סדרת המקררים הגדולים של בוש

סוף סוף בוש.

סוף סוף, מקרר בנפח גדול שלא מתפשר על העוצמה או על העיצוב .סוף סוף, מקרר ממשפחה טובה, הנמכרת ביותר באירופה בקטגוריית מוצרי החשמל הביתיים הגדולים*.


*בקטגוריית מוצרי החשמל הביתיים הגדולים. מקור: Euromonitor, בהתבסס על היקף מכירות כמותי 2018

משפחת בוש גאה להציג: סדרת המקררים בנפח גדול.

אנחנו בבוש מאמינים שכשאתה מחפש מקרר חדש עבור המשפחה שלך, אתה מחפש אחד שבא ממשפחה טובה, עוצמתי, גדול ובעל מראה מתוחכם. לא חסרות לך סיבות להתאהב בסדרת המקררים החדשה ממשפחת בוש, המותג הנמכר ביותר באירופה בקטגוריית מוצרי החשמל הביתיים הגדולים*.

*מקור: Euromonitor בהתבסס על היקף מכירות כמותי 2018

**דגם KGN86AI30L, דירוג A, קוט"ש 489, נפח אחסון 617 ליטר, אקלים T, 2017.

10 שנות אחריות על המדחס

המקרר המשפחתי דואג לך ל-10 שנות אחריות על המדחס*!

לא רק שסדרת המקררים בנפח גדול מבית בוש מגיעה עם עיצוב מתוחכם, נוחות, גמישות באחסון מצרכי המזון, ואיכות ללא פשרות, היא אפילו דואגת לכם לעשר שנות אחריות על המדחס!

*בכפוף לדגמים המשתתפים ולתנאי המימוש.

מקרר משפחתי של בוש

במקרר המשפחתי של בוש, יש מקום לכל אחד.

כל אחד רוצה שיהיה לו שפע של מקום לכל הדברים ששייכים לו ואהובים עליו. עם סדרת המקררים בנפח גדול ממשפחת בוש, כל אחד מבני המשפחה יכול למלא את המקרר במצרכים שהוא הכי אוהב וליהנות מהשפע. המקררים מכילים נפח אחסון גדול במיוחד עד 617 ליטר, ומעוצבים ביעילות המאפשרת גישה נוחה לכל פינה במקרר.

סדרת המקררים החדשה מבית בוש

למשפחה שלך מגיע אורח חיים בריא ואיכותי.

אורח חיים בריא ואיכותי מתחיל בסדרת המקררים בנפח גדול מבית בוש, עם טכנולוגיית VitaFresh plus. טכנולוגיה זו, שומרת על רמה גבוהה של ויטמינים בפירות ובירקות, מאריכה את משך הטריות שלהם עד פי שניים מהרגיל*, ומצוידת בשני אזורי אקלים שונים עם תנאי אחסון אופטימליים. אזור אחד מציע דרגת טמפרטורה נמוכה של כ- 0 מעלות צלזיוס, לאחסון של דגים ובשר לזמן ארוך יותר בשתי מגירות נפרדות, ומונע מעבר של ריחות. בנוסף, המגירה הגדולה מותאמת לאחסון פירות וירקות ומגנה מפני התייבשותם.

*על פי נתוני היצרן, בהשוואה לדגם שאינו בעל הטכנולוגיה.

סדרת המקררים החדשה מבית בוש מגיעה עם עיצוב מתוחכם, נוחות, גמישות באחסון מצרכי המזון ואיכות ללא פשרות

המקרר של בוש נולד להכיל את כל המשפחה!

לכל אחד יש את הטעם שלו, ולכל טעם יש את התבשיל שלו.

סדרת המקררים בנפח גדול מבית בוש מגיעה עם עיצוב מתוחכם, נוחות, גמישות באחסון מצרכי המזון ואיכות ללא פשרות. הכל במקרר של בוש.

עם המקרר של בוש תרגיש בנוח לאורך זמן

עם המקרר של בוש תרגישו בנוח לאורך זמן רב.

כשאת פותחים את דלת המקרר ומרגישים בפנים בנוח לאורך זמן, זה סימן שהגעתם למשפחת המקררים של בוש. עם טכנולוגיית EasyAccess, ניתן לשלוף את מדפי הזכוכית המחוסמת שבמקרר ולהניח בנוחות פרטי מזון ולהסירם. במקביל, תוכלו ליהנות מנראות מצוינת של תא הקירור ולגשת בנוחות גם לפרטים הממוקמים גם מאחור. בנוסף, עם טכנולוגיית VarioZone, ניתן להסיר בנוחות את כל המגרות בתא ההקפאה וכך להשיג יותר מקום לפי הצורך. באופן זה, ניתן לאחסן בנוחות ובקלות מצרכי מזון קפואים ממגוון רחב של סוגים וגדלים, כגון עוף שלם.

המקרר של בוש מתאים למשפחה מכל כיוון

המקרר של בוש מתאים למשפחה מכל כיוון.

איך שלא תסתכלו על המקרר של בוש, הוא יתאים לכם מכל כיוון. טכנולוגיית PerfectFit סדרת המקררים בנפח גדול ממשפחת בוש, מאפשרת לשנות את כיוון פתיחת דלת המקרר, וכן להצמיד את המקרר לקיר או לארון ללא חשש מפגיעה בגמישות פתיחת הדלת. כך שתוכלו להתאים את המקרר בדיוק לצרכים שלכם.

בוש בפייסבוק!

עולם שלם של תוכן ייחודי, טיפים מיוחדים ואת כל העדכונים אודות המוצרים שלנו

השירות של בוש

השירות שלנו

שירות יוצא דופן – לפני ואחרי הרכישה.

2220*

csb-serv@csb-ltd.co.il

החוויה של בוש

החוויה של בוש

גלו איכות, שלמות ואמינות.

חפשו משווקים מורשים או מרכזי שירות באזור מגוריכם

איתור משווק

למציאת משווק של מוצרי החשמל הביתיים של בוש המשתתף בהטבות ובמבצעים שלנו

יש לך מוצר של בוש? כבר זכית!

רוצה גם לזכות במיקסר בוש MUM5? כל מה שצריך זה לספר לנו מה דעתך על המוצר שברשותך ולמה דווקא לך מגיע לזכות, ואולי המיקסר יהיה שלך*

(*בכפוף לתקנון)