Home Connect - שאלות נפוצות

המכשירים הביתיים החדשים של בוש עם טכנולוגיית Home Connect פותחים בפניכם אפשרויות חדשות לחלוטין בבית. כעת אתם יכולים לשלוט על כל המכשירים שלכם ולעקוב אחריהם מרחוק ובנוחות מן הטלפון החכם או הטאבלט שלכם, מה שהופך את חיי היומיום שלכם לקלים יותר - וכמובן מאפשר לכם להשיג תוצאות מושלמות.

מתי אוכל לקנות מכשירים עם פונקציית Home Connect מן המשווקים?

מגוון המוצרים החכמים עם טכנולוגיית Home Connect הם מכונת כביסה, תנור, כיריים, קולט אדים וגם כל ליין המדיחים החדש של בוש.
ניתן לרכוש אותם מהמשווקים- לחצו לאיתור משווק

האם אני יכולה להתקין את Home Connect במכשירים הביתיים הקיימים שלי?

לא. שדרוג או השבחה של יישומים הם מסובכים מן הסיבות הבאות: פתרון המותקן במועד מאוחר יותר הוא תמיד פחות מאופטימלי בהשוואה לפתרון שתוכנן מן ההתחלה וגם יקר יחסית. כמו כן, מכשירים ביתיים כפופים גם לאמצעי זהירות מיוחדים אותם יש לקיים ולבדוק גם בעת החלפת ציוד אלקטרוני במקום.

האם ניתן לשלב גם מרכיבים אחרים, כמו תאורה או חימום, במערכת Home Connect?

זה אינו חלק מן התוכנית שלנו עד כה משם שאנו מתמקדים אך ורק בשילוב מכשירים ביתיים ממותגים שונים באפליקציה אחת. עם זאת, אנחנו פתוחים תמיד לרעיונות חדשים, כלומר כל הציוד ומערכת Home Connect שלנו ניתנים לשילוב במערכות אוטומציה ביתיות אחרות. שילוב תרמוסטטים וגלאי עשן הוא השלב הראשון בכיוון הנכון. פרט לכך, Home Connect עובדת גם על פיתוח של ערכת פיתוח תוכנה (SDK) במטרה להקל על השותפים להתחבר למערכת שלנו.

האם ניתן להתחבר למכשירים הביתיים ממכשירים שונים בו-זמנית?

כן, ניתן להתחבר למכשיר ביתי ממכשירים ניידים שונים. הראשון, המתחבר למכשיר הביתי, הוא ה"סופר משתמש", הנהנה מזכויות מסוימות ויכול, למשל, להסיר משתמשים אחרים מן המכשיר. באופן כללי ניתנת עדיפות לשליטה ישירה על המכשיר.

האם יש דרישות מינימום עבור נתבי Wi-Fi?

מערכת Home Connect פועלת עם כל נתבי ה-Wi-Fi התקניים הקיימים בשוק ועובדת גם עם מכשירים חכמים סטנדרטיים (טלפון חכם, טאבלט). מסיבות אבטחה, רשתות Wi-Fi חייבות להיות מוצפנות (הצפנת WPA או WPA2). אם רשת ה-Wi-Fi שלכם אינה מוצפנת, לא תוכלו לרשום את המכשיר שלכם. כך, השימוש ב-Home Connect פשוט וגם בטיחותי ככל האפשר גם עבור המשתמש.

מה בנוגע להגנה על מידע ואבטחת מידע?

פיתחנו והטמענו תפיסת בטיחות מקיפה עבור Home Connect. תפיסה זו כוללת גם בדיקות סדירות של המערכת של האקרים מקצועיים. אנו משתמשים בטכנולוגיית הצפנה מן השורה הראשונה ומבקשים מן המומחים העצמאיים שלנו לבדוק את המערכת שלנו באופן תקופתי. אפליקציית Home Connect זכתה בחותם "Trusted App" ("יישום אמין") של TÜV-TRUST-IT. חותם זה כולל הצפנה ואבטחת מידע העולות בקנה אחד עם חוק הגנת המידע הפדרלי ובדיקה של הנחיות ציות פנימיות או חיצוניות.

מה מאפיין את קונספט האבטחה המיוחד של Home Connect?

קונספט האבטחה של Home Connect כולל מגוון אמצעים המשמשים עבור רכיבים ספציפיים של מערכת Home Connect (מכשיר ביתי, יישום, מודול תקשורת, שרת Home Connect וכו') ואת הממשקים שלה: החלפת הנתונים מבוססת על הפרוטוקול של Home Connect. הנתונים החיוניים שלנו שמורים על השרת של Home Connect. כעיקרון, הנתונים מן השימוש במכשירים עם פונקציית Home Connect לא יאוחדו עם נתונים מן הרישום של אפליקציית Home Connect. התוצאה היא הגברת האבטחה עבור המשתמשים. גם התקשורת אפשרית על גבי רשתות מוצפנות בלבד; אישורים מאובטחים, חומת אש על השרת והגנה באמצעות סיסמה עבור אפליקציית Home Connect מעניקים אבטחה נוספת.

האם אני יכול גם למנוע מן המכשיר שלי לשלוח נתונים?

פונקציות מסוימות תלויות בחיבור של המכשיר לשרת. אבל כמובן שאתם חופשיים להחליט האם להשתמש בפונקציות נוספות שהמכשירים המחוברים לרשת יכולים להציע לכם. המכשירים ישלחו ויקבלו נתונים רק אם תרצו במפורש שהם יעשו זאת ובאפשרותכם לשלוט עליהם בהתאם.

האם אני יכול למחוק את הנתונים שלי? האם אני יכול להרגיש שנתונים אלה נמחקו לגמרי?

כן, אתה יכול להרגיש שהנתונים נמחקו לגמרי. ניתן לאפס את המכשיר הביתי להגדרות היצרן. האיפוס ייצור הפרדה בין הגדרות רשת וחשבונות לבין המכשיר. באפשרותך למחוק את חשבון Home Connect שלך בכל עת דרך האפליקציה באמצעות הקשה על לחצן ההגדרות. כדי למחוק פרטי התחברות השמורים על השרת של Home Connect, כל שעליך לעשות הוא להתקשר לשירות Home Connect. באופן עקרוני, כל הנתונים הקשורים לשימוש שלך יימחקו אוטומטית לאחר 10 ימים.

האם יהיה גם ממשק LAN עבור המכשירים?

לא, כרגע לא מתוכנן חיבור LA, משום ש-Home Connect משתמשת ב-Wi-Fi לצורך החלפת נתונים. חיבור כבל LAN לכל מכשיר יהיה מסובך מאד. החלטנו להשתמש בטכנולוגיית Wi-Fi משום שהיא זמינה כיום כמעט בכל בית ולכן היא מאפשרת תקשורת ישירה בין מכשירים ניידים ומכשירים ביתיים.

איזה ציוד נדרש כדי להריץ את הפונקציות של Home Connect?

לא נדרש כל ציוד נוסף פרט למכשיר הביתי שלכם עם פונקציית Home Connect, מכשיר חכם עם אפליקציית Home Connect ונתב ה-Wi-Fi.

אות ה-Wi-Fi של המכשיר הביתי שלי חלש כי המרחק בינו לבין נתב ה-Wi-Fi רב למדי. האם פירושו של דבר שאני לא יכולה להשתמש ב-Home Connect?

קיימות מספר אפשרויות לפתרון הבעיה הזו. ניתן להגדיל את טווח הרשת באמצעות מגביר טווח. אם תמקמו את מגדיר הטווח בין המכשיר הביתי לבין הנתב, קליטת האינטרנט האלחוטי אמורה, למשל, להגיע עד המרתף בלי בעיה. אפשרות שנייה היא להשתמש במתאם המתחבר לרשת החשמל כדי להגדיל את הטווח של האינטרנט אל המכשיר הביתי. לאחר מכן את יכולה להתחבר לאינטרנט ישירות דרך המכשיר שלך המחובר לרשת ולשלוט עליו בדרך זו. צוות שירות הלקוחות שלנו ישמח לייעץ לך בשני המקרים ולעזור לך עם כל חומרה שתצטרכי.

כיצד אני יכול לדעת האם טווח הקליטה של הרשת שלי יגיע למקום בו המכשיר שלי נמצא?

ישנן אפליקציות כגון Wi-Fi Analyser, בהן אתה יכול להשתמש כדי לבדוק את הקליטה במקום בו המכשיר שלך נמצא. אתה יכול להשתמש גם בטלפון החכם או בטאבלט שלך כדי לבדוק את עוצמת האות במקום בו המכשיר שלך נמצא.

מהי עלות האפליקציה והיכן אני יכול להוריד אותה?

האפליקציה היא חינמית וניתן להוריד אותה מ-Apple App Store או Google Play Store.

האם אקבל עדיין הוראות שימוש מודפסות גם עם מכשיר ה-Bosch שלי עם Home Connect?

כן. המכשיר שלך עדיין יגיע עם הוראות מודפסות. עם זאת, המדריך הדיגיטלי למשתמש מעניק ערך מוסף עבור המשתמש משום שהוא מקל על הבנת התכונות של המכשירים הביתיים.

בוש בפייסבוק!
בוש ברשתות החברתיות

עולם שלם של תוכן ייחודי, טיפים, מתכונים, מידע אודות המוצרים שלנו ופתרונות חכמים לחיי היום יום.

השירות שלנו

שירות יוצא דופן – לפני ואחרי הרכישה.
ומגוון רחב של אביזרים למוצרי בוש

מוקד שירות ארצי 2220*

החוויה של בוש
החוויה של בוש

גלו איכות, שלמות ואמינות.

חפשו משווקים מורשים או מרכזי שירות באזור מגוריכם
איתור משווק

למציאת משווק של מוצרי החשמל הביתיים של בוש המשתתף בהטבות ובמבצעים שלנו