לא על המיקסר לבדו: MUM5 של בוש מרים לכם את המטבח

מיקסרים איכותיים ומקצועיים סדרת MUM5

תשכחו מה שידעתם על מיקסרים, בוש משיקה את סדרת MUM5 החדשה שתיקח את הביצועים שלכם במטבח לשלב הבא

לא בכל יום מוצר משדרג את הקטגוריה שלו

ה- MUM5, שנבחר גם להיות כלי העבודה של משתתפי תוכנית הטלוויזיה "משחקי השף", עושה בדיוק את זה והופך את השימוש במיקסר ליעיל ומגוון הרבה יותר. זה מתחיל עם מנוע חזק במיוחד בעוצמה של לפחות W1000 והספק של 1.3 כ"ס, וממשיך עם קערת ערבול בעלת מבנה ייחודי שעשויה מנירוסטה איכותית בנפח של 3.9 ליטרים המאפשרת לישה של עד כ-2 ק"ג בצק (בבת-אחת!) והקצפה של עד כ-10 ביצים.

פעולת הערבול היא החלק העיקרי במיקסר.

בשונה ממיקסרים אחרים, פעולת הערבול של ה-MUM5 משלבת מנגנון הפעלה ייחודי- 3D Planetary Mixing. מנגנון זה מאפשר פעולת קיפול בצורת שמיניות, מבטיח לישת בצק מהירה, ותוצאות הקצפה נפלאות. בזמן הפעולה, המערבל עולה ויורד על כל חלקי הקערה, וכך מנצל את רוב שטחה – כולל השטח העליון.

התוצאה: אין אובדן נפח וכל 3.9 הליטרים של קערת המיקסר מנוצלים ומעובדים ביעילות.

נפח הקערה יחד עם שיטת הערבול המתקדמת מאפשרים להכניס עד קילו של קמח (כמות גדולה במיוחד) – מה שהופך את המיקסר למתאים במיוחד ללחמים וחלות - הדורשים קילו שלם.

לאפות כמו קונדיטור

גם מיקי שמו, מבכירי הקונדיטורים בארץ, הפך להיות בעלים גאה של מיקסרMUM5 וזאת לאחר שנוכח לראות את הביצועים אותם השיג- תוך עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אם תהיתם כיצד מיקי מצליח לשמור על קצפות יציבות ובצקים אווריריים ונימוחים – הרי לכם התשובה!

הרבה יותר ממיקסר

בנוסף לתפקידו העיקרי-MUM5 יכול לשמש גם כבלנדר עוצמתי וככלי עזר שימושי במטבח. באמצעות דסקיות העבודה שמתחברות אל המיקסר תוכלו לעשות בו הרבה יותר ממאפים!
הראשונה היא דסקית בצורת פומפייה דו-כיוונית: לגירוד גס או עדין
השנייה היא דסקית פריסה בעלת צד אחד עבה וצד שני דק
והשלישית, אידיאלית לגירוד שוקולד גבינת פרמז'ן
דסקיות העבודה של מיקסר MUM5 עשויות כולן מנירוסטה איכותית ונכנסות לתיק נשיאה ואחסון ייעודי, שמגיע יחד עם המכשיר.

גם עוצמתי, גם בטיחותי

את עוצמת הפעולה של המיקסר ניתן לבחור מבין 7 מהירויות שונות, כאשר מערכת שליטה אלקטרונית אוטומטית שומרת על מהירות קבועה בכל עת- אפילו כשאנחנו מערבלים קמח מלא או משתמשים בכמויות גדולות. מערכת השליטה האוטומטית מבטיחה לכם תוצאה מהירה ומושלמת בכל פעם.

העוצמה של MUM5 לא באה על חשבון בטיחות השימוש- למיקסר של בוש מספר מנגנוני בטיחות, להפעלה בטוחה במיוחד. עם MUM5 אתם לא צריך לדאוג שהמיקסר יפעל כאשר הוא לא אמור – שכן הוא עוצר אוטומטית כאשר הוא פתוח.

ולסיום: העיצוב

ה-MUM5 לא רק חכם, אלא גם חתיך. בוש דאגה לעיצוב יפה ואלגנטי ואף הוסיפה מגוון רחב של צבעים לבחירה, כדי שתוכלו להתאים אותו בדיוק למטבח שלכם. אפור אבן? ורוד פסטל? אדום דובדבן? כל אלו, לצד עוד יותר מ-10 צבעים נוספים, ניתנים לבחירתכם. בון אפטיט!

עשינו לכם חשק לאפות? לחצו כאן וכנסו למתחם המתכונים של מיקי שמו

רוצים לצפות ב MUM5 בפעולה? לחצו כאן וצפו בסרטוני ההדרכה