שואבי אבק

שואב אבק בוש
 
 1. דגמים
 2. Features
לתחילת העמוד
שואב האבק האלחוטי בוש Athlet זוכה פרס מוצר השנה	 2017 בקטגוריית שואבי האבק

שואב האבק האלחוטי בוש Athlet זוכה פרס מוצר השנה 2017 בקטגוריית שואבי האבק

הצרכנים בישראל העניקו לנו את פרס מוצר השנה היוקרתי, הניתן למוצרים ולשירותים החדשניים והאיכותיים ביותר.
פרסי החדשנות הבינלאומיים של מוצר השנה מוענקים בעולם כבר 28 שנה ביותר מ-30 מדינות.
מכון המחקר הבינלאומי, קנטאר מדיה, ערך השנה את מחקר מוצר השנה על מדגם של יותר מ-2,000 צרכנים, והם שבחרו בסדרת שואבי האבק האלחוטיים Athlet כמוצר השנה בקטגוריה.
אנו גאים בכך שהצרכנים בישראל בחרו להעניק לנו את פרס מוצר השנה

לתחילת העמוד
שואב אבק Athlet – יותר מהיר מהלכלוך

שואב אבק Athlet – יותר מהיר מהלכלוך

על שטיחים, רצפות עץ או אריחים - שואבי האבק הנטענים הידניים מסדרת  Athletשל בוש משיגים תוצאות ניקוי יסודיות במיוחד על כל סוגי הרצפות - ללא כבל או שקית. מארז סוללת היון-ליתיום של בוש מספק זמן פעולה ארוך במיוחד, מתאפיין בעמידות רבה ונטען במהירות, כך שה- Athlet מוכן שוב לשימוש בתוך זמן קצר. השילוב של פייה חשמלית מופעלת מנוע ושל טכנולוגיית SensorBaglessTM  היעילה מבטיח ביצועי ניקיון עוצמתיים במיוחד גם בחללים הצרים ביותר. בזכות אביזר הפייה הגמיש שלו, הוא יכול להגיע גם אל הפינות הפחות נגישות מכולן.

גלו את שואב האבק Athlet
לתחילת העמוד
שואבי אבק ללא שקית: רבי עוצמה אך קלים להפליא. ללא עלויות נוספות.

שואבי אבק ללא שקית: רבי עוצמה אך קלים להפליא. ללא עלויות נוספות.

סדרת SensorBagless™ של שואבי אבק: 
שואב האבק Zoo’o ProAnimal מנקה ביסודיות בכל מקום שבו חיות מחמד מותירות את עקבותיהן.

לכל שואבי האבק נטולי השקית
לתחילת העמוד
ביצועים יוצאי דופן ונוחות מוגברת.

ביצועים יוצאי דופן ונוחות מוגברת.

עבור כל אתגר שביתך עשוי להציב בפני שואב האבק: עוצמתי במיוחד, או קומפקטי וזריז, או גמיש מאוד בשילוב טווח הגעה רחב במיוחד - בזכות המבחר העשיר של שואבי האבק שלה, בוש יכולה לספק את המכשיר המתאים לצרכיך. שימוש בשקיות מקוריות של שואבי האבק של בוש מבטיח ניקיון יעיל יותר לאורך זמן ומשך חיי פעולה ארוך יותר עבור המכשיר.

לכל שואבי האבק עם השקית
לתחילת העמוד
עוזרים קטנים לניקוי מהיר: שואבי אבק נטענים ויעילים מבית בוש.

עוזרים קטנים לניקוי מהיר: שואבי אבק נטענים ויעילים מבית בוש.

בזכות משקלם הנמוך, העיצוב החוסך מקום והיעדר הכבלים, שואבי האבק הנטענים של בוש מתאימים במיוחד לניקיון שטחים קטנים - כגון וילונות או כיסאות וחללים קטנים ברכב.

לכל שואבי האבק הנטענים
לתחילת העמוד
נבדקו ביסודיות. מנקים ביסודיות.

נבדקו ביסודיות. מנקים ביסודיות.

כדי להבטיח ששואבי האבק שלנו יעמדו בתקני האיכות הגבוהים ביותר, אנו מקשים עליהם במיוחד: לפני שחרור שואבי האבק עם המכל לייצור המוני, הם עוברים כיבוי והדלקה 45,000 פעמים במסגרת בדיקת המתג שלנו. גם פיות הרצפה נדרשות להיות בעלות עמידות יוצאת דופן במבדקי עייפות החומר ולכסות קילומטרים רבים. בדיקות עמידות מחמירות אלה משיגות תוצאה מדהימה: איכות ללא פשרות, ביצועי ניקיון ייחודיים ואמינות מוחלטת.

תוצאות מצוינות

תוצאות מצוינות

לתחילת העמוד
 • 3D hotair
  3D hotair פונקציה זו מאפשרת פיזור חום מהיר ואחיד בכל שטח התנור ומאפשרת לאפות בשלוש מפלסים במקביל. ניתן לאפות מאכלים מתוקים ומלוחים במקביל, מבלי לגרום לטעמים להתערבב זה בזה.
  3D hotair
 • תשע עוצמות חום עבור אינדוקציה תשע עוצמות חום עבור אינדוקציה – מערכת בקרה מדויקת על עוצמת החום, שעונה על כל דרישות הבישול שלכם.
  תשע עוצמות חום עבור אינדוקציה
 • Added steam הוספת מעט לחות, גם בעת בישול באמצעות מצבי חימום רגילים, הופכת כל מאכל לטעים יותר. זה בדיוק מה שעושה הפונקציה Added Steam שנוספה לתנורים שלנו מסדרה 6 (Series 6). אנו משלבים פיזור תלת ממדי של אוויר חם למצבי חימום: חימום עליון/תחתון וצלייה באמצעות אוויר חם, בשילוב עם הפונקציה Added Steam. מכל המים המשולב בפנל הקדמי של התנורים ניתן להסרה בקלות לצורך מילוי או ניקוי. הגישה למכל הקיטור קלה גם היא וניתן לנקותו באמצעות שטיפה במדיח כלים. כמו כן, השליטה על זרימת הקיטור פשוטה וקלה: אפשר להפעילה באופן ידני, או פשוט יותר, להשתמש בתכונה AutoPilot. והחשוב ביותר, המאכלים יוצאים מהתנור כשהם טעימים יותר.
 • AutoPilot 10 עוף, בשר, דגים, רטבים או ירקות: AutoPilot 10 יבשל את התבשיל באופן מושלם. כל שיש לעשות הוא להכניס את התבשיל לתנור ולבחור מתפריט התצוגה באחת מתוך 10 תוכניות הבישול האוטומטיות. פשוט הוסיפו את משקל הדג או הבשר ולחצו על Start ('התחל'). לאחר מכן הפונקציה AutoPilot משתלטת וקובעת את מצב הבישול, את הטמפרטורה הדרושה ואת משך זמן הבישול. היא אפילו מכבה את התנור לקראת סיום זמן הבישול. מכיוון שעבור חלק מהתבשילים המתבשלים בעזרת AutoPilot נדרש כלי עמיד בחום עם מכסה, התנור גם נשאר נקי. בישול מעולם לא היה פשוט יותר.
 • AutoPilot 30 עוף, בשר, דגים, רטבים או ירקות: AutoPilot 30 יבשל את התבשיל באופן מושלם. כל שיש לעשות הוא להכניס את התבשיל לתנור ולבחור מתפריט התצוגה באחת מתוך 30 תוכניות הבישול האוטומטיות. פשוט הוסיפו את משקל הדג או הבשר ולחצו על Start ('התחל'). לאחר מכן הפונקציה AutoPilot משתלטת וקובעת את מצב הבישול, את הטמפרטורה הדרושה ואת משך זמן הבישול. היא אפילו מכבה את התנור לקראת סיום זמן הבישול. מכיוון שעבור חלק מהתבשילים המתבשלים בעזרת AutoPilot נדרש כלי עמיד בחום עם מכסה, התנור גם נשאר נקי. בישול מעולם לא היה פשוט יותר.
 • AutoPilot 40 עוף, בשר, דגים, רטבים או ירקות: AutoPilot 40 יבשל את התבשיל באופן מושלם. כל שיש לעשות הוא להכניס את התבשיל לתנור ולבחור מתפריט התצוגה באחת מתוך 40 תוכניות הבישול האוטומטיות. פשוט הוסיפו את משקל הדג או הבשר ולחצו על Start ('התחל'). לאחר מכן הפונקציה AutoPilot משתלטת וקובעת את מצב הבישול, את הטמפרטורה הדרושה ואת משך זמן הבישול. היא אפילו מכבה את התנור לקראת סיום זמן הבישול. מכיוון שעבור חלק מהתבשילים המתבשלים בעזרת AutoPilot נדרש כלי עמיד בחום עם מכסה, התנור גם נשאר נקי. בישול מעולם לא היה פשוט יותר.
 • עוצמה גבוהה עוצמה גבוהה של 5kw
  עוצמה גבוהה
 • כיריים גז עם עוצמה מוגברת הפונקציה שמאפשרת להגביר את העוצמה ל-5kW באופן מיידי.
  כיריים גז עם עוצמה מוגברת
 • מנוע BLDC מנוע BLDC מהפך, יעילות גבוהה, עמידות וטכנולוגיה מתקדמת.
  מנוע BLDC
 • עוצמת שאיבה גבוהה עוצמת שאיבת ארובה: 18 מ"ק לדקה.
  עוצמת שאיבה גבוהה
 • עוצמה מוגברת ארובה - נפח השאיבה מתגבר מ-18 מ"ק לדקה ל-20 מ"ק לדקה תוך חמש שניות.
  עוצמה מוגברת
עיצוב

עיצוב

לתחילת העמוד
Connectivity

Connectivity

לתחילת העמוד
 • תמיכה חכמה יותר. העובדה שמכשירי חשמל ביתיים אינם פועלים כהלכה יכולה להיות מתסכלת מאוד. Remote Diagnostics כאן כדי לעזור לכם. פשוט צרו קשר טלפוני עם הקו החם של Home Connect כדי לקבוע בדיקה מרחוק דרך האינטרנט של מכשיר החשמל המחובר. בהתאם להסכמתכם, שירות הלקוחות של בוש יכול להציג את מצבו של המכשיר החשמלי מרחוק, לאתר את הבעיה ולספק לכם את העצה ש זקוקים לה. אם אין אפשרות לפתור את הבעיה מרחוק, ניתן להודיע על כך לטכנאי של בוש שיגיע לביתכם ויתקן את כל הבעיות, תוך שהוא מצוייד בכל החלקים הדרושים. תמיכה חכמה, פתרונות חכמים - הכל בלחיצת כפתור.
ביצועים

ביצועים

לתחילת העמוד
 • דירוג A עבור כל הקטגוריות
  דירוג A עבור כל הקטגוריות ביצועים ללא תחרות! שואב האבק של בוש זכה בדירוג A של האיחוד האירופי בקטגוריות הביצועים, היעילות האנרגטית, פליטות האבק וניקוי שטיחים ומשטחים קשים. הדירוג הגבוה ביותר בקטגוריית פליטות האבק מבטיח את שהאוויר הנפלט משואב האבק נקי לגמרי - זהו גורם מפתח, במיוחד עבור אנשים הסובלים מאלרגיות שונות.
  דירוג A עבור כל הקטגוריות
 • דירוג יעילות אנרגטית ברמה A
  דירוג יעילות אנרגטית ברמה A רמת היעילות האנרגטית מתארת את עוצמת המתח (וולט) הנדרשת עבור שואב האבק. עוצמת מתח (וולט) פוחתת היא הגורם העיקרי המוביל לדירוג רמת יעילות אנרגטית גבוהה. ביצועי הניקוי אינם השיקול המרכזי במתן דירוג זה. האתגר הוא לספק גם ביצועי ניקוי גבוהים וגם רמת יעילות אנרגטית גבוהה. הודות לחדשנות הטכנית, בוש יכולה לספק את שניהם.
  דירוג יעילות אנרגטית ברמה A
ביצועים

ביצועים

לתחילת העמוד
 • CompressorTechnology
  CompressorTechnology טכנולוגיית מנועים חדשנית עם גלגלי תנופה אווירודינמיים וצינורות אוויר מכוילים באופן מושלם מבטיחים ביצועי ניקוי עקביים ויסודיים וצריכת חשמל נמוכה.
  CompressorTechnology
 • Runtime 15
  Runtime 15 זמן עבודה של עד 15 דקות.
  Runtime 15
 • Air seal מבנה דחוס מפחית אובדן אפשרי של זרימת האוויר - חיוני לשאיבת אבק איכותית
  Air seal
 • מערכת הפרדת אבק מערכת הפרדת האבק היעילה מונעת ירידה ברמת הביצועים וממזערת את דרישות התחזוקה שאופייניות לשואבי אבק ללא שקים. שנה אחרי שנה, במשך כל חייו של שואב האבק.
  מערכת הפרדת אבק
 • מנוע HiSpin
  מנוע HiSpin המצאות טכניות מבית בוש: מנוע HiSpin החדש והחסכוני באנרגיה מבטיח ביצועי ניקיון מושלמים וצריכת חשמל נמוכה במיוחד, הודות לגלגלי להבי מאוורר אווירודינמיים.
  מנוע HiSpin
 • דירוג ביצועי ניקוי רצפות ברמה B
  דירוג ביצועי ניקוי רצפות ברמה B רמת דירוג ביצועי ניקוי הרצפות מודדת את האבק שנאסף מרצפות עם פינות ועיקולים. ככל שרמת דירוג ביצועי ניקוי הרצפות גבוהה יותר, רמת תוצאות ניקוי האבק שנאסף מרצפות עם פינות ומרווחים כגון אריחים ולוחות ריצוף יסודית יותר.
  דירוג ביצועי ניקוי רצפות ברמה B
 • מערכת HighPower Airflow. ניקוי יסודי. הודות לטכנולוגיית ההפרדה היעילה, בשילוב עם זרימת אוויר חזקה במיוחד, האבק נאסף באופן יעיל מהאוויר. השילוב עם המברשת החשמלית מסוג HighPower מבטיח תוצאות ניקיון מושלמות.
  מערכת HighPower Airflow. ניקוי יסודי.
 • HomeProfessional שואב האבק מדגם HomeProfessional מאופיין בטכנולוגיה חדשנית, בייצור מחומרים משובחים, בחיי שירות ארוכים, בתכונות קלות לשימוש ובעיצוב ייחודי. תוצאות הניקוי הן ברמה המצופה משואבי אבק מקצועיים.
  HomeProfessional
 • אביזר ניקוי עתיר ביצועים המצאה טכנית מבית בוש: דור חדש של אביזרי ניקוי רצפות עתירי ביצועים המבטיחים איסוף אבק ברמה גבוהה משטיחים ומרצפות.
  אביזר ניקוי עתיר ביצועים
 • טכנולוגיות ליתיום-יון מבית בוש
  טכנולוגיות ליתיום-יון מבית בוש טכנולוגיות ליתיום-יון מבית בוש הוכיחה את עצמה בכלי העבודה החשמליים של בוש ובאופניים החשמליים מסוג E-Bike - היא שם נרדף לביצועי על ולחיי שירות ארוכים של הסוללות הנטענות.
  טכנולוגיות ליתיום-יון מבית בוש
 • מנוע LongLife Compressor
  מנוע LongLife Compressor עם גלגלי המאוורר האווירודינמיים, המנוע מסוג LongLife Compressor
  מנוע LongLife Compressor
 • Nickel-Metallhydrid Akku
  Nickel-Metallhydrid Akku סוללת ניקל מתכת הידריד נטענת וידידותית לסביבה
  Nickel-Metallhydrid Akku
 • מערכת PowerProtect
  מערכת PowerProtect מערכת PowerProtect מבטיחה ביצועי ניקוי לאורך זמן, גם כשהשק מתמלא. שק איסוף האבק החדש מסוג PowerProtect מתנפח באופן מושלם וכולל קיבולת אבק גבוהה יותר הודות למסנן המיוצר מחומר טכנולוגי רב שכבתי.
  מערכת PowerProtect
 • שק איסוף אבק מסוג PowerProtect שק האיסוף מסוג PowerProtect מאפשר סינון ברמה גבוהה וזרימת אוויר מעולה כדי לספק ביצועי ניקוי מעולים, גם כשהשק מתמלא.
  שק איסוף אבק מסוג PowerProtect
 • מערכת QuattroPower
  מערכת QuattroPower מערכת QuattroPower היא טכנולוגיית הביצועים של בוש המאפשרת ביצועי שאיבה מעולים וצריכת חשמל נמוכה. המערכת יעילה במיוחד ומבוססת על שילוב ייחודי בין מנוע HiSpin, אביזר שאיבה עתיר ביצועים, אטמי אוויר רבי עוצמה ומערכת הפרדת אבק יעילה.
  מערכת QuattroPower
 • מערכת RobustAir™ כל הרכיבים החיוניים לביצועי מערכת שאיבת אבק ללא שקים חוברו יחדיו כדי ליצור הרמוניה מושלמת - החל מחומרי הגלם ונתיבי זרימת האוויר וכלה במערכת הניקוי העצמי האוטומטית. חיבור זה מאפשר לשואבי האבק לטפל בתרחישים התובעניים ביותר, כגון חלקיקי אבק קטנטנים ולכלוך גס.
  מערכת RobustAir™
 • בקרת ביצועים בקרת הביצועים האלקטרונית מאפשרת ביצוע התאמות קל של ביצועי השאיבה. ניתן להפעילה בקלות ברגל ולמנוע נזק לגבכם.
  בקרת ביצועים
 • Runtime 36
  Runtime 36 שואב אבק עתיר ביצועים מבית בוש, עם שלוש דרגות עוצמה וזמן עבודה ארוך
  Runtime 36
 • Runtime 17
  Runtime 17 זמן עבודה של עד 17 דקות.
  Runtime 17
 • Runtime 20
  Runtime 20 זמן עבודה של עד 20 דקות.
  Runtime 20
 • Runtime 10
  Runtime 10 זמן עבודה של עד 10 דקות.
  Runtime 10
 • Runtime 65
  Runtime 65 שלוש דרגות עוצמה וזמן עבודה ארוך, סוללות נטענות מסוג ליתיום-יון מאפשרות זמן עבודה של עד 65 דקות
  Runtime 65
 • Runtime 75
  Runtime 75 שלוש דרגות עוצמה וזמן עבודה ארוך, סוללות נטענות מסוג ליתיום-יון מאפשרות זמן עבודה של עד 75 דקות
  Runtime 75
 • דירוג ביצועי ניקוי שטיחים ברמה A
  דירוג ביצועי ניקוי שטיחים ברמה A רמת דירוג ביצועי ניקוי השטיחים מודדת את האבק שנאסף מהשטיחים. רמת איסוף אבק גבוהה יותר הופכת ניקוי שטח בסיסי לשאיבת עומק יסודית. דירוגי ביצועי ניקוי שטיחים ברמה A או B הם ביצועי שאיבת האבק הטובים ביותר ש-בוש קיבלה.
  דירוג ביצועי ניקוי שטיחים ברמה A
 • דירוג ביצועי ניקוי רצפות ברמה C
  דירוג ביצועי ניקוי רצפות ברמה C רמת דירוג ביצועי ניקוי השטיחים מודדת את האבק שנאסף מהשטיחים. רמת איסוף אבק גבוהה יותר הופכת ניקוי שטח בסיסי לשאיבת עומק יסודית. דירוג ביצועי ניקוי שטיחים ברמה C מייצג ביצועי שאיבת אבק יוצאים מהכלל.
  דירוג ביצועי ניקוי רצפות ברמה C
 • Auto-ignition Auto-ignition
  Auto-ignition
 • תנור משולב מדגם MW והפונקציה Added Steam תנור משולב מיקרוגל והפונקציה Added Steam. שלושה מכשירים במכשיר אחד
 • תנור משולב מדגם MW תנור משולב מיקרוגל, המשלב שני מכשירים באחד, מאפשר חימום מהיר ומושלם
  תנור משולב מדגם MW
 • מזהה כלי בישול עם מזהה כלי הבישול, הכיריים לא יעבדו כשלא מוצב סיר על נקודת האינדוקציה
  מזהה כלי בישול
 • הגדרות זמן הגדרות זמן של עד שלוש שעות ועד 99 דקות של הכיריים מכבות באופן אוטומטי את הלהבות בהתאם להגדרות הזמן שלכם, ואינכם צריכים להישאר דרוכים בכל זמן הבישול.
  הגדרות זמן
Easy-to-clean

Easy-to-clean

לתחילת העמוד
 • ניקוי עצמי תזכורת אוטומטית לניקוי החלק הפנימי לאחר 20 שעות עבודה - כל שעליכם לעשות הוא ללחוץ על כפתור.
  ניקוי עצמי
היגיינה

היגיינה

לתחילת העמוד
 • מסנני GORE™ CLEANSTREAM®. טכנולוגיה מתקדמת עבור ביצועים גבוהים. פתרון טכנולוגי גאוני: שטח הפנים הגדול של המסנן GORE™ CLEANSTREAM® עם טכנולוגיית הממברנות GORE™ הייחודית מבטיח אי חדירה של אבק וחסימת המסנן.
  מסנני GORE™ CLEANSTREAM®. טכנולוגיה מתקדמת עבור ביצועים גבוהים.
 • BionicFilter
  BionicFilter יותר ממסנן פשוט - המסנן BionicFilter החדשני מבטיח פירוק של ריחות לא נעימים באופן טבעי. האוויר הנפלט משואב האבק הוא מסונן ונקי הודות למערכת סינון היגיינית.
  BionicFilter
 • מסנן HEPA רחיץ
  מסנן HEPA רחיץ מסנן ה-HEPA הרחיץ וההיגייני מייצר אוויר נקי, פעם אחר פעם. הסובלים מאלרגיות יכולים לנשום בקלות מכיוון שהאוויר הנפלט מהשואב נקי יותר מהאוויר בבית. לא נדרשות רכישות חוזרות.
  מסנן HEPA רחיץ
 • מסנן HEPA
  מסנן HEPA מסנן ה-HEPA ההיגייני הוא חדשני ויעיל, ומייצר אוויר נקי יותר מהאוויר בבית. האוויר כל כך רענן ונקי ומתאים באופן מיוחד לסובלים מאלרגיות.
  מסנן HEPA
 • מסנן רחיץ
  מסנן רחיץ מערכת הסינון היעילה, ההיגיינית והרחיצה מפיקה אוויר פליטה מסונן ונקי בכל עת.
  מסנן רחיץ
נוחות

נוחות

לתחילת העמוד
 • חבילת ערך
  חבילת ערך חבילת ערך מיוחדת עם 12 שקי אבק.
  חבילת ערך
 • 2 ב-1
  2 ב-1 ניתן לנתק בקלות את שואב האבק האלחוטי מעמדת הטעינה ולהשתמש בו בכל מקום. התמקדנו בנוחות ההפעלה והשימוש, המתאפיינת במיקום ארגונומי של מתג ההפעלה/הכיבוי ובאיזון הכולל של שואב האבק. לכן שואב האבק האלחוטי הוא פתרון אידיאלי לניקוי מהיר של אזורים קטנים, כמו שולחנות, כיסאות, ספות או אזורים שהגישה אליהם קשה כמו מגירות. אפילו הגישה אל תיבת איסוף האבק ואל המסנן היא פשוטה וקלה.
  2 ב-1
 • ערכה של שלושה אביזרים עבור שואבי אבק אלחוטיים הכל כלול - ערכה של שלושה אביזרים עבור שואבי אבק אלחוטיים: אביזר לניקוי פינות ומסילות, מברשת לניקוי רהיטים ואביזר לשאיבת נוזלים.
  ערכה של שלושה אביזרים עבור שואבי אבק אלחוטיים
 • מערכת AirFlowControl
  מערכת AirFlowControl מערכת AirFlowControl מאפשרת הזרמה של האוויר הנשאב דרך מערכת מסננים לפני שהוא מוזרם חזרה לסביבה, ומבטיחה אוויר נקי ורענן.
  מערכת AirFlowControl
 • ערכה של שלושה אביזרים
  ערכה של שלושה אביזרים תמיד זמין ומוכן לעבודה. ערכת שלושת האביזרים הנלווים (אביזר לניקוי פינות ומסילות, אביזר לניקוי ריפוד ומברשת נצמדת לניקוי רהיטים) מאפשרת לכם לנקות גם את כל המקומות שהגישה אליהם קשה.
  ערכה של שלושה אביזרים
 • ערכת אביזרים - Animal 360™
  ערכת אביזרים - Animal 360™ מושלמת עבור בתים עם חיות מחמד - Animal 360™ כוללת ערכה מלאה של אביזרים רבי עוצמה: מברשת טורבו, אביזר לניקוי ריצפה ואביזר לניקוי ריפוד.
  ערכת אביזרים - Animal 360™
 • מברשת AllFloor HighPower
  מברשת AllFloor HighPower המברשת AllFloor HighPower החשמלית מסתובבת במהירות של כ-5000 סל"ד ומנקה באופן מושלם את כל סוגי הרצפות,
  מברשת AllFloor HighPower
 • CompactDesign
  CompactDesign דירות שונות זו מזו - בדיוק כמו הדרישות משואבי האבק. עיצוב שואב האבק מסדרה CompactDesign מתחשב בכל סוגי הדירות - הוא הפתרון המושלם לדירות קטנות יותר ויכול לשמש כשואב אבק שני מושלם לדירות גדולות יותר. קטן, שימושי וגמיש - שואב האבק נע בשקט ובקלות בין הכיסאות, השולחנות והכורסאות. וגם, למרות גודלו הפיזי הקטן, ביצועי הניקוי שלו גבוהים. הודות למשקלו הנמוך הוא נוח לנשיאה, ובזכות גודלו הקומפקטי הוא גם קל לאחסון.
  CompactDesign
 • אביזרים
  אביזרים תמיד זמין ומוכן לעבודה. ערכת האביזרים הנלווים (אביזר לניקוי פינות ומסילות וכן אביזר לניקוי רהיטים בדגמים מסוימים) מאפשרת לכם לנקות גם בכל המקומות שהגישה אליהם קשה. כמו כן, ערכת האביזרים מבטיחה תוצאות מעולות בעת ניקוי ריפודים כגון ספות וכורסאות.
  אביזרים
 • קל וקומפקטי.
  קל וקומפקטי. עיצוב קומפקטי, משקל קל: קל לשימוש ולאחסון הודות לעיצובו הקומפקטי.
  קל וקומפקטי.
 • אלחוטי
  אלחוטי שאיבת אבק ללא מגבלות, ללא צורך בשקע חשמל ובעצמאות מלאה - הודות לאביזר קצה עם יכולת תמרון. מאפשר שאיבת אבק אמינה ונטולת מאמץ סביב הרהיטים. הוא גם מגיע לכל הפינות הנסתרות מתחת לספות ולארונות.
  אלחוטי
 • מברשת EasyClean
  מברשת EasyClean ניתן להסיר את המברשת המסתובבת מאביזר ניקוי הרצפות כדי לנקות אותה.
  מברשת EasyClean
 • DualFiltration
  DualFiltration גמישות מרבית, עם שקים או בלעדיהם - DualFiltration יכול לשאוב בשני אופנים: באמצעות שימוש במכל איסוף אבק כדי להפחית את הוצאות השאיבה או באמצעות שק סינון היגייני כדי להפחית למינימום את המגע עם האבק.
  DualFiltration
 • אביזר ניקוי רצפות חדשני
  אביזר ניקוי רצפות חדשני שאיבת אבק יסודית ועדינה הודות ל-duoSoft, אביזר ניקוי הרצפות החדש עם שתי מברשות מסתובבות. הוא אינו דוחף לכלוך ומתאים גם לניקוי שטיחים.
  אביזר ניקוי רצפות חדשני
 • צינור יניקה גמיש חזק, גמיש, ארוך במיוחד ומתאים לעבודה מאומצת - צינור יניקה גמיש לתוספת נוחות ולהפעלה קלה.
  צינור יניקה גמיש
 • טעינה מהירה
  טעינה מהירה הסוף להמתנות ארוכות לשימוש חוזר בשואב האבק. לאחר שלוש שעות בלבד, מארז הסוללות טעון בשיעור של 80%. מערכת הגנה אלקטרונית בת שלושה שלבים מונעת מקרים של טעינת יתר, חימום יתר ופריקה עמוקה של מארז הסוללות הנטענות.
  טעינה מהירה
 • EasyFollow
  EasyFollow מערכת EasyFollow מבטיחה יכולת תמרון מושלמת בכל מצב ובכל סוגי הרצפות. הודות לצינור שאיבה גמיש וחזק עם מפרק כדורי המאפשר תנועה של 360°.
  EasyFollow
 • EasyClean הודות למערכת EasyClean, ניתן להסיר את מכל איסוף האבק באמצעות לחיצת כפתור ובתנועה אחת, ואף קל מאוד לנקותו, מכיוון שאינו כולל פינות שבהן עשוי להצטבר לכלוך.
  EasyClean
 • אביזר ניקוי רצפות
  אביזר ניקוי רצפות האביזר האידיאלי עבור פרקט ולרצפות עדינות. הודות לזיפים הרכים, הוא מרחף בקלות מעל הרצפה ואוסף לכלוך, תוך אספקת הגנה מרבית לרצפות.
  אביזר ניקוי רצפות
 • שק לאיסוף אבק בנפח גדול במיוחד
  שק לאיסוף אבק בנפח גדול במיוחד שק איסוף האבק הגדול מפחית את הצורך בהחלפה מייגעת של שקי איסוף אבק ומצמצם את ההוצאות הכרוכות בכך. עבור שאיבת אבק ארוכה ונוחה.
  שק לאיסוף אבק בנפח גדול במיוחד
 • מכל איסוף אבק בנפח גדול במיוחד
  מכל איסוף אבק בנפח גדול במיוחד נוחות נוספת הודות למכל איסוף אבק בנפח גדול במיוחד. עבור שאיבת אבק ארוכה ונוחה מכיוון שאין צורך לרוקן את המכל לעתים קרובות.
  מכל איסוף אבק בנפח גדול במיוחד
 • ProAnimal
  ProAnimal לשאיבה של שיער בעלי חיים מכל סוגי הרצפות והריפודים במהירות, ביסודיות, בעדינות ובשמירה על היגיינה. מערכות סינון מיוחדות המפיקות אוויר פליטה רענן ונקי.
  ProAnimal
 • רדיוס עבודה של 10 מטר.
  רדיוס עבודה של 10 מטר. נוחות וגמישות גבוהה במהלך שאיבת האבק הודות לכבל חשמל ארוך המאפשר רדיוס עבודה של 10 מטר. אין צורך להחליף כל כך הרבה שקעים.
  רדיוס עבודה של 10 מטר.
 • Home Professional יותר שלמות ונוחות - האיכות המקצועית של בוש. גלגלי מתכת, צינור טלסקופי מנירוסטה וצינור שאיבה גמיש וחזק עבור רמת ביצועים גבוהה יותר ולחיי שירות ארוכים.
  Home Professional
 • ערכה מקצועית שאיבת האבק מהירה, יעילה והרבה יותר נוחה עם ערכת האביזרים המקצועית. האביזר הפינתי הארוך במיוחד הופך את שאיבת האבק ממקומות צרים שקשה להגיע אליהם לקלה הרבה יותר מאשר בעבר. אביזר הריפוד הרחב במיוחד מוכיח את איכותו המעולה בעת שאיבת האבק מרהיטים מרופדים. חלק מהערכות כוללות גם אביזר צר או מברשת רהיטים.
  ערכה מקצועית
 • ערכת האביזרים Athlet
  ערכת האביזרים Athlet הערכה כוללת מתאם עם צינור, רצועת כתף, אביזר לריפוד ואביזר פינתי, והיא אידיאלית עבור ניקוי ריפודים ופינות חמקניות.
  ערכת האביזרים Athlet
 • רדיוס עבודה של 13 מטר.
  רדיוס עבודה של 13 מטר. כבל ארוך במיוחד עבור שאיבת אבק יעילה, מהירה ונוחה. הכבל הארוך מאפשר רדיוס עבודה של 13 מטר, לכן אין צורך להחליף שקעי חשמל לעתים קרובות כל כך.
  רדיוס עבודה של 13 מטר.
 • רדיוס עבודה של 11 מטר.
  רדיוס עבודה של 11 מטר. נוחות וגמישות גבוהה במהלך שאיבת האבק הודות לכבל חשמל ארוך המאפשר רדיוס עבודה של 11 מטר. אין צורך להחליף כל כך הרבה שקעים.
  רדיוס עבודה של 11 מטר.
 • רדיוס עבודה של 14 מטר.
  רדיוס עבודה של 14 מטר. מושלם גם עבור משימות גדולות הודות לכבל חשמל ארוך במיוחד המאפשר רדיוס עבודה של 14 מטר. שאיבת אבק נוחה וללא הפרעות כמו החלפת שקע חשמל.
  רדיוס עבודה של 14 מטר.
 • רדיוס עבודה של 12 מטר.
  רדיוס עבודה של 12 מטר. נוחות וגמישות גבוהה במהלך שאיבת האבק הודות לכבל חשמל ארוך המאפשר רדיוס עבודה של 12 מטר. אין צורך להחליף כל כך הרבה שקעים.
  רדיוס עבודה של 12 מטר.
 • רדיוס עבודה של 15 מטר.
  רדיוס עבודה של 15 מטר. חופש תנועה עצום ורמת גמישות גבוהה בעת שאיבת האבק הודות לכבל חשמל ארוך במיוחד המאפשר רדיוס עבודה מהפכני של 15 מטר. שאיבת האבק אינה יכולה להיות נוחה או פרקטית יותר. אין צורך להחליף כל כך הרבה שקעים.
  רדיוס עבודה של 15 מטר.
 • סוללה חלופית כדי להבטיח חיי שירות ארוכים וקיימות של שואב האבק הידני, ניתן להחליף את ערכת הסוללות האמינה ועתירת הביצועים מסוג NiMH. זוהי עובדה חשובה מכיוון שרמת הביצועים של הסוללות עלולה לפחות לאורך זמן. אז במקום להחליף את שואב האבק הידני, כל שעליכם לעשות הוא פשוט להתקין ערכת סוללות חלופית. תוכלו גם להשתמש בערכת סוללות נוספת כסוללה רזרבית שתאפשר לכם זמן שאיבה ארוך יותר, בהתאם לצורך.
  סוללה חלופית
 • RotationClean ניקוי המסנן ללא מגע עם האבק - מערכת RotationClean המשולבת הופכת את פעולת הניקוי לקלילה ופשוטה.
  RotationClean
 • SelfClean חיישן מובנה מנטר בכל עת את ביצועי שואב האבק. בעת הצורך, החיישן מפעיל באופן אוטומטי את מערכת הניקוי העצמי החדשנית. לאחר מכן משוחזרת רמת הביצועים המיטבית של שואב האבק. וממשיך לעשות זאת למשך שנים רבות.
  SelfClean
 • מערכת SilenceSound System™
  מערכת SilenceSound System™ מערכת SilenceSound System™: חומרי גלם מבודדי רעש, השקטת רעשי המנוע, נתיבי אוויר שתוכננו עבור זרימת אוויר מיטבית ואביזרים מפחיתי רעש עבור רמות רעשי עבודה נמוכים במיוחד.
  מערכת SilenceSound System™
 • טכנולוגיית SensorBagless™
  טכנולוגיית SensorBagless™ הודות למערכת ניטור ביצועים הנשלטת על ידי חיישן, הטכנולוגיה הייחודית מבטיחה רמת ביצועי שאיבה יוצאת דופן, ומפחיתה למינימום את פעולות התחזוקה הדרושות. לא נדרשות עלויות נוספות כלשהן, מכיוון שחומרי הגלם הרחיצים שמהם מיוצר המסנן, מבטיחים חיי שירות לאורך כל חייו של שואב האבק, ולכן אין צורך לרכוש שקי איסוף אבק חלופיים.
  טכנולוגיית SensorBagless™
 • SensorControl. עבור רמת תחזוקה נמוכה. חיישן מנטר ברציפות את ביצועי שואב האבק. רמת הביצועים של שואב האבק ממשיכה להיות מיטבית, ובשל כך, כמות הפעמים שיש לבצע ניקוי של שואב האבק יורדת למינימום.
  SensorControl. עבור רמת תחזוקה נמוכה.
 • SuperSilent
  SuperSilent שאיבת אבק שקטה במיוחד וביצועים מעולים הודות למערכת SilenceSound System™. הקונספט הכולל של שואב האבק, החל מאביזרי השאיבה וכלה בפליטת האוויר, תוכננו היטב כדי להבטיח פעולה שקטה.
  SuperSilent
 • דממה
  דממה שאיבת אבק שקטה וביצועים מעולים הודות למערכת SilenceSound System™. הקונספט הכולל של שואב האבק, החל מאביזרי השאיבה וכלה בפליטת האוויר, תוכננו היטב כדי להבטיח פעולה שקטה.
  דממה
 • מברשת טורבו
  מברשת טורבו שאיבת אבק בשילוב עם הברשה באמצעות מברשת הטורבו מאפשר ניקוי יסודי במיוחד של כל סוגי האריגים והסיבים, וכן סילוק שיער של חיות מחמד מהשטיחים. המברשת המיוחדת מותאמת באופן מושלם
  מברשת טורבו
 • קל במיוחד
  קל במיוחד עבור עבודה קלה במיוחד.
  קל במיוחד
 • Wet&Dry
  Wet&Dry Wet&Dry מקצר את הטיפול בכל סוגי הלכלוך - הוא מסיר במהירות וביסודיות לכלוך יבש ורטוב.
  Wet&Dry
 • צינור שאיבה ארוך במיוחד אידיאלי עבור שאיבת אבק ממדרגות, מחלל המכונית ומנקודות קשות להגעה
  צינור שאיבה ארוך במיוחד
 • אביזר לניקוי ריפוד רחב במיוחד
  אביזר לניקוי ריפוד רחב במיוחד אביזר ניקוי הריפוד הרחב במיוחד הופך את המשימות הקשות ביותר לקלות ופשוטות. עם רוחב שאיבה של 185 מ"מ, הוא מושלם עבור ניקוי מהיר של רהיטים מרופדים ועבור הסרת שיער. הוא אוסף יותר אבק מאביזר רגיל לניקוי ריפוד, תוך זמן קצר יותר.
  אביזר לניקוי ריפוד רחב במיוחד
 • ערכת אביזרים ProAnimal ערכת אביזרים ProAnimal: כוללת ידית קצרה נוספת, מתאם עם צינור ורצועת כתף, אביזרים לניקוי ריפודים, פינות ומושבי מכונית - אידיאלית לניקוי ריפודים, פינות ומקומות קשים להגעה.
  ערכת אביזרים ProAnimal
 • מסילות טלסקופיות עם כוונון מלא מסילות טלסקופיות של מערכות מדפים קלאסיות מאפשרות עד שלושה מצבים. בוש מציעה מסילות טלסקופיות עם כוונון מלא. ניתן להוסיף מסילות בכל גובה, כולל גובה הגריל, ולהפוך את הקלייה ליעילה יותר. ניתן לחבר את המסילות ולהסירן בקלות רבה.
 • סיר אוניברסלי קטן מידות הסירים האוניברסליים קטני המידות מושלמים לבישול שתי מנות של אותו תבשיל. הם מושלמים עבור בישול כמויות מזון קטנות. לדוגמה: אתם מכינים תפוחי אדמה אפויים בתבנית אחת ואופים במקביל עגבניות ממולאות בתבנית שניה. הודות למידותיהם הקטנות, ניתן לנקות אותם בקלות במדיח הכלים של בוש. כמו כן, אם יש צורך לאחסן מזון במקרר, לפני או אחרי הכנתו, הם מותאמים באופן מושלם למקררים של בוש.
 • TouchControl TouchControl
  TouchControl
 
 
 
 
 
 
 

השירות שלנו

אנו עומדים לרשותכם בטלפון 2220*. להתקנת מוצר חדש, שירות טכני לתקלות ורכישת אביזרים נלווים
לפרטים נוספים
בוש בפייסבוק!

בוש בפייסבוק!

עולם שלם של תוכן ייחודי, טיפים מיוחדים ואת כל העדכונים אודות המוצרים שלנו
לעמוד הפייסבוק של בוש
מבצעים והטבות

מבצעים והטבות

כל המבצעים, ההטבות והרחבת האחריות על כל מוצרי בוש
לפרטים נוספים

לאיתור משווק מורשה

לרשימת כל המשווקים המורשים של מוצרי בוש ברחבי הארץ
חפש כעת
 
Online Survey