הודעה משפטית של קבוצת בוש (Robert Bosch GmbH)

© Copyright

כל התמונות באתר הינן להמחשה בלבד. החברה שומרת לעצמה את הזכות לשינויים ולשיפורים ללא הודעה מוקדמת. ט.ל.ח.

כל הזכויות שמורות. הטקסט, התמונות, הגרפיקה, הצליל, האנימציה, הסרטונים והסידור שלהם באתרים של בוש מוגנים בזכויות יוצרים ובחוקים אחרים. אין להעתיק, לפרסם או לשנות תוכן של אתרים אלה וגם לא לספק אותו לגורמי צד שלישי לצורך שימוש מסחרי. אתרי אינטרנט מסוימים של בוש מכילים גם תמונות שמוגנות על-ידי זכויות יוצרים של צד שלישי.

סימנים מסחריים וזכויות רישוי

למעט כאשר צוין אחרת, כל הסימנים המסחריים באתרי האינטרנט של בוש הם סימנים מסחריים רשומים. הדבר חל במיוחד על סימנים, לוחיות שמות, סמלי חברה ועיטורים. הסימנים ורכיבי העיצוב שנמצאים בשימוש באתרי האינטרנט שלנו הם קניינה הרוחני של חברת Robert Bosch GmbH, גרמניה.

הקניין הרוחני הכלול באתרי האינטרנט של בוש, כגון פטנטים, מותגים וזכויות יוצרים הוא מוגן. אתר אינטרנט זה לא מעניק רישיון לשימוש בקניין הרוחני של קבוצת בוש (Robert Bosch GmbH) או של גורמי צד שלישי.

כתב ויתור

אתר אינטרנט זה הוקם בתשומת לב רבה ככל האפשר. עם זאת אנו לא ערבים למידת הנכונות או הדיוק של המידע הכלול באתר. אנו לא נושאים באחריות כלשהי כלפי נזקים שייגרמו במישרין או בעקיפין כתוצאה מהשימוש באתר אינטרנט זה, למעט כאשר נזק זה נגרם מתוך כוונה או רשלנות פושעת מצד בוש.

יישוב מחלוקות מקוונות יתבצע בהתאם להוראות של חוק 14, סעיף 1 בתקנת ODR: הנציבות האירופית מספקת פלטפורמה ליישוב מחלוקות מקוונות (OS) שניתן לגשת אליה דרך אתר האינטרנט http://ec.europa.eu/consumers/odr/‎.

בוש בפייסבוק!
בוש ברשתות החברתיות

עולם שלם של תוכן ייחודי, טיפים, מתכונים, מידע אודות המוצרים שלנו ופתרונות חכמים לחיי היום יום.

השירות שלנו

שירות יוצא דופן – לפני ואחרי הרכישה.
ומגוון רחב של אביזרים למוצרי בוש

מוקד שירות ארצי 2220*

החוויה של בוש
החוויה של בוש

גלו איכות, שלמות ואמינות.

חפשו משווקים מורשים או מרכזי שירות באזור מגוריכם
איתור משווק

למציאת משווק של מוצרי החשמל הביתיים של בוש המשתתף בהטבות ובמבצעים שלנו