מכונות כביסה

הטכנאים קבעו: מכונות הכביסה של בוש הן האמינות ביותר
 
 1. דגמים
 2. Features
לתחילת העמוד
איכות שמייצרת אמינות

איכות שמייצרת אמינות

הטכנאים העצמאיים קבעו - מכונות הכביסה של בוש הן האמינות ביותר! רוצים לדעת מה הופך אותן לכאלה? היכנסו לכתבה וגלו את כל היתרונות של מכונות הכביסה שלנו. 

היכנסו וגלו מדוע
לתחילת העמוד
מכונת כביסה עם פתח קדמי - פתח מרווח ואפשרויות התקנה מרובות

מכונת כביסה עם פתח קדמי - פתח מרווח ואפשרויות התקנה מרובות

במקרה של מכונות כביסה עם פתח קדמי, הטעינה מתבצעת בצורה נוחה דרך הפתח שבחזית המכשיר. ניתן להתקין אותן בצורה גמישה בחדר האמבטיה או במרפסת השירות

לכל מכונות כביסה עם פתח קדמי
לתחילת העמוד
ביצועי כביסה מעולים בחלל קטן.

ביצועי כביסה מעולים בחלל קטן.

מכונות הכביסה בעלות הפתח העליון, שרוחבן 40 ס"מ בלבד, הן הפתרון המושלם אם המקום שעומד לרשותך מוגבל. מכונות כביסה אלה מתאימות לחדרי אמבטיה או חללים קטנים אחרים והטעינה מתבצעת בצורה פשוטה ונוחה מלמעלה.

לתחילת העמוד
אוהבות לכבס עבורך.

אוהבות לכבס עבורך.

מכונות הכביסה של בוש הופכות את החיים שלך לקלים יותר - והן עושות זאת לכל אורך חייו של המכשיר. בזכות התכניות האוטומטיות, לא רק שהן ברורות וקלות לתפעול, אלא שהן גם מספקות תוצאות מיטביות לצד רמות נמוכות של צריכה.

תוצאות מצוינות

תוצאות מצוינות

לתחילת העמוד
 • AutoStain Removal התאמה של טמפרטורת המים, מהירות קצב סיבוב התוף, והשימוש בחומר הכביסה, כדי להיפטר באופן טוב יותר מכתמים מיוחדים.
  AutoStain Removal
 • AutoWash דיווח אוטומטי על כמות הכביסה במכונה, על סוג האריגים ועל רמת הלכלוך, והתאמה אוטומטית של הטמפרטורה ושל מהירות סיבוב התוף
  AutoWash
 • Outdoor+ ביצוע התאמה של תהליך קצב השטיפה ומהירות הייבוש, המפחיתה ביעילות את הנזק החיצוני, עבור ציפוי נושם ועמיד במים - יש לספק טיפול מקצועי. הגנה קלה על האריג העמיד במים.
  Outdoor+
 • Heat Pump טכנולוגיית שאיבת חימום חדשנית, ללא סיבי חימום מסורתיים, שימוש באוויר מחומם כדי לייבש את הבגדים, הפחתה ניכרת של צריכת החשמל
  Heat Pump
 • צעצוע קטיפה הגנו על צעצועי הקטיפה כשאתם מכבסים אותם
  צעצוע קטיפה
 • WaveDrum WaveDrum עם המון כוח שמאיץ את מחזורי ההשריה והייבוש
  WaveDrum
 • Down Drying תוכנית ייבוש מיוחדת עבור פלומה
  Down Drying
 • Outdoor+ Drying תוכנית ייבוש מיוחדת
  Outdoor+ Drying
Connectivity

Connectivity

לתחילת העמוד
 • ההמלצה הנכונה עבור המשימה הנכונה. בחירת תוכנית הכביסה הנכונה יכולה להיות מבלבלת ולהסתיים לעתים בתוצאות מאכזבות. Home Connect עם הפונקציה Easy Start מוציאה את הניחוש מהמשוואה וממליצה תמיד על התוכנית הנכונה עבורכם - ישירות מהמכשיר הנייד. בכל פעם. ובכל כביסה. כל שעליכם לעשות הוא להזין אל תוך האפליקציה Home Connect את צבע הכביסה, את סוג האריגים ואת כמות הלכלוך. כך תוכלו לבחור את התוכנית הנכונה וליהנות מתוצאות מושלמות, כביסה אחר כביסה.
  ההמלצה הנכונה עבור המשימה הנכונה.
 • מכונת כביסה שמעדכנת אתכם. המתנה עד שמכונת הכביסה תסיים את מחזור הכביסה היא בזבוז זמן שעשוי לגרום ללחצים מיותרים. Home Connect מורידה את הלחץ ומסייעת לכם להיות פרודוקטיביים יותר במהלך ההמתנה. אם תרצו, מכונת הכביסה יכולה לשלוח הודעות בדחיפה ישירות למכשיר הנייד שלכם, ליידע אתכם לגבי המצב הנוכחי של תוכנית הכביסה ולספק לכם מידע שימושי נוסף. ריבוי משימות בבית ומחוצה לו הפך למעט יותר קל.
  מכונת כביסה שמעדכנת אתכם.
 • בדקו מה קורה עם הכביסה שלכם - גם כשאינכם בבית. אף אחד אינו אוהב לעשות כביסה. במיוחד כשאתם ממהרים אבל חייבים להמתין עד שמכונת הכביסה תסיים את עבודתה. מכונות הכביסה מבית בוש, עם האפליקציה Home Connect מאפשרות לכם כעת שליטה מלאה על הכביסה - בלחיצת כפתור. כל שעליכם לעשות הוא להשתמש במכשיר נייד כדי לבדוק את מצבה של מכונת הכביסה, לנטר את פעולתה ולשלוט בה מרחוק באמצעות האפליקציה Home Connect. עם גישה למכונת הכביסה כשאתם בדרכים, תוכלו כעת לנהל את משק הבית בדיוק כמו שאתם אוהבים, גם כשאינכם בבית.
 • רמת צריכת האנרגיה שלכם תלויה בכם. כולנו בוחרים את מכשירי החשמל הביתיים שלנו, אך לא תמיד אנו יכולים לשלוט בצריכת האנרגיה. האפשרות FlexStart באפליקציה Home Connect מאפשרת לכם להשתמש במכשיר החשמל הביתי של בוש בדרך החסכונית והיעילה ביותר. אם אתם משתמשים במערכת ניהול אנרגיה המבוססת על EEBUS עבור חיבור הרשת החכם או בתאים הפוטו-וולטאיים, תוכלו כעת לבחור את מסגרת הזמן שבה יכול מכשיר החשמל לעבוד - באמצעות האפליקציה Home Connect המותקנת במכשיר הנייד שלכם, בקלות. מערכת ניהול האנרגיה שלכם תשתמש אוטומטית במקור האנרגיה הזמין הטוב ביותר כדי להפעיל את מכשירי החשמל הביתיים. סוף כל סוף, מכשירי חשמל ביתיים שמותאמים לחשיבה ירוקה.
  רמת צריכת האנרגיה שלכם תלויה בכם.
טיפול

טיפול

לתחילת העמוד
ביצועים

ביצועים

לתחילת העמוד
 • 12/24h Start Delay
  12/24h Start Delay עם התכונה 24h Start Delay, אתם יכולים ליהנות מגמישות רבה יותר. באפשרותכם להגדיר את הזמן הרצוי להפעלת מחזור הדחה של מדיח הכלים. כך תהיו בטוחים שמחזור ההדחה יסתיים בדיוק במועד הנכון.
  12/24h Start Delay
 • ActiveWater Plus טכנולוגיית ActiveWater כוללת שלושה מרכיבים: בקרת החיישנים, התאמת עומסים אוטומטית מתמשכת, השראת המים ומערכת התוף המיטבית. כדי להימנע מבזבוז מים, החיישן דואג להתאמת כמות המים עבור השטיפה, בהתאם לסוג הבד ולכמות הכביסה. השריית הכביסה מתבצעת מהר יותר ובאופן אחיד יותר הודות לזרימת מים עדינה ומיטבית. הודות ל-VarioSoft או לתוף מסוג Vario ומבנה הטיפה שלו, המים מתפזרים באופן אחיד ומהיר יותר. מכונות כביסה מסוג ActiveWater מאפשרות לכם ליהנות מניהול מים יעיל יותר בביתכם.
 • AntiStain מערכת AntiStain מסירה בקלות 16 סוגי כתמים עקשים, החל מכתמי שוקולד וכלה בכתמי דשא ויין אדום. מכונת הכביסה מבצעת התאמה אוטומטית של הטמפרטורה, של סיבוב התוף ושל זמן ההשריה עבור כתמים רלוונטיים לפני שתוכנית הכביסה שנבחרה מתחילה לפעול.
 • ActiveWater תכונת התאמת העומסים האוטומטית מזהה את תנאי העומס בשלושה שלבים, ומבטיחה שימוש בכמות החשמל והמים הדרושה בלבד. 'תכונת התאמת העומסים האוטומטית המתמשכת במכשירים הכוללים טכנולוגיית ActiveWater Water Management מאפשרת תוצאות מדויקות אף יותר.
 • MyTime אתם בוחרים את זמני השטיפה בהתאם לצרכים שלכם.
  MyTime
 • EcoSilence Drive™ מנוע ללא מברשות מפחית את רעשי החיכוך ומבטיח הפעלה חלקה יותר.
 • ניידות קל להזיז את העגלה ההטענה שלכם ממקום למקום - גלגל אחד בחזית ושני מחליקים בחלק האחורי הופכים את הזזתה לקלה במיוחד. יתרון מורגש במיוחד כשעוברים דירה.
  ניידות
 • Quick 15'/30' ו-PowerWash 60'
  Quick 15'/30' ו-PowerWash 60' התוכנית Quick 15‘ מאפשרת לכם לכבס 2 ק"ג של כביסה מלוכלכת קלות בזמן שיא של 15 דקות - כולל שטיפה ראשית (עם סבון כביסה), שטיפה וסחיטה.
  Quick 15'/30' ו-PowerWash 60'
 • VarioSoft Drum המבנה הייחודי והמוגן בפטנט של התוף מסוג VarioSoft Drum מבטיח מחזורי כביסה מהירים ועדינים יותר שאפשריים רק במכונות כביסה מבית בוש, תוך התמודדות עם בעיות כביסה באופן הרבה יותר יעיל. בהתאם לתוכנית הכביסה הנבחרת (עדינה או רבת עוצמה), מתבצעת התאמה של תנועת התוף. הכביסה מסובבת בעדינות אל כיוון מרכז התוף, ללא קשר לכיוון הסיבוב. מחזור הכביסה מתבצע באופן יסודי ובכל עת, על כל פריטי הלבוש. התוצאה היא ניקוי עדין ומהיר יותר. התוף בקיבולת של 8 ק"ג מגן על הבגדים ואף מפחית את כמות הקמטים.
 • Home Connect Home Connect
  Home Connect
 • זיהוי לחות אלקטרוני שלוש תוכניות ייבוש: יבש חלקית ומוכן לגיהוץ, יבש חלקית וניתן ללבישה, יבש באופן מלא לאחסון בארון הבגדים.
  זיהוי לחות אלקטרוני
 • Quick 40’ drying ייבוש מהיר תוך 40 דקות, מתאים במיוחד לכמויות קטנות של אריגים סינטטיים ואריגים דקים, מערכת בקרת טמפרטורה מדויקת, ניטור בזמן אמת של רמת הייבוש והלחות של הבגדים, ניתן ללבוש את הבגדים מיד לאחר סיום מחזור הייבוש.
  Quick 40’ drying
 • Time Program Warm בוחרים תוכנית ייבוש שונה עבור כיסויים שונים
  Time Program Warm
Easy-to-use

Easy-to-use

לתחילת העמוד
 • הפונקציה Reload עבור כל פריטי הכביסה ששכחתם, Reload מבית בוש מאפשרת לכם להוסיף פריטי לבוש למכונת הכביסה או להוציאם ממנה. כל שעליכם לעשות הוא להפסיק את מחזור העבודה, לפתוח את דלת מכונת הכביסה, להוסיף פריטים נוספים ולהמשיך את פעולת הכביסה.
  הפונקציה Reload
נוחות

נוחות

לתחילת העמוד
 • ComfortControl
  ComfortControl ממשק משתמש אינטואיטיבי ותצוגת LC מספקים לכם מבט כולל, והופכים את הפעלת המכונה למשחק ילדים.
  ComfortControl
 • ComfortControl Plus
  ComfortControl Plus הפעלה קלה ופשוטה עם ComfortControl Plus, בשילוב עם תצוגת TFT באיכות גבוהה ותוכניות כביסה רבות. סימולים וטקסט ברור מספקים לכם את כל המידע הדרוש לגבי תוכנית הכביסה.
  ComfortControl Plus
 • Wool basket
  Wool basket ניתן לכרוך מכנסי צמר באופן רפוי סביב סל הצמר ולאחר מכן להכניסם למייבש הכביסה ללא חשש מכיווץ או מחספוס. סל הצמר גם חוסך זמן בשיעור של עד 75% ואף ניתן להשתמש בו עבור נעלי ספורט עם גפה סינטטית - כל שעליכם לעשות הוא להכניס את הנעליים אל תוך הסל.
  Wool basket
Health

Health

לתחילת העמוד
 • AquaStop
  AquaStop מערכת AquaStop כוללת צינור אספקת מים מיוחד עם דופן כפולה, שסתום ביטחון וכן עוקה תחתונה עם מתג ציפה, המבטיחים הגנה מלאה מפני נזקי מים - מובטח על ידי בוש לאורך כל חיי השירות של מכונת הכביסה.
  AquaStop
 • AllergyPlus/ECARF AllergyPlus היא התוכנית האידיאלית עבור כל פריט שנלבש ישירות על העור, במיוחד עבור מי שסובלים מעור רגיש. מחזור כביסה שתוכנן במיוחד, שלבי טמפרטורה ארוכים יותר ומחזור שטיפה נוסף מפחיתים את המשקעים האלרגניים ככל האפשר. המשמעות היא פחות חלקיקי אבקנים, פחות שיער של בעלי חיים ופחות קרדית האבק. זכינו בחותם האיכות של ECARF עבור תוכנית זו כיוון שהיא ידידותית לכביסה ומהווה פתרון מושלם עבור מי שסובלים מאלרגיות.
 • ניקוי תוף עם HygienicSteam טכנולוגיית סטריליזציית חמצן מתקדמת, הסרה קלה ויעילה של לכלוך מהתוף, בגדים נקיים - לאספקת סביבת כביסה בריאה.
  ניקוי תוף עם HygienicSteam
 • Drum Clean לפני כיבוס בגדים, התוף צריך להיות נקי. תוכנית ניקוי התוף, שתוכננה במיוחד עבור ניקוי תוף מכונת הכביסה, מנקה ביסודיות את התוף, כשכל השכבות נבדקות בכל שלבי הניקוי כדי להבטיח חוויית ניקיון מושלמת.
  Drum Clean
 • Disinfectant הפעילו את תוכנית החיטוי לפני שאתם מכבסים בגדים כדי להקטין את כמות החיידקים
  Disinfectant
 • Disinfectant Plus חיטוי עבור תוכניות רבות, להקטנת כמות החיידקים בסוגי ביגוד שונים
  Disinfectant Plus
 • BabyCare שמירה על טמפרטורה קבועה של 40-60 מעלות צלסיוס ושל רמת מים גבוהה, כדי להפחית את עודפי חומרי הכביסה
  BabyCare
 • DrumClean Reminder אינכם יודעים מתי צריך לנקות את התוף? אל דאגה, זה לא משנה. בהפעלה של מכונת הכביסה בטמפרטורה שנמוכה מ-40 מעלות צלסיוס למשך 20 מחזורים, התוכנית Drum Cleaning תזכיר לכם
  DrumClean Reminder
 • HygieneCare מיטוב מיוחד של תוכנית הליבה המאפשר טיפול היגייני מושלם. הוספת אוויר חם לפני הכביסה לצורך חיטוי, ולאחר מכן שטיפה של הבגדים בטמפרטורת חדר, הפחתת הטמפרטורה המובילה לצריכת חשמל מיותרת, מחזורי כביסה שחוסכים אנרגיה ומפחיתים את הנזק לבגדים.
  HygieneCare
 • ריענון רוצים להיפטר מהריחות השונים בתוף? זרימת אוויר חם יכולה לסייע לכם בהרחקת הריחות שדבקו בבגדים (ריח זיעה, סיגריות וכו'), גם מבלי לכבס אותם.
  ריענון
 • AntiVibration sidewall התכנון החדש של הדפנות לא רק יפה לעין: המערכת מספקת גם יותר יציבות ומפחיתה רעידות. הבידוד המשופר מפחית גם את רמות הרעש והופך את המכונות מסוג Logixx או Avantixx מבית בוש לשקטות במיוחד גם במהלך מחזור הסחיטה.
 • ייבוש היגייני בעת תהליך הסטריליזציה, התוף שומר על טמפרטורה מסוימת כדי לאפשר אפקט סטריליזציה מעולה. חלקים המתחממים לטמפרטורה גבוהה, טכנולוגיית חיישנים מדוייקת וטכנולוגיית בקרים - סטריליזציה מבלי לפגוע בפרטי הלבוש.
  ייבוש היגייני
Resources

Resources

לתחילת העמוד
 • VarioPerfect VarioPerfect כוללת מגוון תוכניות רחב ומבטיחה תוצאות כביסה מושלמות עבור כל סוגי האריגים ועבור כל הכמויות הכביסה. עם VarioPerfect תוכלו להגדיר את רוב תוכניות הכביסה למחזורי עבודה מהירים ויעילים יותר באמצעות הפונקציות SpeedPerfect ו-EcoPerfect. יתרון זה מפחית את זמני העבודה ואת צריכת החשמל בשיעורים של עד 65% ועד 50%, בהתאמה.
 • מערכת i-DOS לחיסכון בנוזל כביסה חיסכון במים באמצעות הפחתת כמות נוזל הכביסה: מערכת i-DOS לחיסכון בנוזל כביסה היא פתרון חכם שקובע את הכמות המדוייקת של נוזל הכביסה. בעת שימוש בתוכניות כביסה אוטומטיות, חיישנים מיוחדים מזהים את המשקל, את סוג הכביסה במכונה ואף את כמות הלכלוך. הכביסה תכובס תוך שימוש בכמות סבון כביסה מיטבית. הימנעות משימוש יתר בסבון כביסה תייתר את הצורך במחזורי שטיפה נוספים כדי להסיר את שיירי הסבון. עם i-DOS אתם חוסכים סבון כביסה ועד 7,062 ליטר מים (חיסכון שנתי פוטנציאלי, בעת שימוש ב-i-DOS במקום בכביסה ביתית רגילה, תוך הוספת כמות ידנית של סבון כביסה ושימוש בתוכנית כביסה עדינה רגילה, בממוצע של 220 כביסות בשנה.* (מקור: WFK (מכון טכנולוגיות הניקיון), המכון למחקר שימושי, דוח מחקר WL 5132/10. תוצאות פרטניות עשויות להשתנות)).
 • מדחס EcoSilence
  מדחס EcoSilence לבו של מייבש הכביסה מסוג HomeProfessional הוא מדחס ה-EcoSilence. הודות לטכנולוגיה החדשנית ביותר, הוא דוחס את אוויר הקירור באופן גמיש ומהיר יותר. המשמעות היא תוצאות ייבוש מושלמות, בין אם אתם מבקשים לבצע ייבוש מהיר במיוחד ובין אם אתם רוצים לחסוך חשמל.
  מדחס EcoSilence
 • ExtraShort 30
  ExtraShort 30 עם תוכנית הזמן המיוחדת ExtraShort 30, תוכלו לייבש עד 2 ק"ג כביסה במהירות וביעילות, וכמובן, בעדינות. התוכנית פותחה לשימוש בשילוב עם תוכנית הכביסה ExtraShort 15 והמשמעות היא שאתם יכולים ליהנות ממחזור כביסה וייבוש בפחות משעה אחת!
  ExtraShort 30
 • תוכנית Sportswear
  תוכנית Sportswear הדרך האידיאלית לטיפול באריגי מיקרו-פייבר ובאריגים צבעוניים. תוכנית עדינה במיוחד הודות לטמפרטורה נמוכה - ממצב 'קר' עד 40 מעלות צלסיוס. מחזור הסחיטה הקצר בסיום תהליך הכביסה מפחית גם את כמות הקמטים.
  תוכנית Sportswear
 

השירות שלנו

אנו עומדים לרשותכם בטלפון 2220*. להתקנת מוצר חדש, שירות טכני לתקלות ורכישת אביזרים נלווים
לפרטים נוספים
בוש בפייסבוק!

בוש בפייסבוק!

עולם שלם של תוכן ייחודי, טיפים מיוחדים ואת כל העדכונים אודות המוצרים שלנו
לעמוד הפייסבוק של בוש

בוש בכל פרט

טכנולוגיה לחיים מתחילה בפרטים הקטנים. גלה את האיכות, השלמות והאמינות של מוצרי בוש
מכאן

לאיתור משווק מורשה

לרשימת כל המשווקים המורשים של מוצרי בוש ברחבי הארץ
חפש כעת
Online Survey