מקררים ומקפיאים

HydroFresh Technologie
  • מסנן AirFresh: הדרך הטובה ביותר לאחסון המזון ומזעור ריחות.

    לא רק שהמזונות צריכים להיות בעלי טעם טרי וטבעי ככל האפשר, גם הריח שלהם צריך להיות כזה. איכות זו מובטחת באמצעות מסנן AirFresh, שמובנה במאוורר המקרר ומפחית ריחות לא נעימים ובקטריות. התוצאה? אוויר נקי בתוך המקרר בכל עת

  • פונקציית Super Freezing: מגינה על המזון הקפוא מפני כוויות כפור והפשרה בשוגג

    כדי לוודא כי ניתן יהיה להשתמש במזון הקפוא לאורך זמן, אין להפריע לתהליך ההקפאה. משום כך פיתחנו את פונקציית Super Freezing. פונקציה זו מורידה במהירות את הטמפרטורה ל- -32 מעלות עם הוספת מזון טרי, וכך מגנה בחוכמה על המזון הקפוא ומונעת ממנו להתחיל להפשיר. בנוסף, המזון החדש שנוסף קופא מהר יותר, והדבר שומר על החומרים המזינים ומשמר את איכות המזון. עם ההגעה לטמרפטורה הדרושה, פונקציית Super Freezing חוזרת אוטומטית לפעולה רגילה, כך שנמנעת צריכת אנרגיה מיותרת.

  • VitaFresh: מאריך את משך הטריות של המזון עד פי שלושה.

    על מנת להבטיח שתוכלו ליהנות ממזון טרי לאורך זמן, פיתחנו את טכנולוגיית הקירור החדשנית שלנו VitaFresh. על-ידי שמירה על טמפרטורה קבועה הקרובה ל- 0°C וויסות רמת הלחות, הוויטמינים והמינרלים נשמרים למשך זמן ארוך בהרבה. שני האזורים הנפרדים של לחות האוויר מספקים תנאי אחסון מושלמים עבור כל סוגי המזון, והמשמעות היא נשמר טרי לזמן ארוך יותר פי שלושה.

מקרר טוב צריך להכיל שפע מזון טרי ולהיות מצויד בהנדסה האיכותית של בוש.

תזונה בריאה מתחילה בקניית המזון ומסתיימת עם הכנתו. בין לבין, חשוב לשמר את הוויטמינים והחומרים המזינים בעלי הערך. טכנולוגיית HydroFresh מאריכה את משך הטריות של הפירות והירקות עד פי שניים. יש בכך יתרון עצום לסביבה ולך, כיוון שהמשמעות היא פחות בזבוז.

 
  1. דגמים
לתחילת העמוד
משפחת בוש גאה להציג: סדרת המקררים החדשה.

משפחת בוש גאה להציג: סדרת המקררים החדשה.

אנחנו בבוש מאמינים שכשאתה מחפש מקרר חדש עבור המשפחה שלך, אתה מחפש אחד שבא ממשפחה טובה, עוצמתי, גדול ובעל מראה מתוחכם. לא חסרות לך סיבות להתאהב בסדרת המקררים החדשה ממשפחת בוש, המותג הנמכר ביותר באירופה בקטגוריית מוצרי החשמל הביתיים הגדולים*.
ועכשיו גם עם 10 שנות אחריות על מדחס המקרר

*מקור: Euromonitor בהתבסס על היקף מכירות כמותי 2016
**דגם KGN86AI30L, דירוג A, קוט"ש 489, נפח אחסון 617 ליטר, אקלים T, 2017.

לכל המקררים עם מקפיא
לתחילת העמוד
הכנס טריות אל המטבח שלך: מקררים המצוידים בטכנולוגיית הקירור העדכנית ביותר.

הכנס טריות אל המטבח שלך: מקררים המצוידים בטכנולוגיית הקירור העדכנית ביותר.

כשאתה חושב על קירור, פשוט דמיין לעצמך סלטים טעימים, פירות טריים ומשקאות קרירים. כיוון שאנחנו כבר הקדשנו מחשבה מרובה לטכנולוגיות נצילות אנרגיה, עיצוב פנים גמיש, מערכות חדשניות המאפשרות לשמור על טריות המזון וכן אחסון והוצאה קלים ופשוטים של מוצרי מזון.

לכל המקררים
לתחילת העמוד
עם בוש, לעולם לא תצטרך עוד להפשיר.

עם בוש, לעולם לא תצטרך עוד להפשיר.

בזכות טכנולוגיית NoFrost, לא תצטרך עוד להפשיר את המקפיא: המערכת המשוכללת של זרימת האוויר מוציאה את הלחות שבאוויר מתוך חלק המקפיא לתוך כלי איוד, וכך נמנעת היווצרות קרח. טכנולוגיית NoFrost החדשנית שלנו חוסכת לך זמן ומאמצים מיותרים.

לכל המקפיאים
לתחילת העמוד
מלאים ברעיונות המשובחים ביותר שלנו, עם שפע של מקום למוצרי המזון שלך.

מלאים ברעיונות המשובחים ביותר שלנו, עם שפע של מקום למוצרי המזון שלך.

העיצוב הפנימי של המקררים והמקפיאים שלנו מספק לך חופש, מבט ברור ואפשרות למילוי והוצאה קלים ופשוטים. אם אתה זקוק לגובה רב יותר - למשל עבור עוגה גדולה - המידוף הגמיש מאפשר לך ליצור את המרחב הדרוש. מדף הזכוכית המפוצל ניתן לדחיפה אחורה או להסרה מלאה. המדפים נגישים בקלות, כך שהנחת מוצרי המזון היא תענוג של ממש, כיוון שניתן פשוט למשוך אותם החוצה. המשמעות היא, שתמיד קל להגיע אפילו אל צנצנת הריבה שדחוקה מאחור.

 
 
 
 

שירות לקוחות

אנו עומדים לרשותכם בטלפון 2220*. להתקנת מוצר חדש, שירות טכני לתקלות ורכישת אביזרים נלווים
לפרטים נוספים
בוש בפייסבוק!

בוש בפייסבוק!

עולם שלם של תוכן ייחודי, טיפים מיוחדים ואת כל העדכונים אודות המוצרים שלנו
לעמוד הפייסבוק של בוש
מבצעים והטבות

מבצעים והטבות

כל המבצעים, ההטבות והרחבת האחריות על כל מוצרי בוש
> לפרטים נוספים

לאיתור משווק מורשה

לרשימת כל המשווקים המורשים של מוצרי בוש ברחבי הארץ
חפש כעת
 
Online Survey