מכונות כביסה ומייבשים סדרה 8

Please wait, % loaded

תוצאות טובות מתמיד בדרך הקלה ביותר

מכונות ומייבשי הכביסה החדשים שלנו מסדרה 8 עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר. כל המוצרים בסדרה הינם בעלי עיצוב מרשים, פיקוד אינטואיטיבי קל לשימוש, ומשלבם מגוון חידושים טכנולוגיים מתקדמים שהופכים את מטלות הכביסה לפשוטות ומבטיחים תוצאות מצוינות בכל פעם.

כביסה בקלות עם תוצאות מושלמות

מכונות הכביסה מסדרה 8 פותחו במיוחד להקל עליכם את מטלות הכביסה, ומשלבות מגוון חידושים טכנולוגיים פורצי דרך. כך שאתם בטוחים שיש מי דואג לכביסה שלכם.

מקסימום ייבוש במינימום מאמץ עבורכם

מייבשי הכביסה מסדרה 8 הם לא רק עדינים במיוחד עם הבגדים שלכם אלא גם יקלו עליכם את יתר הטיפול בכביסה. מייבשי הכביסה שלנו בעלי תוכניות אוטומטיות מיוחדות לשמירה על הבגדים ולחיסכון בצריכת האנרגיה של המייבש וכל זאת מבלי להתפשר על תוצאות הייבוש. טוב לסביבה ומושלם עבורכם להקלה על חיי היומיום.

To top

מינון אידיאלי לכביסה שלכם

מתקשים במציאת המינון הנכון של חומרי הכביסה? i-Dos מערכת המינון החכם החדשה, מחשבת ומספקת באופן אוטומטי את הכמות האידיאלית של נוזל הכביסה ומרכך עבור הכביסה שלכם. הבגדים שלכם מקבלים את הכמות המדויקת והנכונה של נוזל הכביסה והמרכך. מערכת זו מונעת מצבים של מינון יתר או חסר בחומרי כביסה. אך טבעי כי מכונת הכביסה i-Dos מנקה טוב יותר את הבגדים שלכם ומטפלת בהם בצורה מיטבית. ב-i-Dos עם המינון החכם קיימים מיכלי מילוי עבור נוזל הכביסה ומרכך המספיקים לכ 20- כביסות (כחודש). מגירות המיכלים קלות לניקוי, וכמובן שאם תרצו לשנות את נוזל הכביסה או המרכך, תוכלו לעשות זאת בנוחות בין תוכנית כביסה אחת לשנייה.

To top

תאונות קורות, ולנו יש פיתרון עבורן - הסרת כתמים ללא מאמץ

גלו את התוכנית הייחודית להסרת כתמים, אשר ניתנת להפעלה ביחד עם רוב תוכניות הכביסה. התוכנית להסרת הכתמים מטפלת באופן מיוחד ב-4 כתמים נפוצים: יין אדום, שומן, דם ודשא. המכונה תתאים באופן אוטומטי את מהירות הסחיטה וזמן ההשריה בהתאם לכתם ותדאג לכביסה נקייה וללא כתמים בלחיצת כפתור. כך שאם נשפך לכם קצת יין אדום על החולצה הלבנה אתם עדיין יכולים להיות רגועים.

To top

הפשטות מגיעה מתוכנתת מראש

תשכחו מתפריטי שימוש מסובכים, למכונות הכביסה מסדרה 8 חוגה גדולה לניווט קל בין התוכניות השונות. לכפתור הניוווט מצטרפת תצוגת לד גדולה במיוחד שתציג לכם את פרטי התוכנית בצורה ברורה. בנוסף, יוצגו לכם נתוני צריכת המים והחשמל לתוכנית שנבחרה. מכונות הכביסה שלנו בעלת מנוע ייחודי ללא פחמים המבטיח חיסכון בצריכת החשמל ועמידות גבוהה של המכונה לאורך שנים רבות כך שתוכלו ליהנות מתוצאות כביסה מצוינות לאורך זמן.

To top

דואגים לבגדים שלכם בכל סיבוב

למכונת הכביסה מסדרה 8 תוף VarioDrum ייחודי אשר מפזר מים בצורה אחידה לכביסה לחה לאורך כל פעולת המכונה. עיצוב התוף מבטיח שמירה על הבדים העדינים ביותר בזכות שטיפה רכה וללא זעזועים מיותרים, לכביסה מושלמת של הבגדים שלכם.

גלו את מייבשי הכביסה
To top

המייבש שמנקה את עצמו

מייבש סדרה 8 שלנו בעל טכנולוגיית Heat Pump ממיר חום - המים מהבגדים אשר נאספים בתהליך העיבוי מובלים לאיזור הקונדנסור (מעבה) ושוטפים ומנקים אותו. סיבי הבגדים והמוך נשטפים והמעבה נותר נקי וממשיך לפעול ביעילות מרבית. בטכנולוגיה חדשנית זו, המעבה מתנקה באופן אוטומטי עד 4 פעמים תוך כדי תהליך הייבוש. מעבה נקי לאורך כל חיי המייבש מאפשרת חיסכון משמעותי בצריכת החשמל של המייבש, דבר ההופך את המייבש החדשני של בוש למייבש חסכוני במיוחד בצריכת החשמל שלו – זוכה בדירוג A בצריכת האנרגיה.

מייבש טוב זה נפלא
אבל מה תגידו על מייבש שמקל על הגיהוץ?

למייבש הכביסה מסדרה 8 מגוון תוכניות מיוחדות אשר עושות בשימוש מיוחד באדים אשר מפחית את כמות הקמטים בכביסה היבשה. כך שהבגדים שלכם יצאו לא רק יבשים אלא גם ללא קמטים. בחרו תוכנית ייבוש לגיהוץ קל וכך תוכלו ללבוש את הבגדים מיד בסיום הייבוש בלי התעסקות נוספת.

To top

הגדרות שקל לראות

פשטות ההפעלה חשובה לנו, למייבשי הכביסה מסדרה 8 חוגה גדולה לניווט קל בין התוכניות השונות, אליו מצטרפת תצוגת לד גדולה במיוחד שתציג לכם את פרטי התוכנית באופן ברור.

To top

דואגים לבגדים שלכם בעדינות

למייבשי הכביסה מסדרה 8 תוף ייחודי הכולל SensitiveDrying System לטיפול עדין בבגדים. עיצוב התוף מבטיח שמירה על הבדים העדינים ביותר באמצעות זרימת אוויר תמידית אשר דואגת שהבגדים לא יימחצו בתחתית התוף, התוצאה היא בגדים קלילים ומאווררים אשר נשמרים לאורך זמן.

למייבשי כביסהגלו את מכונות הכביסה מסדרה 8
 
\

השירות שלנו

אנו עומדים לרשותכם בטלפון 2220*. להתקנת מוצר חדש, שירות טכני לתקלות ורכישת אביזרים נלווים
לפרטים נוספים
בוש בפייסבוק!

בוש בפייסבוק!

עולם שלם של תוכן ייחודי, טיפים מיוחדים ואת כל העדכונים אודות המוצרים שלנו
לעמוד הפייסבוק של בוש

בוש בכל פרט

טכנולוגיה לחיים מתחילה בפרטים הקטנים. גלה את האיכות, השלמות והאמינות של מוצרי בוש
מכאן

לאיתור משווק מורשה

לרשימת כל המשווקים המורשים של מוצרי בוש ברחבי הארץ
חפש כעת
Online Survey