פיתרונות לארוחת בוקר

Kaffeemaschinen, Toaster, Wasserkocher

בין אם אתה אוהב תה או קפה לצד הטוסט שלך - אצל בוש תמצא את הפתרון המושלם לארוחת הבוקר.

ארוחת הבוקר היא החשובה ביותר של היום ולכן היא גם המשובחת ביותר. בזכות הטכנולוגיה החדשנית של מכונות הקפה, הטוסטרים, והקומקומים שלנו ארוחת הבוקר שלך תהפוך לחוויה מדהימה.

Kaffeemaschinen, Toaster, Wasserkocher

Das Beste kommt nicht zum Schluss, sondern nach dem Aufwachen.

 
 1. דגמים
 2. Features
לתחילת העמוד
מכשירי הטוסטר גריל שלנו - מתאימים לכל סוגי המזון

מכשירי הטוסטר גריל שלנו - מתאימים לכל סוגי המזון

באמצעות מכשירי הטוסטר גריל שלנו, תוכל להכין מתכוני ברביקיו משובחים בתוך הבית ומחוצה לו. ניתן להשתמש בפלטות הגריל עם ציפוי הנון-סטיק משני צידיהן. משטח הצלייה המפוספס מתאים במיוחד לסטייקים או נקניקיות בגריל ואילו הצד החלק פשוט מושלם לכריכים קלויים. בזכות פתחי ניקוז השומן, כל סוגי המזון שתכין באמצעות מכשירי הטוסטר גריל שלנו הנם דלי שומן. וכדי להקל עליך לאחר השימוש, ניתן להכניס את פלטות הגריל למדיח הכלים.

לכל מכשירי הטוסטר גריל
לתחילת העמוד
לחיי ההנאה - המצנמים של בוש.

לחיי ההנאה - המצנמים של בוש.

בזכות המצנמים שלנו, הטוסט יהיה תמיד פריך, פרוסה אחר פרוסה. בזכות הטכנולוגיה החדשנית שמשולבת בהם, הטוסט עובר תמיד קלייה אחידה ולעולם אינו בהיר או כהה מדי. בלי קשר לכמות שאתה נוהג לאכול בארוחת הבוקר. 

לכל המצנמים
לתחילת העמוד
העניינים מתחממים! עם הקומקומים של בוש.

העניינים מתחממים! עם הקומקומים של בוש.

לעתים קרובות, בבוקר אתה צריך להתקדם במהירות. הקומקומים שלך מבטיחים שהתה יהיה על השולחן בדיוק כשתהיה מוכן לארוחת הבוקר. כך שרמות הלחץ שלך יישארו נמוכות - וכך גם חשבונות החשמל.

לכל הקומקומים
לתחילת העמוד
קפה פילטר איכותי ומשובח

קפה פילטר איכותי ומשובח

יחידת בישול מתקדמת – לקבלת טעם איכותי של קפה. עם גוף חימום בעוצמה של 1100W, מיכל זכוכית מיוחד השומר על ארומת הקפה ופלטה לשימור החום. הקפה של הבוקר יחכה לך ברגע שתרצה בו

למכונת קפה פילטר
לתחילת העמוד
קל מאוד ליהנות מארוחת בוקר משובחת.

קל מאוד ליהנות מארוחת בוקר משובחת.

ארוחת הבוקר היא הארוחה החשובה ביותר של היום והיא הזמן שלך להירגע. מכונות הקפה האוטומטיות ומכונות הפילטר שלנו נותנות מענה לכל דרישות הקפה. הקומקומים של בוש מספקים לך מים חמים לתה ארומטי. המצנמים שלנו מפשירים גם לחמניות.

טעמים

טעמים

לתחילת העמוד
 • מסנן Brita מבטיח את טעם המים הטוב ביותר ואף מגן על מכשיר החשמל. מארז מסנן ה-Brita מפחית הצטברות אבנית וכלור ומקנה למים טעם מצוין ותחושת קיימות טובה יותר באמצעות הפחתת כמות המתכות, כגון עופרת ונחושת, הקיימים בצנרת המים הביתית. מים מסוננים מונעים גם הצטברות משקעי אבנית ומבטיחים אורך חיים ארוך יותר, וחיסכון משופר באנרגיה של מכשיר החשמל.
  מסנן Brita
 • AromaDouble Shot
  AromaDouble Shot ככל שעוברים יותר מים דרך הקפה הטחון, התוצאה מרירה יותר. AromaDouble Shot טוחנת וחולטת קפה חזק במיוחד בשני שלבים - ומכיוון שנעשה שימוש רק במחצית מכמות המים בכל שלב, הקפה פחות מר. לכן אתם יכולים ליהנות מטעם מרבי - אפילו בעת שתיית הקפה החזק ביותר.
  AromaDouble Shot
 • הפונקציה Aroma
  הפונקציה Aroma זרימה איטית יותר של המים דרך הקפה הטחון מאפשרת את ההתפתחות של טעם מודגש וחזק יותר. עם AromaIntense, אתם יכולים להאט את מהירות החליטה: הגדרה זו יוצרת ארומה עשירה של הקפה, בהתאם לטעמכם האישי.
  הפונקציה Aroma
 • DualHeating
  DualHeating הפונקציה DualHeating משתמשת בחימום כפול ובחימום רציף, כך שחליטת הקפה ושתייתו הן בטמפרטורה מושלמת. משמעותה של הפונקציה מתוחכמת היא הנאה מקפה מושלם, פעם אחר פעם.
  DualHeating
 • מתג בקרת רמת זרימה כפולה בכל פעם שאתם משתמשים ביותר או בפחות קפה, מתג בקרת רמת הזרימה הכפולה מאפשר לכם להתאים את זמן החליטה לכמות הקפה -
  מתג בקרת רמת זרימה כפולה
 • חימום פנימי חכם
  חימום פנימי חכם טמפרטורת חליטה אידיאלית עבור אספרסו מושלם היא בין 90 ל-95 מעלות צלסיוס. אם הטמפרטורה נמוכה מדי, ישתחררו רק חלק מטעמי הקפה. אם הטמפרטורה גבוהה מדי, הקפה יקבל טעם שרוף. מערכת ה-SensoFlow החכמה מחממת את המים לטמפרטורה אידיאלית של 90-95 מעלות צלסיוס למשך כל תהליך החליטה כדי להפיק אספרסו עם ארומה עשירה וטעם מושלם.
  חימום פנימי חכם
 • Aroma VolumeAutomatic
  Aroma VolumeAutomatic כדי להבטיח טעם קפה זהה, בהכנת שלוש או עשר כוסות, החיישן מזהה את כמות המים במכל, ומבצע התאמה של זמן החליטה כדי שתהיה תמיד מושלמת.
  Aroma VolumeAutomatic
 • בקרת AutoHeat
  בקרת AutoHeat בקרת AutoHeat משתמשת בחיישן כדי לנטר את הטמפרטורה ולנצל את המידע לביצוע התאמות קבועות של משך הזמן הדרוש לצורך קליית פרוסות הלחם - היא מאפשרת לכם ליהנות מלחם קלוי מוזהב ומושלם, פעם אחר פעם, עד הפרוסה האחרונה. לחלופין: כשאתם קולים כמה פרוסות לחם זו אחר זו, המצנם מתחמם לאחר כל שימוש. כדי להבטיח שהפרוסה האחרונה מוזהבת בדיוק כמו הראשונה, בקרת AutoHeat משתמשת בחיישן כדי לנטר את הטמפרטורה ולבצע התאמות קבועות של משך הזמן הדרוש לקליית פרוסות הלחם.
  בקרת AutoHeat
 • MirrorHeating
  MirrorHeating הריח הנפלא של פרוסות לחם קלויות וצבען הזהוב הופכים אותן לפופולריות כל כך. MirrorHeating מאפשר הכנת פרוסות לחם קלוי מושלמות, פעם אחר פעם - מוטות מזכוכית קוורץ משמשים כדי לייצר חום, להקרינו ישירות על פרוסות הלחם ולפזרו באופן שווה על פני כל שטח הקלייה.
  MirrorHeating
 • 5 רמות טמפרטורה שונות
  5 רמות טמפרטורה שונות הנאה היא תוצאה של הכנה נכונה - אפילו טמפרטורת המים משפיעה על עושר הארומה וקובעת אם המרכיבים היקרים מוגנים. מכונה מסוג Filtrino כוללת חמש רמות טמפרטורה שונות (רתיחה, 90, 80, 70 מעלות צלסיוס וטמפרטורת חדר) עבור כל סוגי התה, חטיף מהיר או כוס שוקו חם.
  5 רמות טמפרטורה שונות
 • TemperatureControl
  TemperatureControl חובבי תה אמיתיים יודעים שטמפרטורת המים צריכה להיות מדויקת עבור סוג התה האהוב עליהם - מכיוון שזו הדרך היחידה שבה מתפתחים הטעמים באופן מושלם. כדי לעמוד בדרישה זו, אתם יכולים כעת לכוונן את טמפרטורת המים לארבע דרגות - החל מ-70 מעלות צלסיוס ועד 100 מעלות צלסיוס - עם נורת LED שמציינת מתי המים הגיעו לכל דרגת טמפרטורה.
  TemperatureControl
ביצועים

ביצועים

לתחילת העמוד
 • 15,000 כוסות - מובטח עם ההתחייבות ל-15,000 כוסות, מבטיחה בוש את האיכות המתמשכת של מכונת הקפה, מהכוס הראשונה ועד לכוס ה-15,000. ההתחייבות שלנו היא רק דוגמה לרמות הביצועים, האמינות והשלמות הטכנית שאנו מציבים. איכות מושלמת שמעצבת את טכנולוגיית המטבח היום - וממשיכה להוביל את הדרך.
  15,000 כוסות - מובטח
 • AutoOff
  AutoOff הפונקציה AutoOff מכבה את מכונת הקפה באופן אוטומטי ומבטיחה רמות נחות ובטיחות גבוהות יותר תוך הפחתת צריכת החשמל.
  AutoOff
 • CeramDrive
  CeramDrive מטחנת קפה עמידה ואיכותית, המיוצרת מחומרים קרמיים עמידים במיוחד, טוחנת את הקפה שלכם למרקם דק במיוחד ומאפשרת התפתחות של טעם מושלם בכל אחד מפולי הקפה. ניתן לקבוע את רמת הטחינה באופן עצמאי כדי ליהנות מטעם משופר ומארומה שאין דומה לה.
  CeramDrive
 • CoffeeSensor Pro
  CoffeeSensor Pro לא כל סוגי הקפה זהים: כל סוג קפה, תערובת, או אופן קלייה מחייבים טחינה שונה. המטחנה הנשלטת על ידי חיישן מתאימה באופן אוטומטי את זמן הטחינה לסוג הפולים, ומבטיחה טחינה אחידה של כמות הפולים המושלמת עבור עוצמת הקפה המבוקשת.
  CoffeeSensor Pro
 • CreamPro Concept
  CreamPro Concept עם הפונקציה CreamPro Concept, תוכלו ליהנות מנוחות מרבית - הודות לפונקציה OneTouch, ניתן להכין קפוצ'ינו, לאטה מקיאטו וסוגי קפה רבים אחרים, בלחיצת כפתור. צינורית החלב מערבלת חלב, אוויר וקיטור כדי שתוכלו ליהנות מכוס קפה מושלמת ומקצף מוקרם ואוורירי, פעם אחר פעם.
  CreamPro Concept
 • הפסקת נזילות
  הפסקת נזילות תכונת הפסקת הנזילות הופכת את נזילות הקפה על הפלטה החמה לנחלת העבר. הפלטה החמה נותרת נקייה וללא כתמים, וחוסכת מכם את הצורך לנקותה.
  הפסקת נזילות
 • Home Connect נצלו את הפונקציה CoffeePlaylist כדי לבחור מספר משקאות שיוכנו על ידי מכונת הקפה, זה אחר זה. אידיאלי לאירוח! אם תרצו ליהנות מסוגי קפה בינלאומיים חדשים ומיוחדים, כגון 'ויינה מלנגה' או 'קולומביאן קורטדו', כל שעליכם לעשות הוא לסייר ב-CoffeeWorld. האפליקציה מציעה גם עובדות מעניינות על קפה.
  Home Connect
 • מערכת להסרת אבנית מערכת הסרת האבנית של בוש תעזור לכם ליהנות ממכונת הקפה למשך זמן ארוך יותר. מחוון האבנית ותוכנית הסרת האבנית המשולבת הופכים
  מערכת להסרת אבנית
 • מחוון רמת קלייה כדי להבטיח שכל פרוסת לחם קלוי תהיה בדיוק לטעמו של כל אחד, בוש פיתחה מחוון רמת קלייה דיגיטלי עם פונקציית זיכרון. זוהי טכנולוגיה שזוכרת
  מחוון רמת קלייה
 • מחמם לחמניות אם אתם מתכננים ארוחת בוקר רגועה ומהנה שכוללת לחמניות או קרואסונים פריכים, מחמם הלחמניות מבטיח תוצאות מושלמות.
  מחמם לחמניות
 • ניתן להפעיל את תאי הקלייה בנפרד כל אחד אוהב את פרוסות הלחם שלו ברמת קלייה שונה. 'חלקנו אוהבים אותן רכות יותר, אחרים מעדיפים אותן פריכות יותר. זו הסיבה ששני תאי הקלייה ניתנים להפעלה בנפרד. לדוגמה, ניתן להגדיר רמת קלייה אחת עבור התא הימני ואחרת עבור התא השמאלי. המשמעות היא שכל אחד מקבל את פרוסות הלחם הקלוי שלו בדיוק כפי שהוא אוהב.
  ניתן להפעיל את תאי הקלייה בנפרד
 • מכסה שנפתח בלחיצת כפתור אחת הלחצן המשמש לפתיחת המכסה משולב בידית הקומקום -
  מכסה שנפתח בלחיצת כפתור אחת
 • EcologicallySensitive
  EcologicallySensitive מכונה מסוג Filtrino מוזגת מים בלחיצת כפתור, בכמות של 120 מ"ל, 200 מ"ל, 250 מ"ל או 300 מ"ל, ברמת טמפרטורה מוגדרת - טמפרטורת חדר, 70, 80, 90 מעלות צלסיוס או טמפרטורת רתיחה. כך ניתן לקבוע מראש את כמות המים המחוממת ואת הטמפרטורה המדויקת הדרושה - ולחסוך בחשמל, פעם אחר פעם, כוס אחר כוס.
  EcologicallySensitive
 • חיסכון בחשמל
  חיסכון בחשמל הודות לטכנולוגיית חימום מתקדמת במיוחד, צורכת המכונה החדשה מסוג Filtrino פחות ממחצית כמות החשמל לצורך חימום מים בנפח 250 מ"ל, בהשוואה לקומקום חשמלי של בוש (TWK6004). לאורך זמן, חיסכון החשמל היומי מצטבר, מועיל לחשבון הבנק שלכם ולסביבה.
  חיסכון בחשמל
 • TimeSaving
  TimeSaving עם מכונה מסוג Filtrino, אתם יכולים להכין את המשקה האהוב עליכם בזמן שיא ולהרוויח זמן כדי ליהנות ממנו. מתקן המים החמים עם פונקציית הסינון יכול להרתיח מים בנפח 250 מ"ל בפחות ממחצית הזמן הדרוש בהשוואה לקומקום חשמלי של בוש (TWK6004).
  TimeSaving
 • 1,800 ואט ידו של הגריל תמיד על העליונה בכל הקשור לביצועים. 1,800 ואט מאפשרים חימום מהיר ורמת חום גבוהה ועקבית. לבישול מהיר יותר ולתוצאות מעולות.
  1,800 ואט
 • 2,000 ואט נפלא ליהנות מביצועים ברמה הגבוהה ביותר, בכל פעם שאתם זקוקים להם. דירוג חום גבוה במיוחד של 2,000 ואט מאפשר חימום מהיר מאוד ומספק דרגת חום גבוהה ועקבית. לבישול מהיר אף יותר ולתוצאות מעולות.
  2,000 ואט
היגיינה

היגיינה

לתחילת העמוד
 • Calc'nClean
  Calc'nClean כשאתם רוכשים מכונת קפה אוטומטית לחלוטין מבית בוש, אתם נהנים מאיכות, מביצועים, מאמינות ומטעם קפה מושלם. כדי להבטיח הנאה מתמשכת וחיי שירות ארוכים של מכונת הקפה, מציעה הפונקציה Calc'nClean תוכנית ניקוי משולבת שמסירה אבנית ומשקעי קפה בפעולה אחת.
  Calc'nClean
 • CreamCleaner
  CreamCleaner עם הפונקציה CreamCleaner, אתם יכולים לבצע שטיפה מהירה ונוחה של מערכת החלב בלחיצת כפתור - לקבלת קצף חלב מושלם והיגיינה מיטבית, פעם אחר פעם.
  CreamCleaner
תוצאות מצוינות

תוצאות מצוינות

לתחילת העמוד
 • Aroma+
  Aroma+ כעת אתם יכולים ליהנות מהארומה המושלמת מתי שתרצו ואיך שתרצו. טעמים שונים. זו הסיבה שבגללה הוספנו את הלחצן Aroma+ למכונת הקפה שלנו - כדי שתוכלו להדגיש את טעם הקפה באמצעות כוונון זרימת המים. באמצעות לחיצה על הלחצן Aroma+, תוכלו להכין קפה בעוצמה המושלמת - לדוגמה, קפה חזק בבקרים וחלש יותר בערבים.
  Aroma+
 • 7 הגדרות טמפרטורה מושלם עבור חובבי תה: בטמפרטורה המושלמת עבור כל סוגי התה תוכלו ליהנות מהארומה העשירה שלו. תוכלו לבחור מתוך שבע הגדרות טמפרטורה בהתאם להעדפותיכם: 70, 75, 80, 85, 90, 95 ו-100 מעלות צלסיוס. כשתגיעו לטמפרטורה המבוקשת תידלק התצוגה, ותוכלו ליהנות מתה בעל ארומה עשירה ובטמפרטורה מדוייקת.
  7 הגדרות טמפרטורה
 • בקרת טמפרטורה עצמאית בשלו כמו מקצוענים: בקרי טמפרטורה נפרדים עבור משטחי הצלייה העליון והתחתון מאפשרים תוצאות מושלמות, פעם אחר פעם - בין אם אתם מכינים בשר, דגים, תפוחי אדמה, לחם או ירקות - כל סוגי המזון מתבשלים בטמפרטורה אידיאלית משני צדיהם. סטייקים, למשל, ניתנים לצלייה מושלמת: חרוכים בצדם החיצוני, ורדרדים בחלקם הפנימי. מהיר, ישיר, קל - וללא התזות שומן מרגיזות.
  בקרת טמפרטורה עצמאית
 • כוונון רצוף צליה וטעם מושלם - עם בקרת טמפרטורה הניתנת לכוונון רצוף, תוכלו לבחור את דרגת הטמפרטורה האידיאלית עבור כל תבשיל. המזון מתבשל בטמפרטורה אידיאלית משני הצדדים והתוצאה מושלמת. סטייקים, למשל, ניתנים לצלייה מושלמת: חרוכים בצדם החיצוני, ורדרדים בחלקם הפנימי. מהיר, ישיר, קל - וללא התזות שומן מרגיזות.
  כוונון רצוף
Connectivity

Connectivity

לתחילת העמוד
 • הבריסטה הדיגיטלי הפרטי שלכם. הגשת כוס הקפה המושלמת לאורחים שלכם יכולה להיות משימה מאתגרת אם לא הוסמכתם כבריסטה. הודות לפונקציה CoffeeWorld באפליקציה Home Connect, באפשרותכם להכין, ללא כל מאמץ, את כל סוגי הקפה בלחיצת כפתור. הפונקציה נשלטת על ידי המכשיר הנייד שלכם. כל שעליכם לעשות הוא לבחור את סוג הקפה שברצונכם להכין מתוך מגוון רחב של אפשרויות, ולתת למכונת הקפה להשתלט על העניינים ולעשות את השאר. הנאה מכוס קפה, בדיוק כפי שאתם אוהבם אותה, מעולם לא הייתה פשוטה יותר.
  הבריסטה הדיגיטלי הפרטי שלכם.
 • הקפה שלכם, בדרך שלכם. החלפת כוס הקפה המושלמת שלכם עשויה להיות לעתים בלתי אפשרית. Home Connect מאפשרת לכם ליהנות מכוס קפה בדיוק כפי שאתם אוהבים אותה, פעם אחר פעם. אתם פשוט משתמשים באפליקציה Home Connect ושולחים את ההגדרות המועדפות עליכם מהמכשיר הנייד אל מכונת הקפה. כל שנותר הוא להתרווח ולתת למכונת הקפה להשתלט על העניינים. כך תפנקו את עצמכם בכוס קפה שאתם יודעים שתאהבו.
  הקפה שלכם, בדרך שלכם.
 • מומחי קפה בלחיצת כפתור אחת. אם ניסיתם פעם להבין מה נדרש כדי להכין כוס קפה, אתם ודאי יודעים עד כמה קשה לעבד את כל המידע בנושא. מאגר המידע של Home Connect מקנה לכם גישה קלה למידע רב על קפה - הכל מהמכשיר הנייד שלכם. תוכלו להכיר מתכונים חדשים ומרגשים, וגם ללמוד על גידול קפה ועל שיטות קלייה מוכחות שתוכלו לנסות בבית - הכל בלחיצת כפתור. כעת אתם יכולים להפוך למומחי קפה תוך זמן קצר בלבד.
  מומחי קפה בלחיצת כפתור אחת.
 • מכונת הקפה שמעניקה לכם הפסקה. לרוב אנו משקיעים המון זמן באירוח ובדאגה לאורחינו, ומחמיצים את כל זמן האיכות עמם. 'רשימת ההשמעה' של Home Connect דואגת לכל סוגי הקפה ומעניקה לכם את ההפסקה שכל כך נחוצה לכם. פשוט הזינו את הזמנות הקפה של אורחיכם לאפליקציה Home Connect במכשיר הנייד שלכם ותנו למכונת הקפה לטפל בהן. כל שעליכם לעשות הוא לוודא שהנחתם ספל תחת זרבובית הקפה. כעת אתם יכולים להגיש קפה לאורחים שלכם וגם ליהנות מחברתם.
  מכונת הקפה שמעניקה לכם הפסקה.
נוחות

נוחות

לתחילת העמוד
 • בחירה ישירה דרך כפתורים סיבוביים בחירת סוג הקפה ועוצמתו היא פשוטה וקלה - כל שעליכם לעשות הוא לסובב את כפתור הבחירה העליון לבחירת המשקה המבוקש, כגון אספרסו או קפה על חלב. לאחר מכן סובבו את כפתור הבחירה התחתון לקביעת עוצמתו של הקפה, בין עדין לחזק במיוחד.
  בחירה ישירה דרך כפתורים סיבוביים
 • EasyDescale3
  EasyDescale3 הסירו אבנית בקביעות כדי ליהנות מטעם קפה נהדר, ומכונת הקפה תמשיך לעבוד באופן מושלם למשך זמן ארוך יותר. התכונה EasyDescale3, הכוללת התרעת משקל ותוכנית להסרת אבנית, מספקת את ההגנה הטובה ביותר עבור מכונת הקפה. בחרו בתוכנית הסרת האבנית הטובה ביותר באמצעות שימוש בהגדרות מים קשים מותאמות אישית. תחזוקה קבועה מאריכה גם היא את חיי מכונת הקפה - ואף חוסכת אנרגיה.
  EasyDescale3
 • כוונון גובה נחיר מזיגת הקפה אספרסו, קפה על חלב, קפוצ'ינו או לאטה מקיאטו? כוונון גובה נחיר מזיגת הקפה מקנה לכם את החופש להכין את כל סוגי הקפה האהובים עליכם באמצעות מכונת הקפה האוטומטית של בוש. ניתן להציב אפילו כוסות לאטה מקיאטו גבוהות מתחת לנחיר מזיגת הקפה.
  כוונון גובה נחיר מזיגת הקפה
 • מכל מים ניתן להסרה בכל הנוגע למכל המים, אתם יכולים לשכוח ממילויים ארוכים ומייגעים. מילוי מכל המים של מכונת קפה זו לא יכול להיות קל יותר! פשוט הוציאו אותו מהמכונה ומלאו אותו ישירות מהברז. הרכבתו חזרה אל תוך גוף המכונה כשהוא מלא היא נטולת מאמץ באותה מידה.
  מכל מים ניתן להסרה
 • IndividualCup Volume
  IndividualCup Volume כדי להפוך את חוויית הקפה לאישית, הפונקציה IndividualCup Volume מאפשרת לבצע התאמות לפי גודל כוס הקפה - קטנה, בינונית וגדולה - דרך התצוגה, בחמישה שלבים שונים, ומבטיחה כמות מילוי מושלמת של כוס הקפה שלכם.
  IndividualCup Volume
 • תא פילטר מסתובב החוצה. קל לשימוש: כל שעליכם לעשות הוא לסובב את תא הפילטר החוצה, להכניס פילטר וקפה טחון, לסובב את התא חזרה פנימה - וזהו!
  תא פילטר מסתובב החוצה.
 • מצנם 4 פרוסות כעת אתם יכולים להתחיל את יומכם באופן רגוע ומהנה יותר ולחסוך המון זמן בעת הכנת לחם קלוי. הודות לארבעה חריצים, ניתן להכין כמה פרוסות לחם במקביל. אף אחד לא יצטרך להמתין עד שהפרוסות של כולם מוכנות. תוכלו ליהנות מארוחת בוקר משותפת עם יקיריכם.
  מצנם 4 פרוסות
 • מגירת פירורים עדיין לא הומצא הלחם הקלוי שאינו משאיר פירורים.
  מגירת פירורים
 • ChildLock
  ChildLock ChildLock - טכנולוגיית בטיחות ילדים מבית בוש - תוכננה במיוחד כדי להבטיח הגנה נאותה על ילדיכם. כל שעליכם לעשות הוא ללחוץ על הלחצן ולהחזיקו למשך חמש שניות כדי להפעיל את תכונת הבטיחות המונעת זרימת מים בטמפרטורה שגבוהה מטמפרטורת חדר. לחיצה נוספת על הלחצן תבטל את התכונה.
  ChildLock
 • צינורות מנירוסטה עם דפנות כפולות נוחות ובטיחות משופרות מבלי להתפשר על האיכות. 'משמעות צינורות הנירוסטה עם הדפנות הכפולות היא שפני המכונה אינם מתחממים מאוד, אך המים נותרים חמים למשך זמן רב יותר.
  צינורות מנירוסטה עם דפנות כפולות
 • EasyOperation
  EasyOperation בחירת כמות המים הנכונה והטמפרטורה הדרושה מעולם לא הייתה פשוטה יותר. התחילו למזוג מים בלחיצת כפתור והפסיקו את הזרימה בכל עת.
  EasyOperation
 • התאמה מושלמת בין אם אתם משתמשים בקערת תה נמוכה, בכוס או בספל גבוה - גובה עמדת הכוס המשולבת קלה לכוונון כדי לקבל התאמה, ולשמור על מרחק מושלם בין הכוס לפתח זרימת המים.
  התאמה מושלמת
 • מחוון One-Cup אין צורך לחמם כמות מים גדולה אם אתם עומדים להשתמש בכמות קטנה. מחוון One-Cup מאפשר לכם לחמם כמות מינימלית של כוס מים אחת: תכונה יעילה זו חוסכת זמן ואף מועילה לסביבה - ולחשבון החשמל שלכם.
  מחוון One-Cup
 • Quick Filling מילוי קל דרך הזרבובית, מבלי לפתוח את המכסה.
  Quick Filling
 • TouchControl כעת אתם יכולים ליהנות מאותה נוחות שאתם מורגלים אליה, מהטלפון החכם שלכם וגם מהקומקום החשמלי. הודות לתצוגת המגע השימושית, תוכלו להפעיל את כל הפונקציות בקלות, כגון כיבוי/הדלקה, בחירת טמפרטורה והפונקציה Keep Warm, באמצעות נגיעה עדינה בבסיס משטח הקומקום, החלקת האצבע על המשטח ובחירת הפונקציה המבוקשת.
  TouchControl
 • מכל מים הודות למכל המים בנפח שני ליטר של הקומקום מסוג Filtrino, תוכלו להמשיך לשתות את כוס התה של אחר הצהריים בכל שעות היום.
  מכל מים
מגוון

מגוון

לתחילת העמוד
 • 3-in-1-Gerät סטייקים עסיסיים, המבורגרים טעימים, שיפודים מוזהבים של בשר במרינדה, לחם קלוי, פניני, טוסטים ופוקצ'ה. טיגון, צלייה, חריכה או חימום: עם שלושה מצבי צלייה - סגור כמו טוסטר לחיצה, פתוח כמו מתקן ברביקיו או עם חימום תחתון ועליון לאפייה, לחריכה או לחימום - למעשה אין מגבלות ליישומים וליצירתיות שלכם. משטחי הצלייה מיוצרים מיציקת אלומיניום באיכות גבוהה וניתנים לשימוש משני צדיהם: למשל, הצד החלק לדגים וירקות והצד המחורץ לסטייקים וטוסטים. והודות לשיפוע המובנה בהם, כמות השומן במזון הצלוי תהיה נמוכה יותר וכל תבשיל יהיה סיפור הצלחה: טעים, בריא וקל לעיכול.
  3-in-1-Gerät
 • טוסטר לחיצה 3 ב-1 בישול בריא, מהיר וטעים - שלושת מצבי השימוש של טוסטר הלחיצה מקנים מגוון אפשרויות ליישום הרעיונות היצירתיים שלכם. סגור כמו טוסטר לחיצה, פתוח כמו מתקן ברביקיו או עם חימום תחתון ועליון לאפייה, לחריכה או לחימום - מושלם לטיגון, צלייה, חריכה או חימום. 'סטייקים עסיסיים, המבורגרים טעימים, שיפודים מוזהבים ופריכים של בשר במרינדה, לחם קלוי, פניני, טוסטים או פוקצ'ה - כעת אתם יכולים ליהנות ממה שעושה לכם טוב. טעים, רזה ובריא.
  טוסטר לחיצה 3 ב-1
Easy-to-clean

Easy-to-clean

לתחילת העמוד
 • משטחי צלייה פריקים טוסטר הלחיצה לא יפסיק להרשים אתכם גם אחרי הכנה של מזון טעים להפליא; איכויותיו ימשיכו להדהים אתכם גם אחרי הארוחה. משטחי הצלייה מאלומיניום יצוק עם ציפוי מונע הדבקה ניתנים לפירוק לצורך ניקוי קל ונטול מאמץ. ומכיוון שניתן לנקותם במדיח הכלים, הניקוי מתבצע בקלי קלות.
  משטחי צלייה פריקים
Health

Health

לתחילת העמוד
 • תכונות מורחבות התכונות של טוסטר הלחיצה הופכות כמעט הכל לקל ולנוח יותר כשאתם מכינים מזון. החריצים המשופעים במשטחי הצלייה מבטיחים ניקוז שומנים ובישול רזה. שני מגשי איסוף השומן מאפשרים סילוק שיירי שומן באופן היגייני וללא נזילות. ובעזרתה של קדירת האלומיניום הנוספת, תוכלו להכין תוספות טעימות שישלימו את ארוחת הבשר או הדגים, כגון תפוחי אדמה אפויים או ירקות מוקרמים. בישול מהיר ובריא הופך להנאה אמיתית.
  תכונות מורחבות
 • תכונות תכונותיו של טוסטר הלחיצה הופכות את הכנת כל סוגי המזון לקלה ונוחה הרבה יותר. למשל, החריצים המשופעים במשטחי הצלייה מבטיחים ניקוז שומנים ובישול רזה.
  תכונות
 
 
 
 
 
 
 

השירות שלנו

אנו עומדים לרשותכם בטלפון 2220*. להתקנת מוצר חדש, שירות טכני לתקלות ורכישת אביזרים נלווים
לפרטים נוספים
בוש בפייסבוק!

בוש בפייסבוק!

עולם שלם של תוכן ייחודי, טיפים מיוחדים ואת כל העדכונים אודות המוצרים שלנו
לעמוד הפייסבוק של בוש
מבצעים והטבות

מבצעים והטבות

כל המבצעים, ההטבות והרחבת האחריות על כל מוצרי בוש
לפרטים נוספים

לאיתור משווק מורשה

לרשימת כל המשווקים המורשים של מוצרי בוש ברחבי הארץ
חפש כעת
 
Online Survey