מקררים ומקפיאים

HydroFresh Technologie
  • מסנן AirFresh: הדרך הטובה ביותר לאחסון המזון ומזעור ריחות.

    לא רק שהמזונות צריכים להיות בעלי טעם טרי וטבעי ככל האפשר, גם הריח שלהם צריך להיות כזה. איכות זו מובטחת באמצעות מסנן AirFresh, שמובנה במאוורר המקרר ומפחית ריחות לא נעימים ובקטריות. התוצאה? אוויר נקי בתוך המקרר בכל עת

  • פונקציית Super Freezing: מגינה על המזון הקפוא מפני כוויות כפור והפשרה בשוגג

    כדי לוודא כי ניתן יהיה להשתמש במזון הקפוא לאורך זמן, אין להפריע לתהליך ההקפאה. משום כך פיתחנו את פונקציית Super Freezing. פונקציה זו מורידה במהירות את הטמפרטורה ל- -32 מעלות עם הוספת מזון טרי, וכך מגנה בחוכמה על המזון הקפוא ומונעת ממנו להתחיל להפשיר. בנוסף, המזון החדש שנוסף קופא מהר יותר, והדבר שומר על החומרים המזינים ומשמר את איכות המזון. עם ההגעה לטמרפטורה הדרושה, פונקציית Super Freezing חוזרת אוטומטית לפעולה רגילה, כך שנמנעת צריכת אנרגיה מיותרת.

  • VitaFresh: מאריך את משך הטריות של המזון עד פי שלושה.

    על מנת להבטיח שתוכלו ליהנות ממזון טרי לאורך זמן, פיתחנו את טכנולוגיית הקירור החדשנית שלנו VitaFresh. על-ידי שמירה על טמפרטורה קבועה הקרובה ל- 0°C וויסות רמת הלחות, הוויטמינים והמינרלים נשמרים למשך זמן ארוך בהרבה. שני האזורים הנפרדים של לחות האוויר מספקים תנאי אחסון מושלמים עבור כל סוגי המזון, והמשמעות היא נשמר טרי לזמן ארוך יותר פי שלושה.

מקרר טוב צריך להכיל שפע מזון טרי ולהיות מצויד בהנדסה האיכותית של בוש.

תזונה בריאה מתחילה בקניית המזון ומסתיימת עם הכנתו. בין לבין, חשוב לשמר את הוויטמינים והחומרים המזינים בעלי הערך. טכנולוגיית HydroFresh מאריכה את משך הטריות של הפירות והירקות עד פי שניים. יש בכך יתרון עצום לסביבה ולך, כיוון שהמשמעות היא פחות בזבוז.

 
  1. דגמים
לתחילת העמוד
אפשר לזהות מזון טרי כיוון שהוא מריח כמו שצריך. או שהוא נמצא במקרר הנכון.

אפשר לזהות מזון טרי כיוון שהוא מריח כמו שצריך. או שהוא נמצא במקרר הנכון.

לא רק שהמקררים עם המקפיא מתוצרת בוש הופכים את חיי היום-יום לטעימים יותר, הם גם מקלים עליהם: המדפים השקופים, קופסאות האחסון המרווחות והמחיצות הדינמיות מאפשרים לך לדעת בדיוק אילו מוצרי מזון מאוחסנים במקרר. בנוסף, המגשים והמדפים מחליקים בקלילות לעברך על מוטות טלסקופיים, והופכים את משימת ההכנסה וההוצאה של המזון למשחק ילדים. בזכות התאורה המושלמת, ניתן תמיד לראות את המזון בקלות.

לכל המקררים עם מקפיא
לכל המקררים עם מקפיא עליון
לכל המקררים עם מקפיא תחתון
לתחילת העמוד
הכנס טריות אל המטבח שלך: מקררים המצוידים בטכנולוגיית הקירור העדכנית ביותר.

הכנס טריות אל המטבח שלך: מקררים המצוידים בטכנולוגיית הקירור העדכנית ביותר.

כשאתה חושב על קירור, פשוט דמיין לעצמך סלטים טעימים, פירות טריים ומשקאות קרירים. כיוון שאנחנו כבר הקדשנו מחשבה מרובה לטכנולוגיות נצילות אנרגיה, עיצוב פנים גמיש, מערכות חדשניות המאפשרות לשמור על טריות המזון וכן אחסון והוצאה קלים ופשוטים של מוצרי מזון.

לכל המקררים
לתחילת העמוד
עם בוש, לעולם לא תצטרך עוד להפשיר.

עם בוש, לעולם לא תצטרך עוד להפשיר.

בזכות טכנולוגיית NoFrost, לא תצטרך עוד להפשיר את המקפיא: המערכת המשוכללת של זרימת האוויר מוציאה את הלחות שבאוויר מתוך חלק המקפיא לתוך כלי איוד, וכך נמנעת היווצרות קרח. טכנולוגיית NoFrost החדשנית שלנו חוסכת לך זמן ומאמצים מיותרים.

לכל המקפיאים
לתחילת העמוד
מקררי Side by Side: איכות בוש כפולה, לביצועים וטריות חסרי תקדים.

מקררי Side by Side: איכות בוש כפולה, לביצועים וטריות חסרי תקדים.

מקררי Side by Side הם כל מה שאתה צריך ומשלבים שפע של מקום למזון טרי עם עיצוב איכותי במיוחד. במוצרי Side by Side, המקפיא והמקרר מספקים שלל פונקציות שלא רק מבטיחות את טריות המזון. הן גם מספקות תצוגה ברורה ומקום מרווח לכל הפריטים המאוחסנים.

לכל מקררי Side by Side
לכל מקררי Side by Side בסגנון אירופאי
לתחילת העמוד
מלאים ברעיונות המשובחים ביותר שלנו, עם שפע של מקום למוצרי המזון שלך.

מלאים ברעיונות המשובחים ביותר שלנו, עם שפע של מקום למוצרי המזון שלך.

העיצוב הפנימי של המקררים והמקפיאים שלנו מספק לך חופש, מבט ברור ואפשרות למילוי והוצאה קלים ופשוטים. אם אתה זקוק לגובה רב יותר - למשל עבור עוגה גדולה - המידוף הגמיש מאפשר לך ליצור את המרחב הדרוש. מדף הזכוכית המפוצל ניתן לדחיפה אחורה או להסרה מלאה. המדפים נגישים בקלות, כך שהנחת מוצרי המזון היא תענוג של ממש, כיוון שניתן פשוט למשוך אותם החוצה. המשמעות היא, שתמיד קל להגיע אפילו אל צנצנת הריבה שדחוקה מאחור.

 
 
 
 

שירות לקוחות

אנו עומדים לרשותכם בטלפון 2220*. להתקנת מוצר חדש, שירות טכני לתקלות ורכישת אביזרים נלווים
לפרטים נוספים
בוש בפייסבוק!

בוש בפייסבוק!

עולם שלם של תוכן ייחודי, טיפים מיוחדים ואת כל העדכונים אודות המוצרים שלנו
לעמוד הפייסבוק של בוש
מבצעים והטבות

מבצעים והטבות

כל המבצעים, ההטבות והרחבת האחריות על כל מוצרי בוש
> לפרטים נוספים

לאיתור משווק מורשה

לרשימת כל המשווקים המורשים של מוצרי בוש ברחבי הארץ
חפש כעת
 
Online Survey