הרעיונות הטריים ביותר עבור התזונה הבריאה שלכם.

טיול למקרר מעולם לא היה בריא כל-כך.

קניית מזון טרי היא דבר אחד, אבל שמירה על טריותו היא סיפור אחר לגמרי. המקררים שלנו עם VitaFresh pro מגיעים עם שני אזורי אקלים שונים, ששומרים על המזון טרי למשך זמן ארוך עד פי 3. הודות לאפשרויות ההגדרה המדויקות ואטם המגירה ההרמטי, VitaFresh pro מבטיח תנאים מושלמים כל הזמן. המגירה התחתונה היא אידאלית לאחסון דגים ובשר, בעוד שהמגירה הגדולה שמעליה מתהדרת באזור שמאפשר לכוונן את הלחות, ולכן היא מושלמת לפירות וירקות. בשל כך, המזון שלכם יישאר טרי במשך שבועות, כך שאתם והאהובים שלכם תהיו חופשיים ליהנות מתזונה בריאה.

לכל המקררים עם מקפיא עם VitaFresh pro

Steams so gently, that even vitamins stay for dinner.

Vitamins are essential to our immune system and make us feel, look, and perform better. Unfortunately, many vitamins are often lost during cooking. However, by using the gentle power of steam, foods keep their minerals and up to 90% of vitamin C*. Furthermore it preserve their natural flavor and taste. In our steam ovens and steamers, vegetables stay crisp and tasty while poultry and fish become tender and juicy. What’s more, steamed dishes require hardly any salt or additional oil, making them ideal for anyone looking to stay healthy and in shape.

To the steam ovens

שייקים ירוקים: הפתרון המהיר לבריאות איתנה לאורך זמן.

גילוי הדרכים המהירות והטעימות לאכילת הכמות המומלצת של פירות וירקות עשוי להיות תהליך מתעתע שגוזל זמן רב. המיקסרים שלנו מקצרים לכם את הדרך ומאפשרים לכם להכין שייקים ירוקים, בריאים וטעימים שמכילים כל טוב. הודות לתוכנית במהירות גבוהה, המיקסרים שלנו הופכים בקלות פירות וירקות קפואים לשייקים עשירים בסיבים תזונתיים, תוך שמירה על כל הוויטמינים והמרכיבים התזונתיים בעלי הערך. המיקסרים שלנו כוללים גם תוכניות אוטומטיות ומגיעים עם מגוון אביזרים שמקלים על החיים. לחיים בריאים מעולם לא היה טעם טוב יותר!

למיקסרים העוצמתיים

* Tested with a compact pure steam oven identical to the Bosch pure steam oven CDG634BB1 with heating mode “steam at 100 °C”, 7 minutes with peppers cut in stripes of 0,3-0,7cmx3,5 cm. Certified by the University of Zaragoza commissioned by BSH Hausgeräte GmbH, December 2016. More info:

בוש בפייסבוק!
בוש ברשתות החברתיות

עולם שלם של תוכן ייחודי, טיפים, מתכונים, מידע אודות המוצרים שלנו ופתרונות חכמים לחיי היום יום.

השירות שלנו

שירות יוצא דופן – לפני ואחרי הרכישה.
ומגוון רחב של אביזרים למוצרי בוש

מוקד שירות ארצי 2220*

החוויה של בוש
החוויה של בוש

גלו איכות, שלמות ואמינות.

חפשו משווקים מורשים או מרכזי שירות באזור מגוריכם
איתור משווק

למציאת משווק של מוצרי החשמל הביתיים של בוש המשתתף בהטבות ובמבצעים שלנו