מדיחי כלים

מדיחי כלים בוש

הכירו את מדיחי הכלים של בוש עם מגוון חידושים טכנולוגיים:

EcoSilence DriveTM EcoSilence DriveTM - המנוע המגנטי השקט

 הלב הפועם של מדיחי הכלים מסדרת הדור החדש הוא המנוע החדש שלהם. EcoSilence Drive - מנוע חדשני הפועל ללא פחמים המשתמש במגנטים קבועים וייחודיים, בעיצוב מהפכני שלא יוצר שחיקה וחיכוך. המנוע החכם, אמין ועמיד מאין כמוהו, וילווה אתכם לאורך שנים. כך שאתם יכולים לישון בשקט


VARIO SPEEDVarioSpeed - הדחה מהירה יותר

 מדיח הכלים של בוש מאפשר הדחה מהירה של כמות כלים גדולה ע"י לחצן חצי זמן, המקצר את זמן תוכנית ההדחה המלאה עד כ-% 50 מהזמן המקורי.


VARIO DRAWER Vario Drawer

 החיסכון המשמעותי בצריכת חשמל ומים במדיחי הדור החדש של בוש אינו החיסכון היחיד. גם חיסכון במקום מאפיין אותם. המפלס השלישי החדש, Vario Drawer, מאפשר שטח פנוי נוסף, חדש וגדול לכלים. במפלס זה ניתן להניח סכו"ם, כלי מטבח גדולים כמו מצקת או מטרפה, כוסות אספרסו קטנות וכלים דומים אחרים. כך מתפנה מקום בסלסלה התחתונה להכנסת כלים נוספים למדיח. בדגמים בהם קיים המפלס השלישי, ניתן להכניס עד 14 מערכות כלים!


WATER 6.5L הדחת כלים ב-6.5 ליטר

 מדיח הכלים של בוש חוסך באנרגיה ומשאבים ומאפשר הדחת כלים מלאה ב6.5 ליטר מים בלבד. הודות לטכנולוגיית הניקוי המתקדמת ניתן לשמור על תוצאות ניקוי טובות ולחסוך בצריכת המים.


HYGIENEPLUS Hygiene Plus - ניקיון היגייני בלחיצת כפתור

 תוכנית המבטיחה מקסימום היגיינה לכלים שלכם, על ידי שטיפה ממושכת של הכלים בטמפרטורה גבוהה של כ 70- מעלות. תוכנית זו מתאימה לאנשים בעלי צרכי ניקיון גבוהים, למשל לבתים עם ילדים או לסובלים מאלרגיות.


TIMER 29 תוכנית מהירה ב 29- דקות!

 בחלק מהדגמים בסדרה החדשה תמצאו תוכנית מהירה ב-450 שאורכת 29 דקות בלבד! תוכנית אידיאלית להדחה של כלים בדרגת לכלוך בינונית במהירות רבה ובכך לחסוך בזמן יקר, במים ובאנרגיה.


Online Survey