נעים להכיר: מקרר החלומות

נעים להכיר: מקרר החלומות
סוף סוף - מקרר לכל המשפחה

נפח עצום, ניצול חלל חכם, מדפים ומגירות מתכווננים וטכנולוגיה חדשנית לשמירת מזון. עם תכונות כאלו אתם בטח תשמחו להפוך את המקרר מהסדרה החדשה של בוש לחלק מהמשפחה. סוף סוף, סדרת המקררים הנמכרת ביותר באירופה* הגיעה לישראל


אנחנו יודעים שאתם לא מכניסים כל אחד הביתה, אבל למקרר עם המקפיא התחתון של בוש - תשמחו לפתוח את הדלת. לאחר שתעשו זאת תגלו שהוא עוצב ותוכנן במיוחד כדי להתאים למשפחה שלכם.

זה מתחיל בגודל שלו: המקררים של בוש מספקים נפח עצום של 617 ליטרים. כך שגם אם אתם משפחה גדולה - יש בו מספיק מקום לכל מצרכי המזון שלכם. כאשר תפתחו את המקרר תידלק תאורת LEDחסכונית, שתאיר היטב את כל שטחו, מהצדדים ומלמעלה - כך שיהיה קשה לפספס עד כמה הוא מחולק בצורה חכמה.

תכנון המקרר מנצל את החלל הגדול ומשלב נכון בין המדפים למגירות. תמצאו גם ארבעה מדפים מזכוכית מחוסמת, שאת הגובה של שלושה מהם ניתן לשנות. מכירים את זה שאתם חוזרים מארוחה משפחתית מצוידים באין ספור סירים וקופסאות פלסטיק, אותם אתם מנסים לדחוף למקרר ללא הצלחה? לא עוד! אפשרות שליפת המדפים גם תאפשר זאת בקלות וגם תיתן לכם לגשת בנוחות לפריטים ששמתם באחורי המקרר

*מקור: Euromonitor בהתבסס על היקף מכירות כמותי 2018.

מקרר משפחתי בוש

למשפחה שלך מגיע אורח חיים בריא ואיכותי.

שמירה על טריות: במקרר של בוש, מתחת למדפים ניצבות ארבע מגירות בשתי שורות. בטכנולוגיית VitaFresh Plus , המספקת שני אזורי אקלים שונים, ששומרים על מזון טרי עד פי 2 יותר זמן מאשר במקרר רגיל.

חלוקת המגירות: בכל המגירות ניתן להגדיר טמפרטורה, הנעה בין 3 מעלות למינוס מעלה, ללא קשר לטמפרטורת שאר המקרר. כמו עם המדפים, גם את המגירות ניתן לפרק ולהוציא מהמקרר בעת הצורך.

שורת המגירות העליונה מיועדת למוצרי בשר ודגים. איטום חזק של מגירות אלו יסייע גם במניעת מעבר ריחות לשאר המקרר
.השורה התחתונה תוכננה במיוחד עבור פירות וירקות, ומציעה אפשרות של בקרת לחות. בקרת הלחות מאפשרת לכם לשמור על טריות המוצרים לאורך זמן ומסייעת בשמירה על אורח חיים בריא.

טכנולוגיית MultiAir Flow

טכנולוגיה

טכנולוגיית MultiAir Flow מאפשרת זרימת אוויר קרה וקבועה למדפים, המשמרת טוב יותר את המזון. טכנולוגיית AirFresh Filter נרתמת למאמץ השמירה על הטריות בעזרת פילטר ייחודי המותקן במקרר. הפילטר של בוש אינו דורש החלפה בכלל.

המקפיא התחתון במקרר החדש של בוש נבנה בטכנולוגיית VarioZone , המספקת אזור מרווח, גמיש ומודולרי. ניתן להסיר בנוחות את כל המגירות בתא - כולל המגירה הגדולה במיוחד ,ומכאן שמה- BigBox. לחיצה על לחצן SuperFreeze- תקפיא במהירות מזון טרי.

ועוד דבר, אם בא לכם לשתות שתייה קרה שהרגע הכנסתם למקרר לחצן SuperCool יאפשר קירור קצר למוצרים חדשים במקרר

מקרר בוש

הנדסת אנוש:

כמוצר שתוכנן בחשיבה על המשפחה, המקרר מהסדרה החדשה של בוש נבנה עם הנדסת אנוש שתתאים לכולם. מערכת חכמה מונעת ממדפיו להחליק החוצה בטעות גם כאשר הוא עמוס, ועם זאת - מאפשרת להוציא אותם בקלות, בין אם לשטיפה בחוץ ובין אם לפנות מקום לסירים גדולים במיוחד. אין גם מה לדאוג שהילדים יטרקו את דלת המקרר חזק מדי או ישאירו אותה פתוחה - שכן הדלת בנויה לסגירה רכה ללא טריקה, וכאשר היא נשארת פתוחה במשך מעל לדקה היא משמיעה צליל תזכורת לסוגרה. היא גם נפתחת ל-140 מעלות כדי למנוע חיכוך עם ארונות המטבח. כך תוכלו להצמיד את המקרר לקיר או לארון מבלי לדאוג מפגיעה בגמישות הדלת.

המקררים החדשים מגיעים בצבעים לבן או נירוסטה, כשבחזיתם מסך דיגיטלי המציג את הטמפרטורה ונתונים נוספים, ומאפשר פיקוד אלקטרוני עם הפעלה מתקדמת באמצעות לחצני מגע (טאץ'). הדירוג האנרגטי של מקרר בוש הוא A - מה שאומר שלא יזלול לכם חשמל. בחירה במקרר של בוש היא בחירה בעיצוב אלגנטי ומתוחכם, אחסון נוח וגמיש, טכנולוגיה מתקדמת המסייעת בשמירה על אורח חיים בריא ואיכות ללא פשרות.

רוצים לראות את הקולקציה מקרוב? כנסו עכשיו לחלל התצוגה באתר שלנו

הטבת 10 שנות אחריות על מדחס המקרר

הטבת 10 שנות אחריות על מדחס המקרר

רוכשים מקרר בוש מהדגמים הבאים: KGN86AW30L, KGN86AI30L, KGN76AI30L, KGN86AW31L, KGN86AI31L, KGN76AI31L, KGN36IJ3A, KGN36AI35, ונהנים מ 10 שנות אחריות* על מדחס המקרר!

*9 שנות אחריות נוספת מוגבלת על המדחס בלבד, בנוסף לאחריות המוענקת למוצר למשך שנה אחת ע"פ דין. בכפוף לתעודת האחריות

להטבות ומבצעים נוספים

יש לך כבר מוצר של בוש בבית? נשמח לשמוע מה דעתך עליו!

אנחנו בבוש מאמינים שטכנולוגיה לחיים היא לא רק סיסמא, לכן חשוב לנו לשמוע את חוות דעת האישית על חווית השימוש במוצרים שלנו שנמצאים אצלך.

להוספת חוות דעת