PerfectRoast
Loaded %
גלול למטה עכשיו!

לבשל כמו שף. כשזה באמת איכותי, מרגישים!

הקדמה

כדי להפוך את הזמן שאתם מבלים במטבח לנעים ככל האפשר, הקפדנו בבוש לתכנן את התנור באופן שיאפשר זאת. בסדרה 8 החדשה, כל פרט בכל תנור תוכנן בקפידה ונבדק על ידי המהנדסים שלנו, כדי לספק את הסטנדרטים הגבוהים ביותר באיכות, יעילות ונוחות. התוצאה: טכנולוגיה חדשנית, עיצוב נצחי ופשטות הפעלה מדהימה. אתם מוזמנים להכין כל מאכל או מאפה בקלות וללא מאמץ ואנחנו מבטיחים שהתוצאות יהיו תמיד מושלמות.

גלו את סדרה 8 החדשה מבית בוש.

להיות מאסטר שף - בלחיצת כפתור

PerfectBake Sensor.

האפייה מעולם לא הייתה קלה יותר. חיישן האפייה - PerfectBake מודד בקביעות את רמת הלחות במנות שלכם, ובאופן אוטומטי מווסת את תהליך האפייה. החיישן מאפשר רגישות ייחודית ומדויקת לכל סוג של מאפה והוא יסיים את תוכנית האפייה מיד כאשר המאפה מוכן. כל שעליכם לעשות הוא לבחור את סוג המאפה, כדוגמת "עוגה" וללחוץ על "התחל". התנור שלכם יעשה כבר את כל השאר. התוצאה: הלחם, העוגה והקיש יאפו באופן מדוייק ובטעם מושלם.

צלייה מושלמת

PerfectRoast

עם חיישני הצלייה PerfectRoast , תשיגו תוצאות מושלמות בכל פעם שתרצו לצלות נתח שלם של דג, בשר או עוף. מד הנעיצה בעל שלושת החיישנים יאפשר צלייה מושלמת ומדוייקת כמו שף מקצועי, בקלות וללא מאמץ. שלוש נקודות מדידה רגישות מאוד לאורך מד הנעיצה, יבצעו בדיקה מדוייקת של טמפרטורת הליבה של נתח הצלי שלכם ויתאימו את נתוני התנור למעלת החום המדויקת, המבטיחה תוצאות צלייה מושלמות.

תנור המגיע עם ספר מתכונים בתוכו, השף הפרטי שלכם במטבח!

DishAssist

ספרי בישול ומתכונים משפחתיים ישנים, לעיתים אינם כוללים מידע מדויק והנחיות בעניין טמפרטורה או זמן בישול. הודות למערכת התוכניות האוטומטיות של בוש DishAssist אינכם צריכים יותר לדאוג בקשר לזה: פשוט בחרו את המנה הרצויה בתפריט ההפעלה והתנור שלכם יגדיר באופן אוטומטי את תוכנית החימום האידיאלית, הטמפרטורה המתאימה והזמן הדרוש. הכנת מנה מושלמת בכל פעם - בלחיצת כפתור.

שלמות בכל מפלס

טורבו עם אפקט 4D HotAir

הודות לטכנולוגיית 4D Hotair תוכלו למקם את המזון שלכם בכל מפלס בתנור. התוצאות תהיינה מושלמות בכל פעם הודות למאוורר האחורי המאפשר הפצת חום אחידה בכל התנור. וזה לא הכל: עם 4D HotAir החום מתפזר בכל חלקי התנור באופן שווה ולכן אתם יכולים לאפות גם ב-4 מפלסי גובה שונים בו זמנית. טכנולוגיה חדשנית לקבלת תוצאות מושלמות מהמפלס העליון ועד התחתון גם בארבע תבניות במקביל.

מוכן אפילו לפני שהספקתם לערוך את השולחן.

תוכנית מיקרוגל

תנורי סדרה 8 משולבי המיקרוגל יאפשרו לכם למצוא זמן להכין כל מנה. בכל עת שבה תרצו לצלות במהירות, לאפות או רק לחמם משהו - השילוב החכם של חימום קלאסי ופעולת המיקרוגל יסייע לכם להשיג תוצאות מושלמות בדקות ספורות. ומבלי להתפשר על הטעם

לכל תנורי סדרה 8 משולבי המיקרוגל

סוף סוף מישהו בבית שנהנה לנקות אחריו

תוכנית ניקוי

ניקוי התנור באופן ידני ומתיש היא נחלת העבר. זאת הודות לציפוי המיוחד EcoClean ותוכנית הניקוי העצמי הפירוליטי בתנורים שלנו. כאשר התנור בפעולה, ציפוי הניקוי המיוחד EcoClean פועל להפחתת הצטברות לכלוך. לאחר מכן, פעולת הניקוי הפירוליטי שורפת את הלכלוך בלחיצת כפתור כך שלמעשה התנור שלכם מנקה את עצמו. ולכם, יישאר יותר זמן ליהנות מהבישול.

קשוב למשאלות שלכם

איבזור אפשרי

לאנשים שונים צרכים שונים במטבח שלהם, ולכן תנורי סדרת 8 מגיעים עם מגוון רחב של תכונות ופתרונות. בין אם הצרכים שלכם קשורים לתאורה הפנימית, לדלת או למערכת המסילות, עם התנורים שלנו תוכלו למצוא את הפתרון המתאים לכם ביותר. לא משנה מה תבחרו, תוצאות האפייה והצלייה תמיד תהיינה זהות: מושלמות.

פתיחה וסגירה רכה ללא טריקה
בין אם אתם חושבים על רכישת תנור או תנור קומפקטי, הדלתות של תנורי סדרה 8 מותאמות באופן מושלם, הן בצורה והן בתפקוד. לדוגמא, הדגמים עם הניקוי העצמי הפירוליטי מגיעים עם דלת זכוכית חלקה מבפנים המאפשרת ניקוי קל ונוח. בכל הדלתות שלנו קיים גם SoftOpen & SoftClose - המנגנון השקט לפתיחה וסגירה רכה כך שתוכלו לפתוח ולסגור את הדלתות ביתר רכות וללא טריקה.

מסילות יציבות לתבניות
בין אם תבחרו תנור עם מערכת סטנדרטית או תנור עם מסילה טלסקופית אחת, שתיים או שלוש. כל מערכות המסילות והמדפים שלנו נוחות, בטיחותיות וקלות לשימוש. המסילות הטלסקופיות שלנו מתארכות באופן מלא ליציבות ולנוחות מירבית בעת פריקה וטעינה של תבניות האפייה. כל מסילות התנור שלנו עמידות לפירוליזציה ומתאימות לכל אפשרויות ההפעלה של התנור

סוגי תאורה
בהתאם לדגם שתבחרו, תנורי סדרה 8 והתנורים הקומפקטיים מצוידים בהלוגן הקלאסי שלנו או ה- LED הסטנדרטי. נוריות ה-LED מפיקות את התאורה הבהירה ביותר הקיימת כיום בשוק. הן מספקות תאורה מושלמת, יעילה ביותר ואת חיי המדף הארוכים ביותר.

התאמה אישית לכל מטבח ולכל צורך

מכשירי הבישול והאפייה מסדרה 8

הודות לאומנות מדויקת ועיצוב מתוחכם המוקפד עד לפרטים הקטנים ביותר מוצרי הבישול והאפייה של סדרה 8 יתאימו לכם והאחד לשני בדיוק מושלם לא משנה איזה מוצרים אינטגרלים תבחרו או באיזה או גובה תמקמו אותם, כולם ישתלבו יחד בהרמוניה מושלמת. כך שלכם יש את החופש המוחלט בעיצוב מטבח חלומותיכם

לכל מגוון תנורי סדרה 8
גלה את כל המכשירים האינטגרלים של סדרה 8
 

השירות שלנו

אנו עומדים לרשותכם בטלפון 2220*. להתקנת מוצר חדש, שירות טכני לתקלות ורכישת אביזרים נלווים
לפרטים נוספים
בוש בפייסבוק!

בוש בפייסבוק!

עולם שלם של תוכן ייחודי, טיפים מיוחדים ואת כל העדכונים אודות המוצרים שלנו
לעמוד הפייסבוק של בוש

בוש בכל פרט

טכנולוגיה לחיים מתחילה בפרטים הקטנים. גלה את האיכות, השלמות והאמינות של מוצרי בוש
מכאן

לאיתור משווק מורשה

לרשימת כל המשווקים המורשים של מוצרי בוש ברחבי הארץ
חפש כעת
Online Survey