המומלצים של בוש: תנורים מסדרה 8

עכשיו, אפילו הנכדים יכולים לבשל ולאפות כמו סבתא.

עם התנורים המומלצים של בוש מסדרה 8 תוכלו להכין תבשיל מושלם בכל רמה, גם בבישול מקצועני וגם בבישול ביתי. הודות לשילוב האידאלי של הפונקציות PerfectBake ו-PerfectRoast הנשלטות באמצעות חיישן, התנור שלכם יעקוב אחר התקדמות התבשילים, ויכוונן את ההגדרות שלו באופן אוטומטי כדי להבטיח שתקבלו תוצאות מושלמות.

לחצו כאן כדי לעבור למגוון התנורים מסדרה 8
דבר ראשון, לימדנו אותם לאפות. אחר כך לימדנו אותם לנקות אחריהם.

דבר ראשון, לימדנו אותם לאפות. אחר כך לימדנו אותם לנקות אחריהם.

חלק מהתנורים שלנו מסדרה 8 ממש מנקים את עצמם – הודות לציפוי המיוחד EcoClean ולפונקציית הניקוי העצמי הפירוליטי. כאשר התנור בפעולה, הציפוי המיוחד EcoClean Direct פועל להפחתת הצטברות הלכלוך, בעוד שפונקציית הניקוי הפירוליטי שורפת את הלכלוך בלחיצת כפתור. בוש חוסכת לכם עבודה ומשאירה לכם יותר זמן לפנאי.

תנור מומלץ במיוחד לשומרי כשרות – מאושר ע"י מכון מדעי טכנולוגי להלכה.

להיות מאסטר שף בלחיצת כפתור.

להיות מאסטר שף בלחיצת כפתור.

אפייה מעולם לא הייתה קלה יותר. בזכות חיישן האפייה PerfectBake המדויק והייחודי, התנורים מודדים את רמת הלחות במנות שלכם, ומתאימים באופן אוטומטי את סוג החום, הזמן הנדרש והטמפרטורה. כל שעליכם לעשות הוא לבחור את קטגוריית המזון הנכונה בתפריט וללחוץ על Start – התנור יעשה את כל השאר. התוצאה: לחם, עוגה או קיש אפויים בצורה מושלמת.

צלייה מושלמת תוך כדי תנועה.

צלייה מושלמת תוך כדי תנועה.

עם חיישן הצלייה PerfectRoast, תשיגו תוצאות מושלמות בכל פעם שתרצו לצלות נתח שלם של דג, בשר או עוף. נקודות המדידה הרגישות של החיישן קובעות את טמפרטורת הליבה בתוך הצלי בצורה מדויקת, עד לרמת המעלה ועשירית המעלה. כך תוכלו להיות בטוחים שתקבלו תוצאות מושלמות בכל פעם שתשתמשו בתנור.

אוסף המתכונים הראשון בצורת תנור.

השף הפרטי במטבח שלכם

לעתים קרובות קשה למצוא מידע מדויק על הטמפרטורה או על זמן הבישול במתכונים. מערכת DishAssist שקובעת באופן אוטומטי את הגדרות התנור, תסייע לכם לקבל מידע זה באופן מידי. פשוט בחרו את המנה הרצויה בלוח הבקרה, והתנור יגדיר באופן אוטומטי את מצב החימום, את הטמפרטורה ואת משך הזמן האידאליים. מנה מושלמת בכל פעם – בלחיצת כפתור.

שלמות בכל מפלס.

שלמות בכל מפלס.

הודות לטכנולוגיית 4D Hotair, תוכלו להניח את המזון שלכם בכל אחד ממדפי התנור. התוצאה תהיה תמיד מושלמת, הודות למאוורר האחורי שמפזר את החום בצורה אחידה בכל מפלסי התנור. וזה לא הכל, עם 4D Hotair תוכלו לאפות בו-זמנית גם ב-4 מפלסי גובה שונים.

מוכן אפילו לפני שהספקתם לערוך את השולחן!.

מוכן אפילו לפני שהספקתם לערוך את השולחן

באמצעות התנורים משולבי המיקרוגל מסדרה 8 יהיה לכם זמן להכין כל מנה. בין אם תרצו לצלות במהירות, לאפות או רק לחמם משהו – השילוב החכם של חימום קלאסי ופעולת המיקרוגל יסייע לכם להשיג תוצאות מושלמות במחצית מהזמן. מבלי להתפשר על הטעם.

התאמה אישית לכל מטבח ולכל צורך.

התאמה אישית לכל מטבח ולכל צורך.

הודות לייצור המדויק ולתשומת הרבה בעיצוב, עד לפרטים הקטנים ביותר, מוצרי החשמל מסדרה 8 יתאימו לכם באופן מושלם. לא חשוב אילו מכשירים מובנים תשלבו או באיזה גובה תמקמו אותם, זה לצד זה או בערימה, כולם ישתלבו יחד בהרמוניה מושלמת. בדרך זו, יהיה לכם חופש המוחלט לעצב את מטבח החלומות שלכם.

איך מכשירים תנור לפסח?

עפ"י המכון המדעי הטכנולוגי להלכה: יש לנקות את התנור היטב ולאחר מכן להפעיל את תכנית הניקוי העצמי על דרגה 3, כך שחום התנור יגיע קרוב ל-500 מעלות צלזיוס.
לאחר הניקוי העצמי יש לכסות את הדלת כולה מבפנים עם נייר כסף עבה ואז ניתן להשתמש בתנור בפסח ללא חשש ופקפוק. וכמובן שיש לייחד תבניות ומגשים מיוחדים לפסח.
בתנור בוש עם תכנית פירוליזציה תוכלו ליהנות מפונקציה זו בכל ימות השנה ובפרט בפסח.

איזה תנור אפיה כדאי לקנות?

תנור המגיע עם תכנית לניקוי עצמי פירוליטי, תכנית אוויר חם 4D לאפיה ב4 מפלסים בו זמנית, פונקציית חימום מהיר מראש.

איך לבחור תנור אפיה?

לפי מידות התנור כך שיתאימו למטבח שברשותך, עיצוב, תכניות מגוונות בהתאם לצרכיך וכמובן מחיר

מה זה תנור בנוי?

תנור אשר מותאם להבניה בארון מטבח סטנדרטי, בד"כ במידה של 60X60 ס"מ (רוחב x גובה).
התנור משתלב באופן מושלם בתוך ארונות המטבח ויוצר קו עיצובי אחיד.

מה זה תנור שמנקה את עצמו?

כשאתם מפעילים את פעולת הניקוי הפירוליטי, התנור מתחמם עד 480 מעלות ושורף את שאריות השומן והמזון השרופים שנצמדו לדפנות. כל מה שנותר הוא מעט אפר שתוכלו להסיר בקלות עם מגבת נייר בסיום הפעולה. באפשרותכם לבחור מאחת מתוך שלוש תכניות ניקוי שונות (בהתאם לכמות השאריות שהצטברו). לאחר מכן אתם רק צריכים ללחוץ על לחצן "הפעל" – התנור שלכם יעשה את השאר עבורכם.

איזה תנור מומלץ?

למי שאופה הרבה ו\או שומרי מסורת מומלץ לרכוש תנור פירוליטי בגלל קלות הניקיון והאפשרות להכשירו לפסח בטמפרטורה גבוהה במיוחד.
למי שמכין כמויות גדולות של מזון מומלץ תנור עם פונקציית אויר חם D4 לאפיה של מזון ב-4 מפלסים בו זמנית.
למי שמשתמש לעיתים יותר רחוקות, נמליץ בתנור עם פונקציית אפיה ב3 מפלסים בו זמנית - תנור עם פונקציית אויר חם D3 לא פירוליטי. מה שיביא לחיסכון מסוים בעת הרכישה.
חשוב לשים לב שתנור בנוי מיועד עבור נישה ספציפית במטבח ואינו מגיע יחד עם כיריים. דבר המאפשר גמישות בעיצוב המטבח ובהכנסת התנור לתוך נישה של ארונות המטבח, כך לא יתפוס מקום על רצפת המטבח.

בוש בפייסבוק!
בוש ברשתות החברתיות

עולם שלם של תוכן ייחודי, טיפים, מתכונים, מידע אודות המוצרים שלנו ופתרונות חכמים לחיי היום יום.

השירות שלנו

שירות יוצא דופן – לפני ואחרי הרכישה.
ומגוון רחב של אביזרים למוצרי בוש

מוקד שירות ארצי 2220*

החוויה של בוש
החוויה של בוש

גלו איכות, שלמות ואמינות.

חפשו משווקים מורשים או מרכזי שירות באזור מגוריכם
איתור משווק

למציאת משווק של מוצרי החשמל הביתיים של בוש המשתתף בהטבות ובמבצעים שלנו