, גרמנו לקולט האדים להיות שקט כל-כך, עד שבכלל לא תבחינו שהוא קיים. קולט האדים מפיק רחש חלש שמופק על ידי המנוע וזרימת האוויר, בהתאם לרמת הלחץ הנגדי. בדגמים צינוריים, 50% מרמת הרעש מנותבת החוצה. קולטי האדים של בוש עם המודול CleanAir מפיקים רעש בעוצמה של עד 3 דציבלים (A) פחות ממערכות סחרור אוויר רגילות תוך אספקת אותה רמת ביצועים.
  רמות רעש נמוכות
Easy-to-clean

Easy-to-clean

לתחילת העמוד
 • ניקוי עצמי תזכורת אוטומטית לניקוי החלק הפנימי לאחר 20 שעות עבודה - כל שעליכם לעשות הוא ללחוץ על כפתור.
  ניקוי עצמי
נוחות

נוחות

לתחילת העמוד
 • מודול CleanAir מודול ה-CleanAir החדש מיוצר מנירוסטה ומעוצב בקווים נקיים ומודרניים המשתלב באופן מושלם עם עיצוב המטבח. זהו אביזר אופציונלי עבור קולטי ערובה. קל להתקינו בכל קולט אדים מהמגוון החדש של בוש שמורכב מעל אי או צמוד קיר. מודול ה-CleanAir מכיל מסנן פחם פעיל מיוחד ופנל חיצוני מעוצב מפלדת אל-חלד. הודות לפני השטח הגדולים והמחורצים של מסנן הפחם הפעיל ותכולת הפחם הגבוהה שבו (שווה בשטחה לכ-50 מגרשי כדורגל), מסנן המודול 95% מהריחות. תוצאות הסינון של מסנן הפחם הפעיל המיוחד זהות לאלה של מערכת צינורית וטובות ב-25% מאלה של מסנן פחם פעיל רגיל.
  מודול CleanAir
 • EcoSensor ה-EcoSensor מסדיר באופן אוטומטי את עוצמת השאיבה של קולט האדים. בכך הוא צורך את כמות האנרגיה המיטבית ומאפשר לכם להתרכז בבישול. הוא בודק את עוצמת האדים העולים מסירי הבישול כל שנייה, ומבצע התאמות של רמות צריכת האנרגיה של קולט האדים באופן מדויק ועצמאי.
 • EcoSilence Drive באמצעות השימוש במאוורר רב עוצמה שממטב את זרימת האוויר בקולט האדים, חוסכים קולטי האדים של בוש המצויידים טכנולוגיית המנועים EcoSilence Drive™ יותר מ-80% מצריכת האנרגיה בשימוש ממוצע*, בהשוואה לקולטי אדים מסורתיים של בוש. בנוסף, מנוע ה-EcoSilence Drive™ אינו יוצר חיכוך מכני. לכן, במקום לבזבז אנרגיה יקרה ולסבול מבלאי ומרעש, אתם נהנים מיעילות, מעמידות ומפעולה שקטה. אתם ממש יכולים לשמוע את ההבדל.
 • Edge Extraction המבנה השטוח של המסנן מקנה לו מראה מתוחכם ומאפשר ניקוי קל מאוד באמצעות שטיפה ידנית או במדיח הכלים. בנוסף, מסנן ה-Edge Extraction של בוש מספק רמת הפרדת שומנים בשיעור של 80-92 אחוז (בהתאם לדירוג המנוע) המבטיחה יעילות ועוצמה זהות לסוגי מסננים אחרים. הוא כולל מערכת נעילת מסנן מוגנת בפטנט, מערכת זרימה מיטבית ו-12 שכבות של יריעות סינון.
 • TouchControl TouchControl
  TouchControl
Resources

Resources

לתחילת העמוד
 • תאורת LED
  תאורת LED תאורת ה-LED כוללת שש נורות LED עם אורך חיים של 40,000 שעות. המשמעות היא הפעלה של 2.7 שעות ביום למשך 40 שנות שירות. והודות לעוצמת הארה של 890 Lux, הנורות הללו הן החזקות והבהירות ביותר בשוק.
  תאורת LED
באילו מידות רוחב ניתן לרכוש את קולטי האדים שלנו?
לתחילת העמוד

בהתאם להיצע העיצובי, קולטי האדים שלנו זמינים במידות רוחב שנעות בין 40 ל-120 ס"מ.

מהי קיבולת האוורור שנדרשת עבור גודל המטבח שלך?
לתחילת העמוד

אנו יכולים לספק את קיבולת האוורור המיטבית עבור כל גודל של מטבח. בין אם יש לך מטבח פתוח לסלון או מטבח קטן ותחום.

קיבולת האוורור צריכה תמיד להיות גדולה פי שישה מקיבולת החדר.

קיבולת אוורור =אורך x רוחב x גובה x 6

מה הופך את קולט האדים המספק סחרור אוויר לשקט ועוצמתי יותר?
לתחילת העמוד
האבזר המיוחד של מודול CleanAir

האבזר המיוחד של מודול CleanAir

מודול CleanAir הופך את מערכת סחרור האוויר שלך ליעילה יותר.
הוא מכיל מסנן מיוחד של פחם פעיל, אשר אורך חייו גדול פי שניים מזה של מסנן פחם מקביל. מאוורר ארובה או תקרה המצויד במודול CleanAir מתאפיין בקיבולת כמעט זהה לזו של קולט אדים במצב מיצוי, אבל הוא שקט יותר ב-3 dB.

על מה יש להקפיד במהלך ניקוי וטיפול?
לתחילת העמוד

כל מסנני השומן של בוש ניתנים לשטיפה במדיח כלים. במקרה של קולטי האדים, התושבת הפנימית הסגורה מקלה על הניקוי, כיוון שאין בה כל פינות או קצוות.

מה ההבדל בין מיצוי אוויר לבין מערכות של סחרור אוויר?
לתחילת העמוד

במקרה של מיצוי אוויר, אדי הבישול עוברים מיצוי על-ידי המאוורר ומועברים דרך צינור פליטת האוויר אל האוויר הפתוח או אל הארובה. במקרה של מערכות סחרור אוויר, אדי הבישול עוברים סירקולציה בחדר לצורך סינון.

כמה גדול צריך להיות הקוטר של צינור פליטת האוויר במקרה של קולט אדים המבצע מיצוי?
לתחילת העמוד

אנו ממליצים תמיד לבחור בקוטר הגדול ביותר האפשרי, של 150 מ"מ. אם צינור פליטת האוויר ושרוולי הקיר קטנים יותר בקוטרם מאשר 120 מ"מ, אתה עלול לחוות רמות רעש גבוהות יותר בעת פליטת האוויר. במקרה זה, מומלץ להשתמש בקולט אדים המבצע סחרור אוויר לצורך פעולה שקטה.

כיצד ניתן למנוע הפסדי ביצועים?
לתחילת העמוד

כדי למנוע הפסדי ביצועים, המרחק בין הקולט לבין שרוול הקיר צריך להיות קטן ככל האפשר. אם המרחק גדול מדי, מומלץ להשתמש בסחרור אוויר לצורך פעולה יעילה.

מתי צריך להדליק את קולט האדים?
לתחילת העמוד

צריך להדליק את קולט האדים לפני תחילת הבישול. כך תבטיח היווצרות של משב אוויר, אשר מושך את אדי הבישול כלפי מעלה ביניקה.

מתי צריך לאוורר את המטבח?
לתחילת העמוד

אוויר מנוקז צריך תמיד כניסת אוויר - ומשום כך יש חשיבות לאוורור נאות. במצב המיצוי, תמיד צריך להקפיד על חלון פתוח בקרבת הכיריים.

לתחילת העמוד
תוצאות מושלמות, עיצוב מתוחכם. המכשירים המובנים של בוש למטבח החלומות שלך.

תוצאות מושלמות, עיצוב מתוחכם. המכשירים המובנים של בוש למטבח החלומות שלך.

כדי להפוך את המטבח שלך למטבח חלומות, אנו מספקים לא רק מכשירים מובנים המיועדים לבישול ואפייה, אלא גם מדיחים מובנים וכן מקררים ומקפיאים. כל המכשירים הביתיים שלנו משלבים עיצוב מתוחכם ונצחי עם איכות טכנית מעולה וכן יעילות מרבית, עמידות ונוחות.

אל מדיחי הכלים המובנים
אל המקררים והמקפיאים
 

השירות שלנו

אנו עומדים לרשותכם בטלפון 2220*. להתקנת מוצר חדש, שירות טכני לתקלות ורכישת אביזרים נלווים
לפרטים נוספים
בוש בפייסבוק!

בוש בפייסבוק!

עולם שלם של תוכן ייחודי, טיפים מיוחדים ואת כל העדכונים אודות המוצרים שלנו
לעמוד הפייסבוק של בוש

בוש בכל פרט

טכנולוגיה לחיים מתחילה בפרטים הקטנים. גלה את האיכות, השלמות והאמינות של מוצרי בוש
מכאן

לאיתור משווק מורשה

לרשימת כל המשווקים המורשים של מוצרי בוש ברחבי הארץ
חפש כעת
Online Survey