מייבשי כביסה

מי מנקה את המעבה בבית שלנו? המייבש, כמובן.

מי מנקה את המעבה בבית שלנו? המייבש, כמובן.

זהו החיסכון שדרוש לכולנו. לא רק שהמייבשים שלנו הם בין היעילים ביותר בעולם - הם גם נשארים יעילים. כיוון שמערכת SelfCleaning Condenser™ מנקה את עצמה אוטומטית עד ארבע פעמים במהלך הייבוש באמצעות מי ההתעבות. עבורך, המשמעות היא נצילות מרבית למשך חיי העבודה של המכשיר - והעובדה שלעולם לא תצטרך לדאוג שוב לגבי המעבה.

 
 1. דגמים
 2. Features
לתחילת העמוד
עבור מי שרוצים לייבש בצורה חסכונית במיוחד.

עבור מי שרוצים לייבש בצורה חסכונית במיוחד.

מייבשי משאבת החום שלנו אינם מחממים את האוויר באמצעות גופי חימום, בדומה למייבשי הכביסה המסורתיים, אלא משתמשים במקום זאת במשאבת חום. המשאבה עושה שימוש במערכת סגורה של מעבה ומאדה אשר יוצרים הפרשי טמפרטורות בתוך המייבש וכך נוצרת פעולת ייבוש חסכונית בהרבה משיטת חימום האוויר הרווחת.

לכל מייבשי הכביסה עם טכנולוגיית Heat Pump
לתחילת העמוד
במקרה של מייבשי הכביסה עם המעבה שלנו, אין צורך בפתח בקיר.

במקרה של מייבשי הכביסה עם המעבה שלנו, אין צורך בפתח בקיר.

מייבשי הכביסה עם המעבה הם לא רק חסכוניים לשימוש. הדבר היחיד הדרוש להם כדי להתחיל לעבוד הוא שקע חשמל. הם אינם מצוידים בצינור האופייני המשמש לפליטת אוויר החוצה, כיוון שהלחות שנפלטת מן הכביסה נאספת בתוך מכל.

לכל מייבשי הכביסה עם מעבה
לתחילת העמוד
לייבוש מהיר יותר: מייבשי כביסה עם צינור אוורור.

לייבוש מהיר יותר: מייבשי כביסה עם צינור אוורור.

במקרה של מייבש הכביסה עם צינור האוורור, הכביסה מתייבשת במהירות גבוהה במיוחד ומגיעה לרמת הייבוש הנכונה בזכות התכניות הגאוניות שלנו. האוויר הלח יוצא החוצה דרך צינור פליטת אוויר.

לכל מייבשי הכביסה עם צינור אוורור
לתחילת העמוד
כעת הבגדים שלך יאריכו ימים בלי קשר למגמות האופנה.

כעת הבגדים שלך יאריכו ימים בלי קשר למגמות האופנה.

ז'קט עם בטנה מצריך ייבוש שונה מאשר זוג מכנסי ג'ינס. בזכות האוויר החם והעדין, שלל תכניות מיוחדות וחכמות ומבנה תוף שמיועד להגן על הבד, מייבשי הכביסה שלנו מספקים תמיד טיפול מיטבי עבור כל פריט כביסה, בהתאם לצרכיו.

Connectivity

Connectivity

לתחילת העמוד
 • ההמלצה הנכונה עבור המשימה הנכונה. בחירת תוכנית הכביסה הנכונה יכולה להיות מבלבלת ולהסתיים לעתים בתוצאות מאכזבות. Home Connect עם הפונקציה Easy Start מוציאה את הניחוש מהמשוואה וממליצה תמיד על התוכנית הנכונה עבורכם - ישירות מהמכשיר הנייד. בכל פעם. ובכל כביסה. כל שעליכם לעשות הוא להזין אל תוך האפליקציה Home Connect את צבע הכביסה, את סוג האריגים ואת כמות הלכלוך. כך תוכלו לבחור את התוכנית הנכונה וליהנות מתוצאות מושלמות, כביסה אחר כביסה.
  ההמלצה הנכונה עבור המשימה הנכונה.
 • מכונת כביסה שמעדכנת אתכם. המתנה עד שמכונת הכביסה תסיים את מחזור הכביסה היא בזבוז זמן שעשוי לגרום ללחצים מיותרים. Home Connect מורידה את הלחץ ומסייעת לכם להיות פרודוקטיביים יותר במהלך ההמתנה. אם תרצו, מכונת הכביסה יכולה לשלוח הודעות בדחיפה ישירות למכשיר הנייד שלכם, ליידע אתכם לגבי המצב הנוכחי של תוכנית הכביסה ולספק לכם מידע שימושי נוסף. ריבוי משימות בבית ומחוצה לו הפך למעט יותר קל.
  מכונת כביסה שמעדכנת אתכם.
 • בדקו מה קורה עם הכביסה שלכם - גם כשאינכם בבית. אף אחד אינו אוהב לעשות כביסה. במיוחד כשאתם ממהרים אבל חייבים להמתין עד שמכונת הכביסה תסיים את עבודתה. מכונות הכביסה מבית בוש, עם האפליקציה Home Connect מאפשרות לכם כעת שליטה מלאה על הכביסה - בלחיצת כפתור. כל שעליכם לעשות הוא להשתמש במכשיר נייד כדי לבדוק את מצבה של מכונת הכביסה, לנטר את פעולתה ולשלוט בה מרחוק באמצעות האפליקציה Home Connect. עם גישה למכונת הכביסה כשאתם בדרכים, תוכלו כעת לנהל את משק הבית בדיוק כמו שאתם אוהבים, גם כשאינכם בבית.
 • רמת צריכת האנרגיה שלכם תלויה בכם. כולנו בוחרים את מכשירי החשמל הביתיים שלנו, אך לא תמיד אנו יכולים לשלוט בצריכת האנרגיה. האפשרות FlexStart באפליקציה Home Connect מאפשרת לכם להשתמש במכשיר החשמל הביתי של בוש בדרך החסכונית והיעילה ביותר. אם אתם משתמשים במערכת ניהול אנרגיה המבוססת על EEBUS עבור חיבור הרשת החכם או בתאים הפוטו-וולטאיים, תוכלו כעת לבחור את מסגרת הזמן שבה יכול מכשיר החשמל לעבוד - באמצעות האפליקציה Home Connect המותקנת במכשיר הנייד שלכם, בקלות. מערכת ניהול האנרגיה שלכם תשתמש אוטומטית במקור האנרגיה הזמין הטוב ביותר כדי להפעיל את מכשירי החשמל הביתיים. סוף כל סוף, מכשירי חשמל ביתיים שמותאמים לחשיבה ירוקה.
  רמת צריכת האנרגיה שלכם תלויה בכם.
תוצאות מצוינות

תוצאות מצוינות

לתחילת העמוד
ביצועים

ביצועים

לתחילת העמוד
 • Home Connect Home Connect
  Home Connect
 • זיהוי לחות אלקטרוני שלוש תוכניות ייבוש: יבש חלקית ומוכן לגיהוץ, יבש חלקית וניתן ללבישה, יבש באופן מלא לאחסון בארון הבגדים.
  זיהוי לחות אלקטרוני
 • Quick 40’ drying ייבוש מהיר תוך 40 דקות, מתאים במיוחד לכמויות קטנות של אריגים סינטטיים ואריגים דקים, מערכת בקרת טמפרטורה מדויקת, ניטור בזמן אמת של רמת הייבוש והלחות של הבגדים, ניתן ללבוש את הבגדים מיד לאחר סיום מחזור הייבוש.
  Quick 40’ drying
 • Time Program Warm בוחרים תוכנית ייבוש שונה עבור כיסויים שונים
  Time Program Warm
נוחות

נוחות

לתחילת העמוד
 • טכנולוגיית ActiveSteam מייבשי כביסה עם טכנולוגיית ActiveSteam מפחיתים את כמות הקמטים באמצעות פעולת אידוי לאחר ייבוש הבגדים. עם טכנולוגיית ActiveSteam תוכלו להחיות בקלות את הבגדים ולהפחית את כמות הקמטים בפרטי הלבוש היבשים.
 • Wool basket
  Wool basket ניתן לכרוך מכנסי צמר באופן רפוי סביב סל הצמר ולאחר מכן להכניסם למייבש הכביסה ללא חשש מכיווץ או מחספוס. סל הצמר גם חוסך זמן בשיעור של עד 75% ואף ניתן להשתמש בו עבור נעלי ספורט עם גפה סינטטית - כל שעליכם לעשות הוא להכניס את הנעליים אל תוך הסל.
  Wool basket
Health

Health

לתחילת העמוד
 • ייבוש היגייני בעת תהליך הסטריליזציה, התוף שומר על טמפרטורה מסוימת כדי לאפשר אפקט סטריליזציה מעולה. חלקים המתחממים לטמפרטורה גבוהה, טכנולוגיית חיישנים מדוייקת וטכנולוגיית בקרים - סטריליזציה מבלי לפגוע בפרטי הלבוש.
  ייבוש היגייני
Resources

Resources

לתחילת העמוד
 • מדחס EcoSilence
  מדחס EcoSilence לבו של מייבש הכביסה מסוג HomeProfessional הוא מדחס ה-EcoSilence. הודות לטכנולוגיה החדשנית ביותר, הוא דוחס את אוויר הקירור באופן גמיש ומהיר יותר. המשמעות היא תוצאות ייבוש מושלמות, בין אם אתם מבקשים לבצע ייבוש מהיר במיוחד ובין אם אתם רוצים לחסוך חשמל.
  מדחס EcoSilence
 • ExtraShort 30
  ExtraShort 30 עם תוכנית הזמן המיוחדת ExtraShort 30, תוכלו לייבש עד 2 ק"ג כביסה במהירות וביעילות, וכמובן, בעדינות. התוכנית פותחה לשימוש בשילוב עם תוכנית הכביסה ExtraShort 15 והמשמעות היא שאתם יכולים ליהנות ממחזור כביסה וייבוש בפחות משעה אחת!
  ExtraShort 30
 • SelfCleaning Condenser
  SelfCleaning Condenser SelfCleaning Condenser אינו דורש תחזוקה כלשהי, קל לשימוש וחוסך מכם את הצורך המייגע שכרוך בניקויו. הודות לפתרון החדשני, ניקוי המעבה מתבצע באופן אוטומטי, עד ארבע פעמים במהלך מחזור הייבוש. השימוש במייבשי הכביסה מסוג HeatPump של בוש משתלם וחסכוני במשך כל אורך חיי השירות שלהם, גם כשהמייבש עובד בתפוקה מלאה.
  SelfCleaning Condenser
 

השירות שלנו

אנו עומדים לרשותכם בטלפון 2220*. להתקנת מוצר חדש, שירות טכני לתקלות ורכישת אביזרים נלווים
לפרטים נוספים
בוש בפייסבוק!

בוש בפייסבוק!

עולם שלם של תוכן ייחודי, טיפים מיוחדים ואת כל העדכונים אודות המוצרים שלנו
לעמוד הפייסבוק של בוש

בוש בכל פרט

טכנולוגיה לחיים מתחילה בפרטים הקטנים. גלה את האיכות, השלמות והאמינות של מוצרי בוש
מכאן

לאיתור משווק מורשה

לרשימת כל המשווקים המורשים של מוצרי בוש ברחבי הארץ
חפש כעת
Online Survey