9 סיבות לעבור לכיריים גז של בוש

טכנולוגיית FlameSelect

בוש, המותג המוביל בתחום מוצרי החשמל, הבין שהבעיה המרכזית בשימוש בכיריים גז היא הקושי לכוון בדיוק את עוצמת הלהבה. הפתרון: כיריים גז עם תשע עוצמות להבה שונות ומדויקות.

האש מרתקת את האדם מאז שלמד לשלוט בה. גם כיום, חצי מיליון שנה לאחר גילוייה, אנו עדיין משתאים מהפלא הבוער. כיריים הגז החדשות של בוש בטכנולוגיית FlameSelect לוקחות את האש לרמה חדשה לגמרי. תשע רמות חום המאפשרות לכם להגיע בקלות למידת החום המדויקת שאתם רוצים לקבלת תוצאות בישול מושלמות.

טכנולוגיית FlameSelect בכיריים גז של בוש , העובדת בעזרת מבערים המוגנים בפטנט, מאפשרת ויסות חום הדרגתי באמצעות תשע דרגות חום מדויקות ומוגדרות מראש. את הדרגות מכוונים בעזרת כפתורים בעיצוב חדשני המאפשרים וויסות הדרגתי קל ונוח לשימוש. כן, סוף-סוף יש מבער שעושה את מה שאתם רוצים ומאפשר לבישולים שלכם לצאת בדיוק כפי שהתכוונתם.

איפה שיש אש צריכה גם להיות בטיחות – ובוש מודעת לכך היטב. לכן שילבה בכיריים מפסק ראשי המאפשר לכבות מיד ובו זמנית את כל המבערים בלחיצת כפתור אחת. אפשרות זו יעילה גם כנעילה מפני ילדים, כאשר הכיריים אינן בשימוש.

והניקיון? כיריים הגז של בוש מעוצבות כדי לאפשר נוחות מקסימאלית וניקוי קל ופשוט.

כיריים גז

היופי חשוב לא פחות

כיריים הגז של בוש אינן רק יצירות אמנות במונחים של פונקציונליות, אלא גם הישג עיצובי. משטחי הגז עשויים מנירוסטה איכותית או זכוכית מובחרת, המגיעה בגוונים שונים, בהתאם לסגנון העיצובי של המטבח שלכם.

יציבות זה גם עניין חשוב, רשתות הסירים הרציפות מחזיקות את כלי הבישול באופן מדויק ומגיעות כנפרדות, או רציפות, לפי בחירתכם. ואילו על טעם וריח... עם בוש תוכלו תמיד להיות בטוחים שתמצאו את הכיריים המושלמות עבור המטבח שלכם, הן מבחינת תפקוד והן מבחינת מראה. כיריים גז בטכנולוגיית FlameSelect של בוש מאפשרות את כל היתרונות של בישול בגז בשילוב עם הנוחות והדיוק של כיריים חשמליות.

כיריים של מקצוענים. כיריים גז בטכנולוגיית FlameSelect של בוש נבחרו ללוות את תוכנית הבישול המצליחה, משחקי השף. לצפייה במתחם התוכנית באתר רשת לחצו כאן

בוש בפייסבוק!

עולם שלם של תוכן ייחודי, טיפים מיוחדים ואת כל העדכונים אודות המוצרים שלנו

השירות של בוש

השירות שלנו

שירות יוצא דופן – לפני ואחרי הרכישה.

2220*

csb-serv@csb-ltd.co.il

החוויה של בוש

החוויה של בוש

גלו איכות, שלמות ואמינות.

חפשו משווקים מורשים או מרכזי שירות באזור מגוריכם

איתור משווק

למציאת משווק של מוצרי החשמל הביתיים של בוש המשתתף בהטבות ובמבצעים שלנו