תנורים בנויים

Herde und Backöfen, Bosch bis ins Detail
 • ניקוי עצמי בפירוליזציהה: מי מנקה את התנור בבית שלנו? התנור.

  התנור מנקה את עצמו אוטומטית בלחיצת כפתור, והמשמעות היא שכבר אין צורך בתהליך ניקוי מסורבל שאורך זמן רב. לשם כך, הוא מתחמם עד לטמפרטורה מרבית של 480°C והלכלוך מתפרק. כך נשאר לך זמן להתמקד בדברים החשובים באמת.

 • Hot Air Eco: לצריכת אנרגיה נמוכה יותר בקיבולת מלאה.

  רוב הטבחים החובבים מעדיפים לאפות במפלס אחד. כאן, שיטת החימום Hot Air Eco מתאימה במיוחד לאפייה אחידה ומדויקת של עוגות ועוגיות, פלאן או מנות בשר. בזכות זרימת האוויר החכמה והבידוד המוגבר, לעולם לא תצרוך ואטים מיותרים כשאתה מבשל ותוכל לקצץ את צריכת האנרגיה שלך בשיעור של עד 30%.

 • אפשר להזמין את הצלי המושלם במסעדה. או מהתנור שלך.

  עם תנור של בוש, אתה לא רק מכניס עיצוב מרהיב אל המטבח, אתה גם מוסיף סדרה שלמה של פונקציות חכמות, כגון AutoPilot. באמצעות 85 התכניות האוטומטיות שלו, הוא משחרר אותך מן המטלות שלך בלחיצת כפתור ומובטח לך שיכין את המנה באופן מושלם. כך שיש לך מספיק זמן לבחור את היין המתאים.

מה המשמעות של "בוש בכל פרט"? שלחיי היום-יום יש טעם משובח.

כאשר אנחנו מפתחים תנורים בנויים, אנו אומדים את איכותם לפי אמת מידה רחבה מאשר רק לפי תוצאות האפייה המושלמות. אנו בונים אותם מהחומרים היציבים ביותר ובוחנים את עמידותם במבחני מאמץ אינסופיים. אתה הוא אבן הבוחן לכל המכשירים הביתיים שלנו, כמו גם חיי היום-יום שלך. כיוון שרק כאשר המכשירים הביתיים שלנו מצליחים להפוך את חייך לפשוטים יותר, יום אחר יום, הם באמת ובתמים מממשים את העיקרון של "בוש בכל פרט". 
 1. דגמים
 2. Features
 3. מידע על התקנה
לתחילת העמוד
5 שנות אחריות* ב-199 ש

5 שנות אחריות* ב-199 ש

5 שנות אחריות* בתוספת 199 ש"ח על תנורים בנויים, מדיחי כלים, מכונות כביסה פתח חזית ומייבשי כביסה

* 4 שנות אחריות בתוספת של 199 ₪ בלבד, בנוסף לאחריות המוענקת למוצר למשך שנה אחת ממועד הרכישה.

** תוספת התשלום תתבצע מול חברת השירות בכפוף לתנאי המימוש. בתוקף עד 31.10.2017

לכל התנורים הבנויים של בוש
לתקנון הטבת תנורים בנויים, מכונות כביסה פתח חזית ומייבשים
לתקנון הטבת מדיחי כלים
לרשימת המשווקים המורשים המשתתפים במבצעים
לרשימת כל המשווקים המורשים
לתחילת העמוד
סוף סוף מישהו בבית שנהנה לנקות אחריו - ניקוי עצמי פירוליטי

סוף סוף מישהו בבית שנהנה לנקות אחריו - ניקוי עצמי פירוליטי

כשאתם מפעילים את פעולת הניקוי הפירוליטי, התנור מתחמם עד כ- 500 מעלות ושורף את שאריות השומן והמזון השרופים שנצמדו לדפנות.
כל מה שנותר הוא מעט אפר שתוכלו להסיר בקלות עם מגבת נייר בסיום הפעולה.
בחרו באחת משלוש עוצמות הניקוי השונות, בהתאם לכמות השאריות שהצטברו, ולחצו על לחצן "הפעל" - התנור שלכם יעשה את השאר עבורכם.
בתנורים הפירוליטיים מסדרה 8 של בוש גם תבניות האפייה ומסילות המדפים עמידים מספיק כדי להשתתף בפעולת הניקוי הפירוליטי ולכן תוכלו להשאירם בתנור בעת הניקוי.


התנורים הפירוליטיים של בוש מאושרים על מכון מדעי טכנולוגי להלכה

לכל התנורים הפירוליטיים מסדרה 8
להורדת האישור המלא
לתחילת העמוד
חגיגה לעיניים: תנור מובנה של בוש.

חגיגה לעיניים: תנור מובנה של בוש.

התנורים המובנים שלנו ניתנים להתקנה בנפרד מן הכיריים, לדוגמה, בארון קיר או בגובה העיניים. כך ניתן להימנע מכיפוף הגב בעת הכנסת מזון לצלייה בתנור, או כאשר אתה מעוניין לבדוק אם העוגה כבר מוכנה. במקרה של תנור מובנה המותקן בגובה, תוכל תמיד לעקוב אחר יצירות המופת הקולינאריות שלך. בגודל הסטנדרטי של 60 ס"מ, ניתן לבחור בין דלת שנפתחת כלפי מטה לבין דלת שנפתחת הצדה, עבור התנור המובנה.

לכל התנורים המובנים
לתחילת העמוד
תוצאות אפייה מושלמות בחלל קטן: הגובה של התנורים הקומפקטיים שלנו הוא 45 סנטימטר

תוצאות אפייה מושלמות בחלל קטן: הגובה של התנורים הקומפקטיים שלנו הוא 45 סנטימטר

התנורים המובנים שלנו שגובהם 45 ס"מ הם הפתרון המושלם עבור אנשים שיש להם מטבחים קטנים ורעיונות גדולים. הם מתאימים במיוחד להתקנה בארונות גבוהים. התנורים המובנים הקומפקטיים שלנו מספקים לך מגוון רחב של תכונות. באפשרותך לבחור בדגם עם ניקוי עצמי בפירוליזציה ואפילו עם תנור מיקרוגל משולב.

לכל התנורים הקומפקטיים עם מיקרוגל משולב
לתחילת העמוד
אהבת בישול ואפייה מתחילה בתנור המתאים.

אהבת בישול ואפייה מתחילה בתנור המתאים.

בין אם אתה מעדיף אי מטבח מודרני או קו ברור של יחידות - התנורים הבנויים שלנו יעמדו בכל הדרישות העיצוביות שלך. באפשרותך להתקין תנור בנפרד מן הכיריים, למשל בארון גבוה. תנור בנוי הוא הבחירה הנכונה עבורך אם ברצונך לשלב את הכיריים במשטח העבודה שנמצא ממש מעליו. תן לדמיון שלך להתפרע - אנחנו נמצא את המרכיבים המתאימים שיקלעו לטעמך.

תוצאות מצוינות

תוצאות מצוינות

לתחילת העמוד
 • 3D hotair
  3D hotair פונקציה זו מאפשרת פיזור חום מהיר ואחיד בכל שטח התנור ומאפשרת לאפות בשלוש מפלסים במקביל. ניתן לאפות מאכלים מתוקים ומלוחים במקביל, מבלי לגרום לטעמים להתערבב זה בזה.
  3D hotair
 • תשע עוצמות חום עבור אינדוקציה תשע עוצמות חום עבור אינדוקציה – מערכת בקרה מדויקת על עוצמת החום, שעונה על כל דרישות הבישול שלכם.
  תשע עוצמות חום עבור אינדוקציה
 • Added steam הוספת מעט לחות, גם בעת בישול באמצעות מצבי חימום רגילים, הופכת כל מאכל לטעים יותר. זה בדיוק מה שעושה הפונקציה Added Steam שנוספה לתנורים שלנו מסדרה 6 (Series 6). אנו משלבים פיזור תלת ממדי של אוויר חם למצבי חימום: חימום עליון/תחתון וצלייה באמצעות אוויר חם, בשילוב עם הפונקציה Added Steam. מכל המים המשולב בפנל הקדמי של התנורים ניתן להסרה בקלות לצורך מילוי או ניקוי. הגישה למכל הקיטור קלה גם היא וניתן לנקותו באמצעות שטיפה במדיח כלים. כמו כן, השליטה על זרימת הקיטור פשוטה וקלה: אפשר להפעילה באופן ידני, או פשוט יותר, להשתמש בתכונה AutoPilot. והחשוב ביותר, המאכלים יוצאים מהתנור כשהם טעימים יותר.
 • AutoPilot 10 עוף, בשר, דגים, רטבים או ירקות: AutoPilot 10 יבשל את התבשיל באופן מושלם. כל שיש לעשות הוא להכניס את התבשיל לתנור ולבחור מתפריט התצוגה באחת מתוך 10 תוכניות הבישול האוטומטיות. פשוט הוסיפו את משקל הדג או הבשר ולחצו על Start ('התחל'). לאחר מכן הפונקציה AutoPilot משתלטת וקובעת את מצב הבישול, את הטמפרטורה הדרושה ואת משך זמן הבישול. היא אפילו מכבה את התנור לקראת סיום זמן הבישול. מכיוון שעבור חלק מהתבשילים המתבשלים בעזרת AutoPilot נדרש כלי עמיד בחום עם מכסה, התנור גם נשאר נקי. בישול מעולם לא היה פשוט יותר.
 • AutoPilot 30 עוף, בשר, דגים, רטבים או ירקות: AutoPilot 30 יבשל את התבשיל באופן מושלם. כל שיש לעשות הוא להכניס את התבשיל לתנור ולבחור מתפריט התצוגה באחת מתוך 30 תוכניות הבישול האוטומטיות. פשוט הוסיפו את משקל הדג או הבשר ולחצו על Start ('התחל'). לאחר מכן הפונקציה AutoPilot משתלטת וקובעת את מצב הבישול, את הטמפרטורה הדרושה ואת משך זמן הבישול. היא אפילו מכבה את התנור לקראת סיום זמן הבישול. מכיוון שעבור חלק מהתבשילים המתבשלים בעזרת AutoPilot נדרש כלי עמיד בחום עם מכסה, התנור גם נשאר נקי. בישול מעולם לא היה פשוט יותר.
 • AutoPilot 40 עוף, בשר, דגים, רטבים או ירקות: AutoPilot 40 יבשל את התבשיל באופן מושלם. כל שיש לעשות הוא להכניס את התבשיל לתנור ולבחור מתפריט התצוגה באחת מתוך 40 תוכניות הבישול האוטומטיות. פשוט הוסיפו את משקל הדג או הבשר ולחצו על Start ('התחל'). לאחר מכן הפונקציה AutoPilot משתלטת וקובעת את מצב הבישול, את הטמפרטורה הדרושה ואת משך זמן הבישול. היא אפילו מכבה את התנור לקראת סיום זמן הבישול. מכיוון שעבור חלק מהתבשילים המתבשלים בעזרת AutoPilot נדרש כלי עמיד בחום עם מכסה, התנור גם נשאר נקי. בישול מעולם לא היה פשוט יותר.
 • עוצמה גבוהה עוצמה גבוהה של 5kw
  עוצמה גבוהה
 • כיריים גז עם עוצמה מוגברת הפונקציה שמאפשרת להגביר את העוצמה ל-5kW באופן מיידי.
  כיריים גז עם עוצמה מוגברת
 • מנוע BLDC מנוע BLDC מהפך, יעילות גבוהה, עמידות וטכנולוגיה מתקדמת.
  מנוע BLDC
 • עוצמת שאיבה גבוהה עוצמת שאיבת ארובה: 18 מ"ק לדקה.
  עוצמת שאיבה גבוהה
 • עוצמה מוגברת ארובה - נפח השאיבה מתגבר מ-18 מ"ק לדקה ל-20 מ"ק לדקה תוך חמש שניות.
  עוצמה מוגברת
Connectivity

Connectivity

לתחילת העמוד
 • כל הטיפים והטריקים העדכניים ביותר לבישול מושלם - במקום אחד. הניסיון להישאר מעודכנים לגבי כל החידושים האחרונים בתחום הבישול יכול להיות מייגע למדי. התכונה Home Connect מספקת לכם גישה למגוון רחב של טכניקות בישול ואפייה, ומאפשרת לכם להישאר מעודכנים תמיד - הכל דרך המכשיר הנייד שלכם. שיפור כישורי הבישול מעולם לא היה פשוט יותר.
  כל הטיפים והטריקים העדכניים ביותר לבישול מושלם - במקום אחד.
 • תמיכה חכמה יותר. העובדה שמכשירי חשמל ביתיים אינם פועלים כהלכה יכולה להיות מתסכלת מאוד. Remote Diagnostics כאן כדי לעזור לכם. פשוט צרו קשר טלפוני עם הקו החם של Home Connect כדי לקבוע בדיקה מרחוק דרך האינטרנט של מכשיר החשמל המחובר. בהתאם להסכמתכם, שירות הלקוחות של בוש יכול להציג את מצבו של המכשיר החשמלי מרחוק, לאתר את הבעיה ולספק לכם את העצה ש זקוקים לה. אם אין אפשרות לפתור את הבעיה מרחוק, ניתן להודיע על כך לטכנאי של בוש שיגיע לביתכם ויתקן את כל הבעיות, תוך שהוא מצוייד בכל החלקים הדרושים. תמיכה חכמה, פתרונות חכמים - הכל בלחיצת כפתור.
 • התנור החכם שעוקב אחר המתכונים שלכם. מתכונים חדשים וספרי בישול עשויים להיות מאכזבים, במיוחד כשדרגות הטמפרטורות וזמני הבישול המצויינים בהם אינם מדויקים. Home Connect מסלק את פעולת הניחוש מהמשוואה. עם גישה מלאה לעולם המתכונים המרתק, Home Connect מעביר את הגדרות הבישול האידיאליות של המתכון הנבחר ישירות לתנור. כל שעליכם לעשות הוא להשתמש במכשיר נייד כדי לבחור את התבשיל המבוקש מאוסף נרחב של מתכונים באפליקציה Home Connect, והתנור יקבע באופן אוטומטי את סוג החימום, דרגת הטמפרטורה וזמן הבישול הדרושים. אתם גם יכולים, כמובן, לשמור את המתכונים האהובים עליכם באפליקציה Home Connect כדי לגשת אליהם בעתיד בקלות רבה יותר. כעת אתם יכולים להצליח גם עם המתכונים המאתגרים ביותר מבלי להילחץ.
  התנור החכם שעוקב אחר המתכונים שלכם.
 • בדקו מה קורה עם התנור שלכם - גם כשאינכם בבית. "האם השארתי את התנור דולק?" שאלה שמטרידה כמעט כל בשלן ביתי. תנורים עם פונקציית השליטה מרחוק Home Connect מסירים את כל הספקות הללו ומקנים לכם שקט נפשי. כל שעליכם לעשות הוא להשתמש במכשיר הנייד כדי לבדוק את מצבו של התנור, לנטר את פעולתו ולשלוט בה מרחוק באמצעות האפליקציה Home Connect. בזכות הגישה מרחוק לתנור כשאתם בדרכים, אתם יכולים כעת לעזוב את הבית בביטחון מלא שהכל בסדר.
עיצוב

עיצוב

לתחילת העמוד
ביצועים

ביצועים

לתחילת העמוד
 • 3D Hotair Plus עם 3D Hotair Plus, האוויר החם מתערבל באופן מאוזן לחלוטין הודות ליציאות אוויר שממוקמות באופן מיטבי. ניתן למקם את התבנית בכל מפלס אפייה בתנור (1, 2, או 3) – והתוצאה תמיד מושלמת.
 • 4D Hotair Plus הודות לטכנולוגיית 4D Hotair Plus, תוכלו למקם את המזון שלכם בכל מפלס בתנור והתוצאות תהיינה מושלמות. המאוורר האחרוי החדש מנירוסטה, מאפשר הפצת חום אחידה בכל מפלס בתנור משום שהוא מסתובב לשני הכיוונים ומשנה את כיוון הסיבוב במהלך התוכנית.
 • Auto-ignition Auto-ignition
  Auto-ignition
 • AutoPilot התוכניות האוטומטיות של AutoPilot מבטיחות תוצאות מושלמות. כל שעליכם לעשות הוא להכניס את התבשיל לתנור, להזין את משקלו ולבחור את מצב הפעולה המתאים. ל-100% תוצאות מושלמות.
 • תנור משולב מדגם MW והפונקציה Added Steam תנור משולב מיקרוגל והפונקציה Added Steam. שלושה מכשירים במכשיר אחד
 • תנור משולב מדגם MW תנור משולב מיקרוגל, המשלב שני מכשירים באחד, מאפשר חימום מהיר ומושלם
  תנור משולב מדגם MW
 • EcoClean Direct EcoClean Direct, עוזר הניקיון שחוסך באנרגיה, הופך את ניקיון התנור לפשוט וקל. ציפוי קרמי מיוחד של חלל התנור הפנימי מפרק את השומנים הניתזים בעת האפייה או הצלייה לכל אורך חייו של התנור. זוהי תכונה מופלאה שחוסכת זמן ואנרגיה.
 • HydroBaking
  HydroBaking HydroBaking אידיאלי לאפיית לחמים ומאפים וכן לחימום מזון קפוא. הלחות נשארת בתנור והלחמים או המאפים אינם מתייבשים.
  HydroBaking
 • *מד צלייה
  *מד צלייה מד הצליה המובנה הוא פתרון מושלם לשמירה על הטמפרטורה הנכונה של התבשילים - פשוט הכניסו אותו לתבשיל, חברו אותו לתנור ובחרו את טמפרטורת הליבה המבוקשת. כך תוכלו, למשל, להבטיח שהצלי יהיה תמיד רך ועסיסי באופן מושלם כשאתם משתמשים בשיטת בישול איטית.
  *מד צלייה
 • מזהה כלי בישול עם מזהה כלי הבישול, הכיריים לא יעבדו כשלא מוצב סיר על נקודת האינדוקציה
  מזהה כלי בישול
 • הגדרות זמן הגדרות זמן של עד שלוש שעות ועד 99 דקות של הכיריים מכבות באופן אוטומטי את הלהבות בהתאם להגדרות הזמן שלכם, ואינכם צריכים להישאר דרוכים בכל זמן הבישול.
  הגדרות זמן
Easy-to-clean

Easy-to-clean

לתחילת העמוד
 • ניקוי עצמי תזכורת אוטומטית לניקוי החלק הפנימי לאחר 20 שעות עבודה - כל שעליכם לעשות הוא ללחוץ על כפתור.
  ניקוי עצמי
נוחות

נוחות

לתחילת העמוד
 • מסילות טלסקופיות עם כוונון מלא מסילות טלסקופיות של מערכות מדפים קלאסיות מאפשרות עד שלושה מצבים. בוש מציעה מסילות טלסקופיות עם כוונון מלא. ניתן להוסיף מסילות בכל גובה, כולל גובה הגריל, ולהפוך את הקלייה ליעילה יותר. ניתן לחבר את המסילות ולהסירן בקלות רבה.
 • EcoClean EcoClean, עוזר הניקיון שחוסך באנרגיה, הופך את ניקיון התנור לפשוט וקל. ציפוי קרמי מיוחד של חלל התנור הפנימי מפרק את השומנים הניתזים בעת האפייה או הצלייה לכל אורך חייו של התנור. זוהי תכונה מופלאה שחוסכת זמן ואנרגיה. הדפנות האחוריות של התנורים שלנו מצופות ב-EcoClean כסטנדרט. כמו כן, ניתן להוסיף גם דפנות עליונות וצדדיות מצופות כאביזרים. ייצור מושלם של כל הרכיבים הופך את ההתקנה לקלה ופשוטה.
 • סיר אוניברסלי קטן מידות הסירים האוניברסליים קטני המידות מושלמים לבישול שתי מנות של אותו תבשיל. הם מושלמים עבור בישול כמויות מזון קטנות. לדוגמה: אתם מכינים תפוחי אדמה אפויים בתבנית אחת ואופים במקביל עגבניות ממולאות בתבנית שניה. הודות למידותיהם הקטנות, ניתן לנקות אותם בקלות במדיח הכלים של בוש. כמו כן, אם יש צורך לאחסן מזון במקרר, לפני או אחרי הכנתו, הם מותאמים באופן מושלם למקררים של בוש.
 • עגלת תנור
  עגלת תנור עם עגלת תנור, קל להכניס מזון לתנור ולהוציאו. אין יותר צורך להכניס את הידיים אל תוך תנור לוהט כדי לבדוק מה מצבו של התבשיל. בנוסף, עגלת התנור נסגרת בעדינות ובשקט ממרחק של 10 ס"מ לערך, הודות להתקן משולב לסגירה קלה, וגם מבטיחה שכלי הבישול יישאר תמיד במקומו.
  עגלת תנור
 • Pyrolysis
  Pyrolysis עם Pyrolysis, תכונת הניקוי העצמי של בוש, מתבצעות כל פעולת הניקוי המעייפות והארוכות באופן אוטומטי - מבלי להשתמש בחומרי ניקוי כימיים כלשהם. בהתאם לרמת הלכלוך, המכשיר מתחמם עד לטמפרטורה מרבית של 480°C. כל שנותר לעשות הוא לסלק בקלות את שאריות האפר.
  Pyrolysis
 • דלת מתקדמת עם העברת חום מרבית של *30°C
  דלת מתקדמת עם העברת חום מרבית של *30°C התנורים של בוש עומדים בתקני הבטיחות המחמירים ביותר: דלת התנור הקרה ביותר של בוש מתחממת לטמפרטורה מרבית של .30°C תכונה זו אפשרית הודות לאוורור משופר בשיעור של 30%.
  דלת מתקדמת עם העברת חום מרבית של *30°C
 • מסילות טלסקופיות
  מסילות טלסקופיות המסילות הטלסקופיות של בוש הופכות את הטיפול בתבניות האפייה לקל, בטוח ונוח יותר. המערכת כוללת שלוש מסילות טלסקופיות מלאות או שתי מסילות טלסקופיות. ניתן למשוך את המסילות החוצה בהתאם לצורך כדי להכניס או להוציא תבשילים מהתנור בקלות. אם המסילות הטלסקופיות נמשכות החוצה באופן מלא, הן ננעלות במקומן הודות למנגנון מיוחד המבטיח יציבות מרבית. אפייה וצלייה מעולם לא היו קלות ובטוחות יותר.
  מסילות טלסקופיות
 • TouchControl TouchControl
  TouchControl
מה ההבדל בין תנור בנוי ותנור קומפקטי?
לתחילת העמוד
תנורים קומפקטיים

תנורים קומפקטיים

תנורים קומפקטיים מיועדים לנישות בגודל של 45 ס"מ, ומתאימים במיוחד להתקנה ארגונומית בארון גבוה. ניתן להחליף תנור רגיל בתנור קומפקטי, לצרף אותו לתנור רגיל או לשלב את שניהם.  כל התנורים הקומפקטיים שלנו הם משולבי מיקרוגל, לחיסכון במקום ונוחות מירבית.

לכל התנורים הקומפקטיים
ממה עלי להיזהר בעת חיבור התנור הבנוי?
לתחילת העמוד

כל התנורים הבנויים מוכנים לחיבור, אולם זקוקים לנתיך נפרד. את התנור הבנוי יש לחבר ישירות לזרם המתח הגבוה. החיבור צריך להתבצע על-ידי חשמלאי מוסמך.

ממה עלי להיזהר בעת חיבור תנור קומפקטי?
לתחילת העמוד

עבור תנור קומפקטי חדש, עליך לבדוק את התרשים התלת-ממדי בסקירת המוצר. זכור לבדוק את הגובה, העומק והרוחב.

מהן אפשרויות השילוב עבור פתח של 60 ס"מ?
לתחילת העמוד

בגומחה שגובהה 60 ס"מ, ניתן לשלב תנור קומפקטי בגובה 45 ס"מ ומגרת חימום של 14 ס"מ.

מה עלי לקחת בחשבון בעת החלפת תנור בנוי ישן?
לתחילת העמוד

יש לבדוק את מידות התנור הקיים, ולוודא כי קיים מרווח מינימלי הדרוש לשם התקנת התנור החדש.

לתחילת העמוד
תוצאות מושלמות, עיצוב מתוחכם. המכשירים המובנים של בוש למטבח החלומות שלך.

תוצאות מושלמות, עיצוב מתוחכם. המכשירים המובנים של בוש למטבח החלומות שלך.

כדי להפוך את המטבח שלך למטבח חלומות, אנו מספקים לא רק מכשירים מובנים המיועדים לבישול ואפייה, אלא גם מדיחים מובנים וכן מקררים ומקפיאים. כל המכשירים הביתיים שלנו משלבים עיצוב מתוחכם ונצחי עם איכות טכנית מעולה וכן יעילות מרבית, עמידות ונוחות.

אל מדיחי הכלים המובנים
אל המקררים והמקפיאים
 

השירות שלנו

אנו עומדים לרשותכם בטלפון 2220*. להתקנת מוצר חדש, שירות טכני לתקלות ורכישת אביזרים נלווים
לפרטים נוספים
בוש בפייסבוק!

בוש בפייסבוק!

עולם שלם של תוכן ייחודי, טיפים מיוחדים ואת כל העדכונים אודות המוצרים שלנו
לעמוד הפייסבוק של בוש

בוש בכל פרט

טכנולוגיה לחיים מתחילה בפרטים הקטנים. גלה את האיכות, השלמות והאמינות של מוצרי בוש
מכאן

לאיתור משווק מורשה

לרשימת כל המשווקים המורשים של מוצרי בוש ברחבי הארץ
חפש כעת
Online Survey