מדיחי כלים עצמאיים

מדיחי כלים עצמאיים

1,000 אפשרויות, איכות יחידה במינה: מדיחי הכלים מבית בוש.

באפשרותך למקם את מדיח הכלים במטבח שלך, בגמישות רבה ובהתאם לרצונך. בלי קשר למדיח הכלים שתבחר, תמיד תיהנה מהעמסה נוחה, תוצאות ניקוי מיטביות ו-100% איכות של בוש.

 
 1. דגמים
 2. Features
לתחילת העמוד
מכיוון שכולנו אוהבים כלים נקיים - אבל לא אוהבים לשטוף אותם

מכיוון שכולנו אוהבים כלים נקיים - אבל לא אוהבים לשטוף אותם

מערכת flexTo הופכת את טעינת הכלים לנוחה יותר עבורך. תכננו את מדיחי הכלים שלנו עם חופש תנועה נוסף עבור הכלים שלך. באמצעות מערכת המדפים VarioFlex הכוללת את סלסלת VarioDrawer, אתה יכול להתאים את מדיח הכלים לכלים שלך. לדוגמה, ספלי אספרסו או אגרטל פרחים.

Connectivity

Connectivity

לתחילת העמוד
 • ההמלצה הנכונה עבור המשימה הנכונה. בחירת תוכנית ההדחה הנכונה יכולה להיות מבלבלת ולהסתיים לעתים בתוצאות מאכזבות. Home Connect עם הפונקציה Easy Start מוציאה את הניחוש מהמשוואה וממליצה תמיד על התוכנית הנכונה עבורכם - ישירות מהמכשיר הנייד. בכל פעם. ובכל הדחה. כל שעליכם לעשות הוא להזין אל האפליקציה Home Connect את כמות הלכלוך ואת הסוג וכמות הכלים או הסכו"ם במדיח הכלים. כך תוכלו לבחור את התוכנית הנכונה וליהנות מתוצאות מושלמות, הדחה אחר הדחה.
  ההמלצה הנכונה עבור המשימה הנכונה.
 • מדיח הכלים שמעדכן אתכם. המתנה עד שמדיח הכלים יסיים את מחזור ההדחה היא בזבוז זמן שעשוי לגרום ללחצים מיותרים. במיוחד עבור כל מי שלוח הזמנים שלו עמוס במיוחד. Home Connect מורידה את הלחץ ומסייעת לכם להיות פרודוקטיביים יותר במהלך ההמתנה. אם תרצו, מדיח הכלים יכול לשלוח הודעות בדחיפה ישירות למכשיר הנייד שלכם, ליידע אתכם לגבי המצב הנוכחי של תוכנית ההדחה ולספק לכם מידע שימושי נוסף. ריבוי משימות בבית ומחוצה לו הפך למעט יותר קל.
  מדיח הכלים שמעדכן אתכם.
 • תמיכה חכמה יותר. העובדה שמכשירי חשמל ביתיים אינם פועלים כהלכה יכולה להיות מתסכלת מאוד. Remote Diagnostics כאן כדי לעזור לכם. פשוט צרו קשר טלפוני עם הקו החם של Home Connect כדי לקבוע בדיקה מרחוק דרך האינטרנט של מכשיר החשמל המחובר. בהתאם להסכמתכם, שירות הלקוחות של בוש יכול להציג את מצבו של המכשיר החשמלי מרחוק, לאתר את הבעיה ולספק לכם את העצה שאתם זקוקים לה. אם אין אפשרות לפתור את הבעיה מרחוק, ניתן להודיע על כך לטכנאי של בוש שיגיע לביתכם ויתקן את כל הבעיות, תוך שהוא מצוייד בכל החלקים הדרושים. תמיכה חכמה, פתרונות חכמים - הכל בלחיצת כפתור.
 • רמת צריכת האנרגיה שלכם תלויה בכם. כולנו בוחרים את מכשירי החשמל הביתיים שלנו, אך לא תמיד אנו יכולים לשלוט בצריכת האנרגיה. האפשרות FlexStart באפליקציה Home Connect מאפשרת לכם להשתמש במכשיר החשמל הביתי של בוש בדרך החסכונית והיעילה ביותר. אם אתם משתמשים במערכת ניהול אנרגיה המבוססת על EEBUS עבור חיבור הרשת החכם או בתאים הפוטו-וולטאיים, תוכלו כעת לבחור את מסגרת הזמן שבה יכול מכשיר החשמל לעבוד - באמצעות האפליקציה Home Connect המותקנת במכשיר הנייד שלכם, בקלות. מערכת ניהול האנרגיה שלכם תשתמש אוטומטית במקור האנרגיה הזמין הטוב ביותר כדי להפעיל את מכשירי החשמל הביתיים. סוף כל סוף, מכשירי חשמל ביתיים שמותאמים לחשיבה ירוקה.
  רמת צריכת האנרגיה שלכם תלויה בכם.
ביצועים

ביצועים

לתחילת העמוד
 • AquaStop
  AquaStop מערכת AquaStop כוללת צינור אספקת מים עם דופן כפולה, שסתום ביטחון וכן עוקה תחתונה עם מתג ציפה המבטיחים הגנה מלאה מפני נזקי מים. הבטחה לכל החיים מבית בוש.
  AquaStop
 • AquaSensor החיישן AquaSensor מסדיר את השימוש במים בהתאם לכמות ולסוג הלכלוך, באמצעות אלומות אור שמנהלות את תהליך השטיפה. בהתאם לכמות שיירי מזון, שומנים או משקעי חומרי ניקוי במהלך השטיפה, מתבצעת הערכה בעת תהליך ההדחה כדי לקבוע האם ניתן לסיימו או האם עליו להימשך.
 • אחריות של 10 מפני חלודה פיתחנו טיפול שטח מיוחד ותהליכי ייצור שמותאמים במיוחד לחומרי הגלם שמהם מיוצרים החלקים הפנימיים של מדיחי הכלים שלנו. בשל כך, אנו יכולים להעניק אחריות של 10 שנים מפני התפתחות חלודה בחלל הפנימי של כל אחד ממדיחי הכלים שלנו ניתן לנצל אחריות זו במדיחי כלים שנרכשו החל מתאריך 1/1/2012.
  אחריות של 10 מפני חלודה
 • DosageAssist DosageAssist מבטיח תוצאות ניקוי מושלמות והדחה שקטה יותר. חומר הניקוי משתחרר מהמכל הייעודי אל תוך מגש מיוחד בחלקו העליון של הסל ומתפרק באופן מוחלט.
 • מגש GlassSecure המגש הייחודי המיועד לכוסות גבוהות תוכנן במיוחד עבור מדיחי כלים של בוש המצויידים במערכת סלים מסוג VarioFlex, VarioFlex Plus או VarioFlex Pro. הוא מאפשר הדחה מושלמת של כוסות יין ושל כוסות שמפניה עם רגליים ארוכות תוך החזקתן במקומן באופן בטוח. ניתן להשחיל בקלות את מגש הכוסות, שיכול להכיל ארבע כוסות יין, אל תוך הסל התחתון. תפס סביבולי נועל בפשטות ובמהירות את המגש במקומו, והתוכנית החדשנית Glass 40° מבטיחה תוצאות הדחה מושלמות. מגש הכוסות החדש GlassSecure מבית בוש - מומלץ על ידי SCHOTT ZWIESEL.
 • תוכנית Glass 40° תוכנית Glass 40° מבצעת הדחה עדינה של כוסות זכוכית, כגון כוסות קריסטל איכותיות, מייבשת אותן ומקנה להן ברק מושלם. התוכנית מורידה את הטמפרטורה, מבצעת התאמות של טמפרטורת חומר ההדחה ומאריכה את זמן הייבוש. כוסות מבריקות וייבוש ללא משקעים הם הוכחה להדחה עדינה ומושלמת.
  תוכנית Glass 40°
 • טיימר השהיה דיגיטלי
  טיימר השהיה דיגיטלי עם פונקציית טיימר השהיית הזמן תוכלו לבצע בחירה מוקדמת של זמן הפעלת התוכנית המבוקשת. הפונקציה מאפשרת לכם להפעיל את מדיח הכלים במועד המתאים לכם, במהלך שעות היום או בלילה. לאחר שהתוכנית מתחילה לפעול, משך ההדחה הנותר מוצג בתצוגה.
  טיימר השהיה דיגיטלי
 • EcoSilence DriveTM כדי לשפר את רמת יעילות הניקיון, פיתחנו את EcoSilence DriveTM החסכוני. הוא שקט במיוחד, יעיל ומבטיח צריכת חשמל נמוכה. ה-EcoSilence DriveTM עובד בלי מברשות, שקט במיוחד ומבטיח תוצאות מושלמות באופן אוטומטי.
 • מחמם זרימה מתמשך מדיחי כלים עם מחמם זרימה מתמשך כוללים אמבט פנימי גדול יותר מכיוון שהם מיוצרים ללא אלמנט חימום. תכונה זו מפחיתה גם את הסיכון לחימום יתר ולהתעקמות של כלי פלסטיק.
  מחמם זרימה מתמשך
 • האפשרות IntensiveZone
  האפשרות IntensiveZone ניתן להוסיף את האפשרות IntensiveZone לתוכניות הדחה רבות כדי להבטיח לחץ ריסוס חזק יותר וטמפרטורה גבוהה יותר בסל התחתון. IntensiveZone מאפשרת הדחה יסודית של סירים ומחבתות מלוכלכים במיוחד תוך הדחה של כלים עדינים יותר בסל העליון.
  האפשרות IntensiveZone
 • LoadSensor
  LoadSensor משקל הכלים במדיח מזוהה על ידי חיישן מהירות סיבובי שקובע את כמות המים שבה ייעשה שימוש. עבור כמות כלים גדולה יותר, נדרשים יותר מים להשרייתם ולכן כמות המים הנמדדת קטנה יותר. במקרה זה, נדרשים יותר מים. עבור כמות כלים קטנה יותר, נדרשים פחות מים לצורך ביצוע מחזור ההדחה. חיישן כמות הכלים מאפשר צריכת מים מיטבית, אפילו כשמדיח הכלים מלא עד מחציתו או מלא חלקית, ומסייע בחיסכון בצריכת המים והחשמל.
  LoadSensor
 • האפשרות Shine&Dry
  האפשרות Shine&Dry האפשרות Shine&Dry המהפכנית ממטבת את מחזור הדחת הביניים, והמינרלים הטבעיים מסוג Zeolith® מבטיחים תהליך ייבוש איטי וחסכוני בחשמל כדי לספק תוצאות מבריקות אף יותר. כוסות מבריקות וייבוש ללא משקעים גם לכלי פלסטיק הן רק דוגמאות לתוצאות הדחה מסנוורות.
  האפשרות Shine&Dry
 • תוכנית TurboSpeed 20 min
  תוכנית TurboSpeed 20 min כעת ניתן להשתמש בתוכנית TurboSpeed 20 min. היא אידיאלית עבור כלים וכוסות זכוכית מלוכלכים שיש צורך להשתמש בהם שוב בזמן הקרוב. תוכנית ההדחה המהירה במיוחד אפשרית הודות למים שעוברים חימום מוקדם במכל, ומאפשרים מחזור הדחה קצר במיוחד של 20 דקות בלבד. הבחירה המושלמת עבור הדחה של כוסות זכוכית רבות לאחר מסיבת יום הולדת גדולה. מומלץ להשתמש באבקת ההדחה הטובה ביותר, עבור תוכנית זו.
  תוכנית TurboSpeed 20 min
 • Zeolith® Drying ביצועי ייבוש מושלמים עבור הכלים שלכם עם זרימת אוויר אחידה, חזקה, תלת ממדית ועדינה. מדיחי הכלים מסוג PerfectDry based on Zeolith® הופכים את הלחות לאוויר חם. כלי אוכל וכלי פלסטיק יוצאים ממדיח הכלים כשהם נקיים ויבשים באופן מושלם. PerfectDry based on Zeolith® מספק תוצאות מושלמות למשך כל חיי השירות של מדיח הכלים.
  Zeolith® Drying
נוחות

נוחות

לתחילת העמוד
 • תוכניות אוטומטיות התוכניות האוטומטיות מבצעות התאמה מדויקת של רמת השימוש במים, של הטמפרטורה ושל זמני ההדחה, בהתאם לכמות הלכלוך. התוצאה היא ביצועי הדחה מעולים וחיסכון במים ובחשמל.
  תוכניות אוטומטיות
 • EmotionLight
  EmotionLight מערכת EmotionLight החדשנית תוכננה עם סטנדרטים אסתטיים גבוהים במטרה להאיר את כלי המטבח שלכם באור בוהק עוד יותר. בעת הכנסת כלים למדיח הכלים או בעת הוצאתם, שתי נורות LED רבות עוצמה הממוקמות במסגרת דלת המדיח מאירות את חלקו הפנימי באור כחול עמוק.
  EmotionLight
 • Glass Rack Glass Rack מאפשר לכם להדיח בבטחה כוסות גבוהות, בקבוקים ואגרטלים בסל התחתון.
  Glass Rack
 • InfoLight נורה אדומה בתחתית מדיח הכלים מספקת מידע לגבי מצבו התפעולי, כדי שתדעו אם הוא עדיין עובד או שסיים את מחזור ההדחה.
  InfoLight
 • Triple Rackmatic
  Triple Rackmatic הודות למערכת Triple Rackmatic, ניתן לכוונן בקלות את גובהו של הסל העליון בשיעור של עד 5 ס"מ. אתם יכולים לעשות זאת גם כשהסל עמוס בכלים. המשמעות היא יותר אפשרויות כוונון וגמישות מרבית.
  Triple Rackmatic
 • OpenAssist
  OpenAssist עם OpenAssist, אתם יכולים לפתוח את מדיחי הכלים המשולבים מסוג ActiveWater באמצעות נגיעה בדופן הקדמי שלהם. פעולה זו גורמת לפתיחה חלקית של דלת מדיח הכלים ומקלה על הכנסת כלים והוצאתם. מדיחי כלים עם דלת ללא ידית הם הבחירה המושלמת עבור מטבחים מודרניים עם חזיתות ארונות בעיצוב דומה. בנוסף להיותם מעוצבים, הם גם ידידותיים לשימוש.
  OpenAssist
 • תוכנית Super 60°C
  תוכנית Super 60°C התוכנית Super 60°C מספקת תוצאות הדחה מושלמות, גם אם הכלים מאוד מלוכלכים. המשאבה המהירה החדשה מגדילה את לחץ המים בחלל מדיח הכלים ומסירה באופן מלא את כל שיירי הלכלוך. בו בזמן, התוכנית מבצעת ייבוש כלים מושלם.
  תוכנית Super 60°C
 • תצוגת TFT תצוגת ה-TFT הצבעונית מספקת מידע במהירות. עם איורים ותוכן פשוט וקריא, היא מציגה את התוכניות ואת מחזורי ההדחה שנבחרו, את מצב התקדמות העבודה של מדיח הכלים, את זמן העבודה הנותר ומידע רב נוסף. מדריך שימושי מספק למשתמשים הסברים לגבי מחזורי ההדחה, מידע שימושי לגבי אופן השימוש המומלץ במדיח הכלים, ומידע לגבי אפשרויות החיסכון בחשמל ובמים. בנוסף, התצוגה מספקת מידע לגבי רמות המלח ורמות השטיפה.
 • TimeLight
  TimeLight הודות ל-TimeLight, אתם מקבלים חיווי על הרצפה לגבי מצב העבודה של מדיח הכלים וזמן ההדחה שנותר. כמו כן, מוצגת גם ההתקדמות הנוכחית של מצב העבודה.
  TimeLight
 • מערכת סלים VarioFlex Pro
  מערכת סלים VarioFlex Pro מערכת הסלים החדשנית VarioFlex Pro מציעה מגוון רחב של אפשרויות כוונון. הודות לנקודות המגע האדומות ולידית מסוג Rackmatic, תוכלו לראות מיד כיצד והיכן להתאים את הסלים בהתאם לכלים שהכנסתם. באופן זה, תוכלו ליהנות מהרבה יותר כלים נקיים - במחזור הדחה אחד.
  מערכת סלים VarioFlex Pro
 • מערכת סלים VarioFlex מערכת הסלים VarioFlex מאפשרת גמישות ונוחות מרביות בחלל מדיח הכלים באמצעות הסלים המוכספים. הסל העליון כולל ארבעה חלקים נעים (ארבעה מדפים מתקפלים) ומאפשר מקום לכוסות זכוכית, צלוחיות, ספלים וסכו"ם, וגם לכוסות יין עם רגליים גבוהות וסירים. הודות לארבעה מדפים מתקפלים, אתם גם נהנים ממקום לסירים ולכלי אוכל גדולים יותר.
  מערכת סלים VarioFlex
 • VarioHinge
  VarioHinge עד היום, מדיחי כלים משולבים הותקנו על ארונות כשהם מותירים מרווחים גדולים בין חזיתות ארונות המטבח. פתרון מסוג זה הוא נחלת העבר. הודות ל-VarioHinge, כבר אין יותר צורך להתפשר. חזית ארון המטבח נדחפת מעט מעלה בעת פתיחת מדיח הכלים. פתרון זה מאפשר מרווחים קטנים ואחידים בחלקו העליון של הארון.
  VarioHinge
 • VarioDrawer Pro
  VarioDrawer Pro החלקים הנעים אדומים או אפורים, בהתאם לדגם מדיח הכלים.
  VarioDrawer Pro
 • VarioDrawer Plus
  VarioDrawer Plus מדיחי הכלים מסוג ActiveWater מציעים יותר מקום בחלל הפנימי: המגירה כוללת שקעים עבור כלי מטבח קטנים, כגון מצקות ומקצפים. הדפנות המתפרקות מפנות מקום לפריטים קטנים, כמו לכוסות אספרסו. פינים מתקפלים מאפשרים הכנסת סכו"ם עם סוגי ידיות שונים. הרמה השלישית עם סל הסכו"ם בסל ההדחה התחתון הופכת את מדיחי הכלים מסוג ActiveWater למרווחים במיוחד, עם עד 14 עמדות אחסון כלים.
  VarioDrawer Plus
 • VarioDrawer הודות ל-VarioDrawer, רמת טעינת כלים נוספת, מדיחי הכלים מסוג ActiveWater הם אפילו יותר נוחים. זהו המקום האידיאלי עבור סכו"ם וכלי מטבח קטנים, כגון מצקות או מקצפים. אתם נהנים מגמישות נוספת בעת הכנסת כלים למדיח ומיותר מקום בתוך תא ההדחה. ניתן להחליף את סל הסכו"ם שבסל התחתון ב-VarioDrawer כדי להגדיל את הקיבולת עד ל-14 מקומות במדיחי כלים ברוחב 60 ס"מ ועד 10 מקומות במדיחי כלים ברוחב עד 45 ס"מ.
 • מערכת סלים VarioFlexPlus מערכת הסלים VarioFlexPlus מאפשרת גמישות ונוחות מרביות באמצעות הסלים המוכספים. 'הם כוללים שמונה חלקים נעים בסל העליון (מגש לכוסות זכוכית, מדפים מתקפלים). הסל התחתון כולל תשעה חלקים נעים (גבוה יותר בחלק האחורי עבור כוסות זכוכית גבוהות, מדפים מתפרקים). המדפים המתפרקים מספקים הגנה ויציבות נוספות הודות לפינותיהם המעוגלות. והודות לידיות מנירוסטה, הכל נוח ונגיש במהירות.
  מערכת סלים VarioFlexPlus
 • סל מסוג Vario ניתן להציב בקלות סל מסוג Vario בסל התחתון וליהנות ממקום נוסף עבור סכו"ם. הוא נכלל כסטנדרט בכל מדיחי הכלים מסוג ActiveWater שאינם כוללים VarioDrawer.
  סל מסוג Vario
Health

Health

לתחילת העמוד
 • נעילת ילדים - בדלת מדיח הכלים נעילת ילדים בדלת מדיח הכלים מונעת את פתיחתה ואת שינוי תוכנית ההדחה במהלך מחזור השטיפה. תכונה זו מונעת פציעות שעלולות להיגרם ממים חמים ומשינוי של הגדרות תוכנית ההדחה.
  נעילת ילדים - בדלת מדיח הכלים
 • טכנולוגיית הגנה על כלי זכוכית מכיוון שמים רכים גורמים לכתמים על כלי זכוכית, מדיחי כלים של בוש מצויידים בטכנולוגיית הגנה על כלי זכוכית שמסדירה באופן רציף את רמת הקשיות של המים. כך אנו מבטיחים שההדחה של כלי זכוכית רבי ערך וכלי חרסינה עדינים מתבצעת בעדינות הדרושה.
  טכנולוגיית הגנה על כלי זכוכית
 • האפשרות Hygiene
  האפשרות Hygiene ניתן לבחור ב-Hygiene בתוכניות רבות כאפשרות נוספת, וליהנות מהיגיינה משופרת כתוצאה מטמפרטורת ההדחה הגבוהה יותר. אידיאלית עבור אנשים עם דרישות היגיינה גבוהות, כגון הורים לילדים או כאלה שסובלים מאלרגיות.
  האפשרות Hygiene
 • האפשרות HygienePlus
  האפשרות HygienePlus HygienePlus היא אפשרות חדשה שניתנת להפעלה בתוכניות רבות, ומבטיחה היגיינה מרבית הודות להדחה אנטי-בקטריאלית. אפקט זה מושג על ידי שימוש בטמפרטורה של עד 70 מעלות צלסיוס במהלך ההדחה למשך כ-10 דקות. לכן HygienePlus אידיאלית עבור אנשים שהיגיינה חשובה במיוחד עבורם, כגון הורים לילדים או כאלה שסובלים מאלרגיות.
  האפשרות HygienePlus
 • Night programme 39 dB
  Night programme 39 dB תוכנית הלילה מאפשרת הדחה חסכונית ושקטה במיוחד בעוצמת רעש של עד 39 דציבלים בלבד (זמינה במדיחי כלים נבחרים). התוכנית מפחיתה את עלויות החשמל הודות לתעריפי לילה נמוכים יותר, תוך אספקת תוצאות הדחה מושלמות.
  Night programme 39 dB
 • SuperSilence Plus 38-39 dB
  SuperSilence Plus 38-39 dB המנוע האלקטרוני ואמצעי הפחתת רעש רבים מבטיחים הפעלה שקטה במיוחד של מדיחי הכלים שלנו מסוג SuperSilence Plus. זהו יתרון עצום כשהמשפחה יושבת לארוחה סביב שולחן המטבח ועבור מטבחים פתוחים. מדיחי הכלים העצמאיים שלנו פועלים בעוצמת רעש של 38 דציבלים ומדיחי הכלים המשולבים שלנו ('בילט-אין') פועלים בעוצמת רעש של 39 דציבלים.
  SuperSilence Plus 38-39 dB
 • SuperSilence Plus 40-45 dB
  SuperSilence Plus 40-45 dB המנוע האלקטרוני ואמצעי הפחתת רעש רבים מבטיחים הפעלה שקטה במיוחד של מדיחי הכלים שלנו מסוג SuperSilence. זהו יתרון עצום כשהמשפחה יושבת לארוחה סביב שולחן המטבח ועבור מטבחים פתוחים.
  SuperSilence Plus 40-45 dB
Resources

Resources

לתחילת העמוד
 • זרועות ריסוס מסוג DuoPower
  זרועות ריסוס מסוג DuoPower בנוסף לזרוע הריסוס התחתונה מסוג DuoPower, זרוע הריסוס של הסל העליון מבטיחה הדחה מושלמת של הכלים. שתי זרועות הריסוס מתוכננות באופן ארגונומי ומבטיחות זרימת מים ממוקדת שמגיעה לכל פינות חלל מדיח הכלים. בזכות הבקרה המדויקת, מחזור ההדחה מטפל באופן עדין במיוחד בכלים ובכלי הזכוכית.
  זרועות ריסוס מסוג DuoPower
 • טכנולוגיית ActiveWater טכנולוגיית ActiveWater החדשנית מבית בוש ממקסמת את היעילות כדי לספק תוצאות יוצאות מגדר הרגיל תוך הגנה על הסביבה. טכנולוגיית ActiveWater מספקת תוצאות מעולות הודות לפיזור מים חכם, טכנולוגיית סינון משופרת, חימום מהיר יותר ויכולת שאיבה מוגברת עבור מחזור מים משופר.
 • BiThermic
  BiThermic הטכנולוגיה החדשנית משתמשת ישירות במים חמים אם הצינור כולל חיבור מים כפול (כגון מערכת סולרית). אתם חוסכים אנרגיה יקרה מאחר שאין צורך לבצע חימום נוסף של מים בתחילת מחזור השטיפה.
  BiThermic
 • האפשרות HalfLoad
  האפשרות HalfLoad לפעמים אינכם יכולים להמתין עד שמדיח הכלים יתמלא כדי להפעיל אותו. עם האפשרות HalfLoad זו אינה בעיה מכיוון שהיא מאפשרת לבצע מחזור הדחה של מעט כלים. ככה תחסכו במים ובזמן.
  האפשרות HalfLoad
 • Heat Exchanger
  Heat Exchanger מדיחי כלים עם אפשרות המרת חום מטפלים בכלי זכוכית ופורצלן עדינים באופן מיוחד וללא סיכונים. חימום מוקדם של המים מתבצע במכל ההדחה כדי להימנע ממכות חום.
  Heat Exchanger
 • תוכנית IntensiveSmart 45° התוכנית הייחודית IntensiveSmart 45° מושלמת עבור הדחה של כלים עדינים, כגון כוסות יין או כלי חרסינה וכן סירים או מחבתות מלוכלכים מאוד במחזור אחד, תוך קבלת תוצאות הדחה מושלמות. זוהי דרך חדשה להדחה חסכונית אך יעילה במיוחד.
  תוכנית IntensiveSmart 45°
 • ניהול מים עבור חיסכון במשאבים ניהול מים עבור חיסכון במשאבים עם שימוש חכם במים מאפשר צריכת מים מינימלית בכל מחזור הדחה: לדוגמה, מדיח הכלים מסוג ActiveWater Eco משתמש ב-6 ליטר מים בלבד עבור תוכנית הדחה רגילה עם ניקוי היגייני מיטבי.
  ניהול מים עבור חיסכון במשאבים
 • האפשרות VarioSpeed Plus
  האפשרות VarioSpeed Plus השתמשו באפשרות VarioSpeed Plus כדי לבצע מחזור הדחה וייבוש, כשמדיח הכלים מלא, ותיהנו מתוצאות מושלמות, בפרק הזמן הקצר ביותר. זמן הדחה מתקצר בשיעור של עד 66% בלחיצת כפתור אחת מבלי להתפשר על איכות הניקוי. כל שעליכם לעשות הוא להפעיל את האפשרות VarioSpeed Plus כשאתם זקוקים להדחה מהירה, כמו בעת ארוחות משפחתיות או בעת מסיבות ימי הולדת.
  האפשרות VarioSpeed Plus
 • האפשרות VarioSpeed
  האפשרות VarioSpeed עם האפשרות VarioSpeed, באפשרותכם להפחית את זמן מחזור ההדחה במחצית. 'כל זאת, עם תוצאות מושלמות של הדחה וייבוש - כרגיל.
  האפשרות VarioSpeed
 

השירות שלנו

אנו עומדים לרשותכם בטלפון 2220*. להתקנת מוצר חדש, שירות טכני לתקלות ורכישת אביזרים נלווים
לפרטים נוספים
בוש בפייסבוק!

בוש בפייסבוק!

עולם שלם של תוכן ייחודי, טיפים מיוחדים ואת כל העדכונים אודות המוצרים שלנו
לעמוד הפייסבוק של בוש

בוש בכל פרט

טכנולוגיה לחיים מתחילה בפרטים הקטנים. גלה את האיכות, השלמות והאמינות של מוצרי בוש
מכאן

לאיתור משווק מורשה

לרשימת כל המשווקים המורשים של מוצרי בוש ברחבי הארץ
חפש כעת
Online Survey