מכשירי החשמל הטובים ביותר שלנו לבית שלו ונינוח.

ככה עושים כביסה בשקט.

הפעלת מכונת הכביסה בשעות הלילה המאוחרות לא רק מפריעה לשינה שלכם, היא עלולה להפריע גם לשכנים. מכנות הכביסה שלנו עם EcoSilence Drive מאפשרות לכם להפעיל את מכונת הכביסה בלי להפריע לאף אחד. המנוע המיוחד ללא מברשות מפחית את רעש החיכוך, ומאפשר הפעלה חלקה ושקטה באופן יוצא דופן. יותר מכך, הדפנות הצדדיות הספירליות AntiVibration מצמצמות את הרטט ומגדילות את היציבות. בכל שעה שבה תפעילו את מכונת הכביסה, אתם והשכנים לא תשמעו דבר!

למכונות הכביסה עם EcoSilence Drive

לכל מי שלא רוצה לשמוע דבר על הדחת כלים.

בין אם אתם רוצים לסיים ספר טוב או ליהנות מארוחה רגועה עם האהובים שלכם, יש מצבים שבהם אינכם רוצים ששום דבר יפריע לכם. לאחר שעברו אופטימיזציה עד לאחרון הדציבלים, מדיחי הכלים שלנו עם התכונה SuperSilence Plus הם שקטים במיוחד – בקושי תבחינו שהם עובדים. למעשה, הם כל כך שקטים שהוספנו תאורה נוספת שבעזרתה תדעו שהמדיח בפעולה.

אל מדיחי הכלים עם SuperSilence Plus

מנעו ריחות ומתחים מהמטבח שלכם במכה אחת.

אנחנו רוצים שתיהנו מזמנכם במטבח, בכל החושים שלכם. כדי להבטיח שתוכלו לבשל בלב שקט, פיתחנו קולטי אדים רבי עוצמה עם טכנולוגיית EcoSilence Drive. המנוע המיוחד ללא המברשות מספק אוורור יעיל, ועדיין בקושי שומעים אותו במטבח. כך תוכלו לעבוד ברוגע ולהתמקד בדברים החשובים: הארוחה והאורחים שלכם.

אל קולטי האדים עם EcoSilence Drive

מפליא בעוצמתו, מדהים בשקט שלו.

עד היום, לא יכולתם להאזין למוסיקה, לצפות בטלוויזיה או לשוחח בטלפון כאשר שואב האבק פועל. שואב האבק שלנו שקט בצורה יוצאת דופן, וזאת מבלי להתפשר על ביצועי הניקוי שלו. הודות למערכת SilenceSound החדשנית, ה-ProSilence 59 מייצר רק 59 דציבלים. עם הפיה החדשה ובעלת הביצועים הגבוהים, תיהנו מתוצאות ניקוי שאין להן תחרות. כעת תוכל ליהנות מהשקט והשלווה שמגיעים לכם, גם בזמן הניקיון!

אל מגוון שואבי האבק מסוג ProSilence

בוש בפייסבוק!
בוש ברשתות החברתיות

עולם שלם של תוכן ייחודי, טיפים, מתכונים, מידע אודות המוצרים שלנו ופתרונות חכמים לחיי היום יום.

השירות שלנו

שירות יוצא דופן – לפני ואחרי הרכישה.
ומגוון רחב של אביזרים למוצרי בוש

מוקד שירות ארצי 2220*

החוויה של בוש
החוויה של בוש

גלו איכות, שלמות ואמינות.

חפשו משווקים מורשים או מרכזי שירות באזור מגוריכם
איתור משווק

למציאת משווק של מוצרי החשמל הביתיים של בוש המשתתף בהטבות ובמבצעים שלנו