כדי שילך חלק- הכירו את המגהץ של בוש:

המגהץ של בוש

בעוד שבמכונת כביסה או תנור אנחנו לוחצים על כפתור, הולכים ונותנים למכשיר לעשות את כל העבודה בעצמו - כאשר מדובר בגיהוץ אין אפשרות לבצע את התהליך באופן אוטומטי. אנו נדרשים לגהץ במו ידינו כל חולצה וכל זוג מכנסיים. לכן עשתה בוש הכל כדי שילך לנו חלק- תרתי משמע.

אז איך מאפשרים פעולת גיהוץ איכותית, מהירה וקלה?

ראשית, העוצמה: למגהצים החדשים של בוש הספק חזק של 3100 ואט ומחוללי קיטור עוצמתיים בעלי לחץ של עד 6.5 בר ותפוקת קיטור של 400 גרם לדקה. הודות לעוצמות אלו, תוך שתי דקות בלבד מרגע ההפעלה המגהץ מוכן לשימוש.

את מהירות הגיהוץ אפשר לזקוף גם לזכותו של מיכל המים הגדול והנוח. המיכל, בנפח של 1.4 ליטר, מאפשר שימוש במי ברז רגילים וכולל גם מערכת למילוי מים תוך כדי פעולה, כך שאין צורך לקטוע את המלאכה כדי למלא שוב את המיכל

גיהוץ זה קל

למגהצים של בוש תכניות גיהוץ קלות ואינטואיטיביות לשימוש, ומערכת חיישני i-Temp Advanced הקובעת אוטומטית הן את הטמפרטורה והן את רמת הקיטור על מנת שתקבלו תוצאות גיהוץ מושלמות, לכל סוגי הבדים.

חלק מהדגמי המגהצים מגיעים עם תוכנית AntiShine המגנה על בדים כהים ועדינים. בנוסף, כל מגהצי בוש מגיעים עם תחתית "אנודייז" ייחודית העמידה בפני שריטות ומחליקה בקלילות על גבי הבגד.

המגהץ של בוש במקום הראשון!

במבדק שערכה "תכנית חיסכון" של ערוץ 2 בשיתוף עם אתר WiseBuy נבדקו ארבעה מגהצי קיטור נבחרים ומגהץ הקיטור של בוש זכה במקום הראשון: "הוא המהיר ביותר, החזק ביותר והכי חשוב – אפשר לשלוט בעוצמה שלו", קבעו הבודקים. ואכן, במגהץ משולבת טכנולוגיית VarioComfort המציעה התאמה מושלמת קלה ונוחה של תכניות הגיהוץ לפי סוג הבד.

מערכת ניקוי חכמה

מערכת ניקוי האבנית היעילה Calc’n’clean Perfect - המיועדת עבור המגהץ ועבור תחנת הקיטור, תדאג לתפקודו המושלם של המגהץ לזמן רב. כדי להבטיח זאת, ה-Calc’n’Clean Timer יציג לכם תזכורת לניקוי מיכל האבנית בעת הצורך. יעילות המגהץ באה לידי ביטוי גם באפשרויות החיסכון: לחצן ECO המאפשר לחסוך עד 30% באנרגיה ועד 40% בכמות המים - בהתאם לדגם.

ולסיום: העיצוב.

המגהצים של בוש מעוצבים באופן אלגנטי וחדשני תוך הקפדה על הנדסת אנוש שהופכת אותם לנוחים לאחיזה. כל מגהצי הקיטור של בוש מגיעים עם התקן אחסון לכבל החשמל ולצינור הלחץ.

אז יש לנו כאן איכות מנצחת, מראה מרשים ובעיקר יעילות מובילה. ואם נחזור למבחן המגהצים של "תכנית חסכון", שכאמור בחר את המגהץ של בוש למנצח בתחומו: "כולם מגהצים בסופו של דבר אבל ההבדל הוא בחוויית הגיהוץ". לא נותר לנו אלא להסכים.