כיריים גז עם טכנולוגיית FlameSelect

2 זה אורז. 6 זה פסטה. 9 זה סטייק

הכירו את הכיריים גז של בוש עם טכנולוגייתFlameSelect בעלת 9 עוצמות להבה מדויקות לתוצאות בישול מושלמות בכל פעם מחדש

לכל הכיריים גז עם טכנולוגיית FlameSelect
לקבל תוצאות בישול מדויקות

למה לבשל עם אינטואיציה כשאפשר לבשל בדיוק?

תכירו את כיריים הגז של בוש עם טכנולוגיית FlameSelect, להתאמה מדויקת של עוצמת הלהבה ב-9 רמות בחירה, לקבלת תוצאות מושלמות בכל פעם מחדש.

אופן הבישול בכיריים הגז בעלות FlameSelect הוא קל, בטוח ומהנה ככל האפשר. הכיריים גז מצוידות בטכנולוגיה חדשנית, המציעה לכם רמת דיוק חדשה בהתאמת עוצמות הלהבה, על ידי בחירת דרגות חום מוגדרות מראש. אז כדי שהאוכל יצא בדיוק כמו שאתם אוהבים, תתרגלו לדבר במספרים.

לקבל תוצאות בישול מדויקות

לקבל תוצאות בישול בדיוק כמו שאתם אוהבים.

לבשל את המנות האהובות עליכם ולהוציא אותן מדויקות. כיריים הגז של בוש, מספקות לכם התאמה מדויקת של עוצמת הלהבה ב-9 רמות בחירה, כך שתמיד תקבלו תוצאות בישול מדויקות ומושלמות.

בעבר נהגו לשלוט באש לפי תחושת בטן

בעבר נהגו לשלוט באש לפי תחושת בטן, היום זה כבר בידיים שלכם.

מהיום כל אחד יכול לבשל במדויק מבלי לתהות עוד מה פירוש הדבר "חום בינוני" במתכונים השונים ובכלל. טכנולוגיית  FlameSelect מאפשרת לכם להתאים את גודל הלהבה המדויק בקלות - מנמוך לגבוה, על פני 9 רמות עוצמה מוגדרות מראש. בניגוד לכיריים גז רגילות, שבהן כיוונון עוצמות החום אינו מדויק, בכיריים גז בעלות FlameSelect עם כפתור ההפעלה הייחודי, אתם לגמרי בשליטה על הגדרות הטמפרטורה. ניתן לכוון את דרגות החום בנוחות ובאמינות באמצעות כפתורים בעיצוב חדשני, המצוידים בוויסות הדרגתי ונוח לשימוש.

כיריים גז החדשות עם טכנולוגיית FlameSelect

תענוג לעיניים ועונג לחיך.

בישול הוא עניין של טעם, והכיריים גז עם טכנולוגיית FlameSelect מעוצבות בסגנון על זמני וחדשני שמתאים לטעם של כולם. הכיריים גז שלנו מגיעות עם משטח נירוסטה או זכוכית איכותית בצבע לבן, שחור או כסוף כהה, במגוון עיצובים וגדלים. כך שתוכלו למצוא את הגרסה של כיריים הגז החדשניות, שיתאימו באופן מושלם למטבח ולטעם האישי שלכם.

רשתות מותאמות בדיוק לסירים

רשתות מותאמות בדיוק לסירים.

כשמדובר בעיצוב, באפשרותך לבחור בין רשתות סירים נפרדות הנוחות לטיפול וניקוי, לבין רשתות סירים רציפות המחזיקות את כלי הבישול באופן יציב במיוחד. שתי הגרסאות זמינות בברזל יצוק או בציפוי אמאייל.

חזק ועדין בו זמנית

חזק ועדין בו זמנית.

תוצאות הבישול בכיריים גז FlameSelect יוצאות מושלמות ומדויקות בקלות. העוצמה הגבוהה במבער הווק הכפול מסייעת בהרתחת המים לפסטה במהירות ויעילות, בעוד עוצמת המבער הנמוכה ביותר חשובה אף היא למאכלים האהובים עליך. העוצמה הנמוכה שומרת על חום אחיד ועדין להכנה מושלמת ומדויקת של רטבים או אפילו לשמירת חום המנה עד הארוחה.

בטיחות בלחיצת כפתור

בטיחות בלחיצת כפתור.

הכיריים גז שלנו מצוידות במתג הפעלה/כיבוי, המאפשר לכם לכבות מיד ובו זמנית את כל המבערים בלחיצת כפתור אחת בלבד. ניתן להשתמש בלחצן זה גם לנעילה מפני ילדים כאשר הכיריים כבויות.

פשוט לחסוק בזמן

פשוט לחסוך בזמן.

בעת עיצוב הכיריים גז, לא שכחנו שעליכם לנקות אותן בתום כל שימוש. לכן פיתחנו עבורכם כיריים גז שלא רק יסייעו לכם להשיג את התוצאה המושלמת, אלא גם יהיו נוחות במיוחד לניקוי, כך שתוכלו ליהנות עוד יותר מחוויית הבישול במטבח וגם לאחריו.

כך, הגימורים המעוגלים של כיריים הגז שלנו מסייעים לניקיון פשוט, כי לא השארנו מקום ללכלוך להצטבר. 

שליטה מלאה ממבט ראשון

שליטה מלאה ממבט ראשון

התצוגה הדיגיטלית* בכיריים גז של בוש, מספקת לכם בזמן הבישול סקירה קצרה של דרגות החום שנבחרו. לאחר כיבוי הכיריים, מחוון החום השיורי יציין במבט חטוף אם רשתות הסירים עדיין לוהטות.

*עבור דגם נבחר בלבד.

בוש בפייסבוק!

עולם שלם של תוכן ייחודי, טיפים מיוחדים ואת כל העדכונים אודות המוצרים שלנו

השירות של בוש

השירות שלנו

שירות יוצא דופן – לפני ואחרי הרכישה.

2220*

csb-serv@csb-ltd.co.il

החוויה של בוש

החוויה של בוש

גלו איכות, שלמות ואמינות.

חפשו משווקים מורשים או מרכזי שירות באזור מגוריכם

איתור משווק

למציאת משווק של מוצרי החשמל הביתיים של בוש המשתתף בהטבות ובמבצעים שלנו