המדיח שישדרג לכם את איכות החיים

בוש, מדיח הכלים הנמכר ביותר בעולם!* תראו מופתעים.

*מקור: Euromonitor בהתבסס על היקף מכירות כמותי 2018

הכירו את מדיחי בוש
מדיחי הכלים של בוש: העסקה המשתלמת ביותר עבור המשפחה הישראלית

איכות, מחיר ואמינות! הכירו את המדיחים המנצחים של בוש- מותג מדיחי הכלים הנמכר ביותר בעולם*!

הישראלים הם צרכנים חכמים: הם משווים מחירים איפה שניתן, בודקים המלצות וביקורות של משתמשים, מתייעצים עם מומחים, ובגדול - מחפשים את המוצר שיספק את המענה הכי טוב לכל הצרכים שלהם. לכן, כשגילינו ש מדיחי הכלים של בוש הוכתרו כעסקה המשתלמת ביותר, קיבלנו אישוש נוסף לכך שהמוצרים שלנו הם אידיאליים עבור המשפחה הישראלית הממוצעת.

אז מה באמת הופך את מדיחי הכלים שלנו לכל כך אטרקטיביים עבור הצרכן הישראלי?

קודם כל, אין היצרן מעיד על מדיחו. את הגושפנקא הזו העניק לנו אתר בעלי המקצוע המוביל בישראל, בשיתוף עם Mako על בסיס סקר שנערך בקרב 30 טכנאי מוצרי חשמל המובילים בישראל. כך, 53.3% מהטכנאים בחרו במדיחים של חברת בוש כמשתלמים ביותר, הן מבחינת המחיר ההוגן והן מבחינת האמינות שלהם לאורך זמן.

*"מקור: Euromonitor בהתבסס על היקף מכירות כמותי 2018

מדיחי הכלים של בוש: העסקה המשתלמת ביותר עבור המשפחה הישראלית

משלוש יוצא אחד: חסכוני, שקט ועמיד

ידוע שמדיח כלים משדרג את איכות החיים בצורה משמעותית כי הוא חוסך מאתנו את המאמץ ושוטף עבורנו את הכלים. מדיחי הכלים של בוש גם מנקים את הכלים באופן מאוד יסודי, אך גם חסכוניים וידידותיים לסביבה וחוסכים לכם משמעותית בחשבון המים.

גם מהבחינה הפונקציונלית, המדיחים של בוש יודעים לתת עבודה. מדובר במדיחים בעלי מנועי EcoSilence Drive – מנוע ללא פחמים שנחשב לעמיד ואמין במיוחד. בבוש תוכלו גם למצוא מדיחי כלים קומפקטיים שתופסים מעט מאוד מקום במטבח או במשרד, וזאת מבלי שהיעילות שלהם נפגעת. בנוסף, בוודאי תשמחו לגלות שכל מדיחי הכלים של בוש הם שקטים במיוחד בזכות מנוע ה-EcoSilence Drive . מה שנקרא, להפעיל ולשכוח. עד מחר בבוקר, כלומר.

מדיח כלים

תנו לבוש לשמור לכם על מדיח הכלים

האמינות הגבוהה של מדיחי הכלים של בוש , הן בעיני בעלי המקצוע והן בעיני הצרכנים, היא במידה רבה הודות ל-MachineCare, תוכנית ייחודית לניקוי עצמי של המדיח משאריות שומן ואבנית, ששומרת על המדיח לאורך זמן.

וזה לא נגמר כאן. מדיחי הכלים של בוש מגיעים עם שלל תכניות ולחצנים שיאפשרו לכם לעשות עם הכלים שלכם כמעט הכל. כך, לדוגמה, בחלק מהדגמים תוכלו להנות מתכנית VarioSpeed שמקצרת את זמן ההדחה בחצי! ועוד שלל לחצנים שיתאימו את ההדחה לכלים שבמדיח בצורה אופטימלית וחסכונית.

לסיכום, זה לא סוד שאנחנו בעניין של לקוחות מרוצים, לכן שמחנו מאוד לגלות שבעלי המקצוע המובילים בדעה אחת איתנו; ולא בפעם הראשונה. לכתבה המלאה במאקו