אנו מייחסים חשיבות רבה לנושא ההיגיינה.

קשוח לחיידקים, עדין לבגדים ולעור.

הבגדים שלנו אוספים וסופגים כל דבר שאנחנו באים איתו במגע על בסיס יומי. לכן שמירה על בגדים נקיים והיגייניים עומדת בראש סדר העדיפויות שלנו. מכונות הכביסה של בוש מציעות מגוון רחב של תוכניות ואפשרויות כביסה כדי לעזור לכם להפיק את המרב מהמכונה שלכם. ActiveOxygen, for instance, helps you eliminate up to 99.99%* of germs and bacteria, including at low temperatures and without the need for any chemical additives. אנשים בעלי עור רגיש ונוטה לגירויים לא צריכים יותר מתוכנית AllergyPlus שלנו, שמפחיתה באופן משמעותי את שאריות האלרגנים, כגון אבקת פרחים, שערות של בעלי חיים וקרדית האבק – בלחיצת כפתור.

To the washing machines with ActiveOxygen

לפעמים נקי זה לא מספיק.

נקי הוא לא בהכרח היגייני. להבדל זה יש משמעות עבור ילדים, קשישים או בעלי אלרגיות.

שואב האבק Bosch ProHygienic עם מערכת UltraAllergy מספק הגנה משולשת מפני קרדית האבק, נבגי עובש, אבקת פרחים ואלרגנים אחרים. הוא משלב את טכנולוגיות הסינון המובילות שלנו: שקית האבק PowerProtect עם האטם ההיגייני שמספקות ביצועי ניקיון יוצאי דופן בצריכת חשמל נמוכה, ובה בעת מבטיחות שהאלרגנים לא ייפלטו בחזרה לחלל החדר. בזכות טכנולוגיות אלה, שואב אבק זה הוא השואב המושלם לאנשים בעלי סטנדרטים היגייניים גבוהים, והוא ידאג לביתכם ולבני משפחתכם.

אל מגוון שואבי האבק מסוג ProHygienic

מסיר את כל סוגי הלכלוך, גם כזה שאינו נראה לעין.

הורים מייחסים חשיבות רבה לבטיחות והיגיינה כאשר הם מכינים מזון לילדיהם. אחרי הכל, בקבוקי תינוקות וציוד הזנה צריכים להיות היגייניים לחלוטין וללא יוצא מהכלל. מדיחי הכלים של בוש עם התכונה HygienePlus יעזרו לכם להבטיח היגיינה ובטיחות מרבית. HygienePlus מגדיל את טמפרטורת השטיפה עד ל-70°C למשך כ-10 דקות, ובכך הוא משיג את רמות ההיגיינה הגבוהות ביותר. לפיכך, הוא אידיאלי גם לאנשים בעלי אלרגיות. התכונה HygienePlus תעניק לכם שקט נפשי מרבי כאשר תכינו ארוחות לקטנטנים שלכם.

למדיחי הכלים עם HygienePlus

*Up to 99.99% reduction of E. coli, C. albicans, S. enterica, A. brasiliensis, S. aureus, bacteriophage MS2 in the washing program “Mix cold” with liquid laundry detergent at recommended dosage and a load size of 4 kg – investigation MB 7623/15 dated July 29th,2015 conducted by wfk-Institut für Angewandte Forschung GmbH commissioned by BSH Hausgeräte GmbH.

בוש בפייסבוק!
בוש ברשתות החברתיות

עולם שלם של תוכן ייחודי, טיפים, מתכונים, מידע אודות המוצרים שלנו ופתרונות חכמים לחיי היום יום.

השירות שלנו

שירות יוצא דופן – לפני ואחרי הרכישה.
ומגוון רחב של אביזרים למוצרי בוש

מוקד שירות ארצי 2220*

החוויה של בוש
החוויה של בוש

גלו איכות, שלמות ואמינות.

חפשו משווקים מורשים או מרכזי שירות באזור מגוריכם
איתור משווק

למציאת משווק של מוצרי החשמל הביתיים של בוש המשתתף בהטבות ובמבצעים שלנו