ניקוי שואב האבק

ניקוי שואב האבק שלכם – חלק אחר חלק, כהכנה לשימוש

רוצים לנקות את שואב האבק שלכם? בין אם זהו מסנן שואב האבק, הצינור של שואב האבק, המוט של שואב האבק או כל חלק אחר, קראו את הטיפים שלנו לניקוי שואב האבק שלכם:

קל מאוד לנקות את המברשות של שואב האבק או את המוט של שואב האבק. נתקו אותם, בדקו ששום דבר לא נתקע בתוכם, הסיר את המוך מהמברשת ושטפו אותם בזרם מים חמים ללא חומר ניקוי, ולאחר מכן השאירו אותה להתייבש באוויר הפתוח.

תוכלו לבצע פעולות דומות גם על מסנן הניקוי של השואב. אם הוא בר שטיפה, תוכלו לנקות אותו רק עם מים, ללא חומר ניקוי. הניחו לו להתייבש באוויר הפתוח במשך 24 שעות.

בעיקרון, ניקוי הצינור של שואב האבק מתבצע באותה דרך. אם אתם חושבים שמשהו נתקע בצינור של שואב האבק, תוכל לדחוף בזהירות מקל של מטאטא או חפץ ארוך אחר לתוכו ולנסות לשחרר את האובייקט התקוע.

כדי לנקות שואב אבק ללא שקית, הסירו את מכל האבק מהמכשיר, רוקנו אותו, שטפו אותו תחת זרם מים והמתינו עד שהוא יתייבש לחלוטין. בשום מקרה, אין להחזיר אותו למכשיר כשהוא עדיין רטוב. עליו להיות יבש לחלוטין. אותו הנוהל חל גם על ניקוי המסנן בשואבי אבק ללא שקית. הוציאו אותו משואב האבק, בצעו את ההוראות המפורטות בחוברת הוראות ההפעלה ונקו אותו עם מים בלבד. גם אותו יש להשאיר להתייבש בטמפרטורת החדר במשך 24 שעות לפחות.

אם עדיין יש לכם שאלות בנוגע לניקוי שואבי אבק, חייגו לשירות הלקוחות שלנו במספר 2220*.

ההטבות והמבצעים של בוש

הטבות ייחודיות ומבצעים מיוחדים על מגוון מוצרי החשמל הביתיים של בוש

השירות שלנו

שירות יוצא דופן – לפני ואחרי הרכישה.

*2220

Bosch.service@cemax.cloud

בוש בפייסבוק!

עולם שלם של תוכן ייחודי, טיפים מיוחדים ואת כל העדכונים אודות המוצרים שלנו

איתור משווק מורשה

חפשו משווקים מורשים או מרכזי שירות באזור מגוריכם!