מגהצים

Bügelgerät

כעת אתה יכול להתמודד בעוצמה, בבטחה ובקלות עם הקמטים.

בוש רוצה להפוך את הגיהוץ לחוויה נעימה ככל האפשר. משום כך, כל מכשיר גיהוץ של בוש כולל לא רק חומרים איכותיים, אלא גם שלל חידושים טכניים שיהפכו את עבודות הבית לקלות יותר. והם תמיד משיגים תוצאות יוצאות דופן במונחים של טיפול בכביסה, תפעול קל ופשוט ובטיחות. גלה את האיכות של בוש, שמתאפיינת ב-100% אמינות.

Bügelgerät

So gehen Sie Falten an die
Wäsche – kraftvoll, sicher und bequem wie nie.

 
 1. דגמים
 2. Features
לתחילת העמוד
לגיהוץ כמויות גדולות של בגדים או לעיתים תכופות: מגהץ קיטור

לגיהוץ כמויות גדולות של בגדים או לעיתים תכופות: מגהץ קיטור

אם יש לך לעתים קרובות כמות רבה של כביסה לגיהוץ בבית, כדאי להשקיע במגהץ קיטור. סילון הקיטור העוצמתי משיג תוצאות גיהוץ איכותיות גם כאשר הקמטים עיקשים במיוחד, תוך הפחתת זמן הגיהוץ וצריכת האנרגיה. בנוסף, מגהצי הקיטור של בוש מצוידים במכל מים גדול, אשר קל במיוחד למילוי.

לכל מגהצי קיטור
לגהץ כמו מקצוען בבית – רק עם מגהץ קיטור של בוש
לתחילת העמוד
מתאים לגיהוץ כמויות גדולות מבלי לתפוס מקום בבית

מתאים לגיהוץ כמויות גדולות מבלי לתפוס מקום בבית

אם אתה מגהץ לעתים קרובות, סביר להניח שאתה זקוק למגהץ קיטור קומפקטי של בוש. מכשיר זה הוא הפתרון המושלם עבור מי שאין ברשותם מקום לעמדת קיטור, אולם עדיין מעוניינים בביצועים איכותיים. המנוע המשולב מייצר כמות רבה יותר של קיטור ומבטיח חדירת קיטור עמוקה. הקמטים נעלמים גם מהבדים הקשים ביותר לגיהוץ לאחר מספר תנועות גיהוץ בלבד.

לכל מגהצי הקיטור הקומפקטיים
לתחילת העמוד
הסטנדרטים הגבוהים של המגהץ נשמרים בכל שימוש

הסטנדרטים הגבוהים של המגהץ נשמרים בכל שימוש

מגהץ אדים הוא לא רק עבור בתים שבהם גיהוץ הוא דבר שבשגרה. מגהץ האדים של בוש הוא מוצר כדאי גם אם משתמשים בו רק מעת לעת, או עבור כמויות גיהוץ קטנות. בזכות התנועה החלקה שלו ותפוקת האדים העוצמתית, הוא הופך את הגיהוץ לחוויה קלה בהרבה.

לכל מגהצי האדים
לתחילת העמוד
קשוחות עם קמטים, עדינות עם כביסה: תחתיות הגיהוץ הטובות ביותר מבית בוש.

קשוחות עם קמטים, עדינות עם כביסה: תחתיות הגיהוץ הטובות ביותר מבית בוש.

כדי לסייע לך להתמודד עם משימות הגיהוץ היומיומיות בקלות רבה עוד יותר, שיפרנו את הקשיחות, העמידות בשריטות ויכולת ההחלקה של התחתיות של עמדות הגיהוץ בקיטור ומגהצי הקיטור, כך שהן יכולות להתמודד בצורה מושלמת עם הדרישות של חיי היום-יום. המשמעות היא, שהן קלות במיוחד לניקוי ועדינות במיוחד במקרה של רגישות.

תוצאות מצוינות

תוצאות מצוינות

לתחילת העמוד
 • 3D hotair
  3D hotair פונקציה זו מאפשרת פיזור חום מהיר ואחיד בכל שטח התנור ומאפשרת לאפות בשלוש מפלסים במקביל. ניתן לאפות מאכלים מתוקים ומלוחים במקביל, מבלי לגרום לטעמים להתערבב זה בזה.
  3D hotair
 • תשע עוצמות חום עבור אינדוקציה תשע עוצמות חום עבור אינדוקציה – מערכת בקרה מדויקת על עוצמת החום, שעונה על כל דרישות הבישול שלכם.
  תשע עוצמות חום עבור אינדוקציה
 • Added steam הוספת מעט לחות, גם בעת בישול באמצעות מצבי חימום רגילים, הופכת כל מאכל לטעים יותר. זה בדיוק מה שעושה הפונקציה Added Steam שנוספה לתנורים שלנו מסדרה 6 (Series 6). אנו משלבים פיזור תלת ממדי של אוויר חם למצבי חימום: חימום עליון/תחתון וצלייה באמצעות אוויר חם, בשילוב עם הפונקציה Added Steam. מכל המים המשולב בפנל הקדמי של התנורים ניתן להסרה בקלות לצורך מילוי או ניקוי. הגישה למכל הקיטור קלה גם היא וניתן לנקותו באמצעות שטיפה במדיח כלים. כמו כן, השליטה על זרימת הקיטור פשוטה וקלה: אפשר להפעילה באופן ידני, או פשוט יותר, להשתמש בתכונה AutoPilot. והחשוב ביותר, המאכלים יוצאים מהתנור כשהם טעימים יותר.
 • AutoPilot 10 עוף, בשר, דגים, רטבים או ירקות: AutoPilot 10 יבשל את התבשיל באופן מושלם. כל שיש לעשות הוא להכניס את התבשיל לתנור ולבחור מתפריט התצוגה באחת מתוך 10 תוכניות הבישול האוטומטיות. פשוט הוסיפו את משקל הדג או הבשר ולחצו על Start ('התחל'). לאחר מכן הפונקציה AutoPilot משתלטת וקובעת את מצב הבישול, את הטמפרטורה הדרושה ואת משך זמן הבישול. היא אפילו מכבה את התנור לקראת סיום זמן הבישול. מכיוון שעבור חלק מהתבשילים המתבשלים בעזרת AutoPilot נדרש כלי עמיד בחום עם מכסה, התנור גם נשאר נקי. בישול מעולם לא היה פשוט יותר.
 • AutoPilot 30 עוף, בשר, דגים, רטבים או ירקות: AutoPilot 30 יבשל את התבשיל באופן מושלם. כל שיש לעשות הוא להכניס את התבשיל לתנור ולבחור מתפריט התצוגה באחת מתוך 30 תוכניות הבישול האוטומטיות. פשוט הוסיפו את משקל הדג או הבשר ולחצו על Start ('התחל'). לאחר מכן הפונקציה AutoPilot משתלטת וקובעת את מצב הבישול, את הטמפרטורה הדרושה ואת משך זמן הבישול. היא אפילו מכבה את התנור לקראת סיום זמן הבישול. מכיוון שעבור חלק מהתבשילים המתבשלים בעזרת AutoPilot נדרש כלי עמיד בחום עם מכסה, התנור גם נשאר נקי. בישול מעולם לא היה פשוט יותר.
 • AutoPilot 40 עוף, בשר, דגים, רטבים או ירקות: AutoPilot 40 יבשל את התבשיל באופן מושלם. כל שיש לעשות הוא להכניס את התבשיל לתנור ולבחור מתפריט התצוגה באחת מתוך 40 תוכניות הבישול האוטומטיות. פשוט הוסיפו את משקל הדג או הבשר ולחצו על Start ('התחל'). לאחר מכן הפונקציה AutoPilot משתלטת וקובעת את מצב הבישול, את הטמפרטורה הדרושה ואת משך זמן הבישול. היא אפילו מכבה את התנור לקראת סיום זמן הבישול. מכיוון שעבור חלק מהתבשילים המתבשלים בעזרת AutoPilot נדרש כלי עמיד בחום עם מכסה, התנור גם נשאר נקי. בישול מעולם לא היה פשוט יותר.
 • עוצמה גבוהה עוצמה גבוהה של 5kw
  עוצמה גבוהה
 • כיריים גז עם עוצמה מוגברת הפונקציה שמאפשרת להגביר את העוצמה ל-5kW באופן מיידי.
  כיריים גז עם עוצמה מוגברת
 • מנוע BLDC מנוע BLDC מהפך, יעילות גבוהה, עמידות וטכנולוגיה מתקדמת.
  מנוע BLDC
 • עוצמת שאיבה גבוהה עוצמת שאיבת ארובה: 18 מ"ק לדקה.
  עוצמת שאיבה גבוהה
 • עוצמה מוגברת ארובה - נפח השאיבה מתגבר מ-18 מ"ק לדקה ל-20 מ"ק לדקה תוך חמש שניות.
  עוצמה מוגברת
עיצוב

עיצוב

לתחילת העמוד
Connectivity

Connectivity

לתחילת העמוד
 • תמיכה חכמה יותר. העובדה שמכשירי חשמל ביתיים אינם פועלים כהלכה יכולה להיות מתסכלת מאוד. Remote Diagnostics כאן כדי לעזור לכם. פשוט צרו קשר טלפוני עם הקו החם של Home Connect כדי לקבוע בדיקה מרחוק דרך האינטרנט של מכשיר החשמל המחובר. בהתאם להסכמתכם, שירות הלקוחות של בוש יכול להציג את מצבו של המכשיר החשמלי מרחוק, לאתר את הבעיה ולספק לכם את העצה ש זקוקים לה. אם אין אפשרות לפתור את הבעיה מרחוק, ניתן להודיע על כך לטכנאי של בוש שיגיע לביתכם ויתקן את כל הבעיות, תוך שהוא מצוייד בכל החלקים הדרושים. תמיכה חכמה, פתרונות חכמים - הכל בלחיצת כפתור.
טיפול

טיפול

לתחילת העמוד
 • i-Temp Advanced
  i-Temp Advanced הזמנים שבהם הייתם צריכים לשנות כל הזמן את רמת הטמפרטורה בעת גיהוץ ערימת כביסה חלפו מהעולם. כל זאת הודות לפונקציה i-Temp Advanced, המשלבת באופן מושלם בין קיטור לרמת טמפרטורה. הפונקציה מאפשרת לגהץ את כל סוגי האריגים באמצעות אותן הגדרות בסיסיות - ללא צורך לבצע מיון מייגע של הכבסים. היא חוסכת זמן ומייתרת את הצורך המייגע לבדוק את הוראות הגיהוץ עבור כל אחד מהפריטים שכובסו. זוהי, כמובן, הקלה עצומה - במיוחד בכל הקשור לגיהוץ.
  i-Temp Advanced
ביצועים

ביצועים

לתחילת העמוד
 • מכות קיטור קבועות של 120 גרם לדקה מכות קיטור קבועות בעת שימוש במגהץ מבטיחות רמת לחות אחידה על פני כל האריג. זהו התנאי המוקדם החשוב ביותר לתוצאות גיהוץ מושלמות. יתרון נוסף הוא הזמן שתוכלו לחסוך בשימוש בנפח קיטור קבוע וללא פגיעה בביצועים. אנו ממליצים על שימוש בנפח מכות קיטור קבוע של 120 גרם לדקה. ככלל, ככל שנפח מכות הקיטור גבוה יותר, הזמן הנדרש להחלקת האריגים קצר יותר.
  מכות קיטור קבועות של 120 גרם לדקה
 • 1500 ואט
  1500 ואט צריכת החשמל של עמדת הקיטור תלויה באופן מכריע בעוצמה. מגהץ זה, המצויד בחיישן בקרה על צריכת החשמל, הוא דוגמה מצוינת, מכיוון שעוצמה של 1500 ואט מבטיחה יעילות מרבית מתחילת עבודת הגיהוץ.
  1500 ואט
 • מכות קיטור של 150 גרם
  מכות קיטור של 150 גרם מכות קיטור של 150 גרם מסייעות ליישר את הקמטים העקשים ביותר. זוהי כמות קיטור טובה שתסייע לכם להתמודד עם אתגרי הגיהוץ הקשים ביותר.
  מכות קיטור של 150 גרם
 • מכות קיטור של 100 גרם
  מכות קיטור של 100 גרם עם מספיק קיטור וחום, תוכלו לסיים את הגיהוץ מהר יותר. באפשרותכם לבחור את דרגת מכות הקיטור המבוקשת החל בדרגת המינימום של 80 גרם וכלה בדרגת המקסימום של 120 גרם - ככל שתשתמשו ביותר קיטור, תקצרו את זמן הגיהוץ.
  מכות קיטור של 100 גרם
 • מכות קיטור של 160 גרם
  מכות קיטור של 160 גרם מכות קיטור של 160 גרם מסייעות ליישר את הקמטים העקשים ביותר. זוהי כמות קיטור טובה שתסייע לכם להתמודד עם אתגרי הגיהוץ הקשים ביותר.
  מכות קיטור של 160 גרם
 • מכות קיטור של 120 גרם
  מכות קיטור של 120 גרם עם מספיק קיטור וחום, תוכלו לסיים את הגיהוץ מהר יותר. באפשרותכם לבחור את דרגת מכות הקיטור המבוקשת, החל בדרגת המינימום של 80 גרם וכלה בדרגת המקסימום של 120 גרם - ככל שתשתמשו ביותר קיטור, תקצרו את זמן הגיהוץ.
  מכות קיטור של 120 גרם
 • 2200 ואט
  2200 ואט 2000 עד 2300 ואט היא העוצמה המומלצת לקבלת תוצאות גיהוץ נאותות בשימוש במגהץ אדים. כדי להבטיח תוצאות גיהוץ טובות, מומלץ להשתמש במגהץ שעוצמתו אינה נמוכה יותר.
  2200 ואט
 • 2400 ואט
  2400 ואט תנאי מוקדם לחימום מהיר של עמדות הקיטור ומגהצי האדים הוא עוצמה של 2400-2500 ואט.
  2400 ואט
 • מכות קיטור של 180 גרם
  מכות קיטור של 180 גרם אריגים מסוימים עבים ומקומטים כל-כך, ונראה שלגיהוץ אין כל השפעה. זהו אינו המקרה בשימוש במגהצים מבית בוש עם מכות קיטור בנפח של 180 גרם לדקה, שהוא גבוה מהממוצע. בשימוש במגהצים הללו, גם לאריגים הבעייתיים ביותר אין סיכוי להתמודד עם מכות הקיטור שלהם, בלחיצת כפתור. מהירים ואמינים מתמיד.
  מכות קיטור של 180 גרם
 • מכות קיטור של 200 גרם
  מכות קיטור של 200 גרם אריגים מסוימים עבים ומקומטים כל-כך, ונראה שלגיהוץ אין כל השפעה. זהו אינו המקרה בשימוש במגהצים מבית בוש עם מכות קיטור של 200 גרם לדקה, שהן בנפח גבוה מהממוצע. בשימוש במגהצים הללו, גם לאריגים הבעייתיים ביותר אין סיכוי להתמודד עם מכות הקיטור שלהם, בלחיצת כפתור. מהירים ואמינים מתמיד.
  מכות קיטור של 200 גרם
 • עוצמה מרבית של 2750 ואט
  עוצמה מרבית של 2750 ואט עם עוצמה מרבית של 2750 ואט, מבטיח מגהץ האדים העוצמתי הזה תוצאות גיהוץ מושלמות. תוך זמן קצר מאוד תהנו ממלוא הקיבולת ומהביצועים של מגהץ האדים, כדי להילחם בקמטים העקשים ביותר.
  עוצמה מרבית של 2750 ואט
 • 2600 ואט
  2600 ואט עם עוצמה של 2600 ואט, מגהץ האדים העוצמתי הזה מבטיח תוצאות גיהוץ מושלמות. תוך זמן קצר מאוד תהנו ממלוא הקיבולת ומהביצועים של מגהץ האדים, כדי להילחם בקמטים העקשים ביותר.
  2600 ואט
 • 2800 ואט
  2800 ואט עם עוצמה של 2800 ואט, מגהץ האדים העוצמתי הזה מבטיח תוצאות גיהוץ מושלמות. תוך זמן קצר מאוד תהנו ממלוא הקיבולת ומהביצועים של מגהץ האדים, כדי להילחם בקמטים העקשים ביותר.
  2800 ואט
 • עוצמה מרבית של 2800 ואט
  עוצמה מרבית של 2800 ואט עם עוצמה מרבית של 2800 ואט, מגהץ האדים העוצמתי הזה מבטיח תוצאות גיהוץ מושלמות. תוך זמן קצר מאוד תהנו ממלוא הקיבולת ומהביצועים של מגהץ האדים, כדי להילחם בקמטים העקשים ביותר.
  עוצמה מרבית של 2800 ואט
 • עוצמה מרבית של 3100 ואט
  עוצמה מרבית של 3100 ואט עם עוצמה מרבית של 3100 ואט, מגהץ האדים העוצמתי הזה מבטיח תוצאות גיהוץ מושלמות. תוך זמן קצר מאוד תהנו ממלוא הקיבולת ומהביצועים של מגהץ האדים, כדי להילחם בקמטים העקשים ביותר.
  עוצמה מרבית של 3100 ואט
 • 3100 ואט
  3100 ואט עם עוצמה של 3100 ואט, מגהץ האדים העוצמתי הזה מבטיח תוצאות גיהוץ מושלמות. תוך זמן קצר מאוד תהנו ממלוא הקיבולת ומהביצועים של מגהץ האדים, כדי להילחם בקמטים העקשים ביותר.
  3100 ואט
 • 3000 ואט
  3000 ואט עם עוצמה של 3000 ואט, מגהץ האדים העוצמתי הזה מבטיח תוצאות גיהוץ מושלמות. תוך זמן קצר מאוד תהנו ממלוא הקיבולת ומהביצועים של מגהץ האדים, כדי להילחם בקמטים העקשים ביותר.
  3000 ואט
 • עוצמה מרבית של 2900 ואט
  עוצמה מרבית של 2900 ואט עם עוצמה מרבית של 2900 ואט, מגהץ האדים העוצמתי הזה מבטיח תוצאות גיהוץ מושלמות. תוך זמן קצר מאוד תהנו ממלוא הקיבולת ומהביצועים של מגהץ האדים, כדי להילחם בקמטים העקשים ביותר.
  עוצמה מרבית של 2900 ואט
 • לחץ קיטור בעוצמה של 4.5 באר ככל שעוצמת הלחץ גבוהה יותר בזמן שהקיטור בא במגע עם הכביסה, התוצאה טובה יותר. עוצמת קיטור בדרגה של 4.5 באר היא מעולה עבור קבלת תוצאות הגיהוץ הטובות ביותר.
  לחץ קיטור בעוצמה של 4.5 באר
 • עוצמה מרבית של 3500 ואט
  עוצמה מרבית של 3500 ואט עם עוצמה מרבית של 3500 ואט, מגהץ האדים העוצמתי הזה מבטיח תוצאות גיהוץ מושלמות. תוך זמן קצר מאוד תהנו ממלוא הקיבולת ומהביצועים של מגהץ האדים, כדי להילחם בקמטים העקשים ביותר.
  עוצמה מרבית של 3500 ואט
 • עוצמה מרבית של 3200 ואט
  עוצמה מרבית של 3200 ואט עם עוצמה מרבית של 3200 ואט, מגהץ האדים העוצמתי הזה מבטיח תוצאות גיהוץ מושלמות. תוך זמן קצר מאוד תהנו ממלוא הקיבולת ומהביצועים של מגהץ האדים, כדי להילחם בקמטים העקשים ביותר.
  עוצמה מרבית של 3200 ואט
 • לחץ קיטור בעוצמה של 5 באר רמת הלחץ היא אמת המידה בכל הנוגע לגיהוץ באמצעות עמדת קיטור. ככל שרמת הלחץ גבוהה יותר, התוצאות טובות יותר. זו האמת: מגהצים עם לחץ קיטור בעוצמה של 5 באר מבטיחים ביצועים מעולים וגיהוץ של כל ערימת הכביסה כהרף עין ובאיכות הגבוהה ביותר.
  לחץ קיטור בעוצמה של 5 באר
 • לחץ קיטור בעוצמה של 5.5 באר רמת הלחץ היא אמת המידה בכל הנוגע לגיהוץ באמצעות עמדת קיטור. ככל שרמת הלחץ גבוהה יותר, התוצאות טובות יותר. זו האמת: מגהצים עם לחץ קיטור בעוצמה של 5.5 באר מבטיחים ביצועים מעולים וגיהוץ של כל ערימת הכביסה כהרף עין ובאיכות הגבוהה ביותר.
  לחץ קיטור בעוצמה של 5.5 באר
 • לחץ קיטור בעוצמה של 4 באר ככל שעוצמת הלחץ גבוהה יותר בזמן שהקיטור בא במגע עם הכביסה, התוצאה טובה יותר. עוצמת קיטור בדרגה של 4 באר היא מעולה עבור קבלת תוצאות הגיהוץ הטובות ביותר.
  לחץ קיטור בעוצמה של 4 באר
 • לחץ קיטור בעוצמה של 6 באר רמת הלחץ היא אמת המידה בכל הנוגע לגיהוץ באמצעות עמדת קיטור. ככל שרמת הלחץ גבוהה יותר, התוצאות טובות יותר. זו האמת: מגהצים עם לחץ קיטור בעוצמה של 6 באר מבטיחים ביצועים מעולים וגיהוץ של כל ערימת הכביסה כהרף עין ובאיכות הגבוהה ביותר.
  לחץ קיטור בעוצמה של 6 באר
 • מכות קיטור קבועות של 90 גרם לדקה מכות קיטור קבועות בעת שימוש במגהץ מבטיחות רמת לחות אחידה על פני כל האריג. זהו התנאי המוקדם החשוב ביותר לתוצאות גיהוץ מושלמות. יתרון נוסף הוא הזמן שתוכלו לחסוך בשימוש בנפח קיטור קבוע וללא פגיעה בביצועים. אנו ממליצים על שימוש בנפח מכות קיטור קבוע של 90 גרם לדקה. ככלל, ככל שנפח מכות הקיטור גבוה יותר, הזמן הנדרש להחלקת האריגים קצר יותר.
  מכות קיטור קבועות של 90 גרם לדקה
 • מערכת AdvancedSteam
  מערכת AdvancedSteam בכל הקשור לגיהוץ, לא לוקחים סיכונים. אתם יכולים להסתמך על מערכת AdvancedSteam החדשנית שלנו המבטיחה אספקת רמות קיטור מיטביות ורבות עוצמה. היא מאפשרת הפצה ממוקדת של מכות הקיטור על האריג וחדירה עמוקה יותר אל תוך סיבי הבד. כיצד? באמצעות שימוש במערכת מכווננת ובשילוב בין ערוצי קיטור, חרירי פליטה ומעברי קיטור. זרימת הקיטור הממוקדת הופכת את פעולת הגיהוץ לקלה יותר, ואף מאפשרת לכם להגיע ליעדכם מהר יותר: ערימת כביסה מגוהצת.
  מערכת AdvancedSteam
 • תחתית מגהץ מסוג Inox
  תחתית מגהץ מסוג Inox האימא של כל תחתיות המגהצים היא תחתית המיוצרת מנירוסטה מוברשת - עמידה במיוחד, אינה מחלידה, קלת משקל וגם קלה מאוד לניקוי.
  תחתית מגהץ מסוג Inox
 • טכנולוגיה ירוקה
  טכנולוגיה ירוקה משמעות הטכנולוגיה הירוקה מבית בוש היא קיימות ושקיפות, במיוחד בכל הקשור להתמודדות עם משאבים ואנרגיה. אנו פועלים באדיקות על פי עיקרון זה, החל משיטות ייצור ידידותיות לסביבה וכלה בביצוע מחקרים על טכנולוגיות חדשות לחיסכון באנרגיה.
  טכנולוגיה ירוקה
 • MotorSteam 200/65
  MotorSteam 200/65 המנוע עתיר הביצועים המשולב במחולל הקיטור מבטיח חדירה עמוקה של הקיטור לסיבי האריג ותוצאות גיהוץ אמינות. ההסבר הטכני: משאבת המנוע מספקת לתא הקיטור מים בזמן שיא - היא עוצרת רק אם אתם רוצים בכך.
  MotorSteam 200/65
 • PalldadiumGlissée
  PalldadiumGlissée תחתית המגהץ המיוחדת ועיצוב שלושת השלבים מבטיחים פיזור קיטור אידיאלי והחלקה מרבית של אריגים. טכנולוגיית גיהוץ שלושת האזורים כוללת תהליכי החדרת לחות, ייבוש והחלקה. תהליך גיהוץ זה, בשילוב עם התכנון החכם של ערוצי הקיטור, הופך את משימת הגיהוץ לנוחה יותר ומלחיצה פחות.
  PalldadiumGlissée
 • Ultimate 160 PulseSteam
  Ultimate 160 PulseSteam שלוש מכות קיטור בכל לחיצה בגרסה הסטנדרטית: לעבודה קלה יותר על קרש הגיהוץ, ולקמטים העקשים שלא נותר להם סיכוי.
  Ultimate 160 PulseSteam
 • Ultimate 270 PulseSteam
  Ultimate 270 PulseSteam לוחצים לחיצה אחת, ושלוש מכות קיטור רבות עוצמה תיישרנה גם את הקמטים העקשים ביותר.
  Ultimate 270 PulseSteam
 • Ultimate 220 PulseSteam
  Ultimate 220 PulseSteam המערכת אינה מייצרת מכת קיטור אחת בכל לחיצה - היא פולטת שלוש מכות קיטור רבות עוצמה. התוצאה: אין קמטים.
  Ultimate 220 PulseSteam
 • Ultimate 350 PulseSteam
  Ultimate 350 PulseSteam כעת, כל שעליכם לעשות הוא ללחוץ לחיצה אחת קטנה כדי להתמודד עם הקמטים העקשים ביותר באריגים עבים. הלחיצה מפעילה שלוש מכות קיטור של 350 גרם והיא תיישר את כל סוגי הקמטים. נצלו את עוצמת הקיטור הקיצונית של Ultimate 350 PulseSteam כדי ליישר את כל סוגי הכביסה.
  Ultimate 350 PulseSteam
 • Ultimate 400 PulseSteam
  Ultimate 400 PulseSteam כעת, כל שעליכם לעשות הוא ללחוץ לחיצה אחת קטנה כדי להתמודד עם הקמטים העקשים ביותר באריגים עבים. הלחיצה מפעילה שלוש מכות קיטור של 400 גרם והיא תיישר את כל סוגי הקמטים. נצלו את עוצמת הקיטור הקיצונית של Ultimate 400 PulseSteam כדי ליישר את כל סוגי הכביסה.
  Ultimate 400 PulseSteam
 • לחצן Eco
  לחצן Eco הודות להגדרות הקיטור החסכוניות בחשמל תוכלו לחסוך עד 25% בהוצאות החשמל ועד 35% בהוצאות המים. עשו משהו חיובי עבור חשבון החשמל, עבור הסביבה ועבור המצפון הירוק שלכם.
  לחצן Eco
 • SensorPower Control
  SensorPower Control SensorPower Control מסייעת לכם לשלוט בצריכת החשמל למרות הפונקציות השונות הרבות שזמינות במגהץ. שימוש בפונקציות מרובות מוביל בדרך כלל לצריכת חשמל גבוהה - לא במקרה זה. הודות ל-SensorPower Control המגהץ מבצע התאמה של כמות הקיטור ושל רמת הטמפרטורה על פי דרישה, במקום לספק את שניהם במקביל. חוסכים חשמל מבלי לוותר על ביצועים כלשהם!
  SensorPower Control
 • Auto-ignition Auto-ignition
  Auto-ignition
 • תנור משולב מדגם MW והפונקציה Added Steam תנור משולב מיקרוגל והפונקציה Added Steam. שלושה מכשירים במכשיר אחד
 • תנור משולב מדגם MW תנור משולב מיקרוגל, המשלב שני מכשירים באחד, מאפשר חימום מהיר ומושלם
  תנור משולב מדגם MW
 • מזהה כלי בישול עם מזהה כלי הבישול, הכיריים לא יעבדו כשלא מוצב סיר על נקודת האינדוקציה
  מזהה כלי בישול
 • הגדרות זמן הגדרות זמן של עד שלוש שעות ועד 99 דקות של הכיריים מכבות באופן אוטומטי את הלהבות בהתאם להגדרות הזמן שלכם, ואינכם צריכים להישאר דרוכים בכל זמן הבישול.
  הגדרות זמן
בטיחות

בטיחות

לתחילת העמוד
 • ActiveControl Advanced
  ActiveControl Advanced הטכנולוגיה שמבטיחה לכם בטיחות מרבית במהלך הגיהוץ. 'זאת משום שמערכות הקיטור והחום נכבות באופן אוטומטי מיד כשאתם משחררים את המגהץ. והודות למנוע רב העוצמה, עוצמת הקיטור והחום יהיו זמינים עבורכם תוך זמן קצר, מיד כשתרימו אותו שוב. תופעת לוואי חיובית: מכיוון שאינכם אוחזים במגהץ באופן רציף, אתם גם צורכים פחות חשמל.
  ActiveControl Advanced
 • SecureLock
  SecureLock העברה ואחסון עמדות קיטור עשויים להיות משימה קשה. זה אינו המקרה בשימוש בעמדות הקיטור SecureLock מבית בוש: הודות למתלה נוח, עמדת הקיטור תמיד מעוגנת בבטחה לקרש הגיהוץ ואינה יכולה ליפול. כמו כן, ניתן להעביר ולאחסן את עמדת הקיטור בנוחות ובאופן בטוח באמצעות ידית המגהץ. שום דבר לא מתנדנד, נופל או מתהפך!
  SecureLock
 • SensorSecure
  SensorSecure העקרון די פשוט: היד על המגהץ, החום עובד. היד לא על המגהץ, החום כבה. ההסבר הטכני יותר אינו סביר פחות. המגהץ נכבה באופן אוטומטי כשאתם מניחים אותו, ונדלק שוב כשאתם ממשיכים בפעולת הגיהוץ. פונקציית הנוחות מבטיחה בטיחות מרבית וגם מאפשרת לכם לבצע את שגיאות הגיהוץ הקלאסיות, כגון מענה לטלפון או לפעמון הדלת מבלי לחשוב פעמיים.
  SensorSecure
 • Secure
  Secure עבור בוש, בטיחות המגהץ חשובה ביותר והיא משולבת בתכונות נוחות נוספות. דוגמה לכך היא Secure, פונקציית הכיבוי האוטומטי החכם. הפונקציה מבטיחה את הביטחון שלכם ואף חוסכת חשמל, משום שהמגהץ נכבה כאשר אינו בשימוש למשך פרק זמן ארוך. אם לדייק, המגהץ נכבה לאחר 30 שניות כשהוא במצב מאוזן, ולאחר 8 דקות כשהוא ניצב על בסיסו במצב מאונך. זוהי פונקציה נוחה, בטוחה ומודרנית שמבטיחה שקט נפשי במהלך הגיהוץ.
  Secure
 • StoreProtect הטאבו שעל פיו אין להניח מגהץ חם או לאחסן אותו לאחר הגיהוץ כבר אינו תקף. הודות לאביזר StoreProtect, אתם יכולים כעת לעשות זאת. הזהירות שלכם מובנת, אך היא מיותרת לחלוטין: דבר לא יקרה כשתניחו את המגהץ לפני שהוא התקרר לחלוטין.
  StoreProtect
 • Protect
  Protect Protect היא תחתית מגהץ המגנה מפני כתמים מבריקים על אריגים כהים או סינטטיים שנוצרים בעת הגיהוץ. היא כוללת עוד הפתעות: הדפסות ואריגים סינטטיים אינם נדבקים עוד לתחתית המגהץ. לכן Protect מתאימה במיוחד לגיהוץ אריגים עדינים כגון משי, נילון, צמר וכו'.
  Protect
Easy-to-clean

Easy-to-clean

לתחילת העמוד
 • ניקוי עצמי תזכורת אוטומטית לניקוי החלק הפנימי לאחר 20 שעות עבודה - כל שעליכם לעשות הוא ללחוץ על כפתור.
  ניקוי עצמי
נוחות

נוחות

לתחילת העמוד
 • 4AntiCalc
  4AntiCalc פונקציית הניקוי עם ארבע הפעולות היא אמת המידה בכל הנוגע להסרת אבנית. משום שכמעט אינכם צריכים לעשות דבר. היא כוללת את הפונקציות SelfClean ו-Calc'nClean, את המערכת המובנית AntiCalc ואת פתרון הסרת אבנית מיוחד. ארבע הפונקציות עובדות באופן משולב כדי למנוע ביעילות הצטברות אבנית במגהץ. היתרונות עבורכם ברורים: את חיי השירות של המגהץ מבית בוש מתארכים באופן ניכר.
  4AntiCalc
 • 3AntiCalc
  3AntiCalc כל הדברים הטובים בחיים מגיעים בקבוצות של שלושה - חוק זה חל גם על חיי השירות של המכשיר. הפונקציה 3AntiCalc, כפי שמרמז שמה, היא פונקציה משולשת המורכבת מהפונקציות SelfClean ו-Calc'nClean ומהמערכת המובנית AntiCalc. היא מונעת ביעילות הצטברות אבנית במכשיר ומשפרת את האמינות ואת חיי השירות של המגהץ מבית בוש.
  3AntiCalc
 • Calc´nClean הפונקציה Calc´nClean היא פונקציית הניקוי הבסיסית של בוש - היא אוספת את כל משקעי האבנית, מאפשרת לנער אותם החוצה בקלות, ומבטיחה חיי שירות ארוכים של המגהץ.
  Calc´nClean
 • Calc´nClean Advanced בשלב זה, לפחות, אין אפשרות להכניס פונקציות ניקוי עצמי נוספות לתוך עמדת הקיטור. בחרו בגרסה החכמה ביותר של תהליך פירוק האבנית: Calc'nClean Advanced. הפונקציה הראשית מבצעת איסוף אבנית והסרה של חלקיקי אבנית מתא הקיטור, וניתן לשטוף החוצה לאחר מכן בקלות. התוצאה: המגהץ מוגן מפני הצטברות אבנית ונהנה מחיי שירות ארוכים באופן משמעותי.
  Calc´nClean Advanced
 • AntiShine
  AntiShine בשעה טובה, מטרד אחד פחות במהלך הגיהוץ! כתמים מבריקים, במיוחד על אריגים כהים ועדינים, הם כעת נחלת העבר. AntiShine מבטיחה הגנה מפניהם - אתם יכולים לבצע גיהוץ עדין, מבלי להשאיר כתמים מבריקים. אנו מתגאים בעובדה שאתם יכולים לצפות לתוצאות מושלמות, אפילו בגיהוץ עדין.
  AntiShine
 • DripStop
  DripStop הפונקציה DripStop מובנית במערכת הבקרה של המגהץ ושולטת על טמפרטורת זרימת המים. היא מונעת טפטוף מים וסימני מים מכוערים על האריגים. אחרי הכל, אין דבר מרגיז יותר מאשר השלכת בגדים בחזרה אל תוך סל הכביסה במקום הנחתם על ערימת הכביסה המגוהצת. הפונקציה DripStop יעילה גם בטמפרטורות נמוכות.
  DripStop
 • MultiDirectional
  MultiDirectional שביעות רצון כוללת: רמת גמישות גבוהה מבטיחה תוצאות מושלמות ואריגים ללא קמטים. התוצאות המושלמות אפשריות הודות לתחתית מגהץ רב כיוונית - חדשנות אמיתית ועזרה אמיתית לפעולת הגיהוץ שתעלה חיוך על פניכם.
  MultiDirectional
 • Steam on Demand
  Steam on Demand השליטה בידיכם: אתם יכולים לגהץ עם זרם קיטור קבוע, אבל אינכם חייבים לעשות זאת - הפונקציה Steam on Demand פועלת בהתאם לשמה. ההפעלה המכנית של הפונקציה היא קלה וידידותית למשתמש: בשימוש בלחצן שעל הידית, אתם יכולים להחליט אם אתם זקוקים לקיטור ולכמה זמן. או שאתם פשוט יכולים לכבות את זרימת הקיטור.
  Steam on Demand
 • QuickFill
  QuickFill מילוי מכל המים של מגהץ הקיטור הוא אחת המשימות המרגיזות ביותר שיש לבצע במהלך הגיהוץ. הודות לתכונה QuickFill, גם זה השתנה. כל המגהצים של בוש עם סמל זה כוללים מכל מים שכולל פתח מילוי גדול. הוא מאפשר מילוי קל ונטול מאמץ.
  QuickFill
 • TempOK בעת הגיהוץ, אריגים מסוימים זקוקים ליותר חום ואריגים אחרים פחות. זו אינה בעיה. TempOK הוא מחוון המודיע לכם מתי המגהץ הגיע לרמת הטמפרטורה המבוקשת. התצוגה תהבהב כשהמגהץ מתחמם או מתקרר, עד שיגיע לרמת הטמפרטורה המבוקשת. אף כי אתם יכולים להמשיך לגהץ, עדיין לא הגעתם לרמת הטמפרטורה המבוקשת. מיד כשהמגהץ יגיע לרמת הטמפרטורה המבוקשת, התצוגה תפסיק להבהב ותדלוק ברציפות.
  TempOK
 • TouchControl
  TouchControl TouchControl היא אחת מפונקציות הגיהוץ העדכניות ביותר של בוש. אתם שולטים במגהץ באמצעות תצוגת מגע. היא מבטיחה נוחות וקלות שימוש מרבית: באמצעות נגיעה בלחצן, באפשרותכם לשנות את כל הגדרות הקיטור והטמפרטורה בהתאם לדרישותיכם האישיות. לכן, פשטות ונוחות אינן משמשות עוד כמס שפתיים. רכיבי הבקרה נוחים וידידותיים למשתמש.
  TouchControl
 • i-Temp
  i-Temp i-Temp היא פונקציה המאפשרת גיהוץ מהיר ובטוח ברמת טמפרטורה אחת - מבלי להשקיע בכך מחשבה רבה מדי ומבלי לשנות הגדרות כלשהן. והכי חשוב, תוכלו ליהנות מהפונקציה הנוחה בגיהוץ כל סוגי האריגים.
  i-Temp
 • ProfessionalIron
  ProfessionalIron למען האמת, שעם אינו חומר שקשור בדרך כלל למגהצים. אך בכל סביבה שבה מתבצע גיהוץ רב, הגיוני לייצר ידית משעם. למרות העבודה בסביבה חמה, הידיים נותרות יבשות והידית נוחה לאחיזה. תחתית כבדה גם היא אופיינית לסוגי מגהצים כאלה.
  ProfessionalIron
 • PermanentRefill
  PermanentRefill עם PermanentRefill, אתם יכולים לגהץ ללא הפסקה. זאת משום שעמדת הקיטור מוכנה לשימוש גם אם יש צורך למלא את מכל המים.
  PermanentRefill
 • ActiveBoard
  ActiveBoard ActiveBoard העמידה והבלתי מחליקה היא התוספת האידיאלית והבטוחה לעמדת הקיטור המספקת גם תושבת גיהוץ ארגונומית. בנוסף, היא כוללת מגוון תכונות שהופכות את הגיהוץ לנוח יותר: פונקציות היניקה והנשיפה. הודות לפונקציית היניקה, הכבסים נצמדים למשטח הגיהוץ כשהסיבים שלהם מוחלקים. פונקציית הנשיפה עם כרית האוויר תוכננה במיוחד עבור אריגים עדינים כדי לרענן אותם. הודות ל-ActiveBoard, תוכלו ליהנות מייבוש והחלקה מושלמים של האריג. כמו כן, היא מפחיתה את תופעת העיבוי על קרש הגיהוץ. לסיכום, התוצאות מהירות ויעילות: חוויית גיהוץ חכמה.
  ActiveBoard
 • 2.5 מטר
  2.5 מטר כבל חשמל קצר מדי גורם לתסכול מיותר בזמן הגיהוץ. הכבל הארוך מבטיח את חופש התנועה הטוב ביותר - אלה חדשות נהדרות, במיוחד כשמגהצים פרטי כביסה גדולים או כשאין שקע חשמל קרוב.
  2.5 מטר
 • Calc’nClean Perfect
  Calc’nClean Perfect מערכת הניקוי הראשונה שמסירה משקעי אבנית מזיקים מהמגהץ ומעמדת הקיטור. תוכנית הניקוי המיוחדת מסירה משקעי אבנית וחלקיקי לכלוך מהמגהץ ושוטפת אותם החוצה. מתקן איסוף משקעי אבנית בעמדת הקיטור אוסף את האבנית שנוצרת במכל. פונקציית הטיימר השימושית של Calc’nClean מזכירה לכם מתי יש לבצע שוב פעולת ניקוי.
  Calc’nClean Perfect
 • Wheels
  Wheels חשבנו על זה: מעולם לא היה כל כך קל להזיז את קרש הגיהוץ ממקום למקום. שני גלגלים מאפשרים הזזה קלה ובטוחה. הוכח שוב שגיהוץ עם בוש הוא נוח מעט יותר.
  Wheels
 • מסילות טלסקופיות עם כוונון מלא מסילות טלסקופיות של מערכות מדפים קלאסיות מאפשרות עד שלושה מצבים. בוש מציעה מסילות טלסקופיות עם כוונון מלא. ניתן להוסיף מסילות בכל גובה, כולל גובה הגריל, ולהפוך את הקלייה ליעילה יותר. ניתן לחבר את המסילות ולהסירן בקלות רבה.
 • סיר אוניברסלי קטן מידות הסירים האוניברסליים קטני המידות מושלמים לבישול שתי מנות של אותו תבשיל. הם מושלמים עבור בישול כמויות מזון קטנות. לדוגמה: אתם מכינים תפוחי אדמה אפויים בתבנית אחת ואופים במקביל עגבניות ממולאות בתבנית שניה. הודות למידותיהם הקטנות, ניתן לנקות אותם בקלות במדיח הכלים של בוש. כמו כן, אם יש צורך לאחסן מזון במקרר, לפני או אחרי הכנתו, הם מותאמים באופן מושלם למקררים של בוש.
 
 
 
 
 
 
 

השירות שלנו

אנו עומדים לרשותכם בטלפון 2220*. להתקנת מוצר חדש, שירות טכני לתקלות ורכישת אביזרים נלווים
לפרטים נוספים
בוש בפייסבוק!

בוש בפייסבוק!

עולם שלם של תוכן ייחודי, טיפים מיוחדים ואת כל העדכונים אודות המוצרים שלנו
לעמוד הפייסבוק של בוש
מבצעים והטבות

מבצעים והטבות

כל המבצעים, ההטבות והרחבת האחריות על כל מוצרי בוש
לפרטים נוספים

לאיתור משווק מורשה

לרשימת כל המשווקים המורשים של מוצרי בוש ברחבי הארץ
חפש כעת
 
Online Survey