מעבד המזון Multi-Talent של בוש – איתך בכל רגע קולינרי

חבילת אביזרים מקצועית

מעבדי המזון של בוש מביאים לכם רב-גוניות ואיכות גבוהה בהכנת המזון והבישול הביתי: לישת בצק, הקצפות וקרמים, גירוד גבינה שוקולד ואגוזים, שייקים, קוקטיילים, מרקים ומחיות, חיתוך ירקות לקוביות, סחיטת פירות, כתישת קרח ועוד..כל דגם וסט האביזרים המגיע איתו.

תוצאות חיתוך מדויקות

הסכין המשוננת החדשנית, בעלת שטח הפנים הרחב, מחליקה בקלות דרך סוגים שונים של מזון, כמו סכין שף מקצועית. השיניים מאפשרות לסכין לחתוך ולקצוץ מוצרי מזון רכים במיוחד בלי למעוך אותם וגם תורמות לעמידות הסכין.

כך שלצד מנוע אמין ושקט אתם זוכים גם בסכין משוננת חזקה במיוחד ועמידה לאורך שנים

חותך הכל גם לקוביות

מעבד המזון Multi-Talent של בוש מגיע עם אביזר ייחודי ובלעדי לבוש להכנת קוביות מושלמות ומדויקות מכל פרי או ירק, טרי או מבושל.

אביזר החיתוך מאפשר קוביות בשני גדלים – 8 מ"מ או 13 מ"מ והוא אידאלי להכנת סלט ירקות ישראלי קצוץ, סלט תפוחי אדמה, סלט סלק, סלטי פירות וכדומה.

עוצמה ללא תחרות

מעבד המזון Multi-Talent של בוש הופך כל עבודה במטבח לקלה יותר.

בזכות מנוע עוצמתי עד 1250W בעל מגוון רב של מהירויות לבחירה. עם הנעה ישירה ובורר אלקטרוני לשליטה מלאה על המהירות הרצויה, ה-Multi-Talent מסוגל לעבד כמויות גדולות של מזון ולהתמודד עם חומרי גלם קשים בקלות וללא מאמץ.

גם הקערה הגדולה מסוגה, בנפח של 3.9 ליטר מאפשרת עיבוד כמות ניכרת של מזון בבת אחת. פתח ההזנה הרחב מאפשר הכנסה נוחה של פירות וירקות גדולים בשלמותם, לבישול קל ומהנה.

בוש בפייסבוק!

עולם שלם של תוכן ייחודי, טיפים מיוחדים ואת כל העדכונים אודות המוצרים שלנו

השירות של בוש

השירות שלנו

שירות יוצא דופן – לפני ואחרי הרכישה.

2220*

csb-serv@csb-ltd.co.il

החוויה של בוש

החוויה של בוש

גלו איכות, שלמות ואמינות.

חפשו משווקים מורשים או מרכזי שירות באזור מגוריכם

איתור משווק

למציאת משווק של מוצרי החשמל הביתיים של בוש המשתתף בהטבות ובמבצעים שלנו